1 ADVERTENTIES s.w.b.w. !N Va 020 - 93 68 68 Welke jongeman operator Fokker-VFW B.V. administratief medewerk(st)ers Sekretaresses Typistes Ponstypistes Medewerkers huisdrukkerij deenik, geel en bergsma boekhoudkundige medewerker telefonist(e) typist(e) #t#> A. boekhoudkundig medewerker/ster B. zelfstandig medewerker/ster directiesecretaresse secretaresse Administratieve medewerkster Honeywell Bull Svenska Staal B.V. typiste/secretaresse administratieve kracht telefoniste/ receptioniste een manager Riva medewerker aankomend declarant part-time adm. medewerker(-ster) 1. Boekhoud(st)er 2. Ass. boekhoud(st)er Wissenraet secretaresse part-time giro telefoniste/ telexiste City Courier part-time telefoniste medewerkster Het Rode Kruis Medewerkster Geroutineerd typiste part-time administratief medewerk(st)er medewerker/s De Nederlanden van Hettema Disselkt schade-regelaar Meisje van 18 jaa Geveke heeft eei; leuke baan voor typiste „Pro Senectute' (voor de Ouderdon adm. kracht (vr PSO jongelui (m/v) Hettema Disselko binnendienst medewerkerk ZATERDAG 17 MAART 1979 TROUWKVVj bereiken ca 1.2 miljoen mensen in Neaerland. onder wie bi|na de helft van alle mensen in Amsterdam Plat: gezet over i kolom uit een 8 punts letter, met een enkel woord in hoofdletters 6.27 per regel Regel: gezet over t of 2 kolom breedte, met keuze uit de volgende lenerkorpsen 8 punts kapitaal en onderkast. 12 punts onderkast. 18 punts onderkast, 24 punts onderkast f 3 62 per mm-hoogte per kolom Vignet: gezet over i of 2 kolom breedte, met keuze uit dezelfde lenerkorpsen als bij regel-mmi-advertenties en gebruik van eigen (firma) naamvignet 3 98 per mm- hoogte per kolom Een bewijsnummer voor de mini-advertenties wordt uit sluitend op verzoek en a 1,- inclusief porti- en admini stratiekosten verstrekt. Voor een advertentie onder briefnummer wordt 3.- admmistratiekosten in rekening gebracht Alle prijzen zijn exclusief 4% B.T W. OPGEVEN VAN MINI-ADVERTENTIES Platte-Mmi. Regel-Mmi en Vignet-Mmi-advertenties kun nen van maandag tot en met vrijdag van 08 30 uur tot 21 30 uur worden ojjgegeven Teksten die voor 15 45 uur (vri|dag 13 45 uur) in ons bezit zijn kunnen de daarop volgende dag geplaatst worden Opdrachten kunnen telefonisch worden opgegeven onder telefoonnummer of schriftelijk, geadresseerd aan Mini-Advertentieafdeling Wibautstraat 131 1091 GL Amsterdam Wij aanvaarden geen enkele aansprakelijkheid voor scha de van welke aard ook. ontstaan door het niet, met tijdig ot onjuist plaatsen van advertenties Klachten over de uit voering van telefonisch opgegeven advertentieopdrach- ten of over fouten ontstaan door onduidelijk handschrift van de opdrachtgevers, kunnen door ons niet worden geaccepteerd Oproepen, verloren voorwerpen enz. Ik wil naar NINA HAGEN. Tel. 04168-1433. Jacqueline WIL OPGELEID WORDEN TOT voor onze computerafdeling. Na een Inwerkperiode zal hi| zelfstandig de apparatuur bedienen, overzichten uitlijsten etc. Een speciale opleiding of ervaring is niet vereist, wel accura tesse. verantwoordelijkheidsgevoel en de bereidheid enkele dagen per week in wisseldienst te werken (tot ca. 20 uur). Interesse? Maak dan snel een afspraak of schrijf een briefje aan de personeelsafdeling, toestel 233 van Bloem en Van der AA B.V. makelaars en assuradeuren Johannes Worpstraat 2 (bij Parnassusweg) Amsterdam - Telefoon 020-767111 Grote Voorjaarsmarkt in Hillegom op do. 3 mei 1979 in Centrum dorp met groot Standwerkersconcours Er zal een markt zijn van 140 kramen. Alle marktkooplieden en standwerkers die hiervoor interesse hebben kunnen hiervoor inschrijven Ook ambachtelijke beroepen kunnen inschrijven! Kramen (met zeil a 4 meter voorradig Inschnjvingen met vermelding van nummer Kamer van Koophandel en verhandeld artikel te richten voor 30 maart 1979 aan: Ondernemersver.Hillegom p/a B. de Mon Postbus 273 2181 EB Hillegom Tel. 02520-15317 Personeel biedt zich aan TYPEWERK of ander admi nistratief thuiswerk gevraagd Br o. nr 2-16379 bur. v.d blad VERTALER ENGELS werk Tel 020-127776 zkt J.MAN zoekt vertaalwerk. Ned-Duits. Tof 020-331107 Studente bijna 17. b.z.a. als kinderoppas of babysit mee te gaan op vakantie van half mei tot half aug Br nr 2-19933 bur v.d blad Handels- en kantoorpers. gevraagd Uitzendbureau Elite loves direct action. If you, secretaries with or without short-hand and typists english (very well speaking or English as mother tonque) Like that also, dial now tel. (020) 189523. de Clercqstr 112 or (0201 710564. Ferd Bolstr 137 in Amsterdam Unimix bv Klein handelskantoor heeft plaats voor JONGE TYPISTE. Sollicitaties schr of tel. 020- 231461. Nieuwe Prinsen gracht 33-35. Amsterdam A PT b.v. vraagt met spoed egens uitbreiding 2 data/ponstypistes U komt te werken in een ge zellig ponsserviceteam in het centrum van de stad. Kom eens informeren naar uw salaris en bijkomstige uitbeta lingen. Voor uitstekende ponstypistes betalen wij een uitstekend salaris Inl APT, b.v, Weterings chans 86 Tel 020-240924 ontwikkelt en produceert vliegtuigen. Naast de duidelijk tech nische afdelingen treffen we ook groepen aan die zich bezighouden met administratieve werkzaamheden WU ZOEKEN HIERVOOR De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO-grootmetaai. Voor een sollicitatieformulier kunt u bellen 020-5443800 U kunt ook schniven naar Fokker-VFW. afdeling Personeelsza ken. Postbus 7600. lfl7. ZJ Schiphol-Oost. onder vermel ding van nummer 034/79/PA Wij zoeken voor ons makelaarskantoor in het Centrum van Amsterdam een Vereist min. MBA-diploma en kennis van automatisering, welke wordt uitbesteed aan derden. Met de hand geschreven sollicitaties worden gaarne inge wacht door het makelaarskantoor in onroerend goederen DEENIK. GEEL EN BERGSMA Keizersgracht 731-A'dam-C. Tel. 245569/232034. 4 stichting welzijn buitenlandse werknemers weteringschans 20 - 1017 sg amsterdam Wij vragen tot 1 januari 1980 een part-time (20 uur) Werktijden: 13.00 - 17.00 uur Datum indiensttreding: zo spoedig mogelijk Taken: bedienen van de telefooncentrale (4 lijnen) verrichten van type-werk en lichte administratieve werkzaamheden receptie Vereisten: MAVO-diploma en goede typevaardigheid Salaris conform Rijkssubsidieregeling max. f 2188.05 bruto op full-time basis. Inschaling afhankelijk van leeftijd, ervaring en opleiding. Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan: Marjan Olthof, p/a Weteringschans 20. 1017 SG Amsterdam. Voor informatie tel. 25 45 35. vragen naar Marjan of Bobbi, A ri> hartog laddrakA partners Een enorm snel groeiende, bijzonder gezellige kleine bank organisatie aan een van de grachten in Amsterdam, heeft ons gevraagd op zoek te gaan naar: met vreemde valuta ervaring In aanvang zal men beginnen als medewerker/ster op de boekhoudafd. waar de voornaamste werkzaamheden bestaan uit o.a.: het vaststellen van de termijn en contract koersen, het contact opnemen met makelaars, het behandelen van contan ten en termijntransacties in verschillende valuta's, het evt. indekken van posities, en de gehele administratieve verwer king hiervan. De leeftijd ligt tussen de 22 tot 30 jr. buitenlandse betalingen Voor deze functie waarbij men dagelijks te maken krijgt met transacties waarin bedragen van 10-tallen miljoenen guldens worden verwerkt, stellen wij ons iemand voor die reeds meerdere jaren bankervaring heeft opgedaan op het vlak van buitenlands betalingsverkeer en evt. met de foreign exchange. De leeftijd ligt tussen de 25 tot 35 jaar. Afhankelijk hiervan en ervaring en capaciteit kan men een salaris toekennen van plm. 2500 tot 3500 of meer. Voor beide functies geldt een middelbare opleiding evt. aangevuld met bankcursussen en ot het P D. boekhouden, waarnaast de Engelse taal veelvuldig gebruikt zal worden. Is dit misschien wat u al zo lang zocht? Bel ons dan even voor het maken van een afspraak. Tel. 020-222303 Hartog Laddrak Partners WEESPERSTRAAT 67 - 1018 VN Amsterdam Tel. 020-222303/04/05 Prettig werken op het secretariaat van een op kinderen gerichte organisatie. De Amsterdamse Vereniging „Dagverblijven voor het Gezonde Kind" beheert in Amsterdam elf kinderdagverblijven (totaa1 -;a. 650 plaatsen voor kinderen van 0-6 jaar) Voor ons centrale bureau in de Vondelstraat (directie, perso neelszaken. boekhouding, secretanaat. totaal 11 personeels leden). zoeken wij. liefst zo spoedig moge'ijk. een prettige en all-round FULL-TIME medewerkster als Haar gevarieerde taak zal o m. bestaan uit de zorg voor de inkomende post. de uitgaande directiebrieven, de telefoon, het notuleren van bestuurs- en vele andere soorten vergade ringen. het beantwoorden van vragen van plaatsing zoekende ouders, en het normale secretariaatswerk, zoals stencil- en archiefwerk. Hierin wordt zij bijgestaan door een part-time medewerkster. Wij denken aan iemand van 24 d 27 jaar. die routine heeft opgedaan in een vergelijkbare functie. Zelfstandigheid, initia tief, accuratesse en goede beheersing van de Nederlandse taal zijn voor deze vacature van belang. Werktijden: 08.45 tot 17.15 uur. Het aanvangsalaris zal liggen tussen f 1932 en 2249 bruto per maand. Hebt u belangstelling dan verwachten wij gaarne uw brief, gericht aan de hoofddirecteur de heer L. Th. Schalkwijk. Vondelstraat 56. 1054 GE Amsterdam. Voor telefonische informatie kunt u zich wenden tot Mevr M. van üempt, Personeelszaken. Tel. 020-126945. Mr J. A. Rudolphus belastingadviseurs zoeken voor hun vestiging te Amsterdam een Haar werkzaamheden zullen onder meer bestaan uit het uitwerken en typen van belastingadviezen en correspon dentie. veelal in de moderne talen, het bijhouden van agenda s. maken van afspraken enz. Wi| denken aan een medewerkster met een middelbare opleiding, goede beheersing van de moderne talen, type- en eventueel steno-vaardigheid, alsmede enige jaren ervaring in soortgelijke functie Wi| bieden een zelfstandige baan aop een klein kantoor waar een prettige werksfeer heerst Uw sollicitaties kunt u sturen naar ons adres Herman Heiiermansweg 20. 1077 WL Amsterdam. U kunt ook bellen 020-732870. toestel 40 of 47 Onze technische dienst heeft een omvangrijke voorraad onderdelen, want computers moeten draaien Dag en nacht. Die voorraad moet zorgvuldig beheerd en bewaakt worden. Wij hebben plaats voor een administratieve collega, die gaat zorgen voor de verwerking van mutaties en de controle van onderdelen en orderbestand. Zij is nauwgezet en beschikt naast administratief inzicht ovec enige kennis van de Engelse taal. Haar opleiding: niveau MAVO. Is dit een baan voor u? Bel dan voor een afspraak de heer L. J. J. Bosman van Honeywell Bull (Nederland) N.V.. Vliegtuigs traat 26.1059 CL Amsterdam, telefoon (020) 15 89 55. toestel 338. Groothandel in roestvrijstalen platen, buizen en fittings, Am sterdam, Willem Fenengastraat 12. Ter uitbreiding van ons team vragen wij op korte termijn een part-time eventueel mogelijk. Gewenst: ervaring met de Engelse en Duitse taal, zo ook met steno en dictafoon. Bij interesse gaarne een afspraak maken met de heer A. ten Lohuis, telefoon 020 - 94 80 91 Wat doe je als vrouw als je een baan zoekt? Je belt VLIESELINE MODESERVICE We houden ervan om onze mensen verantwoordelijk werk te geven. Verantwoordelijk en interessant, dan vliegt de tijd voorbij, vooral als. zoals bij ons, de sfeer ook nog prettig en vlot Is. Het gaat in hoofdzaak om administratieve werkzaamheden. Je hoeft niet perse ervaring te hebben, maar we willen wel graag dat je een MAVO-diploma hebt of iets dat er op lijkt en dat je kunt typen. Je zou eigenlijk even moeten komen kijken. Wij zitten in een prettig nieuw gebouw. Bel even en praat eens met dhr Zeilstra. Misschien wil je wel meteen beginnen. Want het salaris is uitstekend. VLIESELINE MODESERVICE Schakelstraat 16. Amsterdam (nabij station Sloterdijk) Telefoon 020-822651 Het Emma Kinderziekenhuis zoekt een VOOR TIJDELIJKE AANSTELLING in verband met langdurige ziekte van de afdelingssecretares se. Kennis van medische terminologie, blijkend uit bijv. diploma doktersassistente, is vereist. Sollicitaties aan ons adres: Spinozastraat 51, Amsterdam. Tel. :020) 241842. Vereniging van Handelaren in Bouwmaterialen in Nederland (HIBIN) Keizersgracht 11-13 (omg. C.S.) Amsterdam zoekt voor hele dagen, vriendelijke en representatieve met typevaardigheid, leeftijd 20-25 jaar. Sollicitaties na tel. afspraak 020-223565 (toest. 22). Internationale firma zoekt voor Amsterdam en omgeving. Enige kennis van de Engelse taal is gewenst. Voor informatie tel. 020-922372. vragen naar dhr Hageman. OFFICIAL GENERAL MOTORS DEALER VOOP OPEL. CHEVROLET EN BUICK vraagt voor haar debiteuren administratie vrijgesteld van militaire dienst. HAVO-diploma met als keuzevak handelskennis vereist. Voor nadere informatie of sollicitatie kan men concact opnemen met de afdeling Personeelszaken, Overtoom 203'. Amsterdam, tel 18 25 25. GROOTHANDEL IN GEDISTILLEERD vraagt voor spoedige indiensttreding een medewerker met Mavo-Havo-opleiding voor de verkoopafdeling (leeftijd 18-24 jr.). De werkzaamheden zijn o.a. facturering en telefoni sche verkoop. Bel voor nadere informatie 020-829899 (hr. J. M. Veerkamp), Fa. H. P. v. Dijk „Het Schipblok Danzigerkade 12, Am sterdam. Vroom Dreesmann Nederland zoekt voor de afdeling Import Organisatie een Binnen deze afdeling worden diverse werkzaamheden ver richt op het gebied van Douane- en Transportafwikkeling. B.v.: het maken van voorcalculaties van vrachtkosten en invoerrechten: het bijhouden van statistische gegevens op het transportge bied Niveau: MAVO-HAVO met administratieve ervaring en kennis van Douanewetgeving of bereid zijn te studeren in deze richting. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afd. Personeels zaken van Vroom en Dreesmann Nederland B.V., Spaklerweg 52, 1096 BA Amsterdam. De Stichting Natuurvoeding Amsterdam, waarin diverse pro- jekten zoals natuurvoedingswinkels, een zuurdesem brood bakkerij en banketbakkerij zijn opgenomen, tracht met een groep enthousiaste mensen verantwoorde voeding te ver spreiden. Wij zoeken, omdat we snel groeien, een We verwachten daadwerkelijke belangstelling voor natuurvoeding bereidheid om een 4-weekse stage in de verschillende projekten te doorlopen Nivovakkennis: MBA voor de 1*. enige ervaring voor de 2* functie Wi| kennen in onze stichting geen leeftijdslimiet. Sollicttaties schriftelijk te richten aan ons adres: Meeuwenlaan 70. 1021 JK Amsterdam t a v. J. J. Bouman Op ons groeiende, maar niet te grote secretariaten-bureau in Amsterdam-Zuid (aan de rand van het Vondelpark) is wegens uitbreiding plaats voor een Deze medewerkster gaat. na een korte inwerkperiode in vrij belangrijke mate zelfstandig, gevarieerde werkzaamheden verrichten, speciaal voor het secretariaat van een dynamische vereniging van bedrijven. Wij vragen kantoorervaring, goede algemene ontwikkeling (middelbare school), behoorlijke kennis van Engels, vlot typen en de bereidheid verantwoordelijke werkzaamheden te ver richten. Het zelfstandig kunnen behandelen van brieven en notities alsmede het maken van verslagen van besprekingen en vergaderingen strekt tot aanbeveling. Belangstellenden kunnen bellen voor informatie en het maken van een afspraak: telefoon 020-739551toestel 39 (mr. A. J. J. Smit). De Nederlandsche Middenstandsbank N.V. is een financiële instelling met circa 8900 medewerkers, die werkzaam zijn bij het hoofdkantoor in Amsterdam en bij de ruim 460 kantoren in Nederland. Bij de afdeling Binnenlands Betalingsverkeer, deel uitmakend van de Administratieve Afdelingen van het direktoraat Admi nistratie en Automatisering, wordt bij de behandeling van het girale betalingsverkeer zowel van telefoon als van telex gebruik gemaakt. In verband met uitbreiding van werkzaamheden willen wij graag in kontakt komen met enkele medewerksters die geplaatst willen worden als (4. 5 en 5'/i uur per dag in de middaguren). Hoewel onze voorkeur uitgaat naar hen die bekend zijn met de bediening van de telex, kunnen zij die over type-ervaring beschikken eveneens solliciteren. Leeftijd vanaf 21 jaar. Naast een goed salaris en een ruime toelage kennen wij een uitgebreid pakket aan sekundaire arbeidsvoorwaarden, waar toe o.a. behoren een dertiende maand en een winstdelingsuit- kering. Het direktoraat Administratie en Automatisering is gevestigd in het pand aan de Eduard van Beinumstraat 2 te Amsterdam- Zuid. De betrokken afdeling zal in de loop van 1979 verhuizen naar het pand aan de Nachtwachtlaan 20 te Amsterdam- West. Informeren en solliciteren kunt u bij H. Diebels. afdeling Personeelszaken Administratie en Automatisering, postbus 1800, 1000 BV Amsterdam. Telefoon: 020-5433092. NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK vraagt met spoed Haar taak zal bestaan uit het noteren van telefonisch binnen komende opdrachten en daaruit voortvloeiend het op een prettige wijze onderhouden van het contact met onze klanten. Haar werktijd zal liggen tussen 11.00 en 15.00 uur, van maandag t/m vrijdag. (Bel voor het maken van een afspraak 020-172135 en vraag naar de heer K. Hurks.) City Courier - Pilotenstraat 6 - 1059 CJ Amsterdam De Wed. Tjeenk Co N.V. Commissionairs in effecten Wij zoeken een jonge, actieve voor het secretariaat van ons sfeervol kantoor aan de Heren gracht 420 (bij de Leidsestraat) te Amsterdam. Haar taak zal o.a. bestaan uit de bediening van telefoon en telex, het typen van brieven en lichte administratieve werk zaamheden. Accuratesse is daarbij onontbeerlijk en een MAVO-oploiding is een minimale vereiste. Een representatief voorkomen is voor ons belangrijk. Wij bieden arbeidsvoorwaarden die op elk gebied de toets der kritiek kunnen doorstaan. Voelt u ervoor te werken in een gezellig team, waar het wisselend rustig en bedrijvig toegaat? Schrijf dan een briefje of bel voor een afspraak, de heer van Rookhuyzen geeft u gaarne informatie, tel. 020-221101. De Wed. Tjeenk Co N.V. Commissionairs in effecten C. DE KRUGER INDUSTRIE EN HANDELSONDERNEMING Door de steeds grotere vraag naar onze produkten (wij vervaardigen al meer dan 50 jaar veilig klimmateriaal) willen wij ons koppel jonge enthousiaste medewerkers op korte termijn graag uitbreiden. Welke JONGE VROUW (vanaf 18 en ouder) met liefst, maar niet noodzakelijk MAVO-opleiding, wil ons team komen ver sterken. Een leuke en verantwoordelijke baan Uiteraard met routine werkzaamheden zoals het typen van orders, brieven (soms ook in Engels en Duits) en archiveren. Bel 020-920321 en vraag naar dhr. Stolp voor nadere informatie. Over het salaris worden wij het wel eens. Johann Siegerstraat 8, Industriegebied Amstel, Amsterdam. zoekt voor sjxiedig indiensttreding een Wij zoeken een vriendelijke jonge vrouw tot 25 jaar. die goed met mensen kan omgaan en zich realiseert welke plaats een vrijwilliger in onze vereniging heeft. Die gewend is kantoorwerk te doen. goed kan typen, bij voorkeur ook kan stenograferen en verslagen kan maken. Zij moet bereid zijn één of twee keer per maand 's avonds een bespreking bij te wonen en te verslaan. Kortom: een betaalde kracht met het hart van een vrijwilliger! Het salaris ligt tussen 1.778 en 2.238 afhankelijk van leeftijd en ervaring. Telefonische inlichtingen onder no. 020-22 62 11 (de heer Kemmerling), schriftelijke sollicitaties aan de direkteur van de afdeling AMSTERDAM VAN HET NEDERLANDSE RODE KRUIS. Rapenburgerstraat 105, 1011 VL Amsterdam. Unimix Procestechniek b.v. heeft plaats voor een met ruime kantoorervaring voor onze kleine afdeling verkoop. Sollicitaties schriftelijk of tel. 020-231461. Nieuwe Prinsen gracht 33-35, Amsterdam. BENT U BEZIG VOOR P.O. BOEKHOUDEN OF HEBT U HET AL? Pelser, Hamelberg, Van Til Co. is een middelgrote maatschap van registeraccountants. We zoeken een die een zelfstandige functie ambieert op onze centrale admi nistratie. Wij bieden u een goed salaris, studie- en reiskosten vergoeding en prima secundaire arbeidsvoorwaarden Hebt u belangstelling? Neem dan schriftelijk of telefonisch contact op met de heer F. D. Wildeman. Jacob Obrechtstraat 53. 1071 KJ Amsterdam. Tel. 020 - 718383. Wij zoeken voor onze Debiteuren-administratie een enthousiaste, full-time Bent u geïnteresseerd in een leuke, zelfstandige jg ervaring met een boekhoudmachine, zien r" gaarne tegemoet. Confectie-industrie El-Greco Jan Rebelstraat 24 AMSTERDAM-OSDORP Tel 020-107 heeft plaats voor: administratieve krachten met LEAO of MAVO typistes een boekhoudkundig medewerker(sta]T een zelfstandige correspondent(e) Nederi een ervaren en een leerling ponstypist Heeft u interesse? Dan nodigen wij u graag u informatief gesprek met mevr L. Sanna. die u gegevens kan verstrekken Ons adres is: Herengracht 124-128 te Amsterda 020-262112 toestel 131. EXPERTS EN TAXATEURS TE AMSTEF zoekt voor uitbreiding van de afdeling brand/inbra m zaken een energiek persoon om te worden op p REFLECTANTEN DIENEN over een goede algemene ontwikkeling en inzicht te beschikken; niet ouder dan ca. 35 jaar te zijn; over een goed uitdrukkingsvermogen, zowel i mondeling te beschikken: in het bezit te zijn van een geldig rijbew (auto wordt ter beschikking gesteld). Assurantiekennis strekt tot aanbeveling Schriftelijke sollicitaties te richten aan Hettema Disselkoen Postbus 9121 Amsterdam op het hoofdkantoor aan de Kabefweg (vlakbij het station-Sloterdijk) Ter versterking van de afdeling salaris-administ (natuurlijk!) de salarissen worden uitgerekend, di slag wordt uitbetaald en tal van andere zaken in van de bijna 1200 medewerk(st)ers worden beharti wij een medewerkster. Het hoofd van de salaris-administratie wordt gt door twee medewerkers en een ..jongedame". Uitb een vrouwelijke medewerker is erg nodig. Ervaring is niet noodzakelijk, maar als je een MAV hebt en kunt typen, accuraat bent en goed met m omgaan, is dit misschien een leuke baan voor je De arbeidsvoorwaarden zijn modern, evenals he personeelsrestaurant. Heb je belangstelling? Schrijf dan een brief onder ni GEVEKE BV. afdeling Personeelszaken Postbus 440, 1000 AK Amsterdam of bel zo gau 020-802802, toestel 2536 om een afspraak te" Accountantskantoor Ypenburg en van de Pol Roemer Visscherstraat 29. Amsterdam Telefoon 020-126242 1 heeft plaats voor een ervaren mondelinge sollicitaties na telefonische afspi VRAAGT VOOR DE centrale administratie te Amsterdam een 20 uur per week eenvoudig werkzaamheden t.b.v. salarisadmini en boekhouding. OPLEIDING: (Moeder-)MAVO; redelijke typevaaJ SALARISGRENZEN: 1000-/ 1200 bruto per Uw sollicitatiebrieven te richten aan: Bestuur PRO SENECTUTE. Vondelstraat 85. 1054 GG Amsterdam. Een dynamische service-organisatie voor datav vraagt enthousiaste Leeftijd 17-19 jaar, met MAVO of HAVO en typedipl opleiding tot date-entry operator. Bel voor een afspraak telef. 020-327905 of 36 i PSO Pons Service BV Motorkade 10,1021 JR Amsterdam. EXPERTS EN TAXATEURS TE AMSTERD zoekt een Zijn taak zal bestaan uit het tezamen met anderen, accepteren van nieuwe opdrachten alsmede het voo en programmeren hiervan. Voorts zal hij, hoofdzakelijk telefonisch de kontf 'I opdrachtgevers dienen te onderhouden en werkzi t.b.v. de schaderegelaars dienen te verricht jj Voor de juiste persoon geeft deze funktie mogelijk 1 verdere ontplooiing in de binnendienst. REFLECTANTEN DIENEN over een goede algemene ontwikkeling en opl te beschikken; niet ouder dan ca. 35 jaar te zijn; over een goed uitdrukkingsvermogen zowel set als mondeling te beschikken. Assurantiekennis en/of boekhoudige ervaring tot aanbeveling. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: /A Hettema Disselkoen Postbus 9121 Amsterdam MEER MINI-ADVERTENTIES OP PAGII

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 40