Amsterdam vraagt kantoorbeheerder Rabobank adjunkt direkteur kok administratief iiedewerk(st)er medewerkers lo Amanuensis PERSCOMBINATIE NV BEDRIJFSLEIDER medewerk(st)er adjunct-administrateur m/v medewerker(ster) (leeftijd ca. 20 laar) telefoniste/typiste Assistent-bedrijfsleider Rabobank Lopik Schoonhoven TROUWKWARTET 29 Zwijndrecht Develsteincollege Christelijke Scholengemeenschap Atheneum en H.A.V.O. Develsingel 5, Postbus 377 tel. 078-194566 Gevraagd met ingang van 1 mei 1979 of zo spoedig mogelijk daarna een voor het vak Natuurkunde. Diploma amanuensis of ervaring vereist. In het nieuwe schoolgebouw is een zeer uitgebreid en modern instrumentarium aanwezig. Aanstelling tot Technisch onderwijsassistent is mogelijk. Salaris volgens Rijksregeling. Voor het verkrijgen van een woning wordt medewerking verleend. Belangstellenden die weloverwogen kiezen voor het protestants-christelijk onderwijs wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie te richten aan de Rector, D. de Koning bij wie ook informaties kunnen worden ingewonnen. r GROOTSTALSEHOF Bejaardentehuis van de Stichting Protestants Interkerkelijk Bejaardencentrum te Nijmegen, gelegen aan de Jacobus v/t Hoffstraat 71 Nijmegen. Het Bestuur roept sollicitanten op voor de funk- tie van: Van hem wordt verwacht dat hij: Goede kontakten kan leggen en onderhouden met de bewoners van het tehuis. In staat is om leiding te geven aan het personeel en hen weet te motiveren. Te werken onder de Algemeen Direkteur van de Stichting, en deze bij afwezigheid kan ver vangen. Vereist zijn: Bekendheid mét het Bejaardenwerk Opleiding op middelbaar nivo Protestantse levensovertuiging Het tehuis Grootstalsehof beschikt over 75 bedden. Voor de funktie is de C. A.O. voor de Bejaar dentehuizen van kracht, van waaruit de salarië ring plaatsvindt. De pensioenverzekering loopt via het Pensioen fonds voor de Geestelijke en Maatschappelijke Belangen in Zeist. Een dienstwoning, vrijstaand van de tehuizen, is beschikbaar. Indiensttreding, zomogelijk 1 april 1979. Sollicitanten kunnen hun brieven zenden aan het Bestuur van de Stichting Protestants Inter kerkelijk Bejaardencentrum, Kwakkenbergweg 150, Postbus 9020, 6500 GZ Nijmegen, telefoon 080-228110, toestel 22. is de uitgeefster van de dagbladen Het Parool, de Volkskrant en Trouw, en een aantal week- en huls-aan-huisbladen. met name in de regio N. Holland. De sector Administratie bestaat uit de factureerafdeling, de loonadministratie, de incasso-afdeling, de centrale administratie en de abonnementenafdeling. Wij zoeken op korte termijn ten behoeve van de laatstgenoemde afdeling een voor de financiële abonnementenadministratie. Zijn/haar werkzaamheden bestaan voornamelijk uit het voorbereiden van financiële mutaties, het telefonisch en schriftelijk behandelen van klachten en het controleren van computer-output. Kandidaten dienen een opleiding op Havo-niveau, enige type-ervaring en enige boekhoudkundige aanleg te hebben. De functie vraagt om een geduldig en taktisch optredende medewerk(st)er. Voor meer informatie omtrent deze functie kunt u zich wenden tot de heer J. Elenbaas, telefoon (020) 926870 toestel 222. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de heer N Burgers, personeelafdeling van Perscombinatie N.V., Wibautstraat 1311091 GL Amsterdam, onder vermelding van NB/42. Het Bestuur van het Sociaal Werkvoorzieningschap Noordwest-Veluwe te Nunspeet roept sollicitanten op voor de functie van van de tot het werkverband Industriële Toeleveringsbedrijven behorende werkplaats "De Lugtenberg" te Nunspeet. Op "De Lugtenberg" zijn ±200 personen werkzaam ingevolge de Wet Sociale Werkvoorziening. De 8 productie-afdelingen met elk 15-25 werknemers worden geleid door 11 werkleiders; het magazijn wordt geleid door een magazijnmeester. Aan de bedrijfsleider zijn één hoofdwerkleidster en één werkmeester ter assistentie ter beschikking gesteld. De productie omvat metaalbewerkingen en verder allerhande montageverpakkings- en sorteerwerkzaamheden. Functie-informatie: De hoofdtaak van de bedrijfsleider omvat de uitvoering van het productiebeleid onder rechtstreekse verantwoordelijkheid van de direktie. Bij het uitvoeren van het sociale, arbeidstechnische en bedrijfseconomische beleid wordt de bedrijfsleider bijgestaan door de volgende stafafdelingen: Administratie, Bedrijfsbureau, afdeling Personele Zaken en een Technische afdeling. Vereiste capaciteiten: Qe capaciteit van de sollicitanten dient tenminste te omvatten: - een opleiding op het niveau van MTS/HTS (wtb); - een ruime ervaring in een leidinggevende functie in het bedrijfsleven; - kennis van zaken van serie- en massa- produktietechnieken, van planning en werk- voortgangscontrole; - bekwaamheid en ervaring in organisatie; - vaardigheid in het tot stand brengen en onderhouden van goede contacten en relaties; Tot aanbeveling kan strekken: - bezit van diploma's en ervaring op het terrein van de mechanisering van bewerkingsprocessen; - inzicht in de bedrijfseconomie; - kennis van de arbeidskunde; Een psychotechnisch alsmede een grafologisch onderzoek kunnen deel uitmaken van de selectièprocedure. Salariëring: Aanstelling zal geschieden in de rang van bedrijfsleider met salarisgrenzen van /3.011 tot 73.874 bruto per maand. De rechtspositieregelingen van de gemeente Nunspeet zijn van toepassing op de in vaste dienst van het Schap benoemde functionarissen. Sollicitanten dienen hun eigenhandig geschreven sollicitatiebrieven binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan: Het Bestuur van het Sociaal Werkvoorzieningschap Noord-west-Veluwe, Postbus 87,8070 AB Nunspeet. Het Ministerie van Binnenlandse Zaken vraagt t.b.v. de Binnenlandse Veiligheidsdienst (mnl./vrl.) Tot de taken van de BVD behoort het inwinnen van gegevens omtrent activiteiten ten aanzien waarvan ernstige vermoedens bestaan dat zij een gevaar vormen voor de democratische rechtsorde of voor de veiligheid van de Staat. Voorts het bevorderen van maatregelen ter beveiliging van gegevens waarvan de geheimhouding door het belang van de Staat geboden is. Functie informatie: in het kader van bovengenoemde taken zijn medewerkers nodig in de buiten- en in de binnendienst: in de buitendienst voor het leggen en onderhouden van contacten ter verkrijging van gegevens; in de binnen dienst om de verkregen gegevens te bestuderen, te analyseren en te evalueren. Tewerkstelling zal afwisselend voor perioden van ca. 4 jaar in de buiten- en in de binnendienst geschieden. Vereist: diploma VWO of HBO. Ervaring met het werken in teamverband en op redactioneel gebied strekt tot aanbeveling. Leeftijd: vanaf 24 jaar. i Standplaats: 's-Gravenhage. Salaris: bij indiensttreding tot f3080,- per maand. Carrièremogelijkheid tot max. f4642,- per maand. Bovengenoemd salaris Is exclusief 88/o vakantie-uitkering. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 8-6724/0156 (In linkerbovenhoek van brief en enveloppe), zenden aan de Rijks Psychologische Dienst, Prins Mauritslaan 1. Corr. adres: Postbus 20013, 2500 EA 's-Gravenhage. 'ip-ï*/- LANDELIJKE PHOT.-CHR. STICHTING PHILADELPHIA TEHUIZEN TE NUNSPEET In ons gezinsvervangend tehuis NIEUWE SPADE te Nunspeet is op korte termijn plaats voor een GEVRAAGD WORDT: een goede werkinstelling, ervaring in het koken voor groepen, bereidheid tot andere werkzaamheden, goede kontaktuele eigenschappen. positief protestants-christelijke levensovertuiging. GEBODEN WORDT: salaris volgens Rijksregeling 8% vakantietoeslag, P.G.G.M.-pensioenregeling van toepassing, gunstige sekundaire arbeidsvoorwaarden. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van het gezinsvervangend tehuis Nieuwe Spade, de heer G. Achterberg. Piersonstraat 44, Nunspeet. telefoon (03412) 1594 voor het GEMEENTEVERVOERBEDRIJF bij de Financiële Administratie een vacaturenummer '663 TAAK met een klein team binnen de afdeling belast zijn met de analyse van de output van de computersyste men en aan de hand daarvan onder andere: verzorgen van de jaarrekening en andere periodieke financiële verslag legging. meewerken aan de begro tingssamenstelling in samenwerking met daartoe aangewezen groep(en). meewerken bij de aanlevering van in- bij de Administratie een formatiegegevens ten behoeve van de begrotingssamenstelling en bewaking welke deels binnen de onderafdeling en deels daarbuiten plaatsvindt. VEREISTEN middelbare schoolop leiding, aangevuld met SPD, Heao (be- drijfsadministratieve richting) of hier mede gelijk te stellen opleiding; ruime ervaring in soortgelijke werkzaamhe den; goede contactuele eigenschap pen; zelfstandig en in teamverband kunnen werken Gegadigden dienen bereid te zijn zo nodig werkzaamheden te verrichten welke buiten het geregelde werkpa troon vallen. SALARIS afhankeliik van leefti|d en ervaring, maximaal 3876,- bruto per maand. die werkzaamheden zal verrichten onder directe verantwoordelijkheid van de administrateur. vacaturenummer 1833 TAAK leiding geven aan de onder afdelingen Financiële Administratie, bedrijfsadministratie en elektronische gegevensverwerking (circa 85 perso nen); in overleg met de administrateur deelnemen aan interne werk- en pro jectgroepen; samenwerken met in terne stafbureaus in financieel- economische aangelegenheden; bege leiden bij en toezicht houden op de da gelijkse uitvoering van een bedrijfsge richte administratie; bewaken van de adequate voortgang van de werk zaamheden bij genoemde onderafde lingen, het zo nodig bijsturen daarvan alsmede het bevorderen van een ade quate coördinatie tussen deze onderaf delingen; de voortdurende bewaking en evaluatie van het systeem van in terne controle binnen het administratief proces; opstellen van de jaarrekening alsmede het beoordelen van de gege vens uit deze jaarrekening; bewaken van de door Burgemeester en Wet houders toegestane kredieten. Deze werkzaamheden zijn voorname lijk van interne aard. VEREISTEN ten minste een volle dige SPD-opleiding bij voorkeur aan gevuld met MO-Boekhouden of Han delswetenschappen. ruime praktische ervaring op het gebied van de finan ciële administratie, bedrijfsadministra tie en elektronische gegevensverwer king; ervaring met automatiserings processen; ervaring in leiding geven aan een vrij grote afdeling; goede con tactuele eigenschappen, ieeftijd tussen 30 en 45 jaar SALARIS afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal 5486,- bruto per maand. INLICHTINGEN de heer T. R. Mat- zen, telefoon (020) 160128, toestel 233. Vakantieuitkering 8 procent, de rechts positieregeling van de gemeente Am sterdam is van toepassing. Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de selectieprocedure. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 da gen te richten aan de Afdeling Perso neelszaken. Oudezijds Voorburgwal 274, 1012 GL Amsterdam, onder ver melding van het genoemde vacature nummer. gemeente am sterdam De sector Dagbladverkoop van DE VOLKSKRANT zoekt voor de afdeling „Abonnee-service" op korte termijn een Tot de taak van deze afdeling behoort o.a.: het onderhouden van contacten zowel telefonisch als schriftelijk met abonnees en medewerkers in binnen- en buitendienst (afhandelen van bezorgklachten). Van de nieuwe medewerkers verwachten wij dat ze zelfstandig kunnen werken en liefst enige kantoorervaring hebben. Wij zoeken kandidaten met een opleiding op MAVO-niveau 9n typediploma of type-ervaring. De werktijden zijn op maandag tot en met vrijdag van 08.30 uur tot 17.00 uur op zaterdag (1 x per 2 weken) van 08.30 uur tot 13.00 uur. (Naast een toeslag op het salaris worden deze zaterdaguren gecompenseerd in vrije tijd). Sollicitaties kunt u richten aan de personeelsafdeling van de Volkskrant B. V., Wibautstraat 148-150, Amsterdam, t.a.v. mevrouw E. Thijssing. De Vereeniging tot Verspreiding der Heilige Schrift Nieuwezijdskolk 19-21, Amsterdam zoekt op korte termijn een Vereisten: typevaardigheid en een christelijk levens overtuiging. Interesse? Bel even: 020 - 22 79 78 of 020 - 25 41 49, vragen naar de heer Rietveld. GEVRAAGD door Aannemers/Onderhoudsbedrijf té Amsterdam gevestigd sedert 1903. voor uitvoering en begeleiding onderhouds- en renovatiewerkzaamheden, leeftijd 25 30 jr. opleiding: bij voorkeur H.T.S. en praktijkervaring. brieven onder nr. 7117 Trouw A dam De Rabobank Lopik - Schoonhoven vraagt een Onze bank heeft vestigingen te Lopik, Schoonhoven en Polsbroek. Op het kantoor te Lopik, waar een volledig dienstenpakket wordt gevoerd, zal de nieuwe functionaris leiding geven aan 5 medewerk(st)ers. Met zijn team zal de kantoor beheerder het contact met de cliënten onderhouden, hen adviseren, informeren en de verdere service verlenen, welke een modern bank bedrijf aan zijn relaties kan bieden. Van de kandidaat verwachten wij een opleiding op HAVO-niveau, aangevuld met enkele vakstudies b.v.NIBE, assurantie-C. Voorts de eigenschappen om interne en externe betrekkingen te onder houden waardoor het kantoor optimaal kan functioneren. Met haar vele vestigingen staat de Rabobank-organisatie overat In ons land midden tussen de mensen. Zij behartigt op zeer betrokken wijze alle bankzaken van haar cliënten. Is dus bij uitstek de persoonlijke bank. Verder worden leidinggevende capaciteiten, goede contactuele eigenschappen en enkele jaren bankervaring verwacht. Leeftijd ca. 25-30 jaar. De Rabobank biedt naast een goed salaris, prima secundaire arbeids voorwaarden. Naast een medische keuring zal een psychologisch onderzoek deel uit maken van de selectieprocedure. Sollicitaties, voorzien van een recente pasfoto, worden gaarne vóór 24 maart 1979 ontvangen door de directeur van de Rabobank, Rolafweg Noord 5,3411 BH Lopik. geld en goede raad

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 29