<fck Westland Utrecht Hypotheekbank FAMILIEBERICHTEN "N v< lm WOENSDAG 28 FEBRUARI 1979 TROUWKWARTET P 8 - RHS kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeli|k van 18 00-20 00 uur Gedenk dan heel den weg. waarop de Here, üui God. b deze 40 jaar heeft geleid. Dankbaar en blij delen wij u mede dat onze ouders en grootouders Coos en Minne Hoeve D.V. 9 maart 1979, 40 jaar getrouwd zijn. Ieder die hen wil feliciteren is van harte welkom op donder dagavond 8 maart, tussen 7 en 10 uur in Restaurant 't Tolhuis. Buiksloterweg 7. Correspondentieadres C. Hoeve, Achterlaan 9 Zunderdorp. Tel. 020-323520 Zunderdorp. februari 1979 Middenlaan IQ Kinderen en Kleinkinderen Heden overleed na een langdurige ziekte mijn lieve man. onze lieve vader en opa Jan ten Cate op de leeftijd van 67 jaar. Ermelo: K. ten Cate-Knol Zoe termeer G M ten Cate K. ten Cate-Timmer Jan Claus, Femke Hellevoetsluis: J. J. ten Cate R N. W. ten Cate-van Kralingen Lia. Johan, Mark Mocrkapelle: M de Jong-ten Cate J. J. de Jong Karin. Wilco Eindhoven: J. Stoppels-ten Cate D. Stoppels Jaap. Carola Ermelo. 26 februari 1979 Jacob Catslaan 91 De begrafenis zal D.V. plaatsvinden vrijdag 2 maart om 13.00 uur op de algemene begraaf plaats te Ermelo. Vooraf wordt een Dienst van Woord en Gebed gehouden in de Maranatha- kerk aan de Sparrenlaan. aanvang 12.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in het bovengenoemd*- kerkge bouw Ingegaan in de vreugde van zijn Heer onze lieve broer, zwager en oom Jan ten Cate geliefde echtgenoot van Klaasje Knol. op de leeftijd van 67 jaar. Smilde, T. Feijen-ten Cate A. Feijen Ruinerwold. J. Feijen-ten Cate J. Feijen Ruinerwold. K. Timmerman-ten Cate W. Timmerman Giessenburg. G. Timmerman-ten Cate H. Timmerman Neven en nichten Ermelo. 26 februari 1979. Rust nu maar uit, je hebt je strijd ge streden. Je hebt het als een moedige vrouw gedaan. Wie kan begrijpen, wat je hebt geleden En wie kan voelen, wat je hebt door staan'' Rust nu maar uit. je taak is afgekomen Vandaag heeft God de kroon op 't werk gezet. Dat je eenmaal in Zijn kracht hebt on dernomen. Gij hebt mij geroepen Op Zijn tijd nam God na een ernstige ziekte tot Zich Zijn moegestreden kind. onze lieve doch ter. zuster en onvergetelijke tante Janke Hendrika Jelgerhuis op de leeftijd van 39 jaar. Voor Janny een verlossing, voor ons een groot gemis Hoogeveen- Vader en moeder Ede: Wim en Riek Riëtte. Hettie. Karin Nuenen Ria en Cor Corette. Chris Hoogeveen: John en Ietje Corald. Haidy. Peter De dienst van Woord en Gebed zal plaatsvin den op vrijdag 2 maart om 1330 uur in de Zuiderkerk. Baarlelaan 1 te Hoogeveen Er is gelegenheid voor condoleren van 13.00 - 13.30 uur in de Zuiderkerk. 27 februari 1979 Bilderdijklaan 52 7901 JG Hoogeveen Liever geen bezoek aan huis Bestuur en medewerkers van de Ds Th. Delle- man-Stichting delen met droefheid mee. dat na een langdurige ziekte uit hun midden is uopge nomen Mej J. H. Jelgerhuis geb 8-4-1939: sedert 1-9-1964 bureau-secretaresse van de Stichting Haar opgewektheid en de wijze waarop zij zich zo vele jaren met hart en ziel heeft ingezet voor de ontplooiing van allerlei sociale arbeid m onze provincie zal bij ons nog lang in dankbare herinnering blijven voortleven A. v d. Kaaden, voorz. P. Statema, dir Groningen. 27 febr. 1979 Heden nam God tot Zich, na een zegenrijk leven, onze lieve man. vader en grootvader Adrianus Johannes van Boven op de leeftijd van 91 jaar. Voorburg: E. M. van Boven-Kool Voorburg: J A van Boven M. C van Boven-De Kuiper Marius. Ad. Jan-Willem Kloetinge: M. van Boven A. B. van Boven-De With Hans. Frank en Marieke. René Genève: Th. C. van Boven A. M. van Boven-Boezaardt Wouter, Liesbeth Voorburg. 25 februari 1979 Prinses Mariannelaan 172 Thuis liever geen bezoek. Geen bloemen Geen toespraken. De overledene is opgebaard in het Diakones- senhuis Voorburg, Fonteijnenburghlaan 5 te Voorburg. Bezoek van 15.3016.30 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben op vrij dag 2 maart a.s. om 14.00 uur op de Oosterbe graafplaats aan de Rodelaan te Voorburg Hieraan voorafgaarid wordt een rouwdiens gehouden te 13.00 uur in de Oude Kerk, Heren straat 77 te Voorburg. Na de teraardebestelling gelegenheid tot con doleren in de ontvangkamer van de begraaf plaats. ..De Heer is mijn herder" Op Zijn tijd nam de Here tot Zich or,ze lieve zuster, schoonzuster, tante en lieve .-vrouw Jantje Jantina Wigboldus geb. Swierenga op de leeftijd van 77 jaar sinds 16 februari 1934 weduwe van Harm Hiltinus Wigboldus 9791 CC Ten Boer 25 februari 1979. Burg. Triezenbergstraat 6 Ten Boer: J. C. Swierenga Groningen: C. C. Haan-Swierenga Johs Haan Ten Boer: A. H. Swierenga Ten Boer: Gr. Homan (huisgenote) neven en nichten De overledene ligt opgebaard in de aula van het bejaardencentrum ..Bloemhof', waar donderdag avond van 7.30-8.30 uur gelegen heid zal zijn voor condoleantie- bezoek. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 2 maart a.s. om 2.30 uur na een rouwdienst vanuit Menorah. achter de Geref kerk te Ten Boer Belangstellenden wordt verzocht aldaar om 1.45 uur aanwezig te zijn. Na de begrafenis zal er gele genheid zijn tot condoleren in Menorah. Thuis geen bezoek en geen bloemen. Op de leeftijd van 60 jaar heeft de Heere plotseling de aardse taak beëindigd van onze beminde broer, zwager en oom Simon Wienke geliefde echtgenoot van M. Pot Emmen. 24 februari 1979 Ronerbrink 88 Rom. 6 8 en 9 Delfzijl: W. Zeiler-Wienke E. Zeiler H. Wienke R. G. Wienke-Rintjema Hoek van Holland: T. Roggen-Wienke H. Roggen Ten Boer: H. Wienke B. Wienke-de Blécourt Neven en nichten. De Here nam uit onze familiekring weg onze geliefde schoonzuster en tante F. Sikkema-Veenkamp op de leeftijd van 85 jaar Grootegast. 24 februari 1979 Fam. Wolters Fam. Schuringa Hoe veilig wij zijn als wij ons geborgen weten in Gods hoede. Tot mijn grote droefheid overleed toch nog onverwacht mijn lieve moeder Alida Kuiper-Muusse in de ouderdom van 71 jaar. A. M. Kuiper Heemstede. 26 februari 1979 Huize Kennemeroord Herenweg 138 Moeder is opgebaard in Huize Kennemeroord. De crematie zal plaats hebben vrijdag 2 maart a.s. om 14.00 uur in het crematorium Velsen te Driehuis-Westerveld, waarna gelegenheid tot condoleren in één der ontvangkamers aldaar. Geen bloemen. Corr.-adres: Meijerslaan 92. Heemstede. Vertrek vanaf Kennemeroord om 13.25 uur. Na een zeer moedig gedragen lijden is heden in Jezus ontslapen mijn lieve vrouw, onze zorgza me moeder en oma Lammertje Heinen-Eijer op de leeftijd van 65 jaar. Rotterdam: C. Heinen Spijkenisse: C. Heinen F. Heinen-v.d. Bovenkamp Kees en Joke Rotterdam: R Slotboom-Heinen C. Slotboom Petra en Hans Rijssen: B. v.d. Lagemaat-Heinen J. v.d. Lagemaat Marieke en Harmke Brouwershaven: J. W. Heinen P. Heinen-Kranenburg Annemieke Poortvliet: A. Uyl-Heinen D. Uyl Marleen, Caroline en Rosemarijn Rotterdam: A. Putter-Heinen A. Putter Jasper Rotterdam. 26 februari 1979 Kamperfoeliestraat 42 A Geen bloemen Geen bezoek aan huis Geen toespraken De teraardebestelling in het familiegraf zal plaats vinden vrijdag 2 maart op de begraaf plaats ..Charlois" van de Herv. Gem. Rotter dam-Zuid, Charloisse Lagedijk 680, Rot terdam. Vooraf wordt een rouwdienst gehouden in de kapel van de begraafplaats, welke begint om 12.30 uur. Vertrek van de Kamperfoeliestraat 42 A om 12.00 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid voor con doléance. Bestuur, directie en medewerkers van het Christelijk Pedagogisch Studiecentrum geven met groot leedwezen kennis van het overlijden van hun oud-algemeen directeur Drs. Cornelis van der Zwet op de leeftijd van 73 jaar. Van 1955 tot 1970 was hij aan ons Studiecen trum verbonden. Met zijn hartelijke persoon lijkheid heeft hij zich steeds voor ons werk ingezet. Hoevelaken, 24 februari 1979 Mr Dr K. de Vries, voorzitter Dr. H. G. van den Doel. dlgemeen directeur ..Rust mijn ziel. uw God is Koning" Heden nam God tot Zich mijn innig geliefde zuster, onze schoonzuster, tante en nicht Henriëtta Runia-Suwerink weduwe van Thomas Runia op de leeftijd van 88 jaar. Uit aller naam: G. E. W. Chr. Suwerink 2082 XD Santpoort-zuid, 23 februari 1979 v.d. Bergh v. Eysingaplantsoen 70 Overeenkomstig de wens van de overledene zal de teraardebestelling in stilte plaatsvinden. Bedroefd, maar dankbaar delen wij u mede. dat na een kort lijden aan zijn gezin ontvallen is onze geliefde broer Frans Anton Berwald geb. 19-10-1899 overl. 26-2-1979 Utrecht. N. Zweije-Berwald Woerden. A. C. Berwald Leersum, W. D. Burger-Berwald Woerden. 26 februari 1979 Van Slingelandtlanen 94 Ps 4-9 In vrede kan ik mij ter ruste begeven en aanstonds inslapen, want Gij alleen, o HERE, doet mij veilig wonen. De Heere heeft thuis gehaald, mijn lieve man. onze lieve zorgzame vader en grootvader Jochum Schaafsma S.H. zn. op de leeftijd van 80 jaar. na een gelukkig huwelijk van bijna 55 jaar. Zuidhorn, 25 februari 1979 Frankrijkerlaan 2-53. Zuidhorn: A. Schaafsma-Hazenberg Wilnis (U): M. H. Wiersema-Schaafsma H. Wiersema Ineke en Onno Winie Joché en Peter Simon Herma Zuidhorn: S H. Schaafsma M. Schaafsma-Schrikkel Sierd Jurriaan Michèle Amsterdam: F. M. Schaafsma Groningen: P. A. Schaafsma De overledene is opgebaard in één der rouwka mers van Alg. belang. Esdoornlaan 187. wijk Selwerd te Groningen. Bezoek donderdagavond 1 maart van 7-8 uur. Een samenkomst zal gehouden worden vrijdag 2 maart om 13 uur in de aula van de begraaf plaats ..Selwerderhof" te Groningen, waarna de bijzetting zal plaatsvinden. Komt allen tot Mij. die vermoeid en belast zijt en Ik zal U rust geven." Geheel onverwacht is van ons heengegaan, mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader en opa Alexander Boon op de leeftijd van 74 jaar. 's-Gravenhage: K. Boon-Szalavary Boston: H. H. J. Vespa-Boon E. Vespa Sandro en Marco Wijk bij Duurstede: A. Boon M. Boon-Smiesing Fedor en Reineke Hillegom: M. A. Boon J. C. Boon-Kuikenga Amsterdam: R. C. Boon H. Kuntze 's-Gravenhage, 26 februari 1979 Aronskelkweg 21 Geen bezoek aan huis. Geen toespraken. De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum „Sweelinck", Sweelinckplein 30 te 's- Gravenhage. Bezoek woensdag van 19-20 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden donder dag 1 maart a.s. om 11.30 uur in het familiegraf op de begraafplaats „Westduin" aan de Ocken- burghstraat te 's-Gravenhage/Loosduinen. Na de teraardebestelling gelegenheid tot con doleren in de ontvangkamer van de begraaf plaats. Voorwaar, voorwaar. Ik zeg U, wie mijn woord hoort en Hem gelooft, die Mij gezonden heeft, heeft eeuwig leven en komt niet in het oordeel, want hij is overgegaan uit den dood in het leven Joh. 5 24 Heden heeft de Heere in volle vrede tot Zich genomen Zijn moegestreden kind. onze lieve zorgzame moeder, grootmoeder, overgroot moeder, zuster, schoonzuster en tante Magdalena Johanna Vis-van Namen in de gezegende ouderdom van 95 jaar. Heerde: J. J. Vis Vlaardingen: J. Vis D. Vis-Ketting Breukelen: D Vis H. Vis-de Jong Epe: JT. C. Vis Nunspeet: J. A. Vis P. J. Vis-van der Graaf Leersum: A. J. van Veelen-Vis J. van Veelen Epe: J C. Mulder-van Namen M. J. van der Schoor-Vis Kleinkinderen en achterkleinkin deren 8162 EV Epe, 27 februari 1979 Weemeweg 9 Liever geen bezoek aan huis. De rouwdienst zal worden gehouden op vrij dag 2 maart a.s. in gebouw „Antenne" achter de Gereformeerde Kerk aan de Beekstraat te Epe. aanvang 11.00 uur, waarna de begrafenis om 13.00 uur zal plaatsvinden op de nieuwe algemene begraafplaats aan de Wijkamplaan te Baarn. Voor de dienst is er gelegenheid tot condoleren vanaf 10.15 uur in gebouw „Antenne". O Godjdie droeg ons voorgeslacht In nacht en stormgedruis Bewijs ook ons Uw trouw en macht Wees eeuwig ons tehuis. Heden is in haar Heer en Heiland ontslapc onze lieve tante Sijke Maris Sinds 1918 weduwe van Wouterinus Teunis van Dam v.D.M op de leeftijd van 93 jaar. Wij blijiven haar dankbaar herinneren als d tante die heel veel voor ons heeft betekend. Namens de familie: W. van Sprang Zevenbergen, 27 februari 1979 Rusthuis „De Westhoek" De dienst van Woord en Gebed wordt gehou den op zaterdag 3 maart 1979 om 11 uur in d dc: Gereformeerde Kerk van Heerjansdam ei wordt geleid door Ds. D de Bruijn. Hierni vindt de begrafenis plaats op de Algemem Begraafplaats van Heerjansdam. Heden is in haar Heer en Heiland ontslai onze lieve tante Catharina van der Graaf in de ouderdom van 79 jaar Joh. 11 2jvai H. M. Swankhuisen- J. Swankhuisen en kinderen van dér Grai Dedemsvaart. 27 februari 1979 Van Haeringenstraat 10 ieli >el; Ier 'ar m l'- De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 2 maarip^ op de begraafplaats „Mulderij". Vooraf ee rouwdienst om 13.30 uur in het gebouw „Ar je tonne". Zij die de laatste eer wensen te bewi lVe zen, worden om 13.20 uur verwacht. [er Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren i iee „Antenne". trel Tante is thuis opgebaard. 97, ..Hoe groot is het goed dat Gi el] hebt weggelegd voor wie U vre rij zen. dat Gij bereid hebt voor w bij U schuilen" vi u Hf Op zondag 25 februari is plotseling van on heengegaan mijn lieve man en onze goedi vader en grootvader Gerrit Klaas Dijkstra op de leeftijd van 73 jaar. A. M. Dijkstra-Veenendaal Elly en Chiel Paulina en Peter Jopie en Joop Eduard en kleinkinderen. .2593 HS 's-Gravenhage. 26 februari 1979. Carel Reinierszkade 313. el el De overledene is overgebracht naar één der rouwkamers van het rouwcentrum „Innemee" Hooikade 46, 's-Gravenhage. Bezoekuren al daar dagelijks van 15.30 tot 17.30 uur De rouwdienst zal worden gehouden vrijdag 2 maart a.s., om 10.00 uur, in de Wilhelminakerk Juliana van Stolberglaan te 's-Gravenhage. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de dienst in de kerk! De crematie zal plaats hebben om 11.30 uur in het crematorium „Nieuw Eykenduynen", Kamperfoeliestraat 2 b te 's-Gravenhage. De grote belangstelling en het hartelijk medelev m welke ik ondervond na het overlijden van m >o geliefde man Gerhard Kedde zijn mij tot grote steun geweest. Mijn familie en ik zeggen u hiervoor hartelijk da J. Kedde-Hessels Hoogeveen, februari 1979. g< Aan allen die door hun grote belangstelling, perso lijk of schriftelijk hun medeleven hebben betoond het overlijden van mijn lieve man Jan Janse de Rover wil ik langs deze weg oprecht dank zeggen. J. C. de Rover-den Breejen 3372 CJ Hardinxveld-Giessendam, februari 1979 Juliana van Stolbergstraat 153 Ontroerd, maar bovenal dankbaar, willen we al len. die met ons hebben meegeleefd tijdens Jaro's ziekte en na zijn sterven, zeggen: „Dank u wel. het heeft ons véél gedaan!" H Snoeyer P. A. Snoeyer- Nicolai Arjan Carien Beilen. februari 1979. Brinkstraat. KENNISGEVING De Tweede Kamer voor ge- schiller.behandeling uit gede puteerde staten van Utrecht maakt bekend, dat zij op maandag. 9 april 1979 aan vang 11.20 uur ten provincie- huize. Achter St Pieter 20 te Utrecht, in openbare verga dering zal behandelen beroe pen op grond van artikel 76. 2e lid der Lager-onderwijs- wet 1920 van ingezetene der eemeente Maarssen al c: ge t Op 10 november 197 is te Beekbergei overleden mevrouw Wilhelmina van Immerzeel Hoekstra, laatst verpleegd daar. tevoren woond hebbende Rotterdam. Wevei hoekstraat 21a, gebo ren te Drachten op maart 1902. Ieder die iets v haar te vorderer heeft of aan ha^i 'n schuldig is. gelievt n zich z.s.m. in verbin J( ding te stellen met no| taris J. W. L. Beijer Maarssen. Postbu: 123, 3600 AC. Tel i 03465-63147 9% In coupures van f 1.000,- i 100,50% Spaarpandbrieven Spaarpandbrieven zijn waardestukken aan toonder en worden genoteerd aan de Amsterdamse Effektenbeurs Bij aankoop dient de opgelopen rente te worden bijbetaald vanaf 18-12-1970 op basis van 9% per jaar (effectief rendement 8.90%). Algehele aflossing ad f 1 600.- per stuk op 28-5-1984. zijnde het nominale bedrag plus rente op basis van samengestelde interest Ook tussentijdse verkoop is mogeli|k via de Effekten beurs tegen de dan geldende koers Verkr jgbaar bij onze kantoren, handelsbanken en commissionairs in effekten Amsterdam. Rofcm 74-76 020-24 9102 Amsterdam. Westev>de 26 020-264400 Ooh020-2S2525 1st 4ten4? 9% In coupures van f 1.000,- a 100,50%

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 10