asvz Academie voor Gezondheidszorg Groningen ZIEKENHUIS het nieuwe spittaal afdelingshoofd adjunkt-direktrice bacteriologisch analist(e) WIJK VERPLEEGKUNDIGE ADJUNCT-DIRECTRICE VERPLEEGKUNDIGEN Vferpleeghuts Reaktiveringscentrum opleiding voor ziekenverzorgende aspirant leerling anaesthesie-verpleegkundige WAARNEMEND HOOFD (V) ^7/R\TWENT5E 'AKADEIMIEVOOR 'GEZOMDNEIDSZOI 3 stafdocenten verpleegkunde een agoog of psycholoog als stafdocent(e) een stafdocent(e) geneeskunde (5/t>weektaak) een jurist met bijvak ekonomie of een ekonoom (mo of doctoraal) trouwkwartet Het protestants-christelijk ,De Lichtenberg"-Amersfoort vraagt met spoed voor het Bacterio- logisch/Serologisch Laboratorium, tevens Streek laboratorium voor de Volksgezondheid, een De betrokkene zal, na een inwerk- periode, belast worden met zowel de algemene routine- als meer gespecia liseerde klinisch bacteriologische werk zaamheden. Ook moet hij/zij bereid zijn eenmaal per zes weken weekend en bereikbaarheidsdiensten te ver richten (semafoon-systeem). Vereiste opleiding: HBO-A. Enige ervaring strekt tot aanbeveling. Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij Dr. J. de Jong, bacterioloog, tel. (033) 3 87 22. toestel 2092. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de Dienst Personeelszaken, Utrechtseweg 160, 3818 ES Amersfoort. Het bestuur van het Oranje Groene Kruis te Sc herpenzeel (Gld) vraagt per 1 mei of z.sp.m. daarna, i.v.m. het vertrek van één der drie medewerksters een Onze belangstelling gaat uit naar een wijkverpleeg kundige die wil meewerken in het bestaande samen werkingsverband tussen de huisartsen, de wijkver pleegkundigen, de maatschappelijk werkenden, de physiotherapeuten en de pastores. Gedacht wordt aan iemand met een positief christelijke levensover tuiging. Salaris volgens rechtspositieregeling; autokosten worden vergoed. Bij het verkrijgen van woonruimte wordt alle medewerking verleend. Sollicitaties te richten aan de voorzitter, de Heer J.B. Ritmeester, Eikenlaan 57, Scherpenzeel (Gld). tel, 03497-1922 Bejaardencentrum „De Driesprong" Kerkweg 2 te HARMELEN Voor ons kleine bejaardencentrum vragen wij op korte termijn een (intern) Zoals in een klein tehuis gebruikelijk is variëren de werkzaamheden zeer sterk waardoor u met alle facetten van de verzorging in aanraking komt. De eisen die wij aan de kandidaten menen te moeten stellen zijn: opleiding bejaardeverzorgster-zie- kenverzorgster ervaring in ander tehuis opgedaan protestants-christelijke levenso vertuiging leeftijd vanaf 25 jaar. Sollicitaties schriftelijk of telefonisch aan de directrice, mevr. J. van Zandwijk, telef. 03483-1795. de tjongerschans •Op onze kinderafdeling kunnen worden geplaatst enige kinderaantekening Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO-Ziekenhuiswezen. Belangstellenden worden uitgenodigd kontakt op te nemen met de dienst personeelszaken van de tjongerschans, postbus 10500, 8440 MA Heeren- Tel. 05130 - 44444. toestel 216. 2<o- In ons verpleeghuis waar 220, merendeels bejaarde bewoners worden verpleegd en gereaktiveerd, start 1 september 1979 de officiële Dit is een boeiende, 2 jaar durende opleiding voor jonge mensen, die geïnteresseerd zijn in een verzorgend beroep. Na de introduktie-periode (2 maanden) betalen wij meteen al een flink salaris (minimaal f. 1.358,03 bruto per maand) en bovendien reiskosten vergoeding naar de ouderlijke woning, konform de bepalingen van de C.A.O. Ziekenhuiswezen. Verder kun je tijdens de introduktie-periode een renteloos voorschot opnemen. Als je wilt, kun je nu reeds in dienst komen als tegen het salaris van een 1e-jaars leerling. Wij beschikken over een gezellig personeelswoonhuis voorzien van o.a. kleuren-t v.. biljart en bar. Wij werken vanuit een christelijke grondslag. De toelatingseisen zijn. min leeftijd 17 jaar en 6 maanden (bij aanvang opleiding) het bezit van het diploma MA VO., I.NA.S. of gelijkwaardig diploma goede geestelijke en lichamelijke gezondheid. Heb je interesse en voldoe je aan bovenstaande eisen, vul dan onderstaande bon in en je ontvangt een uitnodiging voor één van onze introduktiedagen welke wij binnenkort op een aantal zaterdagen zullen houden Op deze dag kun je jouw toekomstige werkomgeving en het personeelswoonhuis bekijken Tevens zal er die dag een toelatingstest worden afgenomen Als je binnenkort één van genoemde diploma's hoopt te behalen, ben je uiteraard ook van harte welkom. leze bon invullen en opsturen aan onderstaand adres tav. zr. Luyando. Hoofd Opleiding. Naam m./v. Adres Plaats Telefoon Geboortedatum Vooropleiding Diploma ja/nee Ik heb interesse en ontvang graag een uitnodiging J voor één van de introduktiedagen Handtekening c Hugo de Groofkode 2C-1052 LS Amsterdom-Telefoon 020-826305 streekziekenhuis warnsveld/biizutphen Ons ziekenhuis beschikt over een vijftal modern ingerichte operatiekamers. De O.K.'s staan ten dienste van de alge mene chirurgen, waaronder thorax- en vaatchirurgie, de KNO-arts, de gynaecologen, de uroloog, de oogarts, de orthopedisch chirurg en de kaakchirurg. Voor de afdeling Anaesthesie zoeken wij kontakt met een ervaren Aanstelling en salariëring afhankelijk van opleiding en ervaring; maximaal de rang van 1e Verpleegkundige. Wij hanteren de rechtspositieregeling van de Gemeente Zutphen. Belangstellenden kunnen hun sollicitatiebrief richten aan het Hoofd Personeelszaken. Postbus 2002, 7230 GB Warnsveld. 79-05 Het bestuur van de Stichting voor Huisvesting en Verzorging van Bejaarden „IJsselmonde" zoekt voor haar bejaardenverzorgingscentrum „Tuynenburg" (100 verzorgden), Oostersetuin 83. 3078 EJ Rotterdam, gegadigden voor de funktie van van de kandidaten verwachten wij: een verpleegkundige opleiding ziekenverpleging A en/of B kennis van bejaardenzorg en kennis van de moderne verzorgingsmethoden met behoud van een zo groot mogelijke zelfstandigheid van de bewoners. duidelijk leidinggevende, organisatorische en kontaktuele eigenschappen. onze gedachten gaan uit naar een kandidaat, die tenmin ste 35 jaar is. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de C.A.O. voor Bejaardentehuizen. Brieven met uitvoerige informatie gelieve U te richten aan het bestuur, p/a Oostersetuin 83, 3078 EJ Rotterdam. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de direkteur van het tehuis, de heer S. de Ridder (tel.nr. 010-820711). Onze Stichting beheert onder meer 25 tehuizen, die irf het midden en het noorden van ons land zijn gesitueerd. Wij trachten aldaar de geestelijk gehandicapte mannen, vrouwen en kinderen een woon- en leefgemeen schap aan te bieden, waarbinnen een ieder (individueel en als groepslid) tot zijn recht kan komen. Om hierbij de opvang en pedagogische begeleiding zo optimimaal mogelijk te doen zijn, verwachten wij van onze medewerkers dat zij intensief meedenken in de ontwikkelingen binnen de zwakzinnigenzorg in het algemeen en het beleid van de Stichting in het bijzonder. Teneinde hieraan verder vorm en inhoud te kunnen geven, zoeken wij op korte termijn een voor ons kortverblljftehuls, huize Kolthoven te Epe, tel: 05780-2478. Tezamen met het hoofd en hoofdleider van het tehuis zal deze funktiona- ris leiding geven aan het personeel. Het direkte begeleiden van de geestelijk gehandicapte mannen en vrouwen behoort niet tot haar gebied. Van deze kandidate wordt verwacht dat zij beschikt over organisatorische en leidinggevende kwaliteiten en dat zij één van de volgende opleidingen heeft genoten: O.P.M.+V.S.I.D.; M.B.O.-I.W.; Z-diploma of gelijkwaardig. Ervaring in een leidinggevende funktie in de zwakzinnigenzorg strekt tot aanbeveling. Voor sollicitaties kunt u zich wenden tot de Heer L. J. Th. van Vlodorp, en voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de Heer Th. C. Derksen, hoofd van genoemd tehuis. algemene stichting voor verzorging en verpleging van zwakzinnigen Maliesingel 57, Utrecht,Tel.(030)318948 Mozaniaan 161. 7557 DN Hengelo (Oi. tel. 05400-31144 De Twentse Akademie voor Gezondheidszorg verzorgt een Hogere Beroepsopleiding tot Verpleegkundige, een Kader- en Docenten opleiding, opleidingen voor de Maatschappeli/ke Gezondheidszorg en een bi/scholingskursus Gezondheidszorg Wij komen graag op korte termijn in kontakt met een aantal staf docenten. hoofdzakelijk ten behoeve van de Hogere Beroepsopleiding tot Verpleegkundige. met Hogere Opleiding en zo mogelijk het diploma B, Z of MGZ. Taak: - het geven van lessen verpleegkunde en/of gezondheidskunde - het verrichten van diverse stafwerkzaamheden. Taak: - het geven van lessen waarbij de nadruk wordt gelegd op trainingen sociale vaardigheden, gericht op het beroepsmatig funktioneren als verpleegkundige in de gezondheidszorg - het verrichten van stafwerkzaamheden. Taak: - het geven van 9 lesuren per week in de vakken fysiologie, anatomie, geneeskunde in samenwerking met de reeds aanwezige geneeskundige - het verrichten van stafwerkzaamheden. Taak: - de verantwoordelijkheid voor het financieel-administratief beheer van onze organisatie - medewerken aan de totstandkoming van een goed personeelsbeleid - het verzorgen van de centrale onderwijsplanning - het geven van enige lessen ekonomie. Eisen: - financieel-ekonomische en organisatorische kwaliteiten - bij voorkeur ervaring in een onderwijsorganisatie. Het salaris en de sekundaire arbeidsvoorwaarden zijn volgens rijksregeling voor het Hoger Sociaal Pedagogisch Onderwijs. Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan dr J Bras. direkteur van de Twentse Akademie voor Gezondheidszorg. „Tamarinde" is een modern verpleeg- en reaktiveringscentrum met 122| patiënten. Er zijn vier verpleegafdelingen van 30 bedden. Van het afdelingshoofd wordt gevraagd: het diploma ziekenverpleging A of A en B een voortgezette opleiding organisatorische kwaliteiten. Inlichtingen kunnen telefonisch worden verstrekt door de huidige funktio- naris, zr. H. Poppens, tel. 030-611211. Sollicitaties te richten aan de directie van „Tamarinde" Neckardreef 6 te Utrecht. uitgaande van Gereformeerde en Christelijke Gereformeerde kerit Deze academie heeft een christelijke signatuur en is gevestigd in Groningen. In de organisatie van de academie wordt van democratische waarden uitgegaan. In augustus 1978 is de academie gestart met een hogere beroepsopleiding verpleegkunde. Een opleiding die een algemene voorbereiding gaat geven op het zelfstandig funktioneren van verpleegkundigen in verschillende sektoren van de gezondheidszorg. Het is een vierjarige dagopleiding die open staat voor geïnteres seerden met een diploma HAVO of VWO. In augustus 1979 zal de opleiding uit een eerste en een tweede jaar bestaan en ca. 200 studenten tellen. Een negental docenten heeft tot dusver de opleiding voorbereid en verzorgt de lessen voor het eerste jaar. Ter vervulling van nog bestaande vakatures en ter voorbereiding van het tweede jaar wordt nu gezocht naar aanvul ling van de staf. In verband met de themati sche opzet van het onderwijs wordt, voor de full time funkties, vooral gedacht aan hen die geïnteresseerd zijn in een kombinatie van les geven en andere onderwijstaken (zoals organi satorische werkzaamheden, begeleiding van studenten en van lesgroepen). Voor de volgen de vakken hebben wij vakatures: economie/organisatiekunde zo mogelijk ook sociologie tuil-time geneeskunde tenminste halt-time gezondheidskunde met name voedings- en dieetleer, hygiëne en G.V.O. eventueel part time verpleegkunde MGZ ot ervaring in zwakzinningenzorg fulltime Er wordt daarbij gedacht aan personen met: - voltooide studie in het betreffende vak die de vereiste bevoegdheden geeft, - brede belangstelling voor het eigen vakgebied, interesse en bij voorkeur ervaring in da gezondheidszorg, - ervaring in het onderwijs, - enthousiasme voor het voorbereiden en ont wikkelen van een geheel nieuwe opleiding, in samenwerking met kollega's van andere disciplines, binnen het kader van de reeds geformuleerde uitgangspunten van deze HBO-V. Indiensttreding uiterlijk 1 augustus a.s. Salaris en rechtspositie worden vastgesteld volgens het rechtspositiebesluit W.V.O. Belangstellenden verzoeken wij om nadere schriftelijke informatie over de verschillende funkties aan te vragen bij de afdeling HBO-V, Postbus 6101, 9702 HC Groningen, tel. 050- 265642. Schriftelijke sollicitaties, die zo volledig moge lijk dienen te zijn, kan men binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad zenden aan de voorzitter van de benoemingscommissie. Mevrouw B. Huizenga, op bovengenoemd adres.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 28