FAMILIEBERICHTEN MAANDAG 26 FEBRUARI 1979 TROUWKWARTE7 kunnen van maandag lol en mei vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven wcwden op nummer 020-913456 Op zondagavond is d«l aHeèn mogeHK van 18 00-20 00 uur Met droefheid geven wij u-kennis. dat van ons is weggenomen, mrjn zeer geliefde man. onze zorgzame vader Eeltje Y. Boonstra in leven arts op de leeftijd van 73 jaar. „Zódat ik kan gaan tot Gods altaar, tot den God mijner jubelende vreugde." Psalm 43 4 H- C. N. Boónstra-Vuyk Ynse Yke Boonstra Leefidert Boonstra Elizabeth de Vaal Folkert Boonstra Irene Caton Anne Boor\stra Capelle a d. IJssel. 22 februari 1979 Slotlaan 16 Geen bezoek - Geen bloemen De samenkomst wordt gehouden op dinsdag 27 februari a s in de Gereformeerde Kerk te Ureterp om 12.00 uur. waarna de teraardebe stelling zal plaatsvinden op de Ned. Herv. Begraafplaats. Ureterpselmien 51 te Ureterp. God nam uit onze familiekring tot Zich onze geliefde zwager Eeltje Boonstra Bussum: N. Klomp-Vuyk Amersfoort: G W Bast-Vuyk A. Bast Amstelveen: P. G. Kunst M N. Kunst-Oskam Den Helder: J H. Swen-Vuyk C H Swen Bussum R A Verhaar-Vuyk C. Verhaar Alphen a.-d.-Rijn. A Vuvk J. G. Vuyk-Koers Bodegraven: G. J Batelaan-Vuyk W. Batelaan Amersfoort: C. Batelaan-Vuyk Voorburg: L. Vuyk A. G. Vuyk-de Jong Bussum: M Vuyk E. Vuyk-Jaarsma Amsterdam: W P Vuyk Waalrc B. Roorda-Vuyk N. J, Roorda 't Capelle a d. IJssel. 22 februari' 1979. Op donderdag j I. is. in gijn Heer en Heiland ontslapen onze geliefde broer..zwager en oom Eeltje Y. Boonstra echtgenoot van H C. N. Vuyk in leven arts te Capelle ad. IJssel Sterke de Heré Heieen en de kinderen Haren: A. Boonstra F. Boonstra Gronihgen H. Boonstra Haren: E. E. Boonstra L E Boonstra-Nap Loosduinen: T Sijtsema-Boonstra J. Sijtsema neven en nichten. Eens zal op de grote morgen klinken het bazuingeschal. Dan zal Jezus wederko men als de Rechter van 't heelal Diep bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor orts heeft gedaan en betekend, geven wij kennis, dat de Heer tot Zich heeft genomen mijn lieve man. onze vader en opa Reinder Mulder echtgenoot van Jadnie Haijtink eerder gehuwd geweest met Marchien Goeman op de leeftijd van 72 jaar. 9561 KM Ter Apel. 23 februari 1979 Nederveen. Cappelstraat 15 J. Mulder-HaijUnk Ter Apel. Riny Moorlag-Mulder Henk Moorlag Kor Rein Roelinda Mar ga Gieten Engel Mulder Pia Mulder-HuiÜng Rein Ella Winschoten: Klaas Mulder Gre Mulder-Woltmeijer Conne Marjan Renate Gelègenheid tot condoleren dinsdag 2" februa ri van 17.00-18 30 uur in Kruispunt. Dr Beken- kampstraat 42 Dienst van Woord en Gebed D.V. woensdag 28 februari in Kruispunt, aanvang 13.30 uur. daarna de begrafenis Liever geen bloenten Heden nam de Here onze geliefde zwager en oom Reinder Mulder echtgenoot van J Haijtink op de leeftijd van 72 jaar Wierden: W. J. Hakkert-Haijtink Gorssel; G Haijtink-Hietland neven en nichten Ter Apel. 23 februari 1979. Ik verlang heen. te gaan en met Christus te zijn. want dit is verreweg het beste. Phil. 1 23 In Jezus ontslapen onze lieve moeder en oma Adriana Nootenboom-Dubbeldam gehuwd geweest met Pieter Nootenboom op de leeftijd van 81 jaar. Kingsland (Eng.): A. Nootenboom H. P. J. Nootenboom-Eydenberg Peter en Winny, Allert, Ap en Marleen Ede: M. A. Heng eve ld-Nootenboom J. Hengeveld Engelien, Kees, Annemieke. Dieneke. Christien Langbroek: J. M. L. van Lonkhuyzen- Nootenboom J. H. van Lonkhuyzen Marijke. Ellen, Joop, Leonieke Winterswijk: P. G. Stroes-Nootenboom J. A. P. Stroes Danielle, Hans, Peter, Bart Mijdrecht: A. M. L. Thijs-Nootenboom L. G. Thijs Hans, Carolien, Anneke Bennekom, 24 februari 1979. „de Breukelderhof". Correspondentie-adres: Van Okeghemlaan 6, 6711 EC Ede. De begrafenis zal plaatshebben op woensdag 28 februari a.s. op de algemene begraafplaats, Asakkerweg. Vooraf is er een dienst van Woord en Gebed in de aula van de begraaf plaats; aanvang halfdrie. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula. „Ten dage als ik riep. zo hebt Gij mij verhoord. Gij hebt mij versterkt met kracht in mijn ziel." Psalm 138 3 God nam tot Zich in Zijn Eeuwige Heerlijkheid Zijn moegestreden kind Johan Leijn Marinus Teunisse op de leeftijd van 60 jaar. In vast vertrouwen op Gods Vaderlijke leiding is hij moedig zijn door God opgelegde weg gegaan, dankbaar ook voor veel ontvangen geluk. Wij proberen dit sterven in geloof te aanvaarden en vanuit hetzelfde vertrouwen te leven nu wij verder moeten zonder mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Amsterdam: J. Teunisse-de Haas Heemstede: Janny en Jan Huiskamp Marijke en Piet Dijkema Zand voort: Bert en Marja Teunisse en kleinkinderen 1058 DW Amsterdam. 24 februari 1979 Postjeskade 2391. Op woensdag 28 februari wordt in de Woest- duinkerk een rouwdienst gehouden, aanvang 14 uur. Daarna vindt de begrafenis plaats op de be graafplaats „Zorgvlied" aan de Amsteldijk om 15 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie de hand te drukken. Liever thuis geen bezoek. Het bestuur van de Stichting Alle-Dag-Kerk geeft met droefheid kennis van het overlijden van de heer J. L. M. Teunisse De blijmoedigheid, trouw en toewijding waar mee hij zijn taak als bestuurslid verrichtte, zullen wij dankbaar gedenken. Hij mocht de kruisbanier tot in Gods handen dragen. Bestuur Alle-Dag-Kerk Amsterdam. 24-2-1979. Sijpestein 116. Ps. 73 24 „Gij zult mij leiden door Uw Raad en daarna mij tn heerlijkheid opnemen." In Jezus ontslapen, na een leven van trouw en toewijding, onze lieve vader, behuwd-, groot- en overgrootvader Pieter van der Heijde (weduwnaar van Suzanna de Bruine) Hij mocht 90-jaar worden. Kamperland: L. van der Heijde A. P. van der Heijde-Stouthamer Driebergen: A. van der Heijde M. N. van der Heijde-de Nooijer Klein- en achterkleinkinderen Goes, 20 februari 197S. Corr-adres: M. van Carnbeelaan 53 3971 BB Driebergen. De tercardelegging en de voorafgaande rouw dienst in de Gereformeerde Kerk te Kamper land hebben inmiddels plaats gevonden. In plaats van kaarten Plotseling werd van ons weggenomen mijn lieve man en onze lieve vader Hendrik de Ruijter predikant van de Ned. Herv gemeente te Aalten op de leeftijd van 62 jaar. „Uw genade is mij genoeg" Aalten: I. de Ruijter-van Lenning Gouda: J. de Ruijter A. J. de Ruijter-Eelsing Aalten. 24 februari 1979. Lutgerstraat 80. De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 28 februari a.s. op de begraafplaats „Berken- hove" te Aalten. Vooraf wordt om 14.00 uur een rouwdienst gehouden in de Ned. Herv. Kerk. Zij. die de overledene de laatste eer willen bewijzen, worden hierbij uitgenodigd. Gelegenheid tot condoleren: van 13.30-13.50 uur in de kerk. Liever geen bezoek aan huis en geen toespraken. Met diepe verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze voorzitter. Ds. H. de Ruijter Bijna vijfentwintig jaar heeft hij op innemen de wijze en met groot inzicht en gezag leiding gegeven aan het bestuur van onze school Moge God zijn vrouw, zoon en schoondochter troost schenken. Namens bestuur en oudercommissie van de Chr. Scholengemeenschap te Aalten, H. H. Obbink, vice-voorzitter Namens medewerkers en leerlingen, A. van Triest, rector Aalten, 24 februari 1979. Op 66-jarige leeftijd werd in de slaap door zijn Hemelse Vader tot Zich genomen mijn innig geliefde man en voor de kinderen een bidden de vader Simon Wienke Hij ging zijn weg met blijdschap. Emmen: M. Wienke-Pot Groningen: Harm Odoornerveen: Daan en Tineke Zwolle: Simon en Antoinette Emmen: Zwanie, Alida Emmen, 24 februari 1979 Ronerbrink 88 De overledene is opgebaard in het E.B.O. rouwcentrum aan de Weerdingestraat 200a te Emmen. Gelegenheid tot condoleantie in genoemd cen trum op woensdag van 19.00-20.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 1 maart a.s. op de begraafplaats Wolfbergen aan de Weerdingestraat. Vooraf zal er een dienst van Woord en Gebed worden gehouden in de Ichthuskerk, Walstraat 21 Deze dienst zal te 13.30 uur aanvangen. Op weg naar het Avondmaal, riep God tot Zich. onze lieve zorgzame moeder en oma Freke Geertsia Sikkema-Veenkamp sinds 13 december 1943 weduwe van Sikke Sikkema op de leeftijd van 85 jaar. Gezang 293 Grootegast. 24 februari 1979. De Schakk 26. Grootegast: F. C. Sikkema D. Sikkema J. Sikkema-Looyen C. F. Sikkema Niekerk: G. Sikkema B. G. Sikkema-Talsma Grootegast. F. Sikkema K. J. Sikkema-Bonnema en kleinkinderen Correspondentie-adres: De Schakrk 26, 9861 BD Grootegast. Condoleantie-bezoek aldaar dinsdagavond 27 februari a.s. om 7.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op 28 februari a.s. te Grootegast. Vooraf samenkomst in de Goede Herderkerk, waar een rouwdienst wordt gehouden welke aanvangt om 1.30 uur. Heden is. na een langdurige ziekte, van ons heengegaan mijn lieve en zorgzame vrouw, onze lieve moeder en grootmoeder Heiltje van der Meer-de Koning op de leeftijd van 76 jaar. Loenen a'd Vecht: H K. van der Meer U. A Leuftink-van der Meer L. C. Leuftink Arianne Carel Mare Grave J. van Dijk-van der Meer J. van Dijk Betty Anita Loenen ad Vecht. 24 februari 1979. Hoflaan 7. De crematie zal plaatshebben op woensdag 28 februari a.s om 11.00 uur in aula 2 van het crematorium ..Daelwijek". Floridadreef 7 te Utrecht (Overvecht). Gelegenheid tot condole ren na de plechtigheid, in de ontvangkamer van het crematorium. Gezang 52 Plotseling heeft de Heer hem tot Zich genomen Over het heengaan van Cornells Daleboudt, echtgenoot van Anna Hollander, eerder gehuwd geweest met Anna Lissenberg. zijn wij erg bedroefd. Hij bereikte de leeftijd van 77 jaar. Maarsbergen: A. Daleboudt-Hollander Leiden: M. E. van Lunteren-Daleboudt Nijkerk: G. Daleboudt I. Daleboudt-Blesing Paramaribo: C. Daleboudt B. Daleboudt-Alblas en kleinkinderen Maarsbergen, 24 februari 1979. Woudenbergseweg 104. Wij geven thuis gelegenheid om afscheid te nemen. Op donderdag 1 maart begraven we hem vanuit zijn woonhuis. De rouwdienst, geleid door ds T Harder, is in de Chr. Geref. Ichthuskerk. Grote Haag 52, Amersfoort om een uur in de middag. De teraardebestelling zal plaatshebben om streeks half drie op de algemene begraaf plaats. aan de Ted. Visserweg te Maarn. Voorwaar, voorwaar ik zeg u, wie gelooft heeft het eeuwig leven Joh. 6:47 Voor ons onverwacht in Jezus ontslapen mijn geliefde man, onze geliefde vader en opa Roelf Rozema op de gezegende leeftijd van 80 jaar. Wij mochten samen een gelukkig huwelijk van bijna 49 jaar hebben. Grijpskerk, 21 februari 1979. Kastanjelaan 21. Grijpskerk: G. Rozema-Temmer Sarnia Ont.: J. Rozema J. Rozema-Vos Ralph, Tenny, Garry Bodegraven: J. C. Dolfing-Rozema J. Dolfing Niezijl: H. B. Rozema 'R. Rozema-Westerhoek Rolf, Titia, Gerlinda, Arjan De rouwdienst zal gehouden worden D.V. maandag 26 februari a.s. om 1.30 uur in de Gereformeerde Kerk te Niezijl, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraaf plaats te Niezijl. Gelegenheid te condoleren na de begrafenis en de bijgebouwen van de kerk. Veilig in Jezus' armen Onverwacht nam de Here tot Zich onze lieve man, vader, grootvader en oom Pieter Floris Lindhout op de leeftijd van 70 jaar. Noordwijk: P. Lindhout-Lindhout Henk en Ineke René, Erik, Margret Alphen a/d Rijn: Jan en Gerrie Ineke, Jenny Floor en Loes Elise, Floris Oegstgeest: Koos en Ria Heidi Noordwijk. 24 februari 1979. Egmonderstraat 14. De rouwdienst zal worden gehouden woens dag 28 februari om 13.30 uur in de Gerefor meerde Kerk aan de Vinkenlaan, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om ongeveer 14.15 uur op de algemene begraafplaats te Noord wijk. Gelegenheid tot condoleren dinsdag 27 februa ri van 19.00-20.00 uur in de aula van de algeme ne begraafplaats te Noordwijk en direkt na de begrafenis in de zaal van de Gereformeerde Kerk Heden nam God in Zijn heerlijkheid op, voor ons geheel onverwacht, in de ouderdom van 75 jaar, mijn lieve man, onze zeer zorgzame vader en grootvader Gerrit Jan Heezen voorheen gehuwd geweest met Johanna Wilhelmina Kastein 1967 Openbaring 21. vers 4 en 5 I. Heezen-Fye Kinderen en kleinkinderen Haarlem. 24 februari 1979 Texelhof 29. De overledene is opgebaard in de rouwkamer Parklaan 36 te Haarlem. Bezoekuren aldaar van 14.00 tot 15.00 uur en van 19.30 tot 20.00 uur. Op uitdrukkelijke wens van de overledene zal de begrafenis in familiekring plaats vinden. Geen bloemen In Jezus ontslapen onze geliefde zwager en oom Arend Hoek weduwnaar van Anna Verburg oud-notaris te Schiedam Officier in de orde van Oranje-Nassau Haarlem: H. P. M. Breukelaar-Verburg Wassenaar: K. G Boeijinga-Verburg Noord-Scharwoude: fam. H. Verburg Noord-Scharwoude: fam. P. Verburg neven en nichten Schiedam. 23 februari 1979. „Wie zal ons scheiden van de liefde i>an Christus Rom 8 35- De Here nam op in Zijn heerlijkheid or, geliefde oom en huisgenoot Arend Hoek weduwnaar van Anna Verburg. oud-notaris te Schiedam. Officier in de orde van Oranje-Nassau. op de leeftijd van 82 jaar Ede N. Banga-Hoek J. Banga Arnhem: C Hoek Th. H. Hoek-de Vries 's-Gravenhage: M. H. Nijenhuis-Hoek H. W. A. Nijenhuis Schiedam: A.a W.a Kooy Schiedam. 23 februari 1979. Penninglaan 3. De overledene ligt opgebaard in zijn woonhui Gelegenheid tot rouwbezoek maandag 26 1 bruari van 19.30-20.30 uur. Op dinsdag 27 februari zal er om 14.30 uur de aula van de algemene begraafplaats. La; van Spieringshoek te Schiedam een dienst va Woord en Gebed worden gehouden, waarin i voorgaan de weleerwaarde heer Ds. J. Nieuw ma. waarna de bijzetting in het familiegraf a plaatsvinden. Vertrek van het woonhuis om 14.00 uur Geen bloemen. Op Zijn tijd heeft God Thuis gehaald, mi lieve man, vader en opa Bernard Wevers op de leeftijd van 72 jaar Aalten: G. Wevers-Wijnveen Vlaardingen: G H Wevers M. E. Wevers-Kalfsbeek Aalten: B. A. te Hennepe-Wevers W. te Hennepe Aalten: A. D. Kappert-Wevers G. W. Kappert Nigtevecht (U): J. C. Thors-Wevers Ch. Thors en kleinkinderen Aalten, 25 februari 1979 Koningsweg 2 De begrafenis zal D.V plaatsvinden op don derdag 1 maart a.s. op de begraafplaats ,,Ber kenhove" te Aalten. Vooraf wordt om 14.00 uu- een rouwdienst gehouden in het Uitvaartcen trum Romienendiek 2'. Zij, die de overleden de laatste eer willen bewijzen, worden hierb( uitgenodigd. Gelegenheid tot condoleren vai 13.30-13.50 uur. Geen bloemen. Wie in mij gelooft, zal leven, ook al ish\ gestorven (Johannes 11 25 Op 23 februari 1979 heeft God thuis gehaali Zijn kind, onze broer, zwager en oom Aart Versloot in de ouderdom van 82 jaar. Hagestein: C. Bergshoeff Blokland: P. Versloot Hagestein: L. de Leeuw-Versloot P. de Leeuw neven en nichten Haastrecht, Provincialeweg West 36. Corr.-adres: A. S. Versloot, Prinses Beatrix straat 3, 3421 HA Oudewater. Aan huis geen bezoek De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het „Hof van Stein" te Haastrecht, inganj Veerlaan, Gelegenheid voor condoleance-bezoek aldaar maandag 26 februari van 18.30-19.30 uur. Dins dag 27 februari zal er een rouwdienst wordei gehouden in het „Hof van Stein". Aanvang var de dienst om 10.15 uur, waarna de teraardebe stelling om 11 uur zal plaatshebben op dl algemene begraafplaats aan de Provincial weg Oost te Haastrecht. Op zijn tijd nam God tot Zich Johanna Hartman geboren op 8-2-'23 te Vlaardingen. Echtgenote van J. P. Crum Ruinen (Dr.): Peter en Elly IJsselstein: Hans en Hansje Kampen: Paul Utrecht: Anneke Elias, Sebastian en Natalja Wij willen verder leven met Psalm 91 en Ik zal haar Mijn heil doen zien 25 februari 1979 Parelvisserspad 7 3816 EP Amersfoort Gelegenheid tot condoleren op woensdag I februari van 19.00 - 19.30 uur in Het uitvaart centrum van de Gooische Uitvaartverzorgin aan de Westerstraat 92 te Amersfoort en W afloop van de begrafenis, welke plaats 0 hebben D.V op donderdag 1 maart op algemene begraafplaats „Rusthof" te Amert foort. De rouwdienst voorafgaande aan di begrafenis zal beginnen op 13.00 uur in de auii van „Rusthof. Geen toespraken en geen bloemen

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 12