4 i FAMILIEBERICHTEN f f DINSDAG 27 FEBRUARI 1979 TROLWKWARTET P 6 - RHS 10 Dl kunnen van maandag tot en met vrijdag lele/o- nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur Zo Do Here wil. herdenken onze lieve ouders en grootouders H. Alkema A. C. M. van Randen op vrijdag 9 maart a.s., de dag. waarop zij veertig jaar geleden in het huwelijk traden. Wij hopen dat zij nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven. Joke en Yme. Bertie en Frans. Marijke en Cor. Yneke en Cor. Roelie en Jan. Harmien en Karei. Harne en Janny. Sytske, Marius. en hun 18 kleinkinderen Gelegenheid tot feliciteren vrijdag 9 maart van 16.00 uur tot 17.30 uur in ..De Wiideval'Schietbergseweg 28 te Reden. Velp (Gld.) Beukenweg 25. .Hoe groot is het goed dat Gij hebt weggelegd voor wie U vrezen" (Psalm 31:20) Na een opofferend, blij en dankbaar leven heeft God plotseling tot Zich genomen mijn geliefde schoonzoon, onze onvergetelijke zwa ger en oom Simon Wienke op de leeftijd van 60 jaar. Geliefde echtgenoot van Maria Pot Emmen. 24 februari 1979 Delfzijl. Z. Pot-de Boer Assen. H Pot H Pot-Karsten Delfzijl. P Po< F. G. Pot-Sinia Groningen. A. Dijk-Pot H Dijk Delfzijl. Z. Lal kens-Pot H. Lalkens neven en nichten Met ontsteltenis namen wij kennis van het plotseling overlijden van de heer Simon Wienke conrector van de Chr. Scholengemeenschap voor Zuidoost Drenthe. Dankbaar zijn wij voor het vele werk, dat hij zachtmoedig en blij verrichtte in onze school. Moge onze Hemelse Vader zijn vrouw en kin deren de troost geven, die zij zozeer behoeven. A. W. Hilbers. voorz. schoolvereniging J. de Wilde. rector Peter Vermij. voorz. leverlingenvereniging Emmen. 24 februari 1979 Aan de leerlingen wordt medegedeeld, dat vooraf gaande aan de begrafenis op donder dag 1 maart een Dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden in de Ichthuskerk. Wal- straat 21. Deze dienst zal om 13.30 uur aanvangen. In zijn slaap heeft de Here tot Zich genomen op de leeftijd van 80 jaar onze lieve vader en opa Gerrit Hendrik Hilhorst sinds 6 november 1975 weduwnaar van Berendjen Boeve In het huis mijns Vaders zijn vele woningen. Staphorst: B Hilhorst H A Hilhorst-Massiei Geesteren: J. Hilhorst E J. Hilhorst-Venderink Hummelo: A. B. Hilhorst W B Hilhorst-Berendsen Gelselaar: F Berendsen-Hilhorst F. A. Be rend sen Geesteren J G Hilhorst R. Hilhorst-Bisperink en kleinkinderen Geesteren. 25 februari 1979 Molenweg 8 De begrafenis zal plaatsvinden D.V. donder dag 1 maart op de algemene begraafplaats te Geesteren. voorafgegaan door een rouwdienst in de Gereformeerde Kerk te Geesteren, welke begint om 13.30 uur Gelegenheid tot condo leren na de begrafenis in de zaal Baan te Geesteren Met diepe verslagenheid geven wij kennis van het plotseling overlijden van ons personeelslid de heer Hiske fluiting op de leeftijd van 47 jaar. God is in Christus onder ons op aarde Hij »s altijd en overal aanwezig. Moge dat de troost zijn voor zijn vrouw, kinde ren en familie. Personeel en bestuur Chr Nat Langeveldschool Onstweddr Land laan 46. Na een kortstondige ziekte is in Jezus ontsla pen mijn lieve man. onze zorgzame vader en grootvader Hendrik Gerrit van Schuppen Ridder in de Orde van Oranje-Nassau. op de leeftijd van 68 jaar. „Mijn genade is u genoeg (2 Cor. 12 9) Veenendaal: G C. van Schuppen- van Hardeveld Ties van Schuppen Hans van Schuppen-Wouda Marianne. Henk. Irene Job van Schuppen Melien van Schuppen- van Leeuwen Henk. Mieke Frans van Schuppen Ineke van Schuppen-Diepeveen Hester. Karin Paterswolde: Henk van Schuppen Wilma van Schuppen- de Haas Marcel. Maaike Utrecht: Erica van Schuppen 3904 JH Veenendaal. 26 februari 1979 Kerkewijk 138. ..Zuiderhorst" De begrafenis zal D.V. plaatshebben op vrij dag 2 maart om 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Veenendaal. Hieraan vooraf zal een rouwdienst worden gehouden om 13.30 uur in het kerkgebouw van de Ned. Herv. Gemeente ..Sola Fide", aan de Eikenlaan te Veenendaal door de weleerwaar de heer ds. S. Tigchelaar. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula op de begraafplaats. Liever geen bezoek - geen bloemen Na een kortstondige ziekte is in Vrede van ons heengegaan onze lieve broer Hendrik Gerrit van Schuppen op de leeftijd van 68 jaar. Veenendaal: G. van Schuppen Apeldoorn: A. C. Struijk-van Schuppen J. A. Struijk Rhenen: F. H. van Schuppen K. P. van Schappen-Kamsteeg Bilthoven: A. R. van den Bosch van Schuppen J. C. van den Bosch 26 februari 1979 Met groot leedwezen geven wij kennis van het overlijden van onze oud-directeur, de heer l H. G. van Schuppen Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Bijna 47 jaar is hij aan ons bedrijf verbonden geweest. Gedurende deze lange tijd heeft hij met grote werkkracht en met veel inzicht de onderne ming mede geleid. Wij gedenken hem met grote achting en waar dering. Directie en Commissarissen Gebr. van Schuppen's Ritmeester Sigarenfabrieken B.V. Veenendaal Veenendaal. 26 februari 1979 De begrafenis zal D.V. plaats hebben op vrij dag 2 maart om 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Veenendaal. Hieraan vooraf zal een rouwdienst worden gehouden om 13.30 uur in het kerkgebouw van de Ned. Herv. Gemeente ..Sola Fide" aan de Eikenlaan te Veenendaal door de weleerwaar de heer Ds S. Tigchelaar. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula op de begraafplaats. „God is ons een toevlucht en sterkte" Psalm 46 In alle rust en vrede is op zondagmorgen van ons heengegaan mijn lieve vrouw en onze moeder Teunisje Meijer-Willemsen geboren 19 maart 1893 Gorinchem: C. ^leijer Uden: D. Meijer P Meijer-Pauls Zwijndrecht: N Troost-Meijer B. Troost Hoenza-Driel: A. de Haan-Meijer H. de Haan Zoe term eer: A. C. van Veen-Meijer W van Veen klein- en achter kleinkinderen Gorinchem. 25 februari 1979 Athene 13 De overledene ligt opgebaard in de aula van het Streekziekenhuis (ingang Parkweg). Gelegenheid tot condoleren aldaar woensdag van 19.30-20.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden donder dag 1 maart om 13.30 uur in de bovengenoem de aula. waarna de teraardebestelling zal plaats vinden om 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Gorinchem. Geheel onverwacht heeft God tot Zich geno men onze liefhebbende en zorgzame man, va der en grootvader Klaas Kuipers op de leeftijd van 56 jaar. L R. Kuipers-Helmholt kinderen en kleinkinderen De begrafenis zal op een nader te bepalen tijdstip plaatsvinden Mallorca. 25 februari 1979 Corr.adres Heismkistraat 8. 2034 RJ Haarlem. In volle overgave aan zijn Heer werd uit de familiekring weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Reinder Mulder echtgenoot van J. Haijtink, eerder gehuwd geweest met M. Goeman, in de leeftijd van 72 jaar. Psalm 891 Oude Berijming Groningen. J. Zielstra-Mulder G. Zielstra Zuidwolde (Dr.), Z. Mulder-Wegener Wigringerwerf, J. Mulder-Nieboer neven en nichten. Ter Apel, 23 februari 1979. Met ontsteltenis vernamen wij, dat de Here plotseling op Zijn tijd tot Zich nam onze zeer gewaardeerde voorzitter, de heer Rcinder Mulder echtgenoot van Janny Haijtink. op de leeftijd van 72 jaar. Dat de Here zijn vrouw en kinderen met dit aardse verlies moge troosten. Het bestuur, personeel en de ou dercommissie van de Chr. Natio nale Kleuter- en Basisscholen te Ter Apel. Ter Apel. 23 februari 1979 Nog onverwachts nam de Here uit ons midden weg onze geliefde zwager en oom P. F. Lindhout echtgenoot van P. Lindhout op de leeftijd van 70 jaar. Rijnsburg: A. Lindhout-Boezaar Alb. Zwaan-Lindhout A. Lindhout P. Lindhout-v.d. Vijver Voorburg: N. Kralt-Lindhout C P Kralt Rijnsburg: D. Lindhout N. Lindhout-v.d. Vijver Amsterdam: N. Lindhout A. Lindhout-Noort Neven en nichten Februari 1979. „De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets, al ging het door een dal van diepe duisternis. Gij zijt bij mij." Na lang, bitter lijden is van ons heengegaan, mijn dierbare man, üs heit en lis pake. Gerrit A. van der Leij Officier in de Orde van Oranje-Nassau. in de ouderdom van bijna 85 jaar. Velp: T. van der Leij-Schaap Voorburg: G. van der Leij Velp: H. Egberts-van der Leij E. Egberts Doesburg: Reinoud, Gerrit Egberts Ineke Egberts-Wanrooij Maarten en Bastiaan Arnhem: Martien J. Egberts Marga Egberts- van der Schraaf Sandra en Saskia Groningen: Eric W. Egberts Katriene de Vries. Velp (Gld.) 24 februari 1979. „De Biesdel". kamer 241. Biesdelselaan 89. De Dienst van Woord en Gebed, zal worden gehouden op donderdag 1 maart a.s. om 13.00 uur in „de Biesdel", waarna de crematie zal plaatsvinden in het crematorium te Dieren om 14.05 uur, aula I. Tóch nog onverwacht is van ons heengegaan mijn innig geliefde man, onze vader en groot vader Willem Jan Voet eerder weduwnaar van B. A. A. Been. in de ouderdom van 73 jaar. Uit aller naam: M. Z. Voet-Buis Heemstede. 25 februari 1979 Offenbachlaan 86 De overledene is opgebaard in het Mortuarium van het Diaconessenhuis. Handellaan 2 te Heemstede, bezoekuur aldaar van 14.00-15.00 uur. De crematie zal plaatshebben donderdag 1 maart a.s. om 16.00 uur in het crematorium te Velsen te Driehuis-Westerveld. waarna gele genheid tot condoleren in één der ontvangka mers aldaar. Liever geen bezoek aan huis. Tot ons leedwezen delen wij mede. dat plotse ling overleden is Zuster Wil Tiesema- van der Bijl hoofd van Afdeling III van ons ziekenhuis, op de leeftijd van 60 jaar. Haar toewijding en plichtsbetrachting zullen bij ons in dankbare herinnering blijven. Bestuur, directie en medewerkers van de Lutherse Diakonessen Inrichting Amsterdam. 23 februari 1979 Koninginneweg 3 De begrafenis zal D.V. plaatsvinden woensdag 28 februari op de Oosterbegraafplaats te Al phen a.d. Rijn. om 12 uur. Op zijn tijd nam God tot Zich Johanna Hartman geboren op 8-2-'23 te Vlaardingen. Echtgenote van J. P. Crum Moeder van Peter en Elly, Ruinen (Dr.) Hans en Hansje, IJsselstein. Paul. Kampen. Anneke, Utrecht. Oma van Elias, Sebastiaan en Natalja Wij willen verder leven met Psalm 91 en Ik zal haar Mijn heil doen zien 25 februari 1979 Parelvisserspad 7 3816 EP Amersfoort. Gelegenheid tot condoleren op woensdag 28 februari van 19.00 - 19.30 uur in het uitvaarcen trum van de Gooische Uitvaartverzorging aan de Westerstraat 92 te Amersfoort en na afloop van de begrafenis, welke plaats zal hebben D.V. op donderdag 1 maart op de algemene begraafplaats „Rusthof" te Amersfoort De rouwdienst voorafgaande aan de begrafenis zal beginnen om 13.00 uur in de aula van „Rusthof". Geen toespraken en geen bloemen ALGEMENE KENNISGEVING Op 20 februari 1979 is op 80-jarige leeftijd overleden Hendrik Matthijs Swen i Bennekom. A. Swen-Poldervaart Calgary (Canada). J. Swen en echtgenote Abbotsford, (Canada) J. A. Swen P. Swen-MacGuire Edmonton, (Canada): M. Clark-Swen D W. Clark Groningen, H. M. Swen S. C. Swen-Walstra Tiel. M. A. Swen Groningen, J. W. L. Swen T. S. Swen-Koopmans Klein- en achterkleinkinderen Stokkum, 23 februari 1979 Op wens van de overledene heeft de begrafenis, in stilte plaatsgevonden. Corr.adres: H. M. Swen. Ranonkelstraat 62. Groningen. Tot onze diepe droefheid nam de Here onver wacht uit ons midden weg mijn zeer geliefde man, onze onvergetelijke vader, schoonvader, grootvader, broer, zwager en oom, Drs. Cornells van der Zwet, oud algemeen direkteur van het Christelijk Pedagogisch Studie Centrum, officier in de Orde van Oranje Nassau, op de leeftijd van 73 jaar. Voorburg: H. F. van der Zwet-Schlebaum Nijmegen: D. M. J. van Ark-Van der Zwet R. J. van Ark Cees, Erik. Petra Voorburg: H. F. van Kemseke-van der Zwet A. P. van Kemseke Dordrecht: C. van der Zwet Sprang Capelle: M. van Drongelen-van der Zwet Zeist: A. Boot-van der Zwet J. P. Boot Voorburg: D. Schlebaum J. Schlebaum neven en nichten. Voorburg, 24 februari 1979. Laan van Nieuw Oosteinde 263. De begrafenis zal plaatshebben donderdag 1 maart op de Ooster Begraafplaats aan de Rodelaan te Voorburg, voorafgegaan door een rouwdienst in de aula aldaar, die om 15 uur aanvangt. „Vaste rots van haar behoud". Op 24 februari nam de Here, uit onze familie kring, tot Zich onze geliefde schoonzuster en tante Theodora Cornelia de Leeuw den Bouter-Molendijk echtgenote van J. A. de Leeuw den Bouter. Zij werd 66 jaar. Uit aller naam: D. E. de Leeuw den Bouter Corr.adres: Ooltgensplaathof 46, 3086 ND Rot terdam. In Jezus ontslapen mijn lieve broer, onze zwager Pieter Klaas Meurer echtgenoot van M. H. van Eijk in de ouderdom van 77 jaar. 's Gravenhage: E. Cornet-Meurer J W, G Cornet F. A. Prins De rouwdienst zal worden gehouden op don derdag 1 maart a.s. om 11.15 uur in het kerkge bouw „De Hoeksteen". Middenbaan 75 te Rot terdam-Hoogvliet. waarna de teraardebestel ling zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats ..Oudeland". Oudelandseweg. om streeks 12.00 uur. 26 februari 1979 2564 AX 's Gravenhage. Laan van Meerder- voort 1058 „De H 'eer is mijn Herder" gi rvei Bedroefd g< frven wij U kennis van het plotse ling overlij" ien van mijn lieve man en onze papa Jacob Cornelis de Jager op de leeföijjd van 35 jaar. Putti: n: 1 't M. A. de Jager-Borst Herman 1 Marina l,i Putten, 26; februari 1979 Stationsstraat 110 Geen bloemen De begrufenis zal plaatshebben vrijdag 2 maart 131^79 om 14.15 uur op de nieuwe algemeiae begraafplaats te Putten. Hieraan voorafgaande zal een rouwdienst worden ge houden jin de aula. Molenstraat 33 te Putten, welke aanvangt om 13.30 uur. Zij die de begra fenis w eft sen bij te wonen worden verzocht om 13.15 uur in bovengenoemde aula aanwezig te zijrv Gelegen! heid tot condoleren na afloop van de begraf<C) lis in bovengenoemde aula. Met *-£rteltenis namen wij kennis van het plo4se frng overlijden van onze lieve zoon. broer.^.zwager en oom i Jacob Cornelis de Jager op der*^eftijd van 35 jaar. Gelijk het gras is ons kortstondig leven" P ^Ermelo: Mevr. H. de Jager- Buiten! Pesse (Dr.): H. de Jager H. de Jager-Kamphorst Ermelo: H. J. de Jager O. de Jager-Postma Alphen a/d Rijn: E. A. M. de Jager H. W. de Jager-Toorman Neven en nichten Put Uien, 26 februari 1979. Ik weet het niet. ik kan de zin niet mnden van wat God met dit sterven heeft bedoeld. Maar Jezus weende, toen de vriend die Hij beminde gestorven ij was. Hij weet wat je nu voelt. (Nel Benschop) Ze< M' plotseling werd van ons weggenomen on; te geliefde neef Jig! wi Jacob Cornelis de Jager Wi»' wensen zijn vrouw en kinderen Gods sterk te Aoe. Leeuwarden: D. de Jager-Kwakkel Jeannette Weesp: Piet, Mieke en Corine van Lingen uwarden, 26 februari 1979 Toll onze grote droefheid werd plotseling van ons; weggenomen onze lieve schoonzoon, zwa ger en oom Jacob Cornelis de Jager echtgenoot van onze lieve dochter en zuster Ma e go. in de leeftijd van 35 jaar. „Gij omgeeft mij van achteren en van voren en Gij legt Uw hand op mij". (Psalm 139 5) PuMjlen 26 februari 1979 Tuitjenhorn: P. F. Borst W. Borst-Slot Zeist: A. Schalkwijk-Borst J. M. W. Schalkwijk Bergen (N.H) N. Dragt-Borst J. B. Dragt Tuitjenhorn. P. Borst C. Borst-van de Pol Eenigenburg: A. Borst N. Borst-Pool Vaassen: M. van der Ley-Borst R. A. van der Ley -Kollum: E. F. de Pee-Borst R. de Pee jj neven én nichten. DeUCentrale Kerkeraad van de Hervormde G«4''een^e Leiderdorp geeft met leedwezen ke:r>nis van het overlijden van Dr. G. J. Streeder v Bin 1931 tot 1940 predikant te Leiderdorp. M«iJ*- dankbaarheid gedenken wij zijn grote vei-d ienste voor onze gemeente. Moge de Heer van het Leven mevrouw Stree der} en haar kinderen nabij zijn. Namens Centrale Kerkeraad: A. W. J. A. Knorth. praeses E. W. van Popta, scriba Leiderdorp, 26 februari 1979. De)raad van commissarissen en de raad van beduur van de Nederlandse reassurantie groef p n.v. geven met leedwezen kennis van het ovexj lijden op 20 februari 1979 van de heer J. L. Pierson Azn„ 1 oud-voorzitter van de raad van commissarissen van de vennootschap erinnering aan zijn warme belangstelling in zijn innemende persoonlijkheid is voor allian die met hem mochten samenwerken van onvergetelijke betekenis 26 fefcruari 1979 )ej|hci rukta n ar Vervolg familieberichten zie pag. 14

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 10