MERCK I I de algemene rekenkamer vraagt TROUW directie-secretaresse Trouw echtpaar ADVERTEERT IN adjunct-inspecteurs (mnlivrl.) inspecteurs-accountants opleidings functionaris buitendienstmedewerkers 1. SEKRETARESSE 2. OPERATOR 3. HANDIGE ASSISTENT 4. MAGAZIJNMEDEWERKER RÖPCKE-ZWEERS ZIEKENHUIS HARDENBERG 1 e instellingskok INVALSTER full-tlme secretaresse KINDERVERZORGSTER VOOR DE NACHT ELKE OCHTEND OPNIEUW medewerker(ster) Gemeente 's-Gravenhage v egberts prohama adjunkt-hoofd van de administratie (m) ECONOMISCH MEDEWERKER ZATERDAG 17 MAART 1979 TROUWKWAR' E. MERCK NEDERLAND B.V •i importeur ven chemisch- farmeceutleche produkten, heeft in verband met uitbreiding de volgende vakatures: voor onze afdeling promotion diagnostica. die in staat is korrespondentie (Ned.- Duits) te verzorgen, telefonische kontakten met onze afnemers te onderhouden en verdere promotionaktiviteiten te begeleiden. Middelbare opleiding. Leeftijd vanaf 18 jaar. Voor een afspraak kunt u vragen naar de hr. Heins voor onze computerafdeling (ICL 2904 met T.P.) vereisten: praktische ervaring enige kennis van de Engelse en Ouitse taal. De operator dient bereid te zijn een interne en externe opleiding te volgen. Voor een afspraak kunt u vragen naar de hr. Staarink voor onze verkoopafdeling. Zijn taak zal. o.a. bestaan uit het assisteren bij de orderadministratie en enige lichte administratieve werkzaamheden. Na een inwerkperiode bestaat de mogelijkheid opgeleid te worden tot verkoop telefonist. Leeftijd vanaf 20 jaar. Voor een afspraak kunt u vragen naar de hr. Bruinsma Leeftijd tussen 23-30 jaar. Voor een afspraak kunt u vragen naar de hr. v.d. Handel Wij bieden een prettige werkkring met goede salariëring en vakantietoeslag, aantrekkelijke gratifikatieregeling en een gunstige studiekostenregeling. Werktijden van 9.00-17.30 uur E. MERCK NEDERLAND B.V. Postbus 8198. Basisweg 34. Amsterdam. Telefoon 020-113801. In verband met het vertrek van onze huidige secretaresse ontstaat per 1 augustus 1979 in ons ziekenhuis de vacature van Taakinhoud, o.a. bijhouden agenda's directieleden, voorbereiden en notuleren vergaderingen, verzorgen directie- en personeelscorrespon- dentie, archivering, onderhouden interne en externe contacten, verrichten van secretariaatswerkzaamheden voor de gezamenlijke directies Coevorden/ Hardenberg in het kader van de in voorbe reiding zijnde fusie Coevorden/Hardenberg. Gevraagd: middelbare schoolopleiding (bij voorkeur V.W.O.), aangevuld met de opleiding directie-secretaresse, goede contactuele eigenschappen. enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie. Onder inachtneming van een ruime inwerk periode, indiensttreding omstreeks 1 mei 1979. Salariëring afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Secundaire arbeidsvoorwaarden conform de C.A.O. voor het ziekenhuiswezen. Verdere inlichtingen worden u graag verstrekt door de huidige directie-secretaresse, mej. M. Schonewille, (05232) 28 22, toestel 111. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directie van het ziekenhuis, Jan Weitkamp- laan 4a,7772 SE Hardenberg. protestants christelijk I streekziekenhuis bennekom In de moderne centrale keuken, waar dagelijks in teamverband ca. 750 maaltijden voor patiënten en bewoners worden bereid, is op zeer korte termijn plaats voor een Ervaring met het dry heat systeem strekt tot aanbeveling. Arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O.- ziekenhuiswezen. Inlichtingen over deze funktie worden graag verstrekt door de heer P. J. C. Horstmann. hoofd centrale keuken, tel. 08389 -9101. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de afdeling personeelszaken. Edese- weg 118 te 6721 KC Bennekom. Stichting Het Rotterdams Zuigelingen- en Kleuter huis zoekt, i.v.m. zwangerschap en hierna aange vraagd ontslag van de huidige funktionaresse, een in de funktie van Stichting De Vrije Leergangen De Stichting bestuurt een tweetal protestants- christelijke instellingen nl. het Instituut V.L.- V.U (een nieuwe lerarenopleiding) en de M.O.-opleidingen Voor het secretariaat algemene zaken (geves tigd Joan Muyskenweg 48) wordt op korte termijn gevraagd een Naast de normale werkzaamheden t.b.v. be stuur. directie, voorlopige instituutsraad werkt het secretariaat tevens voor de onderwijssec- Dit houdt o.m. in: het typen van studieprogramma s. corres- het bijhouden van studentengegevens en Voor deze functie denken wij aan iemand, die een voortgezette schoolopleiding heeft ge- voigd( Havo-Mavo) Salans volgens njksregeimg, afhankei«|k van leeftijd en ervaring Nadere inlichtingen kunt u inwinnen bij Leny van Goor. tei 020-934921 Schntteh/ke sollicitaties ta nchtoQ aan hei secretariaat algerrene zaken van da stichting ..De Vnie Leergan gen Postbus 90048. :006 BA Amsterdam Wij zoeken iemand die geheel zelfstandig de zorg en verantwoording kan dragen voor 35 kleine kinderen, die in leeftijd variëren van 0 tot 7 jaar. In het tehuis zijn 's nachts altijd meerdere mensen aanwezig. De vaste nachtdiensten doen afwisselend 4 nachten dienst. 4 nachten vrij. De invalster zal dienst doen in geval van ziekte en vakantie van de vaste nachtdiensten. In juli 1979 zal men beschikbaar moeten zijn i.v.m. inval wegens vakantie van één der vaste nacht diensten. Salariëring bij 40-urige werkweek f2076,67 bruto per maand. Voor sollicitaties en inlichtingen kunt u zich wenden tot de staf van het tehuis. Oostzeedijk 76, Rotterdam. Tel. (010) 122438. Winkelen begint op de advertentie pagina's van Het Orthopedagogisch Instituut van de tfilaiVkNI Mij. Zandbergen Villfrrlül te Amersfoort zoekt voor één van haar gezinshuizen te Amers foort een In onze gezinshuizen wonen voor kortere of langere tijd jongeren in de leeftijd van 10 tot 18 jaar, die om uiteenlopende redenen niet thuis kunnen zijn. In deze opzet zal, zeker overdag, het werk voor een groot deel neerkomen op de schouders van één van beide ouders, omdat van de ander ver wacht wordt dat deze een eigen werkkring heeft. Naast vrij wonen etc., is er een redelijke financiële regeling. De door ons noodzakelijk geachte begeleiding wordt door het Instituut verzorgd. Wij denken voor dit gezinshuis aan een echt paar zonder kinderen. Het is van belang dat zij ervaring hebben in de omgang met oudere kinderen. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de afdeling Personeelszaken. Uitvoerige sollicitaties richt u aan de heer R.C.S.M. Uyen, externe koördinator. Mij. Zandbergen, Postbus 682, 3800 AR Amers foort, tel. (033)3 25 14. De Algemene Rekenkamer oefent vanuit een onafhankelijke positie controle uit op het financieel beheer van het Rijk en verricht onderzoek naar de doelmatigheid van de organisatie en het functioneren van de Rijksdienst. Het bestaan van de Rekenkamer is in de Grondwet vastgelegd. Onder de controle van de Algemene Rekenkamer vallen ook de staatsbedrijven, universiteiten en hogescholen, academische ziekenhuizen, alsmede stichtingen en vennootschappen waar het Rijk financieel bij betrokken is. De Rekenkamer telt 7 afdelingen; een afdeling omvat een aantal bureaus. Bij elk departement is een bureau van de Reken kamer gevestigd, dat ter plaatse controle verricht. Voorts beschikt de Rekenkamer over gespecialiseer de bureaus, waar specifieke deskundigheid is onder gebracht zoals: Algemene Controleaangelegenhi Automatisering. Beleidsdoelmatigheid en Person 1 uitgaven. I Aan het werk van de Rekenkamer zijn ook inter U nationale aspecten verbonden. Zij neemt b.v. aan de controle op een aantal internationale saties en onderhoudt contacten met buitenlandi j zusterinstellingen. Voorts werkt zij samen met h pas opgerichte Europese Rekenhof. De voortdurende groei van de taken van de een overheid eist van de Kamer, dat zij zich steeds i in te stellen op nieuwe ontwikkelingen in de on scheiden sectoren van overheidsbeheer en ove heidsbeleid. Vooral in verband daarmede heeft Kamer dringend behoefte aan aanvulling van ha personeel op allerlei niveaus en uit diverse studi richtingen. Gevraagd worden: (mniyvrl.) (mnlivrl.) Vereist: diploma HBS/HAVO/Atheneum aangevuld met MBA/SPD, MO-boekhouden, MO-handelsweten- schappen, AMBI óf diploma HEAO óf doctoraal examen economie, politicologie, rechten of bestuurs kunde óf NIvRA-opleiding. Redactionele ervaring. Ook zij die studeren voor één van de genoemde vervolgstudies kunnen solliciteren; studiefaciliteiten aanwezig. Voorts worden MEDEWERKERS gevraagd voor het Bureau Belastingen en Domeinen. Vereist: voltooide NIvRA-opleiding of gevorderd t/m administratieve organisatie óf doctoraal exaimen belastingrecht, fiscaal-juridische of fiscaal-econo mische studierichting. Redactionele ervaring. Belangstelling voor automatiseringsvraagstukka strekt tot aanbeveling. Voor alle functies geldt: Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: afhankelijk van leeftijd, opleiding en erv per maand voor controle-ambtenaar voor adjunct-inspecteur voor inspecteur voor accountant max. f 4335,- max. f5103,- max. f 5909,- max. f 6487.- Bovengenoemde salarissen zijn exclusief 8°/o vakantie-uitkering. Sollicitaties Inzenden vóór 11 mei 1979, onder melding van vacaturenummer 9-0653/0156, aan Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenh Een brochure over de Kamer kunt u schriftelijk aanvragen bij de Algemene Rekenkamer, Postbus 20015, 2500 EA 's-Gravenhage, of telefonisch onder nr. (070) - 46 92 90. De sector Dagbladverkoop van DE VOLKSKRANT zoekt voor de afdeling „Abonnee-service" op korte termijn een (leeftijd ca. 20 laar) Tot de taak van deze afdeling behoort o.a.: het onderhouden van contacten zowel telefonisch als schriftelijk met abonnees en medewer kers in binnen- en buitendienst (afhandelen van bezorgklachten). Van de nieuwe medewerkers verwachten wij dat ze zelfstandig kunnen werken en liefst enige kantoorervaring hebben. Wij zoeken kandidaten met een opleiding op MAVO-niveau en typedi ploma of typeervaring. De werktijden zijn op maandag tot en met vrijdag van 08.30 uur tot 17.00 uur op zaterdag (1 x per 2 weken) van 08.30 uur tot 13.00 uur. (Naast een toeslag op het salaris worden deze zaterdaguren gecompenseerd in vrije tijd) Sollicitaties kunt u richten aan de personeelafdeling van de Volkskrant B.V., Wibautstraat 148-150, Amsterdam, t.a.v. mevrouw E. Thijssing. HET GEMEENTELIJK ENERGIEBEDRIJF exploiteert een elektrische centrale en een vuilverbran dingsinrichting. voorziet ruim 220.000 verbruikers van elektriciteit en gas. verzorgt de openbare verlichting en de verkeerslichteninstallaties, produceert warmte en levert deze aan instellingen en particulieren. Het personeelsbestand bedraagt 1.500 man. vrijwel gelijke lijk verdeeld over de sector Produktie en Transport, de sec tor Distributie en de sector Economische Zaken en Organi satie. De afdeling Opleiding en Vorming, bestaande uit drie me dewerkers. vormt binnen de sector Economische Zaken en Organisatie een onderdeel van de stafafdeling Personeel en Organisatie, waarin tevens zijn opgenomen de afdelingen Personeelszaken. Organisatie en Veiligheidsdienst. Voor deze afdeling zoeken wij een (m/v) Taak De aan te stellen functionaris zal primair worden belast met - het geven van studieadviezen en het verstrekken van voorlichting inzake studiefaciliteiten; - het begeleiden van studerende personeelsleden; - het opzetten en medewerken aan de uitvoering van introduktie- en excursieprogramma's; - het opstellen van brieven en nota's, alsmede het maken van overzichten met betrekking tot opleidingsvraagstuk ken; - het onderhouden van contacten met scholen, consulen ten en opleidingsinstanties; - het opzetten, bewaken en evalueren van functie-eisen ten aanzien van de opleidingen. Naast bovenvermelde taakgebieden zal de toekomstige medewerker tevens worden betrokken op het terrein van vormingsactiviteiten. Eisen Gevraagd wordt een representatieve kracht, die na een korte inwerkperiode met een grote mate van zelfstandig heid kan functioneren. Een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardig heid, alsmede goede contactuele eigenschappen. Middelbaar beroepsonderwijs op het desbetreffende vak gebied, alsmede enige jaren ervaring op personeelsgebied of in een soortgelijke functie zijn vereist. Geboden wordt Afhankelijk van opleiding en ervaring een salaris van 2.202,— tot 2.940.— of tot 3.383,— per maand. Vakantieuitkering 8% van de genoten bezoldiging. Welvaartsvaste pensioenvoorziening en andere gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden. van gegadigden wordt medewerking aan een psycholo gisch onderzoek verwacht. Het resultaat hiervan wordt door de psycholoog met de sol licitant besproken. Rapport zal slechts worden uitgebracht met instemming van de kandidaat. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van de volle dige personalia en de naam van dit blad, kunnen bin nen 14 dagen onder vacaturenummer D.7.2 worden ge richt aan de Directeur van het Gemeentelijk Energiebe drijf, Loosduinseweg 13, Postbus 60701, 2506 LS 's-Gravenhage. postbus- 4 7720 aa cJalfsen-ov. telefoon 05293-1845 Leverancier van: grondstoffen voor koffiemachines en -automaten koffiezetmachines en -automaten frisdrankmachines, wisselautomaten en va kautomaten O smaakspecialisatie (kosteloze afstellingen n begeleiding) perfekte service (landelijke serviceverlening binnen 24 uur) De groei van onze organisatie en de introduktie^ van een aantal niei produkten noodzaken ons op korte termijn ons vei^koopteam uit te brei met enkele ii voor midden Nederland Naast een grondige opleiding, biedt Egberts Prohama eer.; inwerkperii uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarde^, zoals goede honorering, het ter beschikking stellen van een passtende opname in een premievrij pensioenfonds, enz. Geïntersseerden met voldoende verkoopervaring, niet ouder dan 35 j| nodigen wij uit ons te bellen of te schrijven. Het Centraal Bureau Reklassering Leger des Heils zoekt op zo kort mogelijke termijn, in verband met ver van de huidige funktionaris, een Zijn taak bestaat in het mede leidinggeven aan administratief apparaat van het Centraal Bureau (7 pers nen), uitvoering van boekhoudkundige werkzaamhed en gecompliceerd administratief werk. Wij denken a een energieke jongeman die met inzet en enthousiasf mee wil werken aan het goed funktioneren van on administratie, die immers het hart is van een landelij hulpverleningsinstelling waar het gaat om financiële personele middelen. Funktie-elsen zijn: behoorlijke algemene schoolopleiding (bij voorke t HAVO) praktijkdiploma boekhouden ervaring met administratief werk. Gunstige arbeidsvoorwaarden: salaris en rechtspositie volgens Rijksregeling minimaal 21 vakantiedagen 8% vakantietoeslag. Wij zien uit naar reakties van kandidaten, met wie wij d zo spoedig mogelijk een gesprek willen hebben. Reakties aan: de algemeen direkteur, Mr H. J. R. Fijn, Centra Bureau Reklassering Leger des Heils, Damstraat 15, 1012 Amsterdam. Telefonische inlichtingen kunt u inwinnen bij het hoofd van administratie, mw. J. A. Soeters, tel. 020-241703, tst. 240. Vereniging De Nederlandse Dagbladpers (NDP) De NDP, de uitgeversorganisatie waarvan nagenoeg alle Nederlan i dagbladen lid zijn, zoekt wegens aanvaarding door de huidige functie 'I ris van een functie elders in het dagbladbedrijf, een Deze zal worden belast met de economische en commerciële belei voorbereiding en -uitvoering ten behoeve van de vereniging. Tot taak behoort tevens het adviseren van de dagbladen, alsmede voeren van het secretariaat van diverse commissies en algen* secretariaatswerkzaamheden. Voor deze veelzijdige en verantwoordelijke functie wordt gedacht een bedrijfseconoom van academisch of vergelijkbaar niveau, tevens moet beschikken over een goed commercieel inzicht, repres tatieve en stilistische kwaliteiten en een analytisch vermogen. En jaren praktische ervaring zijn voor deze functie noodzakelijk. Afhankelijk van leeftijd en ervaring bedraagt het salaris 3350.- f 4650 per maand, met een mogeli|kheid tot verdere uitloop in toekomst, alsmede 8% vakantietoeslag en 2% kerstgratificatie Go< pensioenvoorziening. Met de hand geschreven sollicitaties, voorzien van een curriculum vitae. kur* worden gericht aan de algemeen secretaris, drs. K. J. van der Zande. onder vermeld „Persoonli|k". Vereniging Oe Nederlandse Dagbladpers NDP Postbus 50570. 1007 DB Amsterdam, tel. 020-76 33 66.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 20