10 NU' OP VELE BISCHOFF TULLEKEN H EERDE E E Ui commercieel medewerker 'DOE MEER MET MINDER GELD FAMILIEBERICHTEN in de voetstappen van Paulus in de voetstappen van Calvijn EXODUS REIZEN Roha Nederland b.v. voor de binnendienst. SOORTEN MAANDAGS GESLOTEN Kerkdijk 17 - Tel. 05782-1590 VRUDAG 9 MAART 1979' TROUWKWARTET PS 14 - RH - De bekende plastic Hema emmer. Oersterk, royale inhoud (9 liter) en verkrijgbaar in 'n paar leuke kleuren. Normaal 2,75 Grote geklede aan- kleedpop(65 cm).Ze kan slapen en heeft was- en kambaar haar. Past ook in babykleertjes. Normaal 27,75 Linnen hanglamp met gezellig bloemmotief. Leuk model, perfekt afgewerkt. Geschikt voor gloeilamp van max. 100 Watt (ook voordelig in de Hema!) Normaal 34,75 Duidelijk afleesbare klok met quartz uurwerk. Nauwkeuriger kan 'n klok niet zijn. U kunt 'm in de keuken en elk ander vertrek plaatsen. Loopt'n jaar op 1 batterij.'n Jaar schriftelijke garantie. Normaal 34,75, maar u weet nu zo langzamerhand wel hoe laat het in de Hema is! Sterke kanvas boodschappentas met een zee van ruimte. Voorvak met rits voor de kleine dingetjes. Prima afgewerkt met leren handvatten en biezen. In diverse kleuren. Normaal 14,75 Gekookte^i^^^Gelderse ring Vers van 't mes op onze kwaliteits afdeling Fijne Vleeswaren. Normaal 200 gram 1,70 Geldig t/m 13 maart. kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur. Goedemorgen Oma v.d. Donker Gefeliciteerd met uw 65ste verjaardag. Ton, Rob. Ernst-Jan. Maehiel, René. Barbara en Alexander. Goedemorgen Geert en Ans Hartelijk gefeliciteerd „Wérpt al uw bekommernis op Hem, u>ont Hij zorgt voor u" (1 Petr. 5:7) Op 19 maart 1979 zal, zo de Here wil, het 50 jaar geleden zijn dat onze ouders en grootouders P. Kaars en J. Kaars-Snieder in het huwelijk traden. Met blijdschap en dankbaarheid in het hart hopen wij dit heugelijk feit in besloten kring om gezond heidsredenen te gedenken. Leidschendam: Trieny en Jan Robert, Janet, Coert Alkmaar: Marjan Breukelen: Wim en Jenny Pieter, Hester Leiden: Riet Apeldoorn: Peter Monnickendam, maart 1979 Swaensborch 49 Zalig die hongeren en dorsten naar de gerechtigheid, toont zij zullen verza digd worden" Matth. S 6 De Here nam tot Zich na een kortstondige ziekte, zacht en kalm, onze geliefde moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder Emma Hoogendoorn weduwe van Pieter Rodenburg op de gezegende leeftijd van bijna 85 jaar Kamerik: M. Verwey-Rodenburg W. Verwey Koeken gen: J. Fokker-Rodenburg S. Fokker Kockengen D. Rodenburg H. Rodenburg-Oussoren Breukelen: A. Oussoren-Rodenburg K. Oussoren klein- en achterkleinkinderen Kockengen, 7 maart 1979 Spengen 12 Geen bloemen De teraardebestelling zal plaatshebben op maandag 12 maart 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Kockengen. Vooraf zal er een rouwdienst worden gehou den in de Geref. Kerk te Kockengen welke aanvangt om 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren zaterdag 10 maart van 15.00-16.00 uur en 's avonds van 19.00-20.00 uur aan huis. Spengen 12 en na de begrafenis in gebouw „Irene", Wagendijk 42. De Heer is mijn herder, mij ontbreekt niets. In Jezus ontslapen mijn lieve vrouw, onze lieve, zorgzame moeder, Marijtje Boks-Brlnkman op de leeftijd van 69 jaar. D. J. Boks D. J Boks Jr. C. J. J. Veerkamp Alphen a/d Rijn: W. J. Boks Zoetermeer: W Boks H. M. Boks-van Os "s-Gravenhage. 7 maart 1979. Kraaienlaan 79. Liever geen bloemen. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden maandag 12 maart om 13.00 uur in de aul» van „Westduin". Ockenburghstraat te 's-Gravenhage/Loosduinen, waarna de begra fenis zal plaatsvinden. In de volle overtuiging van zijn geloof is na een ziekte, kalm en rustig ingeslapen mijn lieve man, onze zeer zorgzame vader en grootvader Anne Jan Brands op de leeftijd van 72 jaar. 'k Zal dan gedurig bij U zijn in al mijn noden, angst en pijn, Ual mijn liefde waardig schatten, wijl Gij mijn rechterhand woudt vatten! Gij zult mij leiden door uu> raad, O God, mijn heil, mijn toeverlaat, en mij, hiertoe door U bereid, opnemen in uw heerlijkheid. Psalm 73 12 (o. ber.) Rottum, 7 maart 1979 't Lage Eind 14 C. Brands-Meijer Parijs: T. H. Liber-Brands S. Li ber Dronten: K. G. Wiertsema-Brands G. Wiertsema Zuidwolde: H. H. E. de Vries-Brands K. de Vries Rottum: J. Brands A. Brands-Hofman Guelph (Can.): H. E. Tel-Brands D. A. Tel Rottum: A. Brands G. A. Brands-Dijkinga Luttelgeest: G. I. C. Meindertsma-Brands J. P. Meindertsma Groningen: A. C. Brands en kleinkinderen. De rouwdienst zal gehouden worden d.v. maandag 12 maart a.s. om 13.30 uur in de Geref. kerk, Langestraat, Kantens, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kantens. Na de plechtigheid' gelegenheid tot condoleren in ,,'t Schienvat." Thuis liever geen bezoek. Verlost uit de moeiten van dit tijdelijk leven is ingegaan in de eeuwige rust van de Heer onze lieve broer en zwager Anne Jan Brands Geliefde echtgenoot van C. Meijer Bedum: K. R. Brands M. Brands-Mulder Winsum Gr.: H. Oosterhof-Brands P. B. Oosterhof Florida U.S.A.: R. K. Brands Niehove: H. E. Bakker-Brands M. Bakker Winsum Gr.: M. F. Brands C. Brands-Meijer Winsum Gr.: E. J. Meindertsma-Brands J. Meindertsma Wyoming Can.: H. Brands-Pott Kantens, 7 maart 1979. Op 5 maart 1979 nam de Heer tot Zich onze Zuster, behuwd zuster, tante en oud-tante Geertruida Berendina van Grafhorst Ridder in de orde van Oranje Nassau weduwe van Dr. C. Tazelaar op de leeftijd van 84 jaar. Utrecht, O. P. van der Werff Amstelveen, G. W. Schuitemaker (exec, test.) Amstelveen, Bos en Vaartiaan 119. Correspondentie-adres: De Schulp 2, Amstel veen. De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden op de begraafplaats „Zorgvlied" aan de Am- steldijk te Amsterdam. 15 daagse vliegreis naar Griekenland vertrekdatum:'3 mei reissom: f. 1.799,-p.p. deze reis staat o.l.v. Ds. JJ. Poort, legerpredikant, Oisterwijk 13 daagse Reformatiereis vertrekdatum: 9 en 23 juli reissom: f. 1.295,— p.p. o.l.v. Ds. JJ. Poort Wilt u meer weten? Vraag dan nu de uitgebreide Exodus reisgids '79 aanl Ged. Gracht 87 Zaandam - tel. 075 - 123451 Oi. G. Post - Markt 12- Arnemuiden - tel. 01182- 1245 Postbus 216, 7460 AE Rljssen. nodigt U graag uit te solliciteren naar de functie van Bekendheid met isolatie-materia len strekt tot aanbeveling, alsme de talenkennis. Het kunnen werken in teamver band vinden wij zeer belangrijk. Uw leeftijd liefst niet boven de 30 jaar. Salaris e.d. in overeenstemming met functie en capaciteiten. Uw brief met vermelding van opleiding, praktijkervaring enz. a.u.b. zenden naar bovengenoemd adres. Zelfs al ga ik door een dal van diepe duisternis, ik vrees geen kwaad, want Gij zijt bij mij; Uw stok en Uw staf, die vertroos ten mij. Psalm 23:4 Met grote droefheid delen wij u mede, dat onze zeer geliefde zuster, schoonzuster, tante en vriendin Helena Laura Blok in vrede en rust is ontslapen op de leeftijd van 77 jaar. Zeist: E. G. Blok Woerden: A. A. Blok-van Vreeswijk nichten en neven Utrecht: D. Karsdorp Amersfoort, 7 maart 1979 Correspondentieadres: E. G. Blok, Prins Hen driklaan 12 S Zeist Aah huis geen bezoek De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum ..Nijenheim" Kroostweg 33 (bij de Grift- laan) te Zeist alwaar gelegenheid bestaat om afscheid te nemen. Op maandag 12 maart wordt een dienst van woord en gebed gehou den in de aula van de algemene begraafplaats aan de Woudenbergse weg te Zeist welke aan vangt om 14.00 uur. Daarna zal de teraardebe stelling plaatsvinden op de eerder genoemde begraafplaats. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebestelling in de ontvangkamer van de begraafplaats. Vertrek van .Nijenheim" om 13.30 uur. 50°/. KORTING CONIFEER KWEKERIJ BISCHOfoULLEKEN TUINARCHITECTUUR 20 korting op: bomen, heesters, haagplantsoen, heide. OPENINGSTIJDEN: Dinsdag t/m vrijdag: 8.30-17.30 uur Zaterdags: 8.30-15.00 uur Wie volhardt tot het einde zal behouden worden. Heden is in volle vrede van ons heengegaan, mijn lieve man, onze zorgzame vader, behuwd- vader eri opa, broer, zwager en oom, de heer Adrianus de Wit echtgenoot van Adriana van der Zijde op de leeftijd van 83 jaar. A. de Wit-van der Zijde A. P. de Wit-Brand Arjan M. A. de Wit S. de Wit-van Wouwen Ad en Jacqueline Gerard Harrie Dordrecht, 7 maart 1979 Kromme Zandweg 20 Geen bloemen. Geen toespraken. De overledene is opgebaard in het woonhuis. Gelegenheid tot bezoek aldaar 's middags van 14.00 tot 16.00 uur en 's avonds van 19.00 tot 21.00 uur tot en met zaterdag. Zondag geen bezoek. De rouwdienst wordt D.V. gehouden maandag 12 maart a.s. in de Hervormde Kerk aan de Dubbelsteijnlaan, aanvang 11.00 uur, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de begraaf plaats aan de Zuidendijk te Dubbeldam, om 12.00 uur. Deze krant laat zich vier weken lang op proeflezen. 24 num mers voor f7,50. Bel: 020-659388. i De Kerkeraad Algemene Zaken van de Ger r formeerde Kerk te Leiden geeft met ontro 1 ring kennis van het overlijden van onze oui a predikant Ds. R. C. Harder 2 Dankbaar gedenken wij zijn werk als pred kant voor de arbeid onder studerende Ooste lingen gedurende de jaren 1939-1946. .Moge zijn vrouw de troost ontvangen van ona hemelse Vader. Namens de K.A.Z. Ds R. J. Koolstra, praeses A. M. de Koning, scriba. Aan allen die door hun grote belangstelling, per lijk of schriftelijk, hun medeleven hebben bel i na het plotselinge overlijden van mijn lieve mi Willem Marinus Labee wil ik mede namens de familie oprecht dank zei M. C. Labee-van Stein Vlaardingen, maart 1979 Marnixlaan 227.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 16