van der meer LERAAR SCHILDEREN DINSDAG 27 FEBRUARI 1979 TROUWKWARTET P 14 - RHS 50i Psalm 103 8. Na een langdurige en moedig gedragen ziekte heeft God tot Zich genomen onze geliefde vader, groot- en overgrootvader Siebe H. Bok weduwnaar van Jantje Huisman. op de leeftijd van 80 jaar. Wij zijn dankbaar voor alles wat vader voor ons geweest is. St. Nicolaasga: S. Hoekstra-Bok P. Hoekstra Harderwijk: M. Visser-Bok G. Visser Wijnjewoude: G. Kamminga-Bok D. Kamminga Oldeberkoop: H. J. Brouwer-Bok P. Brouwer Hilversum: H T Bok J. C. Bok-van Dijk Amersfoort: I. E- B. Manten-Bok C. Manten klein- en achterkleinkinderen Drachten. 25 februari 1979 Haverstuk 143 (Servotel) Corr.adres: G. Visser. Schaepmanlaan 7. 3843 VH Harderwijk, tel.: 03410-20196 Gelegenheid tot condoleren op woensdag 28 februari van 19.30-20.000 uur in de aula van „Slingehof". Zuiderhogeweg 78 te Drachten. De rouwdienst wordt gehouden op donderdag 1 maart in de Geref. Kerk te Tijnje om 13.30 uur, waarna de teraardebestelling op de be graafplaats aldaar zal plaatsvinden. en eindelijk eeuwig bij U leeft" Tijdens de vakantie in Spanje heeft de Here op 20 februari 1979 geheel onverwacht tot Zich genomen mijn innig geliefde man en onze lieve vader Egbert Timmerman echtgenoot van Jacoba Wind. op de leeftijd van 64 jaar. Rijnsburg: J. Timmerman-Wind Leiden: Gert Timmerman Tineke Timmerman-de Jong Maarssen: Fokkelien Haarlemmer-Timmerman Bert Haarlemmer Rijnsburg. 26 februari 1979 Oegstgeesterweg 58 De rouwdienst, waartoe u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op donderdag 1 maart a.s om 11.00 uur v.m. in de Ned. Herv. Kerk te Lutten a.d. Dedemsvaart, waarna de begrafe nis zal plaatsvinden op de begraafplaats al daar. Gelegenheid tot condoleren: voor de dienst. Uit onze familiekring heeft de Here tot Zich genomen, onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Petronella Groeneveld op de leeftijd van 81 jaar. Ermelo: I. Dijkman-Groeneveld Apeldoorn: W. Groeneveld-Mechelse Scheveningen: W. van der Zwan Scheveningen: E. Groeneveld-Knoester 's Gravenhage: E. Groeneveld-Knoester neven en nichten Dordrecht. 24 februari 1979 Corr. adres: Doorniksestraat 10. Scheveningen. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 1 maart om 13 00 uur op de Algemene Begraaf plaats ..Eikelenburg'' aan de Eikelenburglaan 7 te Rijswijk. Vertrek vanaf de rouwkamer, Emmastraat 11 te Rijswijk ca. 12.15 uur. ..In Uwe hoede zijn wij wel geborgen." Heden heeft God tot Zich genomen onze zeer zorgzame en innig geliefde man. vader en grootvader Johan Coenraad Langeveld op de leeftijd van 79 jaar. Mede namens wederzijdse familie: Rotterdam: J. J. Langeveld-Bestebreurtje Zoete rm eer: Cornelia Langeveld Monique Joyce Rotterdam. 25 februari 1979 ..Borghave". Wilgenlei 634. Geen bezoek - Geen bloemen Geen toespraken. D V donderdag 1 maart wordt om 1.30 uur een dienst gehouden in de Vredevorstkerk aan de Wilgenplaslaan hoek Teldersweg. waarna de begrafenis in familiekring zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren uitsluitend na de dienst in de kerk. Chr. Techn. School „Laakkade", Laakkade 400-401, Gravenhage. Tel.: 070-998182 Gevraagd per l maart a.s of zo spoedig mogelijk daarna •n bezrt van akie Ne. diploma schilderen o» studerend hiervoor Sotocitêhes aan de dtrekteur van de school de heer J J vó \M* Gij hulp van wie wordt overmand. Hoe wonderbaar kunt Gij bevrijden! Hoe zegent Gij die U verbeiden. Die schuilen bij Uw rechterhand. Psalm 17:3 ber. Heden is na een kortstondige ziekte in zijn Heer en Heiland ontslapen mijn geliefde man. onze zorgzame vader, behuwd vader en onze lieve opa Roelof Johannes Grit echtgenoot van Anne Marie Bakkers op de leeftijd van 68 jaar. Uit aller naam: A. M. Grit-Bakkers Zwijndrecht, 25 februari 1979 Van Oldenbarneveldlaan 19 Liever geen bezoek aan huis. geen bloemen Donderdag 1 maart a.s. zal er om 11 uur een rouwdienst worden gehouden in de Geref. Bethelkerk, Rotterdamseweg 73 te Zwijn drecht. waarna om 12 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Jeroen Boschlaan. Gelegenheid tot condoleren woensdag a.s. van 19-20 uur in de consistorie van de Bethelkerk. „Want gij zijt gestorven en uw leven is met Christus verborgen in God." Col. 33 Heden nam God tot Zich in de verwachting van Zijn Rijk mijn lieve trouwe Man. onze zorgzame Vader. Opa. Broer en Zwager. Dr. Gerardus Johannes Streeder, Emeritus Predikant, geboren 22 Augustus 1902, Uit aller naam. J. M. STREEDER-HOFMAN Oegstgeest, 23 februari 1979. Verpleeghuis „Van Wijckerslooth". Correspondentieadres: Laan van Meerdervoort 1393, 2555 BK 's-Gra- venhage. Geen bezoek Geen bloemen Geen toespraken De rouwdienst zal gehouden worden op Woensdag 28 Februari om 13 uur in de Juliana- kerk. Kempstraat te 's-Gravenhage (te berei ken met tramlijnen 11 en 12 en buslijn 25). De teraardebestelling zal om 15 uur plaatsvin den op de begraafplaats „Westduin", Ocken- burghstraat te 's-Gravenhage/Kijkduin (buslij nen 19 en 26). Na een langdurig lijden, is op 22 februari j.l. van ons heengegaan onze lieve en zorgzame moeder en oma Douwtna Kragt-de Vries eerder weduwe van Johannes Pel op de leeftijd van 80 jaar. Beverwijk: P Pel R. Pel-v.d. Wurff Baarn: J. Pel J. Pel-Staring Sonja, Wina en Johan Apeldoorn: M. Pel Th. L. Pel-Hoogkamp Johan en Rieky Apeldoorn, 26 februari 1979. Corr.adres: Pascalstraat 44, Apeldoorn. De begrafenis heeft heden in stilte plaatsge vonden op de Algemene Begraafplaats te Beekbergen. Heden bereikte ons het bericht dat van ons heengegaan in de hope des eeuwigen lev« onze onvergetelijke schoonzuster Lammertje Eiër echtgenote van C. Heinen. Wij bidden God den Vader, broer, zwager kinderen de kracht te geven dit verlies kunnen dragen. Wij zullen haar zeer missen. Bussum. A. Heinen Bussum: A. Stokkers A. Stokkers-Heinen Laren N.H.: D. F. Pronk B. Pronk-Heinen Tineke Bussum: D. Pronk J. Pronk-Broerse Bussum, 26 febr. 1979. P J en le !in< an ert nei taj jov iot m ert spi En «1 e n ind :le< rer kei Uit VanderMeer's Eigen Meubelfabriek: oergezellige hoek- kombinatie met lekker-strak .vierkant' frame en losse,zachte, diepgenopte zit-en rugkussens in'n sportieve, informele rib in beige en bruin. Maar: dezelfde zithoek is er óók in bijvoor beeld aalzacht velours. In 'n smalle rib. In'n wollen tweed- En: VanderMeer maakt deze fijne hoekkombinatie zélf! Daarom kan de prijs zo laag zijn! LEEFHOEK MET GROTE, LOSSE, VERRUKKEUJK-ZACHTE, .OVERBLOEZENDE KUSSENS! Utrecht Rijksweg Oudenrijn-Arnhem, afrit Utrecht Rotterdam: Groothandelsgebouw, Weena 737. Den Haag: Spul hoek Kalvermarkt. Den Haag: Winkelcentrum .Waldeck', einde laan van Meerdervoort ie Amsterdam: Stadhouderskade 74 Diemen (bij Amsterdam): Rijksweg Amsterdam-'t Gooi, afrit De Sniep. Beverwijk: Rijksweg Haarlem-Alkmaar, Vetser-tunnel,afrit Zaandam/Heemskerk. l<j Eindhoven: Noord Brabantlaan bij de Rijksweg Tilburg-Maastricht afrit vliegveld. Etten-Leur Rijksweg Breda-Roosendaal. Heerlen: Spoorsingel 2. Enschede: Winkelcentrum ,De Klanderij'. Almelo: Oranjestraat 291

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 16