EEN WEEK LANG STAAN ZE EXTl VOORDELIG IN 'T ZONNETJE. FAMILIEBERICHTEN Peek&Cloppenbu Vanaf25- Vanaf25.- 25.- PEEK EN CLOPPENBURG. GEWELDIGE MODE. GEZELLIGE SFE f WOENSDAG 7 MAART 1979 TROUW/KWARTET p 8 kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeii|k van 18 00-20 00 uur Hartelijk gefeliciteerd. Wij zijn erg blij met het 45-jarig huwelijksfeest van onze ouders en grootouders A. J. Voogel en C. M. Voogd-van der Sluis Bert en Jo Irmgard. Pauline. Joost Hans en Liesbeth Jeanet. Kim Kees en Ria Bart. Marjolein Rein en Joke Amsterdam, 7 maart 1979. Geboren Anne Gerdina dochter van Janny en Jan H. Kompagnie en zusje van Irene Utrecht, 5 maart 1979 Bekkerstraat 52 Op 2 rr.aart 1979 is op 71-jarige leeftijd overleden Jan Hendrik Vellenga Amsterdam M. Vellenga-Perk Joost en Marianne Zutphen, Paul en Marion Amsterdam Frank. Patty en Thomas Klaas. Loes en Arjan Hans Sjoerd Michelangclostraat 105 1077 CA Amsterdam Op wens van de over ledene heeft de be grafenis in stilte plaatsgevonden. In de volle overtui ging van haar geloof en de door haar ont vangen kracht is na een langdurige ziekte kalm en rustig inge slapen mijn liefste vriendin, onze lieve zuster, schoonzuster en tante Johanna Bastiaantje van Dijk op de leeftijd van 62 aar. Amsterdam. F A Klaver B van Dijk A. H. van Dijk- Koot Bunschoten. E. van den Berg- van Dijk J. J. van den Berg Hans en Karin 6 maart 1979 Bolestein 290 1081 EC Amsterdam Gelegenheid tot af scheid nemen ih het uitvaartcentrum van de Coöperatie PC P C. Hooftstraat 183. Amsterdam-Zuid donderdag van 18.00- 20.00 uur De teraardebestelling zal plaatshebben vrij dag 9 maart a s. tegen 12.00 uur op de Nieu we Oosterbegraaf plaats. Kruislaan 126 te Amsterdam In Jezus ontslapen mijn lieve man. onze lieve vader, groot- en overgrootvader Lucas van Putten In de gezegende ouderdom van 85 jaar. Echtgenoot van Wietske van der Zee. eerder van Roelofje Nijwening „Don ga ik op tot Gods altaren" Psalm 43 Westerbork, 5 maart 1979 Oosteinde 17 W. van Putten-van der Zee Westerbork: E. Zantingh-van Putten G. Zantingh Velp: H. Bosker-van Putten R. J. Bosker Leeuwarden: J. Bloemhof-Popma H. Bloemhof Gelder malsen: H. Popma R. Popma-Koops Wassenaar: W Popma P Popma-Kramer Hoogezand: M. Popma K. Popma-Westerborg Harderwijk: A. Popma-Nieuwland Aalden Y. Popma A. Popma-Lanting Klein- en achterkleinkinderen. De begrafenis zal plaatshebben vrijdag 9 maart a s. om 14.00 uur vanuit de Geref Kerk ..De Voorhof' te Westerbork. Zij die de laatste eer wensen te bewijzen worden om 13.15 uur aldaar verwacht. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in ..De Voorhof Geheel onverwacht is van ons heengegaan mijn lieve man. onze lieve vriend en schoon zoon Jo Couvée op de leeftijd van 63 jaar Ps. 23 4 Steen, 6 maart 1979 Menso Altingstraat 23 Feikje Couvée-Fokkens Henk en Ans Hilda en Martin H. Fok kens-van der Meer De overledene is opgebaard in de aula te Steen. CondoleanUebezoek donderdag 8 maart van 19 00-20 00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 9 maart op de begraafplaats ..Heide- rust" te Rheden om plm. 15.00 uur. Vooraf gaande aan de begrafenis wordt een rouw dienst gehouden in de Ned. Herv. Kapel te Steen, aanvangende 11.15 uur. Na de begrafe nis gelegenheid tot condoleren in ..De Open hor te Rheden. Geen bloemen. In heerlijkheid opgenomen mijn lieve man Roelof C. Harder geb. 31-10-1909 officier in de orde van Oranje-Nassau In alle stilte bijgezet op 6 maart 1979 T. Harder-Plantinga Jan Luykenstraat 36, Amsterdam Tot ons verdriet is overleden onze beste broer, zwager en oom Roelof Cornells Harder H. Tamboer-Harder L. G. Buntsma-Harder G. Buntsma nichten en neven Amsterdam, 1 maart 1979. Op 2 maart jl. overleed te Amsterdam onze vriend, zwager en oom Ds Roelof C. Harder Arnhem: K. H Vixseboxse J. M. Vixseboxse-Wildenberg Bernard Pieter Johanneke Arnhem. 7 maact 1979 De begrafenis heeft in besloten kring plaats gevonden. De kerkeraad van de Gereformeerde kerk te Amsterdam geeft met droefheid kennis van het heengaan op 1 maart j.l. van zijn emeritus dienaar des Woords Roelof C. Harder in de leeftijd van 69 jaar. Zijn werk in onze gemeente indertijd en zijn inspirerend meeleven daarna blijven bij ons in dankbare, herinnering. Moge God zijn echtge note, mevrouw T. Harder-Plantinga troosten. De begrafenis vond heden in stilte plaats. Namens de kerkeraad. E. Pijlman, h.t. praeses Mevr. A. J. Lenstra-Douwes. h.t.scriba Amsterdam, dinsdag 6 maart 1979 Bosboom Toussaintstraat 69" God is getrouw Zijn plannen falen niet. In Jezus ontslapen, onze geliefde vader, groot vader en overgrootvader Nicolaas Struijk weduwnaar van L, Kootte eerder weduwnaar van J. van Kampen op de leeftijd van 94 jaar. Nootdorp: L. J. Struijk A. N. Struijk-Maan Amersfoort: M. G. Struijk-Schimmel Den Hoorn: N. Struijk D. Struijk-Berkhout Rijnsburg: M. Paauw-Struijk C. Paauw Putten: J. Struijk Voorburg. 5 maart 1979 Chr. Rusthuis Nieuw Heeswijk Sonnenburghlaan 2 Correspondentie-adres: Delflandstraat 103 2631 HC Nootdorp Vader .s opgebaard ,n de rouwkamer van Nieuw Heeswijk. Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren donderdagavond van 6.00-7.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden in de aula van Nieuw Heeswijk op vrijdag 9 maart om 2.00 uur. waarna de begrafenis zal plaatsvin den op de algemene begraafplaats Eikelen burg aan de Eikelenburglaan te Rijswijk, circa 3.00 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Op Zijn tijd nam de Here tot Zich onze lieve moeder en grootmoeder Gepke Jeltje Wiersema-Bos, op de leeftijd van 67 jaar, weduwe van Louis Wiersema. Zij koos deze tekst Nu blijf ik bij U voor altijd. God die mij troost, die bij mij zijt. Mijn twijfel stilt en mijn verlangen Die mij m liefde houdt omvangen. Groningen, 4 maart 1979. Peter en Janny Maart je. Caroline, Vera Alice en Jan Herman, Lodewijk, Bas Marga en Meine Helga, Wikin Ria en Dirk Femke, A me Louis en Hanna Joris Irene en Eric Steven Moeder is opgebaard in het „Diaconessen- huis". Bezoekuur van 3-4. Een rouwdienst zal worden gehouden in de kerkzaal van het „Diaconessenhuis". op don derdag 8 maart a s om 10 uur. waarna de begrafenis zal plaatshebben op de Noorderbe graafplaats om i 11 uur. Correspondentieadres P. L. Wiersema, Füfge- awei 4. Offtngawier (Frl.). In plaats van kaarten Neem Heer mijn beide handen en leidt Uw kind lot ik aan de eeuwige stranden de ruste vind. Onverwacht is van ons heengegaan en opgeno men bij haar Heer onze geliefde zuster, be huwdzuster, tante en nicht Suzanna den Boeft weduwe van Simon Abraham Versluijs op de leeftijd van 78 jaar. Familie* den Boeft Familie Versluijs neven en nichten. Middelburg. 4 maart 1979. Klein Vlaanderen 89a. Correspondentie-adres: A. F. den Boeft, postbus 53, 4793 ZH Fijnaart. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 9 maart 1979 pm plm. 13.30 uur op de begraafplaats te Serooskerke (W). Vertrek vanaf één der zalen achter de Geref. Kerk om 13.10 uur. Na afloop van de teraardebestelling gelegen heid de familie te condoleren direct bij terug komst in bovengenoemde zaal. Geen bloemen - Geen bezoek aan huis „Mijn genade is u genoeg" Opgenomen in de Heerlijkheid Gods zijn moe gestreden kind, onze zeer lieve zuster en tante Roelie de Jong op de leeftijd van 71 jaar. „Verhef over ons het licht van Uw aanschijn, o Here!" Echten (Fr.): M. de Jong-Winia Bergum: M. de Jong Meppel: C. de Jong Joure: S. de Grijs-de Jong J. de Grijs Ursum: J. A. de Jong A. de Jong-Gaasbeek neven en nichten Meppel, 5 maart 1979. A. van Ostadestraat 8. Thuis liever geen bezoek. Zij die de rouwdienst, die zal worden gehou den op vrijdag 9 maart om 13.00 uur in de Aula te Meppel, Zomerdijk 10a, wensen bij te wonen worden verzocht om 12.50 uur aanwezig te zijn. De teraardebestelling zal plaats vinden om 15.15 uur op de begraafplaats bij de Ned. Herv. Kerk te Echten (Fr.). ..Wie zal ons scheiden van de liefde van Christus' Romeinen 835 Na een korte ernstige ziekte heeft God tot Zich genomen onze lieve zuster en tante Aartje Adriana Blom oud-wijkverpleegster te Montfoorx op de leeftijd van 80 jaar s-Gravenhage: C. Jacobzon-Blom H. Buisman-Blom Schiedam: G. Blom Rotterdam: H. Blom Rotterdam: M. H. Blom neven en nichten Rotterdam, 5 maart 1979 Schilperoortstraa't 77 B Liever geen bloemen Onze zuster ligt opgebaard in de rouwkamer Maasdamstraat 4 (bij het Mijnsherenplein) rouwbezoek en gelegenheid tot condoleren donderdagavond van 19.30-20.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden vrijdagmiddag 9 maart a.s. in de zaal van de Bethelkerk. Boergoensevliet 24, Rotter dam-Zuid om 13.00 uur waarna de begrafenis in het familiegraf zal plaats vinden op de Hervormde begraafplaats, Charlois, Charlois- se Lagedijk 680 om plm. 13.50 uur. Hat gras verdort en de bloem valt af, maar het woord des Heren blijft in der eeuwigheid. 1 Petrus 1 24, 25 Na bijna drie jaar liefderijk verzorgd te zijn in het verpleegtehuis „de Hout" is van ons heen gegaan onze üeve moeder en grootmoeder Regina Veltman weduwe van Romke van der Hauw in de ouderdom van bijna 80 jaar. Castricum: H. Kamminga-van der Hauw P. Kamminga Diepenveen: Tj. van der Hauw G. van der Hauw-Bakker Alkmaar: D. van der Hauw J. van der Hauw-Baden Weesp: S. R. Kamminga-van der Hauw M. Kamminga en kleinkinderen 1817 GB Alkmaar. 4 maart 1979. Corr.adres: Schubertkade 29. De overledene is overgebracht naar het rouw- centrum van de Associatie Uitvaartverzorging. Westerweg 320 (Overkrocht 20), Alkmaar, al waar geen bezoek. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 8 maart 1979 om 14.00 uur op de algemene be graafplaats te Alkmaar. Gelegenheid tot con doleren na afloop van de plechtigheid in het uitvaartcentrum. Westerweg 320, Alkmaar. Moeder. VP Velours. In brique, bordeaux, groen, blauw écru. Mt. 92 t/m 116. Bandplooi met echte koperen knopen. Blue denim. Mt 92 (25.-) t/m mt. 116 (29.-). Katoen. In veel felle kleurtjes Mt. 92 (12.-) t/m mt. 128 (15.-). Vanaf In beige/écru/ terra en linde/ écru/donker groen. Mt. 92 t/m 116. Western blue jeans met rechte pijp. Mt. 92 t/m 110. Katoen. In rood, kobalt, curry en fuchsia. Mt. 92 (25.-) t/m mt. 128 (37.-) Canvas. In brique, beige en kaneeL ML 92 (17.-) t/m mt. 116(25.) Vanaf Bandplooi in fijncord. Camel, bruin, brique en bordeaux. U (19.-) t/m mt. 11 .-). Vanaf Jj t Canvas. In beige, oker, bruin of groea Mt. 92 116. Katoen. Met leuke details. Mt. 92 t/m 116. „Wat de toekomst brengen moge mij geleidt des Heren hand" In dat vertrouwen overleed onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Wilhelmina Dorothea van Bemmel-Hooijberg weduwe van Jan van Bemmel. op de leeftijd van 74 jaar Zutphen: A. M. J. Halfwerk-van Bemmel G. H. Halfwerk Beccles Eng.: T. J. Hamm-van Bemmel P. F. Hamm Boskoop: Joh. var\ Bemmel G. M. van Bemmel-Ravestein M. de Bruyn-van Bemmel F. Rommens Gouda: T. Blok-van Bemmel G. Blok Boskoop: G. van Bemmel C. van Bemmel-Heijmans Leidschendam: W. T. van Bemmel Boskoop: J. van Bemmel J. A. Meyers kleinkinderen en achterkleinkinderen Boskoop. 5 maart 1979 Azalealaan 142 Condoleance-bezoek, op het huisadres, bij voorkeur 's avonds na zeven uur. De teraardebestelling is bepaald op vrijdag 9 maart om 13.30 uur en zal plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Roemer te Boskoop. De Heere nam tot Zich onze lieve moe^n grootmoeder en overgrootmoeder Jantje Kerkhoff weduwe van Hendrik Burger, op de leeftijd van 87 jaar. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Maarssen, 5 maart 1979 M. A. de Ruyterstraat 65 Geen bezoek en geen bloemen De teraardebestelling zal plaatsvinden vrijt 9 maart a.s. om 13.00 uur op de algerro begraafplaats te Maarssen. Vertrek van Hl Maria Dommer, Vondelstraat 1 om 12.45 u 1910 Henk Wijgerse Dank voor uw steun en liefde die wij de afgi 1 maanden van u mochten ontvangen. Mijn daar heel dankbaar voor. Ds Wolswinkel Mantz voor de steun in zijn ziekte en het gesp Woord in de aula als Predikant en Vriend. Het heeft ons zeer gesterkt en die droeve dag zins verlicht. Hartverwarmend was de enori^l langstelling in de aula, en de heel velen die mf' hem naar zijn laatste rustplaats vergezelden, leven heeft hij onze trouwtekst „Wees een Zege 1 volle vervuld c Dat u allen die Vreugde eenmaal mag bezitten, i4 nu bezit Die in leven den Zoon geloofd heeft het t Uit aller naam mevr. Wijgerse-Molenaar Maart 1°79 3181 VA Rozenburg Rietgors laan 14

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 10