Met de snelle, stille diesels van Fiat verdwijnt het verschil tussen sportief en ekonomisch autorijder CapeUeaan ben administratieve medewerk(st)er assistent-accountant bij het ACCOUNTANTSKANTOOR is een baan met toekomst. Medewerk(st)er administratieve organisatie ALPHEN AAN DEN RIJN bibliothecaris(esse) directeur (m./vr.) KOSTER - BEHEERDER Direkte voorsprong dankzij 70 jaar dieselervaring. Moderne 2,5 liter diesel met indirekte inspuiting. Kenmerken: snel, stil, zuinigen laag in onderhoud. Leverbaar in de komfortabele Fiat 131 en 132. 2ATER0AG 17 MAART 1879 TR0UWKWARTE1 Scholengemeenschap voor v.w.o. en h.a.v.o. "Christelijk Lyceum" Het besiuur van bovengenoemde scholengemeen schap roept sollicitanten op voor de functie van: Datum inoiensttreding: 20 spoedig mogelijk. Taak: Het reorganiseren en saneren van een bestaande schoolbibliotheek in nauw overleg met de vak secties Bij gebleken geschiktheid behoort een benoeming per 1 augustus 1979 voor halve dagen (middagen) tot de mogellijkheden. Bij voorkeur wordt iemand met ervaring benoemd. Sollicitaties met opgave van godsdienst, staat van dienst, referenties en persoonlijke gegevens aan de rector Drs. A. Luttik, Tolstraat 11 (postbus 166), tel. 01720-91041 (school» of 73857 (huis). Alleen sollicitanten met een Christelijke levens overtuiging kunnen voor een benoeming in aan merking komen. Gevraagd als bij voorkeur full-time een Integere persoonlijk heid van protestantse huize met goede contac tuele eigenschappen, leeftijd 35-55 jaar, met allround opleiding. op de hoogte van en geïnteresseerd in de maatschappelijke dienstverlening en in haar ontwikkeling. die grotendeels zelfstandig kan werken bij het leiding geven aan een instelling in opbouw op dit terrein Deze instelling houdt kantoor te 's-Gravenhage en omvat full-time en part-time medewerkers en vrijwilligers Keuring en psychotechnisch onderzoek zullen worden gevraagd. Salaris nader overeen te komen Sollicitaties met curriculum vitae vóór 11 april a s. te richten aan de Secretaris van het bestuur Stichting Werken, p/a Gemeentehuis de Bilt. Soestdijkseweg 173, Bilthoven. Voor telefonische toestel 115 inlichtingen 030-780811 De commissie van Beheer van de Gereformeerde Kerk van IJmuiden roept gegadigden op (mnl/vrl) voor de functie van van de Petrakerk. De commissie denkt hierbij aan candi date's) met een positief gereformeer de instelling, tussen de 30 en 45 jaar. Zij moeten bereid zijn zich volledig in te zetten voor dit veeleisende werk. Goede contactuele eigenschappen en een groot improvisatievermogen zijn onontbeerlijk. Salaris volgens landelijke richtlijnen. T.g.t. kosterswoning aanwezig. Sollicitanten welke, bij gelijke ge schiktheid. huur(woon)ruimte achter laten in het IJmondgebied. zullen eventueel de voorkeur genieten. Schriftelijke reacties worden ingewacht bij de secretaris der C v.B.. J. Hendriks. Dr. Kuyper laan 16 1961 CD Vel sen-zuid De ontwikkeling van dieselmotoren voor personenauto's was voor Fiat bepaald geen stap in het duister. Zeventig jaar ervaring ipEipCp^-' in het bouwen van dieselmotoren voor schepen, treinen en $5t i vrachtwagens is tenslotte niet kinderachtig. Desondanks stelt de "partikuliere" dieselmarkt eigen prioriteiten, zoals extra geluiddemping, snelle acceleratie en hoge topsnelheden. Juist op die punten heeft Fiat de konkurrentie willen overtreffen. Met als resultaat een opzienbarend nieuw konsept, dat alle bezwaren tegen diesels aan de kant zet, maar tevens de prestatievoorsprong van de benzinemotor akelig dicht benadert. De 2500 cc dieselmotor (53 kW, 72 DIN pk) heeft een bovenliggende nokkenas en indirekte inspuiting met Ricardo Cornet voorkamersysteem. Technisch taalgebruik misschien, maar de voordelen zijn zonneklaar. Hoog speci fiek vermogen, laag verbruik, minder uitlaatrook en minder vervuiling van de motorolie. De motor is geluids- en trillingsarm gekonstrueerd door toepassing van een 2-delig motorblok. Uniek detail: alle hulpaggregaten zoals oliepomp, opvoerpomp, vacuümpomp, zijn in één unit ondergebracht. Dat wil zeggen: lage onderhoudskosten, makkelijk bereik baar voor monteurs en eenvoudig af te stellen. Met een top van 150 km/p.u. en een acceleratie van 0-100 in 18 sekonden is de Fiat diesel in z'n klasse verreweg de snelste van allemaal. Stel daar tegenover het geringe verbruik (Fiat 131 Diesel) van 8,5 liter/100 km i DIN) en vergelijk die getallen nu eens met andere merken. De konklusie is simpel: Fiat biedt het meeste temperament tegen de laagste kosten. Dat laatste geldt tevens voor het onderhoud (diagnose en servicebeurten om de 15.000 km). Aan geluidsisolatie is uiteraard alle aandacht besteed. Bovendien brengt de standaard 5-versnellings- bak het toerental naar beneden, dus nog rustiger en nog zuiniger. Dieselrijders maken over het algemeen veel kilometers. En wel bij voorkeur op een uiterst geriefelijke manier. Ook dat aspekt heeft Fiat onderkend door de nieuwe dieselmotor te monteren in de komfortabele Fiat 131 en 132. Fiat 131 Diesel 2500 Super 4-deurs. Prijs: f 21.990,- (f 18.636,- exkl. BTW). Fiat 131 Diesel 2500 Panorama 5-deurs. Prijs: f23.165,- (f 19.631,- exkl. BTW). Fiat 132 Diesel 2500 4-deurs. Prijs- f24.650,- (20.890,- exkl. BTW). Imp Leonard Lang b.vDaniel Goedkoopstraat 9, Industriegebied/Amstcl, 1096 BD Amsterdam, l el 020 - 92 48 88 VASTE AFLEVERINGSKOSTEN f225,-. Wijzigingen voorbehouden t VAN DE VERENIGING VAN NEDERLANDSE GEMEENTEN (Centraal Bureau voor Verificatie en Financiële Adviezen) NASSAULAAN 12 - 's GRAVENHAGE Het Verificatiebureau is een accountantskantoor met een omvangrijk en gevarieerd pak ket aan cliënten op het terrein van de lagere overheid en ge subsidieerde instellingen. De werkzaamheden worden verricht door 32 over het land gespreide districtskantoren. Behalve een aantrekkelijk sa laris en een goede rechtspositie zijn er goede secundaire ar beidsvoorwaarden. zoals wel vaartsvast pensioen volgens de Rijksregeling (Algemeen Burgelijk Pensioenfonds) en vergoeding van studiekosten. Wij vragen thans GEVORDERDE MEDEWERKERS met oplei ding VWO of HAVO. aange vuld met S.P.D. 1 of NlvRA studie tenminste t/m pro paedeuse. Enige jaren ervaring bij een registeraccountantskantoor is vereist. Standplaats Arnhem en om geving. Gunstige verhuiskostenregeling. Voor ambitieuze flinke men sen zijn er bij onze nog steeds groeiende praktijk goede carrièremogelijkheden. Uw eigenhandig geschreven brieven met uitvoerige inlich tingen kunt U richten aan de districtsaccountant, de heer P. Kleinendorst, Buurtmeester weg 21. 6711 HL Ede. Mocht U in een ander deel van ons land willen werken, dan kunt U ook schrijven naar ons kantoor t.a.v. de chef perso neelszaken, Nassaulaar. 12 te Den Haag. Capelle aan den IJssel ligt nabij "Het Groene Hart" van Zuid-Holland en de Rottemeren. De Hollandsche IJssel vormt de grens met de Krimpenerwaard. Zijn bewoners hebben naast eigen voorzie ningen gemakkelijk toegang tot die van Rotterdam. De groeikern Capelle aan den IJssel, thans ruim 40.000 inwoners zal in het komend decennium bijna twee maal zo groot worden. Het bureau administratieve bijstand van de gemeentesecretarie, afdeling Interne Zaken, is belast met o.a. postbehandeling, de admini stratieve voorbereiding en de afwerking van vergaderingen van de gemeentelijke bestuurs organen, het toezicht op de typekamer, waaronder centrale tekstverwerking en de huisdrukkerij. In verband met de ontwikkeling van een planmatige aanpak van de advisering aan en besluitvorming door de gemeentelijke bestuursorganen wordt gezocht naar een medewerk(st)er die deze nieuwe taak zal gaan verrichten. Hij/zij zal hierbij samenwerken met het bestaande team en tevens worden inge schakeld bij de voorbereiding en afwerking van de vergaderingen van de bestuursorganen. Voor deze funktie gaan de gedachten uit naar een opleiding op H.B.O.-niveau. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal f 3.874,- bruto per maand. Voorts zijn de bij gemeenten gebruikelijke rechtspositieregelingen van toepassing. Aan het verkrijgen van passende huisvesting zal medewerking worden verleend. Een grafologisch en/of psychologisch onderzoek behoort tot de mogelijkheden. Voor nadere inlichtingen kunt u contact op nemen met de heer H.A J. de Graaf, chef Interne Zaken, telefoon (010) 50 66 55, toestel 145. Eigenhandig geschreven sollicitatiebrieven onder vermelding van vacaturenummer 78 04 07a te richten aan de burgemeester en wethouders van Capelle aan den IJssel, Slotplein 1, 2902 HP Capelle aan den IJssel. Emmastraat 38,1075 HW Amsterdam, tel. 020 - 73 39 11. De Stichting Voor hetKind is een kleine organisatie, die een aantal activiteiten verricht op het terrein van het jeugdwelzijn. Enkele werkzaamheden zijn: de publiciteit, voorlichting en fondsenwerving voor de jaarlijkse kinderpostzegelactie, de activering en de administratieve ondersteuning van landelijke organisaties als de Landelijke Stichting Dagcentra voor School gaande Jeugd en de Stichting "Triangel" (i.o.), het adviseren en publicitair begeleiden van initiatieven op het ge bied van de jeugdwelzijnszorg, het uitgeven van publicaties op bovengenoemde terreinen. Ter aanvulling van ons team zoeken wij een Gedacht wordt aan een collega van 20-25 jaar mat MEAO/HAVO of vergelijkbare opleiding. In elk geval dient hij/zij thuis te zijn op boekhoudkundig terrein en in staat te zijn te werken met gegevens, die door de computer worden verstrekt. Hij/zij moet nauwkeurig kunnen werken, goede contactuele eigen schappen bezitten, zich schriftelijk en mondeling vaardig kunnen uit p, drukken en bereid zijn alle voorkomende werkzaamheden in team verband te verrichten. Typevaardigheid strekt tot aanbeveling. Geboden wordt een passend salaris en een goede pensioenregeling (PGGM). Met vacantie-afspraken wordt rekening gehouden. Inlichtingen zijn telefonisch te krijgen bij de heer J.J. Overwater, adj. directeur organisatie. Uw sollicitatie met alle relevante gegever kunt u binnen twee weken sturen aan het adres van bovengenoemde Stichting t.a.v. de heer D.G. Bijl, directeur.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 22