ÜMJo] L zeister ziekenhuis verpleeghulpelf hoofd verpleging en verzorging hoofd opleiding (mnljvrl.) docent(e) praktijkbegeleiding VERPLEEGKUNDIGE TT7 gemeente Ridderkerk VERPLEEGKUNDIGE VERPLEEGKUNDIGE A EN/OFB waarnemend afdelingshoofd waarnemend eerste verpleegkundige waarnemend eerste verpleegkundige theorie/praktijk docent(e) on 1002 3700 BA Zeist PSYCHIATRISCHE INRICHTING /'GROOT BRONSWIJK" „NIEUW HOOG-HULL Stichting Streekziekenhuis Noord-Oost Tv hoofd verpleegkundige dienst 's Heeren Loo-Lozenoor heb je interesse? ZATERDAG 17 MAART 1979 TROUWKWAI 45.500 inwoners) Bij de gemeentelijke verzorgingstehuizen wordt gevraagd een die: - in staat is de directrice van de verzorgingstehuizen volledig te vervangen; - zal worden belast met de dagelijkse leiding van één der tehuizen; - het personeel in opleiding zal begeleiden. De plannen voor de nieuwbouw van één tehuis waarin beide verzorgingstehuizen zullen worden ondergebracht, zijn in een vergevorderd stadium van voorbereiding. Vereist zijn: - het diploma verpleegkundige A of B. Gezien de bezetting van de tehuizen verdient het bezit van het diploma B de voorkeur. - leidinggevende en organisatorische capaciteiten; - ervaring in bovengenoemde werkzaamheden; - administratief inzicht. Geboden wordt: - een salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring, van maximaal f2.665,- bruto per maand. Bij gebleken geschiktheid is een salaris van maximaal f2.941,- bruto per maand bereikbaar. Het salaris zal worden verhoogd met een toelage voor onregelmatige dienst en een vergoeding voor thuiswachtdienst; - vakantietoelage 8% van het jaarsalaris; - opname in de I.Z.A.-ziektekostenvoorziening; - medewerking tot het verkrijgen van passenden woonruimte. Telefonische informaties kunnen worden ingewonnen bij de directrice van de gemeente verzorgingstehuizen, mevrouw H.D.J. Heimerikx, telefoon 01804 - 12200. Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de chef van de afdeling personeelszaken der gemeentesecretarie. Raadhuisplein 1, 2981 EP Ridderkerk, onder vermelding van vacaturenummer 535. Stichting Bejaardenzorg in de gemeente Rhoon zoekt voor haar bejaardenverzorgingshuis 'DE KLEPPERWEI' te Rhoon een Onze gedachten gaan uit naar: een verpleegkundige in het bezit van het diploma ziekenverpleging A die tevens de tweejarige opleiding voor directies van bejaardentehuizen gevolgd heeft dan wel bereid is deze cursus te gaan volgen. Ook verpleegkundigen in het bezit van het diploma ziekenverpleging A en de aantekening wijkverpleging c.q. het diploma maatschappelijke gezondheidszorg komen voor deze functie in aanmerking. Goede contactuele eigenschappen zijn vereist. Zij/hij zal de leiding hebben van de zieken- en verzorgingsdienst. Na enige tijd kan bij gebleken geschiktheid benoeming volgen tot directrice/directeur van het tehuis. Het salaris wordt vastgesteld volgens de C.A.O. van de Bejaardentehuizen. Opname in het pensioenfonds P.G.G.M. 'De Klepperwei' is een bejaardenverzorgings huis van algemene signatuur. Het heeft ruim 80 bewoners en een ziekenafdeling van 7 bedden. Rhoon is landelijk gelegen. Door de uitstekende verbinding (metro) met o.a. Rotterdam zeer aantrekkelijk. Met de hand geschreven sollicitaties te richten aan: Stichting Bejaardenzorg in de gemeente Rhoon, secretariaat De Eik 38, 3161 JB Rhoon binnen twee weken na verschijnen van dit nummer. Telefonische informatie bij de directrice, mevr. A. J. M. Spee, tel. 01890-7500. Voor het bejaardencentrum te Leek, waarin 86 bejaarden zijn gehuisvest, wordt per 1 augustus 1979 of eerder gevraagd een oie de verzorging en eventuele tijdelijke verpleging van de bewoners op zich kan Verder zal ze de directrice bij haar afwezigheid moeten kunnen vervangen. Geboden wordt een salaris volgens een gemeentelijke bezoldigingsverordening. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. De secundaire arbeidsvoorwaarden komen vrijwel overeen met die van de gemeente Leek. (o.a. opname Alg. Burg. Pensioenfonds (A.B.P.) en deelname I.Z.A.). Inlichtingen inzake de bovengenoemde funktie worden gaarne verstrekt door de directrice. Mevr. Zr. H.J. Goelema Tel 05945-2436 Schriftelijke sollicitaties inzenden binnen 14 dagen na verschijning van dit blad aan het bestuur van de .^Stichting VredewokJp.a. Tolberterstraat66,9351 BJ Leek. protestants christelijk l streekziekenhuis bennekom I Het Streekziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met een regionale funktie. Het biedt plaats aan 320 patiënten. Op onze afdeling psychiatrie - 45 bedden - waar multidisciplinaire patiëntenzorg wordt gegeven, hebben wij op korte termijn plaats voor een in de rang van 1e verpleegkundige. Vereisten: - diploma's A- en B-ziekenverpleging; - leidinggevende ervaring; - organisatorische en kontaktuele kwaliteiten. Het bezit van de stafopleiding of de bereidheid deze te gaan volgen wordt op prijs gesteld. Op de gekombineerde afdeling orthopaedie/ gynaecologie - met een totaal van 46 bedden - hebben wij op orthopaedie - 28 bedden - plaats voor een in de rang van verpleegkundige A. Vereisten: - diploma A-ziekenverpleging. Op de afdeling interne geneeskunde - 33 bedden - is een vakature voor een in de rang van verpleegkundige A. Vereisten: - diploma A-ziekenverpleging. Gezien de grondslag van het ziekenhuis ver wachten wij van sollicitanten een christelijke levensovertuiging. Inlichtingen over de bovengenoemde funkties worden graag verstrekt door zr. K. Pronk, algemeen hoofdverpleegkundige, tel. 08389-91 01. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de afdeling personeelszaken, Edeseweg 118 te 6721 KC Bennekom. h Het Zeister Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met 252 bedden en 450 medewerkers. In ons ziekenhuis bestaat een vakature voor een full-time Wij hebben gemiddeld 90 leerling verpleegkundigen in opleiding. Het onderwijs wordt in thema-vorm gegeven aan de hand van een schriftelijk vastgelegd leerplan. Omdeintegratietheorie/praktijkzoveel mogelijk te bevorderen, ligt het werk terrein van onze docenten zowel bij de opleiding als op de verpleegafdeling. Daarom verwachten wij van de kandidaat dat deze kan meedenken en -werken, zowel in opleidingszaken als in het afdelingsgebeuren. Tevens zal de begeleiding van HBO-V studenten een onderdeel van de taak Gevraagd wordt: het diploma ziekenverpleging A; een voltooide docentenopleiding; in teamverband kunnen werken. Arbeidsvoorwaarden salariëring geschiedt overeen komstig de C.A.O. voor het Zieken huiswezen; voortijdelijke huisvesting zijn kamers beschikbaar. Het hoofd van de opleiding, mevrouw Emmie Schoemaker, telefoon (03404) 28422, is graag bereid nadere inlichtingen te verstrekken. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling Personeels- l a zaken van het Zeister 4^^ ^0. Ziekenhuis, Postbus Bij de groep, die nu wordt gevormd door 3 jonge medewerkers, ontbreekt het nog aan een die gewend en bereid is om in horizontaal samenwerkingsverband bij te dragen aan de ontwikkeling van de opleiding. Het leerlingenaantal beweegt zich rond de 80. De groepen hebben een omvang van 10 tot 15 leerlingen. Vereisten voor de funktie zijn in elk geval het bezit van het diploma Zieken verpleging B (liefst aangevuld met A), alsmede de docentenopleiding of een andere voortgezette opleiding (bijv. hogere beroepsopleiding). Salaris zal in onderling overleg worden vastgesteld. die bereid is om in bovengenoemd samenwerkingsverband te werken en bij te dragen aan de ontwikkeling van de opleiding. Wij denken voor deze funktie aan iemand met het diploma ziekenverpleging 8 A en de docentenopleiding of studerende hiervoor, of bereid zijn deze opleiding te volgen. De functie zal voornamelijk bestaan uit het geven van lessen in somatische verpleegkunde en de praktijkbegeleiding op die afdelingen waar het accent ligt op somatische verpleging. Op grond van de opleiding wordt het salaris bepaald met een maximum van Ie verpleegkundige A. Inlichtingen over beide funkties worden graag verstrekt door de heer K. Klip, hoofd Socio-Milieutherapeutische Dienst, tel. (05964) 12 31. Sollicitaties te richten aan het hoofd Dienst Personeelszaken, Postbus 1, 9945 ZG Wagenborgen (Gr.). Stichting voor opvang, behandeling en resocialisatie van alkohol- en drugpatiënten Oosterbroek 5, EELDE (Dr.) Telefoon 05907. De Beukemakliniek in Groningen, een crisiscentrum voor alcohoH drugpatiënten en tevens introductiecentrum voor twee therapeuti gemeenschappen, te weten Hoog-Hullen en de Breegweestee te E vraagt een (mnl. of vrl.) in het bezit van diploma B en/of A met belangstelling, even ervaring, in groepswerk. Aanstelling geschiedt in een van de verpleegkundige rangen, al gelang opleiding en ervaring. Mogelijkheden voor bijscholing voor personeel zijn binnen de ting aanwezig. Voor informatie kunt U zich wenden tot mevr. R. Oosterhuis Beukemakliniek, tel. 050-131548. Sollicitaties kunnen gericht worden aan de direktie van de Stiel 13 Nieuw Hoog-Hullen, Oosterbroek 5 te Eelde. Prins Bernhardstraat 17 7570 GA Oldenzaal Postbus 5005 voortzetting van de Vereniging Heil der Ki w Het Streekziekenhuis Noord-Oost Twente te Oldenzaal zoekt i verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd de verpleegkundig direktrice ter opvolging op korte termijn een Het ziekenhuis is een R.K. ziekenhuis van 175 bedden met een volledige stafbezetting. Nieuwbouw van de diagnostische en behandelafdelingen verkt j in de laatste fase van voorbereiding. Positie: Het hoofd verpleegkundige dienst heeft de leiding over het geh van de klinische verpleegkundige patiëntenzorg en is daarvoor rechtstreeks verantwoordelijk aan de direktie IP Hij/zij wordt nauw betrokken bij de beleidsvorming ten aanzien1 patiëntenzorg en praktijkopleiding en onderhoudt daartoe beha de interne ook een aantal externe kontakten. Vereisten: Gezocht wordt naar een verpleegkundige op H.B.O.-niveau, althans iemand met middelbaar onderwijs als vooropleiding, diploma ziekenverpleging A en een pakket voortgezette opleidingen dat hem of haar in staat stelt de problematiek van e leidinggeven en van de verpleegkunde in zijn volle omvang te overzien. Ruime ervaring in een leidinggevende positie en een positieve houding ten opzichte van overlegstrukturen zijn noodzakelijk. Belangstellenden dienen positief te staan tegenover het Christelijke karakter van het ziekenhuis. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de verpleegkundig direktrice, Zr. Francisca Romana van Cittert. Sollicitaties met de gebruikelijke gegevens betreffende levensloop, opleiding en ervaring zijn te richten aan de direktie. y\ I (Prot. Chr. Inrichting voor geesteszwakken) Postbus 550 3850 AM Ermelo - Telefoon (03417) 681 Op onze inrichting wonen ruim duizend geestelijk gehandicapten, die hulp nodig hebben van jonge mensen. Per 1 mei 1979 hebben wij plaatsingsmogelijkheden voor De mogelijkheid is aanwezig om als verpleeghulp te solliciteren naar de opleiding Zwakzinnigenzorg. De eerstvolgende opleiding start in september 1979. Voorwaarden: minimaal in het bezit van het diploma Mavo-4 leeftijd 17 jaar en 3 maanden. Salaris als verpleeghulp minimum jeugdloon; tijdens de opleiding ontvangt men het leerlingsalaris, zoals vastgesteld in de c.a.o. voor het Ziekenhuiswezen. Als de Z-opleiding niet kan worden gevolgd, arbeidsovereenkomst per 31 augustus 1979. Vul dan de bon in.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 26