Win met Witte Reus een reuze-rei: naar de U.S.A. Wel met smaak dus HET PAROOL administratief medewerk(st)er sekretaresse administratief medewerk(st)er) PERSCOMBINATIE NV Witte Reus wast een berg maar kost een beetje Caballero Lights bevat slechts 9.0 mg teer 0.7 mg nicotine en sma; uitstekend. 't Is tenslotte een Caballero. TROUWKWARTET P 24 RH 28 De Nederlandsche Middenstandsbank N V. iseen financiële instelling met circa 8900 medewerkers, die werkzaam zijn bij het hoofdkantoor in Amster dam en bij de ruim 460 kantoren in Nederland. Voor de afdclingsdirekteur van de Administra tieve Afdelingen, die deel uitmaken van het direk- toraat Administratie en Automatisering, zoeken wij op korte termijn een Haar werkzaamheden zullen bestaan uit - Ontvangen en openen van binnengekomen post - Zorgdragen voor verzending van daartoe aan gedragen stukken - Stenografisch opnemen (in het nederlands) van diverse korrespondentie - Typen van brieven en rapporten van vertrouwe lijke aard - Bijhouden van agenda en het maken van afspra ken - Bijhouden van archief Onze gedachten gaan uit naar iemand van 25 tot 40 iaar. met een vooropleiding op Havo-niveau Minimaal één jaar ervaring in een soortgelijke funktic is vereist Het direktoraat Administratie en Automatisering is gevestigd in het pand aan de Eduard van Bei- numstraat 2 te Amsterdam Nieuw-Zuid. De Admi nistratieve Afdelingen gaan in de loop van 1979 verhuizen naar het pand aan de Nachtwachtlaan te Amsterdam-West. Informeren en solliciteren kunt u bij de heer H. Die- bels. afdeling Personeelszaken Administratie en Automatisering, postbus 1800. 1000 BV Amster dam. Telefoon: 020-5433092 NEOERLANDSCME MI00ENSTANDS8ANK is de uitgeefster van de dagbladen Het Parool, de Volkskrant en Trouw, en een aantal week- en huis-aan-huisbladen. met name inde regio NHolland De sector Administratie bestaat uit de factureerafdeling, de loonadministratie, de incasso-afdeling, de centrale administratie en de abonnementenafdeling. Wij zoeken op korte termijn ten behoeve van de laatstgenoemde afdeling een voor de financiële abonnementenadministratie. Zijn/haar werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het voorbereiden van financiële mutaties, het telefonisch en schriftelijk behandelen van klachten en het controleren van computer-output. Kandidaten dienen een opleiding op Havo-niveau, enige type-ervaring en enige boekhoudkundige aanleg te hebben. De functie vraagt om een geduldig en taktisch optredende medewerk(st)er. Voor meer informatie omtrent deze functie kunt u zich wenden tot de heer J. Elenbaas. telefoon (020) 926870 toestel 222. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de heer N. Burgers, personeelafdeling van Perscombinatie N.V.. Wibautstraat 131,1091 GL Amsterdam, onder vermelding van NB/42. Op het secretariaat van de hoofdredactie van HET PAROOL onstaat binnenkort een vacature voor Het takenpakket bestaat o m. uit het voorbereiden en mede-opstellen van de jaarlijkse redactiebegroting het volgen van de kostenverslaggeving tegen de achtergrond van de goedgekeurde begroting het bewaken van de redactionele uitgaven het verschaffen van financiële overzichten aan de hoofdredaktie teneinde een effectieve budgetbe waking en -beheer mogelijk te maken het verrichten van andere administratieve taken t.b.v. de redactie. De betrokken functionaris maakt deel uit van het secreta riaat van de hoofdredactie en is rechtstreeks verantwoor delijk aan de hoofdredactie. Voor deze functie achten wi| een opleiding op middelbaar administratief niveau (bv. MEAO) evenals ruime ervaring met budgetteringssystemen gewenst Solhcitaties nchten aan Het Parool, afdeling personeel zaken, tav D van der Windt. Wibautstraat 131. Amsterdam GEMEENTE WESTERBORK De burgemeester van Wester bork maakt ingevolge het be paalde in artikel 22 van de Wet np de Ruimtelijke Orde ning bekend, dat ter gemeen tesecretarie. afdeling algeme ne zaken, voor een ieder ter inzage is gelegd het besluit van de raad der gemeente Westerbork van 1 maart 1979. no. 4. waarbij is verklaard, dat voor de op bij genoemd besluit behorende en als zo danig gewaarmerkte kaarten in rode kleur aangegeven ge bieden een bestemmingsplan wordt voorbereid. Deze gebieden betreffen: de percelen Wezuperweg 2 te Orvelte. Verlengdè Middenraai 43 te Nieuw-Balinge Oosteinde 35 te Westerbork alsmede een gedeelte van het terrein gelegen naast het sportveldencomplex „De Per- kenslag" Westerbork. 15 maart 1979 De burgemeester voornoemd. R. Derks (loco-burgemeester). PLAATST U REGELMATIG MINI-ADVERTENTIES? 8EL 020-936868 EN INFORMEER NAAR ONZE KONTRAKT- MOGELIJKHEDEN. Bij beschikking van de Ar- rondissements-Rechtbank te Zwolle d.d. 27 februari 1979 is wegens een geestelijke stoor nis onder curatele gesteld Si mon Jan Mazereeuw, gebo ren te Amsterdam op 1 janua ri 1939, thans verblijvend te Ermelo in de inrichting voor geesteszwakken van de stich ting 's Heeren Loo-Lozen- oord. Mr J. Vestering, advocaat en procureur. Deldenerstraat 83. Hengelo (O). Witte Reus houdt een schitterende wedstrijd met 25.000 gulden aan prijzen; 10 volledig verzorgde 14-daagse vliegreizen naar de USA. Doe mee, iedere week een winnaar. Koop dat krachtige èn voordelige gezins wasmiddel. Koop Witte Reus. Op 't pak staat wat u moet doen. Nicotine-arm roken en toch aan je trekken komei Caballero Lights

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 28