X Zl r Moemendaat pavilioenshoofc (mnL/vrl.) I ervaren verpleegkundi docent(e) STREEKZIEKENHUIS "PRINSES BEATRIX GORINCHEM VERPLEEGKUNDIGE HOOFD VERPLEEGKUNDIGE Heimerstein, Z-verpleegkundigen, operatleverpleegkundlge asslstent(e) leerlingen psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" verpleegkundige in een verpleeghuis? "niets voor mij",zeggen sommigen. therapeutisch milieu. verpleegkundige in De Bieslandhof, iets voor u? verpleegkundige A en/of B Stichting Verpleeghuis Delft stafmedewerker/verpleegkundige-A en eventueel B in full-time dienstverband verpleegkundigen fulltime of parttime denliaa B-verpleegkundige Het Streekziekenhuis GoHnchem functioneert vanuit een samenwerkingsverband tussen ge meenten en kerken. Het heeft 296 bedden en is een overheids- ziekenhuis met alle (belangrijke» faciliteiten van dien. Het ligt vlak bij een kruispunt van belangrijke autowegen en heeft uitstekende verbindingen met de andere delen van het land. Afstand tot bv. Rotterdam, Utrecht en Breda ca. 35 km Op de kinderafdeling van ons ziekenhuis kunnen 52 patiëntjes worden verpleegd. Wij zoeken een die de leiding van deze afdeling op zich zal kunnen nemen. Een kinderaantekening, ervaring en leiding gevende capaciteiten zijn uiteraard der zaak noodzakelijk. Aanstelling zal geschieden in de rang van Sollicitatiebrieven kunnen worden gericht aan de heer H. van den Herik, verpleegkundig directeur. Postbus 90, 4200 AB GORINCHEM. Hij is ook bereid telefonisch (01830-23333) inlichtingen te verstrekken. instituut voor geestelijk gehandikapten, zoekt mannelijk voor één van de groepen. Salaris en arbeidsvoorwaarden volgens normen c.a.o.-ziekenhuiswezen. Inlichtingen kunnen worden gevraagd bij de heer P. van de Maas. tel. 08376-3841 Sollicitaties te richten aan de direkteur van Heimer stein, Cuneraweg 12 3911 RN Rhenen. Ziekenhuis Oudenrijn Van Heuven Goedhartlaan I Utrecht Voor de Operatie-afdeling van ons ziekenhuis wordt gevraagd een Sollicitanten dienen in het bezit te zijn van het diploma operatie-assistent. Fulltime funktle. Werkti|den van 07.30-16.00 uur, van maandag lot en met vrijdag. In avond en nacht bij toerbeurt bereikbaar heidsdienst. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 da gen na het verschijnen van dit blad aan het Hoofd Personeelszaken. Belangstelling voor de opleiding tot B-verpleegkundige? Voor de pré-klinische periode welke per 3 september a.s. aanvangt kunnen wij nog enkele voor de opleiding tot B-verpleegkundige plaatsen. Vereiste vooropleiding mini maal MAVO-4. Sollicitaties van hen die in het bezit zijn van het diploma ziekenverzorging kunnen niet in behandeling worden genomen. Telefonische inlichtingen kun nen worden ingewonnen bij de afdeling personeelszaken tel. (02502) 7741, tst. 2034. Schriftelijke sollicitaties kun nen worden gericht aan het psychiatrisch ziekenhuis "Vogelenzang", Rijksstraatweg 113, 2121 AD Bennebroek. te bennebroek (n.h.) UITGAANDE VAN DE VERENIGING TOT CHRIS TELIJKE VERZORGING VAN GEESTES- EN ZENUWZIEKEN "Onbekend maakt onbemind, letterlijk en figuurlijk" denken wij. Vandaar deze advertentie. Misschien maakt onwetendheid plaats voor belangstelling. De Bieslandhof is een groot verpleeghuis, gehuisvest in een ruim, nieuw ge bouw. Verdeeld over 12 afdelingen worden er 180 somatische en 140 psycho geriatrische patiënten verpleegd en verzorgd. Een dagbehandelingscentrum is bijna klaar 350 verplegenden, artsen, therapeuten en andere medewerkers zet ten zich dagelijks in voor het welzijn van de bewoners. Toen in 1977 de doelstellingen van ons verpleeghuis opnieuw werden geformu leerd is, na veel overleg op alle niveau's gekozen voor een beleid dat gericht is op het bevorderen van een goed therapeutisch milieu. In zo'n therapeutisch mi lieu wordt aan alles en iedereen een therapeutische kwaliteit toegekend. Het beleid is gericht op het werkzaam maken van al die kwaliteiten. Dat geeft een extra dimensie aan ieders taak zonder dat die "zwaarder" wordt. En dat geeft veel voldoening. In nieuwe overlegstructuren kan ieder zijn visie, gebaseerd op de ervaringen van iedere dag, inbrengen. Dat geldt voor bewoner/patiënt en voor verplegende/therapeut. Ook ons sociaal beleid is er op gericht om door het bereiken van een zo gunstig mogelijke positie voor de medewerkers, een goed werkklimaat te scheppen. Wij zoeken een die de dagelijkse leiding van één van de afdelingen van max. 30 bewoners en hun verzorgers op zich wil nemen. Salariëring geschiedt volgens de C.A.O.-ziekenhuiswezen. Afhankelijk van op leiding en ervaring is aanstelling mogelijk in de rang van verpleegkundige A of Ie verpleegkundige. Een mogelijk huisvestingsprobleem is tijdelijk op te lossen door inwoning in ons zusterhuis. Wie meer wil weten over functie en verpleeghuis, belt naar zuster I.M. Polle mans. verpleegkundige in algemene dienst. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling personeelszaken, t.a.v. de heer A.C. Kuijten. Beukenlaan 2 2612VC Delft Tel. 015-144948 De Commissie Samenwerking Leeuwarder Ziekenhuizen, een samenwerkingsverband van de drie Leeuwarder ziekenhuizen, streeft naar een volledige integratie van de ziekenhuizen in Leeuwarden. COMMISSIE- SAMEN WERKING LEEUWARDER ZIEKENHUIZEN Voor het Bonlfatlus Hospitaal wordt gevraagd: HOOFDVERPLEEGKUNDIGE (M/V) voor een INTERNE afdeling, met 33 bedden. Leidinggeven, begeleiden, planning en samenwerking zijn kenmerken voor deze funktie. Wij verwachten van het hoofd dat hij/zij het verpleegkundig team inspireert in die zin, dat dit een goede relatie tussen patiënten en medewerkers bevordert. Op deze wijze kan door middel van een kundige inbreng gestalte worden gegeven aan het funktioneren van de verpleegafdeling. Verpleegkundigen, die in het bezit zijn van een diploma Ziekenverpleging A, zo mogelijk aangevuld met een Staf- of Kaderopleiding, en over ervaring in een leidinggevende funktie beschikken, nodigen wij graag uit voor een nadere kennismaking. De salariëring bedraagt maximaal 3.483,33, afhankelijk van ervaring. De arbeidsvoorwaarden zijn oveeenkomstig de CAO voorr het Ziekenhuiswezen. Inlichtingen omtrent de funktie kunnen worden opgevraagd bij het Hoofd Verplegingsdienst, de heer T. Pijper, tel. 05100 - 32211 (tst. 447). Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd Personeelszaken, postadres: postbus 2310, 8901 JH Leeuwarden. Bonlfatlus Hospitaal Diakonessenhuis Trlotel De Protestants Interkerkelijke Stichting voor Huisvesting en Verzorging van Bejaarden te Noordwijk, vraagt in verband met het vertrek van de huidige functionaris, zo spoedig mogelijk een Beschikbaarheidsdienst o.a. bepaalde weekeinden. Ons bejaardencentrum is 1 maart 1972 officieel geopend en omvat: 68 éénpersoonskamers; 10 tweepersoonskamers; 10 bedden op de ziekenafdeling; annex 76 bejaardenwoningen. Wij zoeken iemand met een positieve Prot. Chr. levensovertuiging; - z.m. ervaring hebbende in dit soort werk of zich daar volledig voor wensen in te zetten; - bereid zijn in een goed teamverband te werken met staf en hoofden van dienst; - capaciteiten bezitten leiding te geven aan een prettig team van verzorgsters door een goed samenspel; - en zeer belangrijk: het welzijn van onze bejaarden helpen bevorderen. Salariëring: geschiedt volgens de C.A.O. voor personeel in bejaardentehuizen; Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie vóór 1 april a.s. te richten aan: de directeur van bejaardencentrum "Groot Hoogwaak" Postbus 1005, 2200 BA Noordwijk Voor verdere inlichtingen kunt u i directeur benaderen. de morgenuren tussen 10.00 en 11.00 uur de Ziekenhuis Oudenrijn van Heuven GoedharHaan 1 3527 CE Utrecht Tel. 030-938741 Voor de KINDERAFDELING van ons 270 bedden tellende ziekenhuis vragen wij in het bezit van de aantekening kinderverpleging. De kinderafdeling telt 40 bedden en is onderverdeeld in een boxenafdeling (12 bedden), zuigelingen (12 bedden) en de afdeling voor peuters, kleuters en oudere kinderen (16 bedden). Voor een parttime dienstverband zijn verschillande mogelijkheden aanwezig. Wij willen hierover graag met u van gedachten wisselen. Mogelijkheid van huisvesting in de personeelsflat is aanwezig. Rang en salaris nader overeon te komen. De CAO voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. Telefonische inlichtingen bij het hoofd verplegingsdienst, toestel 605. Schnfteli|ke sollicitaties aan het hoofd personeelszaken christelijk psychiatrisch centrum nl "Bloemendaal" is een modern psychiatrisch centrum met bedden, een verpleeghuis met 128 bedden, een dagziekenhuis H een uitgebreide polikliniek. Er zijn 700 personeelsleden werkzaam. Voor onze Sociaal Psychiatrische Dienst zoeken wij een uil in bezit van DIPLOMA MBO-SD OF SPV t.b.v. de afdeling observatie en kortdurende behandeling De werkzaamheden zullen bestaan uit: - verzamelen van sociale gegevens ten behoeve van behandelplan - kontakten onderhouden met en verwijzen naar extra-mui instanties Er zal regelmatig overleg zijn met het multi-disciplinaire team de afdeling. Het salaris is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring De arbeidsvoorwaarden van de CAO voor het Ziekenhuiswe |n zijn van toepassing. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het Hoofd Personeelszaken van ons centrum, Monsterseweg 93, Postbus 153002, 2505 AA Den Haag. Telefonische inlichtingen kunt u inwinnen onder nummer 070 - 25 41 25 toestel 2269. de eh; al Voor ons kinderpaviljoen 'Primula' op ons terrein 'De Cruquiushoeve' te Vijfhuizen. In 'Primula' worden kinderen in de leeftijd van 1 t/m 12 jaar ter observatie opgenomen. Tijdens deze observatie wordt naast de medische en psychologische diagnostiek aandacht geschonken aan de pedagogische en didaktische begeleiding van de kinderen en ouders. Er zijn 27 medewerkers en er wordt gewerkt in multidisci plinair teamverband. Wij vragen van hem/haar: een leeftijd van ca. 30 jaar, verpleegkundige A en/of B, Kaderopleiding en/of HBO-iw. Ervaring in een leidinggevende funktie en het werken met groepen kinderen is gewenst. Taken: het organiseren en leiden van het kinderpaviljoen, het realiseren van een optimale zorg voor de voor obser vatie opgenomen kinderen in samenwerking met verschil lende disciplines, het begeleiden van de groepsleiding. Telefonische informatie wordt u graag verstrekt door mevr. C. Vos, waarnemend hoofd paviljoen Primula, tel. (023) 33 90 60,1 toestel 2343 en de heer A. Verberne, adjunct directeur Verpleging, toestel 2144. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan het hoofd Personeelszaken van het Instituut, Achterweg 5 te Heemstede, onder vermelding van vakaturenummer 11/L/TR. ie Instituut voor Epilepsiebestrijding -J Meer en Bosch De Cruquiushoeve Wij lijn een landelijke instelling voor hulpverlening aan mensen met epilepsie, waarbij niet alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, school- en werksituatie wordt betrokken. Poliklinieken met bureaus voor maatschappelijke dienstverlening lijn gevestigd te Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem. Den Haag. Heemstede, Leeuwarden, Rotterdam en Utrecht. „LICHT EN KRACHT" en „PORT NATAL" Nederlands Hervormd Psychiatrisch Centrum ASSEN Op de Polikliniek van ons Centrum is de funktie vakant van een PARTNER-RELATIE- en GEZINSTHERAPEUT(E) Deze funktionaris zal deel uitmaken van het multidisciplinaire team op de Polikliniek en belast zijn met de volgende taken: Het uitvoeren van partner-relatie- en gezinstherapieën Het participeren in intervisie en supervisie hierbij Het mede participeren in het ontwikketen van een beleids visie ten aanzien van genoemde therapie. Elsen: uiptoma Sociale Akademie richting Maatschappelijk Werk of Kuttureel Werk en de Voortgezette Opleiding gevolgd hebben Beschikken over ervaring in het uitvoeren van partner relatie- en gezinstherapieën Het bezit van het N V P-lidmaatschap, of eventueel bereid zijn dit te verwerven strekt tot aanbeveling Afhankelijk van opleiding en ervaring kan een salans geboden worden van mmimaal 2 667 tot maximaal 4 161 bruto per maand Inlichtingen: Deze zijn verknigbaar bq mevr Streutker en dkt lawant beiden op de Polikliniek bereikbaar onder nummer 05920- 21777. toestel 2382 Solücltatlea: Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken Dennenweg 9 te Assen, onder vermelding van vakaturenum mer T 79 23. De gezamenlijke opleiding Boerhaave Kliniek/ Emmakinderziekenhuis jj vragen voor spoedige indiensttredi (half-time) De taken zullen o.m. bestaan uit: het geven van lessen verpleegkunt d aan meerdere groepen, het begeleiden van leerlingen tijd#e de theoretische leersituatie, het samen met kollegae-docenten P meedenken en werken aan de ontf^ wikkeling van een eigentijdse opleidingsvorm. Het is mogelijk de werktijden in ovf te regelen. Nadere informatie wordt u gaarn L verstrekt door het hoofd opleidin Zr. A. Tanger, telefoon (020) 79 35 35, toestel 7\ Schriftelijke sollicitaties te richten n het hoofd opleiding, Teniersstraat 4, Amsterdam. EU

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 28