Als een Polo een keer stil staat, is er een goeie reden voor J Over Volkswagen raak je nooit uitgepraat sub-afdelingshoofd STICHTING-BEILEROORD" een assistente bezigheidstherapie ÜJ Befhel Ziekenhuis Delft verpleegkundige ziekenverzorgende doktersassistente ziekenhuis bethesda verpleeghuis weidesteyn hoogeveen HOOFD OPERATIEKAMER ziekenhuis bethesda verpleeghuis weidesteyn hoogeveen HOOFDVERPLEEGKUNDIGE ZATERDAG 10 MAART 1979 „LICHT EN KRACHT" en „PORT NATAL" Nederlands Hervormd Psychiatrisch Centrum ASSEN Binnen één van onze paviljoenen is. in verband met promotie van de huidige funktk>nans, de funktie op de opname-afdeling Het sub-afdelingshoofd maakt deel uit van de paviljoensstaf en heeft met name tot taak de dagelijkse leiding en koórdinatie van de werkzaam heden op de sub-afdeling en de begeleiding van de medewerk! st)ers. Voorts voert hij/zij een aantal verpleegkundige taken uit op de subafdeling. In het bezit zijn van het Staatsdiploma Ziekenver pleging B of B en A Beschikken over leidinggevende kwaliteiten. Zij die de kaderopleiding reeds hebben gevolgd, genieten de voorkeur. Indien men deze opleiding nog niet heeft gevolgd, wordt het wenselijk geacht, deze opleiding te zijner tijd te volgen. Afhankelijk van opleiding en ervaring kan een salaris worden geboden dat maximaal kan uitlopen tot het maximum van 1e verpleegkundige (f2.882,- bruto per maand) Deze kunnen worden verstrekt door de verpteeg- kundig-adjunktdirektrice, mevrouw Bijkerk, telefoon 15920- 21777, toestel 2202. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 verschijning van dit blad te richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken. Dennenweg 9 te Assen, onder vermelding van het va ka tu re nummer V79.95 PSYCHIATRISCHE INRICHTING MET GEZINSVERPLEGING BEILEN, TELEFOON (0SB30) 2541 Bij de Stichting „Beüeroord" te Bellen kan op korte termijn worden geplaatst De opleiding van bezigheidstherapeut(e) is vereist. j7 Minimum leeftijd 18 jaar Sollicitanten dienen gemotiveerd te zijn voor de geriatrische therapeutische begeleiding Salariëring overeenkomstig rijksregeling. Toe passing van de rijkspensioenregeling. Sollicitaties met vermelding van leeftijd, diplo ma's en ervaring kunt U richten aan het Hoofd Personeelszaken van de Stichting m Betier- oord Postbus 30000. 9410 RA Beilen. Prijs v.o. f 12.148,-. Inclusief B.T.W. Af Leusden. Vrijblijvend Eén van de weinige keren dat de Polo passagier is, valt het des te meer op. Per slot is de Polo gewend zelf passagiers te vervoeren. Plus de nodige bagage. Daarvoor heeft de Polo alle ruimte, ondanks het feit dat u hem met z'n be scheiden buitenmaten moeiteloos in het kleinste parkeergaatje zet. Door de binnenruimte tot in de kleinste hoeken optimaal te benutten, door een toegan kelijke 3e deur en door een wegklapbare achter bank, kunt u met de veelzijdige Polo alle kanten op. Ook wat rij-eigenschappen betreft is de Polo op en top een doordachte Volkswagen. Voorwielaandrijving garandeert een uitmuntende wegligging. De zelfcorrigerende stuurinrichting - uniek voor een auto in deze klasse - betekent extra veiligheid. Een diagonaal gescheiden remsysteem is standaard. Daarbij springt de Volbwagen Polo zuinig met de benzine om, terwijl z'n prestaties er niet om liegen! Olie verversen hoeft slechts om de 7.500 km. In combinatie met het minieme on derhoud dat hij vraagt, maakt dat de Polo tot een econoom van formaat. Een ander sterk punt dat voor de Polo pleit, is dat u nu 6 jaar garantie op de carrosserie krijgti Een unieke garantie die voor alle Volbwagens geldt en die inhoudt dat u 6 jaar lang niet bang hoeft te zijn dat door roestschade een carrosseriedeel moet worden vervangen. Dus als u, op uw beurt, stil staat bij een Polo dan heeft ook u daar goede redenen voor! Reynier de Graefweg 3, 2625 AD Delft. Telefoon 015-569340 In ons ziekenhuis komen op de EHBO/poliklinieken functies vrij (vacaturenummer 79010) Tot de werkzaamheden behoort het assisteren tijdens de polikliniek spreekuren van chirurgische specialisten, alsmede EHBO werk zaamheden. En een assistente poliklinieken. Voor deze functie wordt gedacht aan een of een ervaren (vacaturenummer 79011) Informatie over deze functies kunt u inwinnen bij zuster G. Hoekstra (oproepnummer 1485). Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken op bovenstaand adres. De para-medische dienst van het ziekenhuis Belhesda vraagt t.b.v. de opeiatiekamerafdeling, welke bestaat uit 4 operatiekamers en een algemene endoscopiekamer, een De werkzaamheden omvatten o.a.: leiding geven aan operatieteams; - coördineren van de operatieprogramma's; - begelejden van de aanwezige leerlingen operatiekamer-assistenten; - onderhouden van kontakten met de overige diensten in het ziekenhuis. Funktie-elsen: - diploma ziekenverpleging A; - diploma operatiekamer-assistent (N2R norm); - voltooide kaderopleiding of andere gelijkwaardige opleiding; - enige ervaring in de anaesthesie strekt tot aanbeveling. Leeftijd bij voorkeur tussen 30 en 40 jaar. Eep psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektieprocedure. Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door de heer J. H. Broerse. SchriftélTjke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken. Dr. G.H.Amshoffweg1-4»Hoogeveen-05280-65987 Ziekenhuis BETHESDA en verpleeghuis voor langdurige zieken WEIDESTEYN behartigen, op christelijke grondslag, de intramurale gezond heidszorg in de regio Zuid-Drenthe. Ruim 600 medewerkers zijn in beide nieuwe instellingen werkzaam. Een me dische stat, waarin alle basisspecialismen zijn vertegenwoordigd, biedt moderne medische zorg. Via regionale samen werking wordt van meer gespecialiseerde voor zieningen gebruik gemaakt. Hoogeveen en omstre ken genieten bekendheid vanwege een goed woon- en werkklimaat. De verbindingen met het Westen en Noorden van het tand zijn snel en komtortabei. De verpleegkundige dienst van het ziekenhuis vraagt een ten behoeve van de afdeling gynaecologie/obstetrie. De afdeling omvat 26 bedden voor gynaecologie en 15 bedden voor obstetrie, ten/vijl de verloskamers gesitueerd zijn op de obstetrie. De werkzaamheden bestaan uit o.a. - het organiseren van de werkzaamheden van het verpleegkundig personeel - het coördineren van de werkzaamheden tussen verpleeg kundigen en ander disciplines. Funktie-eisen - diploma ziekenverzorging A - voltooide kaderopleiding of andere gelijkwaardige opleiding - bij voorkeur opleiding kraamspecialisatie. Ervaring in een soortgelijke funktie strekt tot aanbeveling. Leeftijd bij voorkeur tussen 30 en 40 jaar. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Nadere informatie wordt U gaarne verstrekt door Mevr. M.M. v.d. Veen, hoofd verplegingsdienst (tst. 622) Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling personeels zaken. Dr. G. H. Amshoffweg 1-4« Hoogeveen05280-65987 Ziekenhuis BE THES0, ei en verpleeghuis voor jiti langdurige zieken WEIDESTEYN behartH t op christelijke gronds ri de intramurale gezoni n heidszorg in de regio Zuid-Drenthe. Ruim 60^ medewerkers zijn in oi beide nieuwe instellin q werkzaam. Een me- |C dische stat, waarin alt tr basisspecialismen zijn [j, vertegenwoordigd, bie moderne medische zo Via regionale samen- werking wordt van me a, gespecialiseerde voor B zieningen gebruik gemaakt. Hoogeveen en omstre ken genieten bekendh vanwege een goed woon- en werkklimaat J De verbindingen met Westen en Noorden v het land zijn snel en komtortabel.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 22