I b VERPLEEGKUNVl SOCIOTHERAPEU' Stëqèman hoger directeur sociale zaken ■zeister ziekenhuis l/U TROUW bedrijfseconomisch medewerker h.e.a.oi/b.e.-niveau de rijksoverheid vraagt anaesthesie verpleegkundige vrije universiteit plv. secretaris-generaal (mnl./vrl.) ADVERTEERT IN Van derTorn Buningh organisatieadviseurs "een kraamverzorgster de elf rank leerling- ziekenverzorgend^ WAAR WASHET OOK WEER ALTIJD MOOI WEER? SOMS IS DE KRANT OM TE BEWAREN. KOM, HOE HEETTE NOU. ZATERDAG STOND ER NOG EEN HEEL VERHAAL OVER'M INDE KRANT. (medewerk(st)er ZATERDAG 17 MAART 1979 voor het Ministerie van Onderwijs en Wetenschappen. Taak: onder verantwoordelijkheid van de secretaris-generaal, bijstaan van de bewinds lieden in de algemene leiding van het ministerie, w.o. zorg dragen voor de coord natie tussen de directoraten-generaal en de algemene eenheden en bevorderen van de coördinatie tussen de directoraten-generaal. Vereist: voltooide universitaire opleiding; ervaring in management op top-niveau strekt tot aanbeveling. Standplaats: 's-Gravenhage Salaris: afhankelijk van leeftijd en ervaring max. f 9230,- per maand. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Tel. inlichtingen worden verstrekt door de secretaris-generaal of de plv. secretaris-generaal, de heren dr. G.H. Scholten en J.A. van Boven, onder nr. (070) - 741605, dan wel 741880. In het kader van het streven van het ministerie het aantal vrouwen in hogere functies te vergroten, wordt vrouwen die aan de gestelde eisen voldoen, uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Bovengenoemd salaris is exclusief 8% vakantie uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vac.nr. 9-0747/0156 (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe), binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1, Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. Eén onzer clienten. de Hermans Groep B V. Ie Soest, zoekt een hoofd sociale zaken, die bij gebleken geschiktheid kan groeien naar de functie van De Hermans Groep kent 4 werkmaatschappijen, t w Jac Hermans Prijsslag BV, Profimarkt. B.V., Jac Hermans Wijnpakhuis BV en Filmpost B.V. Het totale personeelsbestand omvat ca 2200 mensen De onderneming vertoont een sterke groei met goede resultaten. De uitvoerende personeelszaken worden behandeld door de werkmaatschappijen; de werkmaatschappijen zijn hiertoe bemand met eigen personeelsfunctionarissen. Deze situatie zal, gezien de duidelijke voorkeur voor een decentraal management, ook worden gehandhaafd De aan te trekken functionaris vervult een nieuwe functie, waarvan de organisatie overigens op de hoogte is. De nieuwe functionaris zal zich voornamelijk dienen bezig te houden met het sociale beleid, de coördinatie van de deelbeleiden, het loon- en salarisbeleid en de contacten hierover met werkgevers- en werknemersorganisaties De functionaris rapporteert rechtstreeks aan de Raad van Bestuur Standplaats Soest Terzake van de kandidaat wordt gedacht aan een academisch niveau, een leeftijd van bij voorkeur 35-40 jaar, kennis van de moderne personeelstechnieken en ervaring op het gebied van de sociale functie en het algemeen management De arbeidsvoorwaarden zijn adequaat aan deze door ons belangrijk geachte functie, de pensionering geschiedt op 60-jarige leeftijd Besluitvaardigheid en tact zijn essentieel, evenals ruim begrip voor een commercieel klimaat. Kennis van de detailhandel alsmede ervaring met ondernemingsraden strekken tot aanbeveling. Schriftelijke reacties, bij voorkeur met de hand geschreven, worden gaarne ingewacht bij Van der Torn Buningh, organisatieadviseurs. Kaap Hoorndreef 10, 3563 AS Utrecht, t a v. Prof. Dr. C A. Buningh, die gaarne bereid is telefonisch nadere inlichtingen te verstrekken (tel 030-614521's avonds 03434-1 717). "In de kraaminrichting 't Amersnast, Bekensteinselaan 18-22, "Amersfoort kan worden geplaatst: "voor volledige diensten. "Salariëring volgens landelijke richtlijnen en onregelmatigheidstoeslag. "Gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden w.o. reiskostenvergoeding. "Schriftelijke sollicitaties te richten aan de leidster. "Inlichtingen, ook telefonisch, bij de leidster telef.: 033-31214. Het Zeister Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met 252 bedden en 450 medewerkers. Binnenkort ontstaat op de Operatie kamer een vakature voor een De Operatie-afdeling is modern van opzet en omvat 4 o.k.'s, een behandel kamer, een gipskamer en een recovery. Het team bestaat uit 20 medewerkers. Gevraagd wordt: het diploma ziekenverpleging A; zo mogelijk het bezit van het N.Z.R.-diploma differentiatie anaesthesie of de bereidheid de opleiding daartoe te volgen. Arbeidsvoorwaarden salariëring overeenkomstig de C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen; voortijdelijkehuisvestingzijn kamers beschikbaar. Het hoofd van de Operatiekamer, mevrouw R. Brandsen, telefoon (03404) 28422, is graag bereid nadere inlichtingen te verstrekken. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling Personeels zaken van het Zeister Ziekenhuis, Postbus 1002 3700 BA Zeist. HUIZE HEN RIËTTE Kliniek voor opvang, behandel: resocialisatie van vrouwelijke holverslaafden zoekt voor uitbreiding vao team een Onze gedachten gaan uit naar i die belangstelling heeft voor ervaring heeft met groepsbeb lingen. Een christelijke levensovertui] vinden wij belangrijk. Salaris en secundaire arbeids 't waarden volgens C. A.O.-Ziekegl R wezen. Voor nadere inlichtingen kunt len: Jan Zoetekouw, Coördinatoi (055 - 25 22 56). Uw schriftelijke sollicitatie u richten aan de administrate de Stichting Huize Henriëtte, bus 804, 7301 BB APELDOORN. Bi verplee^hult-reaktlveringw rottardam-lombardljan Voor de opleiding tot ziekenverzorgende welke 5 september 1979 aanvangt in ons moderne verpleeghuis voor langdurig lichamelijk zieken k zich aanmelden Deze cursus leidt op tot het wettelijk erkende dipk« le Leeftijd bij aanvang 17 jaar en negen maa 01 Tenminste een diploma van 4 jaar voortg onderwijs op theorie-niveau. Voor belangstellenden wordt er in ons verpleegh n donderdag 12 april a.s. van 2 tot 4 uur een 0 informatiemiddag gegeven. Sollicitaties kunt u richten aan het Hoofd Opleidir e van het Verpleeghuis. Aesopusplaats 2 (naast n1 N.S.-station Lombardijen). Telefoon 010-328400 h amsterdam De vakgroep Medische Statistiek van de faculteit der Geneeskunde zoekt een mathematisch statisticus (m/v) (vacaturenummer 230-709) In de rang van wetenschappelijk hoofdmedewerker, volledige werktijd. Oe taak zal bestaan uit het advise ren omtrent de statistische aspecten van medisch onderzoek, het uitvoeren van statistische analyses en het ontwikkelen van op medisch gebied toe te passen statistische methoden. Voor deze functie wordt gedacht aan een (gepromo veerd) wiskundige met ruime ervaring op het gebied van toepassingen van de statistiek. Goede contactuele eigenschappen en een goed uit drukkingsvermogen zijn belangrijk. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door ir. P D Bezemer. tel. 020-548 27 25 De subfaculteit Geschiedenis van de faculteit der Letteren zoekt een medewerker (m/v) (voor 0,6 van de werktijd) (vacaturenummer 451-729) In het onderwiiscurriculum heett de econom-e een plaats zowel in de pre-kandidaats- als in de doctoraal fase Van de betrokkene wordt verwacht, dat het onderwijs in de economie mede op een zodanige wijze wordt gegeven, dat de relevantie ervan voor de beoefening van de geschiedswetenschap inzichtelijk wordt ge maakt Daarbij wordt ook aandacht gevraagd voor moderne stromingen in de economische wetenschap. Gedacht wordt aan een econoom, historicus of socio loog. van wie op grond van de academische opleiding mag worden verwacht dat bovengenoemde taakstel ling kan worden gerealiseerd. De mogelijkheid bestaat, dat bovengenoemde functie wordt uitgebreid met 0.2 voor het onderwerp statis tiek. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door prof dr W J Wiennga tel 020-548 30 25 of 020-72 67 04 (privé). De subfaculteit Geschiedenis van de faculteit der Letteren zoekt een wetenschappelijk medewerker (m/v) (voor 0,5 van de werktijd) (vacaturenummer 451-739) Het betreft een medewerker voor de theorie van de geschiedenis in het bijzonder de geschiedenissocio- logie. Taak: het geven van een inleiding in de problematiek van de relatie geschiedenis-sociale wetenschappen in de pre-kandidaatsfase en het eventueel mede ver zorgen van de theorie van de geschiedenis in de doctoraalfase. Gezocht wordt een medewerker die in staat is de moderne stromingen in de geschiedswetenschap te behandelen vanuit een methodologisch en weten- schaps-theoretisch perspectief, waarbij m.n. inge gaan moet worden op de relatie geschiedenis-sociale wetenschappen. Gedacht wordt aan een historicus met een sociaal wetenschappelijke en wetenschapstheoretische spe cialisatie of een socioloog, niet-westers socioloog, antropoloog of politicoloog met een historische en wetenschapstheoretische specialisatie. De mogelijkheid bestaat dal de functie uitgebreid wordt met 0.2 voor het onderwijs in de statistiek. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door drs. C.F.G Lorenz. tel. 020-548 37 33 of s avonds van 19.30 tot 20.30 uur 020-24 39 46 (privé). Instemming met de doelstelling van de Vrije Universi teit als christelijke instelling wordt verwacht. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van het betreffende vacaturenummer, te richten aan de dienst Personeelszaken, postbus 7161. 1007 MC Amster dam De Vrije Universiteit is gelegen aan de De Boele laan 1105. Amsterdam-Buitenveldert Voor onze afdeling BEZIGHEIDSACTIVERING vragen wij per 1 is (leeftijd 23 jaar) Van deze persoon verwachten wij creatieve handvaardigheid, inventiviteit, inilfE bereidheid tot het werken in teamverband met groepjes geestelijk gehar mensen. INSTITUUT SCHREUDER is een christelijke instelling en sollicitanten dienen deze sfeer thuis te voelen. De salariëring zal geschieden volgens de CAO-Ziekenhuiswezen, in de self bezigheidstherapeuten. Schriftelijke sollicitaties graag binnen een week te richten directie van het ORTHOPEDAGOGISCH BEHANDELINGSINSTITUUT Schreuder BAKENBERGSEWEG 258-260, ARNHEM, onder no. HU 171 STEGEMAN FIJNE VLEESWAREN, een bekende naam in de levensmiddelenbranche, is producente van breed assortiment vleesprodukten van hoge kwaliteit. Het bedrijf, met een personeelsbezetting van ruim 2 medewerkers, maakt deel uit van Hendrix' Fabrieken N V een groep bedrijven, welke actief is indeagrarisi - en levensmiddelenbranche. Binnen ons bedrijf Is een vacature voor een Functie-informatie: De bedrijfseconomische afdeling is o.a. verantwoordelijk voor de registratie en analyse van kwantitatieve gege vens m.b.t. de goederenstroom en de bewaking van efficiency-aspecten. Dit mede aan de hand van begrotingen, budgetten en overige, hiermede verbandhoudende taakstellingen. Voor het uitzetten van deze taakstellingen op korte en langere termijn draagt hij informatie en kengetallen aan. Beheer en verdere uitbouw van, voor effectieve taakuit voering noodzakelijke computerbestanden en program matuur, behoort eveneens tot zijn verantwoordelijkheid. Profiel van de medewerker: Van onze medewerker verwachten wij een goed analy tisch inzicht op basis van een gedegen kennis van de afzonderlijke bedrijfstaken, alsmede creativiteit bij de toelichtingen en aanbevelingen op zijn cijfermatige ana lyses. Hij bezit de eigenschap om leiding aan een aanl medewerkers te kunnen geven. Contactuele vaardighi r den in de overiegsfeer met medewerkers door het gehele bedrijf zijn een vereiste. Daarom vragen wij een H.E.A.O.-opleiding in de be drijfseconomische richting, alsmede bedrijfservaring b n voorkeur in de levensmiddelenbranche Voor een goede kandidaat bestaan goede doorgroeind" gelijkheden. Leeftijd: ca. 30 jaar. Een psychologische test kan tot de sollicitatie-procedu behoren. FIJNE VLEESWAREN Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan Stegeman BV. Hoofd Personeelszaken. Postbus 93. 7400 AB Devenl Telefoon 05700 - 2 78 73

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 30