DIT VOORJAAR DRAAG JE EEN JAS MET RECHTE SCHOUDERS, RUGPLOOIEN EN DE TAILLE SLANK. '198.- FAMILIEBERICHTEN PEEK EN CLOPPENBUKG. GEWELDIGE MODE. GEZELLIGE SFEER. DONDERDAG 15 MAART 1979 TROUWKWARTET P 10 RH T Goede morgen Pa en Ma Roobol van harte gefeliciteerd met uw 35-jarig huwelijk Uw kinderen en kleinkinderen Goede morgen Eobje hartelijk gefeliciteerd van de Keetploeg P.A.K.M.D B Goede morgen Opa en Oma Ouwehand Hartelijk gefeliciteerd met uw 40-jarig huwelijk Floor en Madeleine Pinkeltje Exodus 33 15 was 17 maart 25 jaar geleden de trouwtekst, waarmee Joke van Alten en Jan Brak naar Canada togen Nu zijn zij hier om dit in ons midden te gedenken. U kunt hen feliciteren 17 maart 's avonds van half zeven tot half acht in „De Rank" bij de Gereformeer de kerk te Pijnacker. Kerk weg 7. Familie van Atten Familie Brak. Heden ging van ons heen, heel rustig en vredig mijn lieve man, onze lieve vader, grootvader en overgrootvader Herman ten Haven registeraccountant, op de leeftijd van bijna 88 jaar. Vught: J. J ten Haven-Brons D. J. van der Meer-ten Haven mr. J. van der Meer kinderen en kleinkind Tetermgen: Ir. C. H. ten Haven en kinderen De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 16 maart om 14.00 uur in de Hervormde kerk aan de Helvoirtseweg te Vught. De teraardebestelling zal plaatsvinden op de begraafplaats „Ouwerkerk" aan de Ouwer- kerklaan. aldaar. Gelegenheid om te condoleren na terugkomst van de teraardebestelling in de lounge van het huis „Eikendonck" te Vught om 15.30 uur. Vught, 13 maart 1979 „Eikendonck". flat 101. Dan ga ik op tot Gods altaren. Tot God. mijn God. de bron van vreugd Dan zal ik. juichend, stem en snaren Ten roem van Zijne goedheid paren. Die. na kortstondig ongeneugt'. Mij eindeloos verheugt. Psalm 43 De Here heeft tot Zich genomen onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Margaretha Jansen van Doorn van Binsbergen in de gezegende ouderdom van 88 jaar. Rheden: M. J. Enserink-Jansen van Doorn M. W. Enserink Randwijk: J. M. van Manen- Jansen van Doorn J. G. van Manen Hamilton. Ont.: J Jansen van Doorn G. H. Jansen van Doorn- Slootweg Calgary-. Alta H. M. de Gruyter- Jansen van Doom J. de Gruyter Doesburg: M. C. Zintel-Jansen van Doorn E. H. Zintel Winnipeg, Mass.: J. T. Eisses. Moorefield, Ont.: S. N. Jansen van Doom A. M. Jansen van Doorn- Griffioen Mississauga, Ont.: C. Jansen van Doom J. Jansen van Doorn-Lise Bennekom: E. Jansen van Doorn-de Jong Kleinkinderen en achterkleinkinderen. Arnhem, 13 maart 1979. „Regina Pacis" Corr.adres: Amhemsestraatweg 36A, Rheden. De teraardebestelling zal plaatsvinden op za terdag 17 maart ca. 12.45 uur op de Ned. Herv. begraafplaats te Heteren. Vooraf zal een rouw dienst worden gehouden om 12.00 uur in de Gereformeerde kerk te Heteren, „De Ark", Bremstraat 2. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis, in „De Ark". Ruwe stormen mogen woeden, alles om mij heen zij nacht. God. mijn God zal mij behoeden. God houdt voor mijn heil de wacht. Moet ik lang zijn hulp verbeiden, zijne liefde blijft mij leiden: door een nacht, hoe zwart, hoe dicht, voert Hij mij in 't eeuwig licht. Gezang 178 7 (Oude bundel) Na een langdurige ziekte is van ons heen gegaan mijn lieve man. onze zeer zorgzame vader, schoonvader en grootvader Leendert Paul in de ouderdom van 81 jaar. Rotterdam: C. C. Paul-Soek Ridderkerk: W. C. Houtman-Paul J. H. Houtman Ridderkerk: C. W. de Groot-Paul J. A. de Groot Rob Anneke Rotterdam: D. Paul C. Paul-Van den Bos Cees Dick Leo Rotterdam, 12 maart 1979 Prinses Margrietlaan 50 Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen Geen toespraken. Vader ligt opgebaard in de rouwkamer aan de Voorschoterlaan 51. Gelegenheid tot bezoek aldaar: woensdagavond van 7.30-8 uur. De rouwdienst, geleid door de weleerwaarde heer Ds A. Sirag zal gehouden worden donder dag 15 maart om 11.30 uur in de kapel van de begraafplaats „Oud-Kralingen", Kralingseweg 334, waarna de begrafenis in het familiegraf aldaar zal plaatsvinden. Vertrek vanaf het woonhuis om circa 11 uur. In Jezus ontslapen onze zwager en oom P. Nieuwland echtgenoot van M. M. Nieuwland-Kremer op de leeftijd van 88 jaar. Apeldoorn: H. E. Kremer A. Kremer-van Maren Veenendaal: H. P. L. van Enk-Kremer D. van Enk met kinderen en kleinkinderen 12 maart 1979. In een stil geloofsgetrouwe heeft God voor ons nog onverwacht tot Zich genomen mijn lieve man en onze geliefde vader, schoonvader en opa Arie Jacob Noordam Op de leeftijd van 78 jaar. Vlaardingen: M. G. Noordam-Steenks A, Noordam A. Noordam-Baaima Arie en Roel L. M. Noordam P. Noordam-Moerman - Ria en Henk Magda en Henk Monster: J. H. Noordam Vlaardingen, 13 maart 1979. Billitonflat 104. Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond aan staande van 7.00 tot 8.00 uur in de zaal van het flatgebouw (le etage). De begrafenis zal plaats vinden zaterdag 17 maart aanstaande op de algemene begraafplaats "Holy", Olmendreef te Vlaardingen alwaar aan voorafgaande in de aula een dienst van Woord en Gebed zal wor den gehouden, aankomst begraafplaats om 11.15 uur voormiddag. In de volle overtuiging van zijn geloof, door de zijn ontvangen kracht, is na een langdurige ziekte in heerlijkheid opgenomen onze geliefde broer, zwager en oom Jan van Gijssel geliefde echtgenoot van Jo Steenbergen op de leeftijd van 55 jaar. Beilen: J. F. van Gijssel J. van Gijssel-Hessels Nijeveen: L. van Gijssel M. van Gijssel-Bos Dwingelo: R. van Gijssel H. van Gijssel-Euving Nijeveen: G. van Gijssel J. van Gijssel-Bergman en kinderen Hoogeveen, 12 maart 1979. Met ontroering hebben wij kennis van het overlijden op 9 maart 1979 voorzitter, de heer ir. K. H. Vixseboxse Moge de Hemelse Vader zijn vrouw ren zeer nabij zijn. A] Namens bestuur en directie vt eniging het Hervormd Diacon Arnhem: Mr. W. Schipper, viee-vfl Mr. G. F. de Jongh, seci Dr. M. van den Berg, directeur- Zr. J. Vink. verpleegkundig-i ju God nam heden tot Zich onze gelief^1 zwager en oom Martinus Paats op de leeftijd van 60 jaar Dat God zijn vrouw en kinderen moge in dit grote verlies Leiden: J. Paats H. Paats-Kuperus Oegstgeest: J. C. Paats Leiden: W. W. Paats A. Paats-van Venetiën Leiden: F. van Rijnswaal Neven en nichten Leiden, 14 maart 1979. Voor de vele blijken van belangstelling ven, die wij mochten ondervinden tijdefcii en na het overlijden van mijn lieve man, me vader en opa Dirk Jacob Hoogendooi betuigen wij u onze hartelijke dank. M. K. Hoogendoorn-van dei|t en kinderen d Breukelen, maart 1979. x Heycoplaan 17. Flair, De jas is dit vooijaar slank in ae taille en breed in de schouder door de kapmouw en de epauletten. De stof is soepel, waardoor de plooien makkelijk vallen. De brede ceintuurs voor 'n nog sterker taille-accent zijn er vanaf 7 - Chintz jas met platte plooien. In o.a. de kleuren beige, brique en marine. ML 38 t/m 44 Aangerimpelde plooien geven deze matlak jas juist dat bijzondere. In o.a. beige, rood en zwart. 4 CïC\ Mt. 36 t/m 44 - Stankama jas met platte plooien voor en achter. In o.a. camel, groen, brique. Mt. 36 t/m 44.-

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 14