HBI jfBMaHU/gSlftJÏD) HORT Kijk, 'n Mini, da's vaak het versch tussen parkeren en niét parkere Mini v.a.f8.390,- TROUW S.CONV- coördinator geautomatiseerde financiële administratie Hailsma Bouw Industrie produktie medewerkers medewerker voor de buitendienst DE NEDERLANDSCHE BANK N.V. te Amsterdam vakantie- mede werksters 3 Wat wilt u nog méér? ZATERDAG 17 MAART 1979 r PROVINCIE ZUID-HOLLAND Bij het bureau financiële administratie en beheer van eigendom men van de afdeling provinciale financiën en economische zaken van de provinciale griffie bestaat een vakature voor de funktie van: Funktie-informatie: De provincie beschikt over een geautomatiseerde financiële administratie. Aan de verdere uitbouw en verbetering van dit systeem wordt in teamverband gewerkt. Hij/zij zal worden belast met: de dagelijkse begeleiding van de geautomatiseerde boek houding: het systeembeheer van het overgedragen boekhoudsysteem en deelsystemen: het deelnemen in werkgroepen en de coördinatie van de in breng van het bureau (materiedeskundigheid) in de verdere ontwikkeling en automatisering van de financiële admini stratie. Funktie-eisen: Voor deze interessante funktie gaan de gedachten uit naar iemand met een afgeronde opleiding S.P.D. I en II en met enige basiskennis informatica (modules 1.1 en 1.2). Ervaring in de administratieve automatisering, een creatieve instelling, als mede redactionele en contactuele vaardigheid zijn belangrijk voor een goede taakuitoefening. Leeftijdsindicatie bij voorkeur ca. 30 jaar. De salariëring is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring en bedraagt ten hoogste 3.874,per maand. Belangstellenden voor deze funktie wordt verzocht hun sollici tatie onder vermelding van vakaturenummer 9023 binnen veer tien dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan de griffier der staten van Zuid-Holland, Koningskade 1, 2596 AA 's-Gravenhage. .J pinksterbloemstraat 2 9288 AG Kootstertille tel. 05121-1715 Haitsma Bouwindustrie Kootstertille (H.B.t.) b.v. Haitsma Bouw Industrie, is een modern bedrijf, dat bouwprodukten ontwikkelt en produceert. Voor ons sterk uitgebreide bedrijf in Kootstertille, dat zowel beton-elementen als ook beton-palen vervaardigt hebben wij op korte termijn plaats voor een Wij bieden deze mensen een goed loon en een vaste betrekking. Sollicitaties zowel mondeling als schriftelijk aan bovenstaand adres. (tel. 05121-1715). Ons bedrijf richt zich op de ontwikkeling, produktie en verkoop van een groot aantal specialiteiten op het gebied van de diervoeding. Bekende produkten zijn o.a. de DOKO honde- en kattevoeders. Deze kwaliteitsprodukten worden via de gespecialiseerde groot handel aan dierenspeciaalzaken geleverd en van daaruit aan talloze honden- en kattenbezitters. Voor de promotie van onze huisdiervoeders bij dierenspeciaalza ken en de voorlichting aan fokkers en dierenpensionhouders in de randstad Holland zoeken wij een die op; basis van inzet en capaciteiten een daadwerkelijke bijdrage kan leveren aan de succesvolle verkoop van onze huisdiervoeders. Gegadigden voor deze funktie dienen aan de volgende eisen te voldoen: leeftijd maximaal 35 jaar woonachtig in de Randstad opleiding op middelbaar niveau ervaring in de verkoop en promotie aan de detailhandel bekendheid met en belangstelling voor de kynologie bereidheid zict> te verdiepen in de voeding en verzorging van kleine huisdieren. Ervaring in de DiBeVo-branche kan een pluspunt zijn. Een psycho-technische test kan deel uitmaken van de selektiepro- cedure. Voor de juiste man of vrouw Weden wij een prettige werkkring met e.en goed salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Sollicitaties te nchten aan het Hoofd Personeelszaken. Trouw Co N.V Nederland. Postbus 40. 3880 AA Putten (Gld Hart is een amerikaanse onderneming, die voeder- en drinkapparatuur voor de pluimveehouderij fabriceert. Wij zijn de betrekkelijk kleine en jonge europese vestiging van dit bedrijf en verzorgen de marketing van deze apparatuur. Wegens uitbreiding van de activiteiten zoeken wij iemand, die samen met de administratieve medewerkster het "thuisfront" vormt. Hij moet de werkzaamheden van de directeur verlichten, ondermeer door het onderhouden van het contact met voornamelijk buitenlandse relaties, het zelfstandig uitwerken van offertes en het beheren van de voorraden. Deze nieuwe functie is geschikt voor een enthousiaste en inventieve jongeman, die bereid is - als dat zo uitkomt ook letterlijk - de handen uit de mouwen te steken. Gegadigden naar deze functie van COMMERCIEEL ASSISTENT moeten een voltooide middelbare schoolopleiding hebben en een duidelijk commerciële- en technische inslag, hij zal de drie moderne talen in woord en geschrift moeten beheersen Wij denken aan iemand van 25 a 30 jaar. die enkele jaren ervaring heeft in het bedrijfsleven Soilicitatie-adres. onder vermelding van "sollicitatie" op de enveloppe. Hart International, Postbus 75.3910 AB Rhenen. heeft voor haar medewerkers- hun gezinnen een fraai geli op de Veiuwe - nabij Voorthuizi dat een aantal tweepersoons geerkamers bevat. Voor het komende seizoen wo gevraagd die naast bedieningswerkz heden in de eetzaal tevens huishoudelijke werkzaamheden len verrichten. Ervaring in soortgelijke tui strekt tot aanbeveling, doch is vereiste. Leeftijd: 18 tot ca. 30 jaar. Dienstverband: in beginsel van april t/m 30 september. Geboden wordt: - afwisselende werkzaamheden in een prettige omge - maandloon naar leeftijd - vakantiegeld en extra-maanduitkering in verhouding de duur van het dienstverband - geheel vrije kost en inwoning - periodieke vergoeding van reiskosten. HET VAKANTIEVERBLIJF Gegadigden voor deze functie kunnen een afspraak ken voor een informatief gesprek (telefoon 020-263 J toestel 3293) of een schriftelijke sollicitatie, vermeide leeftijd, opleiding, ervaring, enz richten aan De Ne landsche Bank N V., afdeling Personeelzaken-ulivoe Postbus 98, 1000 AB Amsterdam. - h' Vuvjfvi»'«ijroj»te benzine Een Mini,da's niet zo-maar een auto.'t Is een manier van denken. Vaak nage-aapt, maar nog nooit van z'n troon gestoten. En in z'n klasse is die Mini nog steeds onverslaanbaar. Met z'n voorwiel aandrijving, de motor dwars voorin, kleine wielen voor laag zwaartepunt, kompleet interieur, perfekte wegligging. En met een lengte, die zo'n beetje een halve meter kleiner is dan z'n gemiddelde klasse-genoten. Daarom is een Mini vaak het verschil tussen parkeren... en niet parkeren. Waar 'n andere auto weggaat, daar kunnen twee Mini's staan. Nou zal die andere Mini u'n zorg zijn. Maar de uwe,die kan overal in. Keus uit 850 De Luxe f 8.390,-, 1000 Super de Luxe, handgeschakeld f 9.190,-, of auto maat f 10.390,-, de 1100"Special"f 9.870,-, de 1100 Estate f 10.690,-. En u hebt al 'n échte Mini voor f8.390,-.Trouwens,de imitaties zijn duurder. Prijzen inkl. BTW af fabriek. BL Nederland Nieuwe Gouwe O.Z.40 Gouda.Tel.01820 -11122. Importeur van Austin/Morris, Jaguar/Rover/Triumph rCSl ^J^^iöFS^r^fl^Jf^^Mini-AllegroMarina-Maxi-Prinr.ess-Jaguar-Daimler-Rover-Land-Rover-RangeRover-Triumph-Innocenti-Sherpa-Bedrijfswagens.Uniformeriiklaarmaakkostenf 285,-(exkl. L/i Dg British Leyland dealer informeert u gaarne over financiering van uw auto bij LFN. 200 Verkooppunten in Nederland. TROUWKWART^

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 12