FAMILIEBERICHTEN Enthousiaste a.s. kleuterleidster zoekt plaats ZATERDAG 10 MAART 1979 TROUWKWARl In dankbaarheid aan God geven wij U met grote vreugde kennis van de ge boorte van onae zoon en broertje JACOB JETZE FRITS E. G. C Ozinga- van Schuppen J. Ozinga Lies je Mark Driebergen/Rij sen burg. 8 maart 1178 „Overbosch" De Wetste in Pfisterlaan 11. In dankbaarheid aan God hopen wij op maandag 19 maart a.s. het zilveren huwelijkgfeest te vieren van onze ouders Wim Heijenk en Saus Faas Een ieder die hen hiermee wil feliciteren is op die dag van harte welkom tussen half vijf en zes uur in het kerkcentrum „De Ontmoeting" aan de Europalaan te Emmeloord Wim Maarten Ben Emmeloord, Skandinaviélaan 92. D.V. 21 maart a.s. zijn onze ouders H. Kraay J. Kraay-Stolk SO jaar getrouwd Hun dankbare kinderen, kleinkinderen en achter-kleinkind Th. van Hoytemastraat 41 Amsterdam Gelegenheid tot gelukwensen op zaterdag 24 maart a.s. van 16.00-17.00 u. in het Wijkgebouw van de Bethelkerk Cabotstraat 33 Amsterdam. Dankbaar en blij delen wij U mee dat op D.V. dinsdag 20 maart 1979 onze ouders en grootouders C. vtn der Zwan en N. van der Zwan-Looije 50 jaar getrouwd zijn. Wij stellen U gaarne in de gelegenheid hen op deze dag te feliciteren van 16.30 tot 18.30 uur in Hotel- Restaurant „Op Gouden Wieken", Scheveningseweg 237, Scheveningen. Dik en Jeanette Kees en Edith Hanny en Henk Nel en Henk Jan en Willy en kleinkinderen 's-Gravenhage, Soestdijksekade 497. Zolang de mensen woorden spreken, Zolang wij voor elkaar bestaan. Zolang zult Gij ons niet ontbreken. Wij danken U in Jezus' naam. Op 13 maart hopen wij dankbaar en blij het 55-jarig huwelijksfeest te vieren van onze ouders en grootouders Hendrik de Zwart en Johanna Margaretha Neeltje Edauw Op 23 maart gedenken wij, dat vader 55 jaar geleden als predikant van de Gereformeerde Kerk bevestigd werd. Gelegenheid tot gelukwensen op vrijdag 23 maart, van 7.00 tot 8.30 uur, in „De Baanveger' IJsbaanweg 15, Ermelo. Corr.adres: Kon. Emmalaan 29/35, 3851 XE, Ermelo. Hun dankbare kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind In volle overgave aan de Here in vrede ontsla pen onze geliefde zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Jantje Dusseljee weduwe van Jan Ottens in de ouderdom van 82 Jaar Openb. 14 vers 13 Vorden, 9 maart 1979 Almenseweg 60 Vorden. H. Bakka-Ottens J Bakker A. Ottens A. D. Ottens-Veenstra R. Ottens A. C. Ottens-Schreuders Zutphen: J. J Ottens G. Ottens-Hofstede klein- en achterkleinkinderen De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum aan de Deventerweg 113 te Zutphen alwaar gelegenheid is tot condoleren dinsdag 13 maart a.s. van 19 tot 20.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden woens dag 14 maart a.s. in de Geref. Kerk Vrijge maakt aan de Halterstraat 12 te Zutphen waar na om 13.00 uur de begrafenis zal plaatsheb ben op de Oosterbegraafplaata te Zutphen. Ik weet, op Wien ik mijn vertrouwen heb gevestigd, en ik 'oen ervan overtuigd, dat Hij bij machte is. hetgeen Hij mij toevertrouwd heeft, te bewaren tot dien dag. 2 Tim. 112 Heden ontsliep in haar Heer en Heiland, onze lieve zuster Diacones Maria Witt zij bereikte de leeftijd van 72 jaar. Namens bestuur en zusters van het Zendings-Diaconessenhuis: F. v.d. Meer. besturend zuster G. Kaastra, predikant Amerongen. 8 maart 1979 Zend i ngs-Dia conessen h uis Jan van Zutphenweg 4 De begrafenis zal D.V plaatshebben te Ame rongen op de Nieuwe Algemene Begraafplaats dinsdag 13 maart a s. om 15 15 uur Hieraan voorafgaande zal om 14.00 uur een rouwdienst gehouden worden in de kerkzaal van het Zendings-Diaconessenhuis „Veilig in Jezus' armen Heden heeft de Here tot Zich genomen mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Wilhelmina Everdlna Kirchner-van Batenburg op de leeftijd van 77 jaar. Veenendaal: G. A. Kirchner Geleen: Wim en Tineke Gerwin, Helma Hans, Willem Apeldoorn: Tineke Marjolein, Alex, Hanna Amsterdam: Gerhard en Adrie 3905 CP Veenendaal, 8 maart 1979 Prins Willem-Alexanderpark 485 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van de S.I.B. aan de Duivenwal te Veenendaal. De begrafenis zal D.V. plaatshebben dinsdag 13 maart om 11.30 uur op de algemene begraaf plaats te Veenendaal. Daaraan vooraf zal om 10.30 uur een rouwdienst worden gehouden in bovengenoemd rouwcentrum. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren in de aula op de begraafplaats. „Zalig hij, die, in dit leven, Jacobs God ter hulpe heeft." Psalm 146:3 oude berijming. Heden nam de Here tot Zich onze lieve zuster, schoonzuster en tante Wilhelmina Everdlna Kirchner-van Batenburg o» d«. leeftijd van 77 jaar. Driebergen: G. van Batenburg-Z Hilversum: G. Boes-Reijmerink Veenendaal: J. H. van Batenburg C. Essenstam A. A. Reijmerink-van Batenburg M. G. M. van der Meuten. Neven en nichten. Veenendaal, 8 maart 1979. De Heer is mij tot hulp en sterkte" Psalm 118:7 oude berijming. Heden nam de Here tot Zich onze lieve schoon zuster en tante Wilhelmina Everdina Kirchner van Batenburg op de leeftijd van 77 jaar. Utrecht: E. G. de Vries-Kirchner Arnhem: O. W. Kirchner Voorthuizen: K. van der Meulen-van Donselaar Rotterdam: E. C. van Roon-Kirchner Bussum: J. M. Kirchner-Mulder Neven en nichten. Veenendaal, 8 maart 1979. OOD IS LIEFDE God nam tot Zich Zijn kind, mijn lieve zorgza me man, onze lieve zorgzame vader en opa Jorke van der Pol op de leeftijd van 64 jaar. Want wij weten, dat, indien de aardse tent, waarin wij wonen, wordt afgebroken wij een gebouw van God hebben, in de Hemelen, niet met handen gemaakt een eeu wig huis. 2 Cor. 5 1 Assen, 9 maart 1979. Boutenslaan 7. A. van der Pol-Gerritsen Jacob Jorke Margo en Hans Wilma en Jannes Esther De rouwdienst zal plaatsvinden D.V. woens dag 14 maart a.s. om 10.00 uur in de Zuider- kerk. Zuidersingel 39. Assen, waarna de begra fenis zal plaatshebben om 11.00 uur op de begraafplaats De Boskamp. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van De Boskamp. De overledene is opgebaard in de aula van het Wilhelmina Ziekenhuis, Oosterhoutstraat 9, Assen. Bezoek maandag en dinsdag van 18.30 tot 19.30 uur. Thuis liever geen bezoek geen bloemen. Ingegaan in de vreugde des Heren Op 7 maart werd van ons weggenomen onze lieve zorgzame moeder en oma Geertje Bakkers-Top weduwe van Albert Jacob Pieters Bakkers op de leeftijd van 78 jaar. Gods beloften waren als geurige bloemen rondom mijn pad. Oegstgeest K. P. Bakkers Warmond: P. A. B. Bakkers A. W. Bakkers-Bloemendaal Elske, Joki. Albert-Jan Oegstgeest J S S. Gelijn-Bakkers J. Gelijn Giovanna, Marina 2341 AC Oegstgeest. 9 maart 1979. Rijnzichtweg 40 Volgens haar wens heeft de begrafenis in stilte plaatsgevonden op de begraafplaats bij de „Groene of Wlllibrordkerk" te Oegstgeest Heden heeft God tot Zich genomen onze zeer zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Johanna Hendrika Westhoff sedert 1945 weduwe van Arend Jan Nijenhuis Zij werd 76 jaar. Psalm 28 6 en 7 (onberijmd) IJsselstein (L A. Gerritsen-Nijenhuis H. Gerritsen. Rosmalen (N.B.): H. J. Nijenhuis K. W. Nijenhuis-Lindemulder Woerden: B. H. G. Nijenhuis R. Nijenhuis-Buurman. kleinkinderen en achterkleinkind. Apeldoorn, 9 maart 1979. Loolaan 41, flat 32. Correspondentieadres: Hildebrandstraat 26, Rosmalen. Geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 13 maart om 11.00 uur in het rouwcentrum van de Monuta Stichting, Loolaan 67 in Apeldoorn. Gelegenheid tot condoleren vooraf in bovenge noemd rouwcentrum van 10.30 tot 11.00 uur. De begrafenis zal daarna plaatshebben om 12.00 uur op de algemene begraafplaats Rams- brugweg te Wenum. Vertrek van Loolaan 67 om 11.40 uur. Heden heeft God in Zijn Heerlijkheid opgeno men onze lieve en zo zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Bertha Biesheuvel sinds 1936 weduwe van Jan Willem Vossebelt op de leeftijd van 83 jaar. Coaldale (Alberta) Canada: W. Vossebelt J. M. Vossebelt-Grisnich Vijfhuizen: N. Vossebelt Haarlem: J. F. Winter-Vossebelt W. P. Winter Hoofddorp: Chr. Vossebelt klein- en achterkleinkinderen 2131 BO Hoofddorp, 9 maart 1979. Raadhuislaan 33. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op maandag 12 maart om 13.00 uur in de aula op de nieuwe algemene begraafplaats te Hoofd dorp, aan de Hoofdweg, hoek Viifhuizerweg, waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren in een der ont vangkamers op de begraafplaats na afloop van de begrafenis. Geen bezoek aan huis - Geen bloemen Heden nam de Here tot Zich na een smartelijk lijden onze geliefde schoonzuster en zorgzame tante Mattie Bergsvna echtgenote van A. J. Dronkert op de leeftijd van 68 jaar Rotterdam: W. P. Dronkert-Dronkert Den Haag: D. Dronkert W. W. P. Dronkert-Beekenkamp Den Haag: A. C. Dronkert M. Dronkert-van de Blom Borculo: M. Dronkert-Littooij Ermelo: T. Dronkert M. Dronkert-Kamphorst Neven en nichten Ermelo, 8 maart 1979. Op 8 maart riep onze Hemelse Oeneesheer ln Zijn helende liefde tot Zich onze lieve zorgzame tante Mattie Dronkert-Bergsma Leeuwarden: Aad en Corry Bert en Trudy Borculo: Loes De Here trooste oom Adriaan en de kinderen. Na een geduldig gedragen lijden nam God van ons weg onze lieve vriendin Mattie Dronkert geboren Bergsma op de leeftijd van 68 jaar. Addy Nel Ankie G. de Haan-Hartog Ermelo, 8 maart 1979 Oude Telgterweg 66. Tot onze grote droefheid ontvingen wij heden het bericht dat op 8 maart j.L in Perth West- Australië op de leeftijd van 52 jaar toch nog plotseling is overleden onze geliefde schoon dochter. schoonzuster en tante Tops Steketee-Van Wijk gehuwd met Oeirit Steketee Haar heengaan heeft ons diep getroffen. Den Haag: Mevr. M. Steketee-Koelewijn Rijswijk: C. J- W. van den Hooff-Bteketee J. J. van den Hooff Willem, Huub en Erica Den Haag: H Steketee L Steketee-Prins Michel Zuiderparklaan 305.'s Gravenhage. 235 Scarborough Beach Road. Perth. West-Australië. Rust nu maar uit, je hebt je strijd ge streden. Je hebt het als een moedige vrouw gedaan. Wie kan begrijpen, wat je hebt geleden En uiie kan voelen, wat je hebt door staan? Rust nu maar uit, je taak is afgekomen. Vandaag heeft God de kroon op 't werk gezet. Dal je eenmaal in Zijn kracht hebt on dernomen. Gij hebt mij geroepen. Na een smartelijk lijden heeft de Here tot Zich genomen mijn zorgzame vrouw, onze moeder en oma Clasina Elisabeth Goulooze-Renard op de leeftijd van 60 jaar. Psalm 73:9. Zwanenburg, K. J. Goulooze Hoorn, Arnietha en Paul den Ouden- Goulooze Erna en Carola Amstelveen, Arthur en Addie Goulooze-Stroo Zwanenburg, Frans Goulooze Loes Eijlander Zwanenburg, 6 maart 1979 Troelstralaan 89 De begrafenis heeft inmiddels in familiekring plaatsgevonden op de Nieuwe Oosterbegraaf plaats te Amsterdam. Openb. 14:13 zalig de doden, die in de Here sterven, van nu aan. Ja, zegt de Geest, dat zij rusten van hun moeiten, want hun wer ken volgen hen na. Na een moedig gedragen lijden is vredig van ons heengegaan onze Beve zuster en behuwd zuster Clasina Elisabeth Renard echtgenote van K. J. Goulooze op de leeftijd van 60 jaar. Amsterdam J. C. Rakers-Renard Amstelveen: J. P. M. Renard A. E. Renard-Bogaards Amsterdam: S. M. Smits-Renard F. J. Smits Victoria (B.C.) Canada: E. C. Baarda-Renard, D. Baarda Amstelveen, 6 maart 1979 Geheel onverwacht nam de Here tot Zith onze innig geliefde man, vader, zoon, broer, zwager en oom Geert Zijlstra echtgenoot van Marion Hazewindus op de leeftijd van 38 jaar. Krommenie: M. Zijlstra-Hazewindus Arjen Nanco Heerenveen: J. T. Zijlstra R. T. Zijlstra-de Haan Milsbeek: W. F. M. Brouwer T. Brouwer-Zijlstra Engwierum: M. Fennema A. T. Fennema-Zijlstra Nynke, Herman, Baukje Enschede: S. S. Zijlstra E. Zijlstra-te Winkel Buitenpost: T. Zijlstra G. Zijlstra-Hoekstra Jacobus, Siemen Gelijk zich een vader ontfermt over zijn kin deren, ontfermt Zich de Here over wie Hem vrezen. Want Hij weet, wat maaksel wij zijn, gedachtig, dat wij stof zijn. De sterveling zijn dagen zijn als het gras, als een bloem des velds, zo bloeit hij; wanneer de wind daarover is gegaan, i* zij niet meer, en haar plaats kent haar niet meer. Maar de goedertierenheid des Heren is van eeuwigheid tot eeuwigheid over wie Hem vreten, en zijn gerechtigheid over kinds kinderen. 1562 XC Krommenie, 8 maart 1979 Uranuslaan 76 Gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcen trum van B.O.K., Visserspad 10 te Krommenie op zaterdag 10 maart van 16.00 tot 16.30 uur. Geen bezoek aan huis. Geen toespraken. De uitvaartdienst zal D.V. plaatsvinden in de Vredekerk aan de Eikelaan te Krommenie op maandag 12 maart om 14.00 uur, waarna aan sluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Krommenie om streeks 14.45 uur. Tevens gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats na de begrafenis. God is ons een toevlucht en sterkte, ten zeerste bevonden een hulp in be nauwdheden. Psalm 462 In zekerheid des geloofs is op 6 maart ontsla pen onze lieve Fennechien Hendrikien van Faassen-Heuving. Zij werd 57 jaar. De liefde die zij ons schonk en de blijmoedig heid waarmee zij haar lijden droeg, blijven wij ons herinneren. E van Faassen Erik en Marjolein Sjoerd, Lize en Martijn Egbert en Edith. Rijswijk. 9 maart 1979. Van Vredenburchweg 611. Wij hebben haar heden in stilte begraven. „God is meerder dan ons I Op 4 maart is ons plotseling ontvallen (j lieve moeder en grootmoeder Johanna Maria Hylkema weduwe van N. Hoekstra eerder weduwe van J. Storm op de leeftijd van 66 jaar. Jol en Foeke Dijkstra-Hoel Toos Kaarsgaren-Hoekstra Dik Hoekstra Greet en Jan Stam-Hoekstra Niek Hoekstra Jeen en Greet Storm-van der L Jeannette Storm Han en Betsy Storm-Komin Ruud en Betsy Storm-Boer en kleinkinderen. Aerdenhout, 9 maart 1979. Sparrenlaan 17. Correspondentie-adres: J. Storm, Zwaarde kerstraat 45, Amsterdam. Geen bezoek. De crematie heeft in besloten kring pli gehad in het crematorium op de begraafpla „Westerveld" te Driehuis-Velsen. Met ontroering hebben wij als gemeentele van de Gereformeerde kerk van Hoek Holland kennis genomen van het overlij van onze oud-predikant Ds. A. Sybrandy van 1941-1947 hebben wij hem als pastor in midden mogen hebben. De Heer sterke vrouw en kinderen. Namens de kerkeraad A. Haaima, preases P. van der Kaaden, seriba Op zijn tijd heeft God tot Zich genomen moe gestreden kind, mijn lieve man, vader en opa Sipke Hoekstra op de leeftijd van 76 jaar. echtgenoot van Nanny Vanderveen. eerder van Dina J. Praamsma. Assen, 8 maart 1979. Wilhelminastraat 23. Romeinen „Want het loon, dat de zonde geeft, is de dofll maar de genade, die God schenkt, is het ee^ ge leven in Christus Jezus onzen Here. N. Hoekstra-Vanderveen Kinderen en kleinkinderen. De rouwdienst zal plaatsvinden D.V. dinste 13 maart a s. om 13.15 uur in de Zuiderkfe Zuidersingel 39, Assen. Waarna de begrafenis zal plaatsvinden 14.00 Uur op de begraafplaats „De BoskamD Gelegenheid tot condoleren na de begrafeK in de Zuiderkerk. Op 8 maart heeft de Heer tot Zich genon onze beste zwager Sipke Hoekstra echtgenoot van Nanny v.d. Veen, eerder huwd met Dina Johanna Praamsma. H. Endendijk-Praamsma W. Endendijk F. te Paske-Praamsma Hamilton (Can.): L. Praamsma P. Praamsma-Vlietstra Zwolle: R. Slump-Praamsma J. Slump Harderwijk: H. R. Praamsma F. Praamsma-Bokelman Hilversum: J. Boumeester-Praamsma J. Boumeester Ontroerd en ten diep ste bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze zeer geliefde onverge telijke broer, zwager en oom Sipke Hoekstra op de leeftijd Van 76 jaar. Zijn let-en was met Christus. Namens zusters, neven en nichten S. Hoekstra M. T. Hoekstra- Hoogenboom Stadskanaal, 8 maart 1979. Stationslaan 40. Orthopaedis schoenen Th. W. Verwi Meidoornlaan 3, 03475-1 OPENBARE |r KENNISGEVI De commissaris der 1 in de provincie maakt bekend, dat p Ie staten van Utrecl gadering bijeen zulk op woensdag 21 mad|i aanvang 14.00 uur ei derdag 22 maart 10 vang 20.00 uur in d« zaal van het Provi Achter SL Pieter Utrecht. De commissaris der voornoemd, P. J. rC De Arrondissemen bank te Amsterdam vonnis van 27 febru Hendricus Krams. op 3 mei 1954 wot Amsterdam aan de If* nr 5 huis, in staat va i. sement verklaard nv ming van Mr. E. J tot rechter-commls£L Mr. A. J. J. M. Buijs houdende te Am steri de van Eeghenstra^JJ curator. Ik verlang naar een eigen klas en wil grl J zo gauw mogelijk aan de slag. Ik doe in mei a.s. examen en dien overtuiging het Prot. Chr. Kleuteronderwijs Goede ref. aanw. jj Br. o. no 7118 Trouw A dam.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 14