Klassieke muziekliefhebbers opgele uw hulp wordt royaal beloond Stuur de bonmot 3 GR ATI: num !JL i E FAMILIEBERICHTEN Orthopaedlsche schoenen Na 1 april zondag middag geen televl 0 Uitslag wedstri film-scenario 'Twente moet sr provincie worde|( Disk wil heel graag weten wat er van vindt.Vandaar dit voors Elke maand vol klassieke muziek en hifi techniek. r BON VOOR GRATIS DISK Ik doe mee! ZATERDAG 24 FEBRUARI 1979 TROUWKWARTE kunnen ven maandag lot en met vri|dag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 10 00-20 00 uur Goede morgen opa en oma Joon van harte gefeliciteerd met jullie beider ver jaardag. Mairtin en Arjan. Hartelijk gefeliciteerd va der en moeder met uw bruiloft Veldhoen 12Vi jarige Kinderen en aange trouwde kinderen. Op D.V. 9 maart zijn onze ouders en grootouders C. Kralt en P. Kralt-van Tilburg 40 jaar getrouwd. Een ieder die hen daarmee wil feliciteren is welkom vrijdag 9 maart vanaf 8 uur 's avonds in het centrum aan de Kerkstraat in Rijnsburg. Hun kinderen en kleinkinderen Rijnsburg. Korte Voorhouterweg 25. Rectificatie De receptie die gegeven wordt op 3 maart a s. ter gelegenheid van het 30-jarig huwelijk van C. van Heijst en A. Kok is des nam. van 19.00 tot 20.30 uur in ..Het Haagsche Schouw", Haagse Schouwburg 14, Leiden. Algemene kennisgeving De Heer is mijn Herder Nog onverwacht, na een ziekte die naar het ons voorkwam vooral haar bewustzijn aantastte, is van ons heengegaan onze lieve moeder, groot moeder en zuster Hillegonda Alida Leijns weduwe van Marcus Schiere, zij werd 58 jaar. Haar geloof en stijl van leven vervullen ons met dankbare herinnering. Het was goed. Zuidhorn. 22 februari 1979 Tarapoto (Peru): Hans. Rinske, Irene Delfgauw en Utrecht: Jaap. Annelies Utrecht: Fam. J. Leijns en verdere familie De rouwdienst is bepaald op dinsdag 27 febru ari a.s. in de Doopsgezinde Kerk te Surhuister- veen. Gedempte Vaart, 's middags om 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren vanaf een half uur voor de dienst en verder thuis. Flat 52. Eiberhof. Frankrijkerlaan. Zuidhorn. Tel. 05940-4687. Corresp.-adres na 27 februari: Jaap Schiere. Zuideindseweg 206, Delfgauw. Er zal geen rouw. en er zal geen dood meer wezen, nergens verdriet meer zijn. de eerste dingen werden uitgewe zen. voorbij ging alle pijn. Lied 114 36 Op Zijn tijd heeft de Here in Zijn heerlijkheid opgenomen onze lieve zorgzame moeder, oma en zuster. Lena Roodenburg weduwe van Pieter Clement, op de leeftijd van 69 jaar. Nieuwerkerk a.d. IJssel: P. Brondijk-Clement K. J. Brondijk Heieen. Jantine Wormer: T. van Rijn-Clement J. K. van Rijn Bob. Roel. Leonard Rijsenhout: H. Rijlaarsdam-Clement J. P. Rijlaarsdam Willeke. Pieter Heemstede. H. Jongepier-Roodenburg C. Jongepier Aalsmeer. 22 februari 1979 Sportlaan 66. Correspondentieadres K. J Brondijk. Euro palaan 58. Nieuwerkerk a.d. IJssel. Mama is opgebaard bij Nellie en Klaas te Nieuwerkerk a.d. IJssel. De afscheidsdienst zal gehouden worden in de Geref. kerk. Ophelialaan 247 te Aalsmeer, maandag 26 februari a.s. om 13.30 uur. waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de nieuwe algemene begraafplaats te Aalsmeer om 14.15 uur. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in gebouw ,.'t Baken". Sportlaan 86 te Aalsmeer. In rust en vertrouwen op de genade van Chris tus is ontslapen mijn lieve man en onze zorgza me vader Wim Geel op de leeftijd van 72 jaar Sassenheim: G. Geel-Woutman Den Haag: Harrie Geel Marga Haitsma 2171 AV Sassenheim. 22 februari 1979 Huize ..St. Bernardus". Hoofdstraat 82. kamer 501. De dienst van woord en gebed waarin zal voorgaan de heer P Stam, is bepaald D.V. op maandag 26 februari 1979 om 14 uur in de kapel van huize ..St. Bernardus". waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de be graafplaats van de Groene of Willibrordus- kerk te Oegstgeest 2fc 15 uur. Gelegenheid tot condoleren voor de dienst vanaf 13 30 uur in de aula van huize St. Bernardus" Liever geen bezoek aan huis. ..Mijn genade is u genoeg" Na een moedig gedragen lijden is van ons heengegaan mijn geliefde man. onze zorgzame vader, oehuwdvader. groot- en overgrootvader Klaas van Buuren echtgenoot van Jacomijntje Huisman op de leeftijd van 84 jaar. Maasland: J. van Buuren-Huisman Vlaardingen: B. van Buuren F. van Buuren-Broekmeyer Schiedam: P. van Buuren R. van Buuren-den Ouden Maasland: J. van Buuren M. van Buuren-van Uden M. J. van Buuren K. van Buuren-Vreugdenhil Vlaardingen: L. de Prieëlle-van Buuren J. M. de Prieëlle Maassluis: J. M. van Buuren P. van Buuren-'t Hart California: N. van Buuren M. van Buuren-Scott Maasland: E. P. Goudswaard-van Buuren T. Goudswaard klein- en achterkleinkinderen 3155 BD Maasland. 21 februari 1979 Dienstencentrum Hammerdreef 16 Mijn man en onze vader ligt opgebaard in de aula van het dienstencentrum Hammerdreef te Maasland, gelegenheid tot condoleren aldaar zaterdag a.s. van 16.30 tot 18.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal D.V. gehou den worden maandag 26 februari 1979 om 11.00 uur in bovengenoemd dienstencentrum waarna om 11.45 uur de begrafenis zal plaats hebben op de algemene begraafplaats te Maas land. Vertrek van het dienstencentrum om 11.30 uur. Want wij weten, dat indien de aardse tent, waarin wij wonen, wordt afgebroken, wij een gebouw van God hebben. 2 Cor. 5:1 God nam tot Zich Zijn dienaar Abraham Dubbeldam Hij werd 81 jaar. Niet alleen wij. maar ook velen met ons. zullen nooit vergeten hoe hij zich. in de naam van zijn Zender, inzette voor allen die hij ontmoette. R. Dubbeldam-Dros Hengelo: J. van 't Spijker-Dubbeldam B. L. J. van 't Spijker St. Pancras: J. Dubbeldam J. G. Dubbeldam-Hoogendam Nijverdal: A. B. van der Beek-Dubbeldam A. van der Beek Borne: R. Cohen-Dubbeldam S. Cohen St. Pancras: R. L. Hart-Dubbeldam C. J Hart en kleinkinderen. 7622 KP Borne. 22 februari 1979 Wensinkstraat 17. De rouwdienst zal worden gehouden dinsdag 27 februari a.s. om 13.30 uur in de oude Her vormde Kerk te Borne. Zij. die de overledene de laatste eer willen bewijzen worden verzocht om 13.30 uur in de kerk aanwezig te zijn, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de gemeentelijke begraafplaats te Borne. Gelegenheid tot condoleren maandag 26 febru ari a.s. van 19.00-19.30 uur in de aula van het Bejaardencentrum 't Dijkhuis te Borne Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Heden is geheel onverwacht van ons heenge gaan mijn innig geliefde man. onze zorgzame vader en opa Leendert Vermeulen weduwnaar van Huibertje van Helden op de leeftijd van 66 jaar. De bijbel was voor hem een leidraad en een weg tot onze God Amsterdam. J. M. Vermeulen-Westerhof Heinenoord, Arie en Ploni Heerhugowaard, Els en Roel Amsterdam, Marian Heerlen, Frans en Geertje Amsterdam, John en Joke en kleinkinderen 23 februari 1979 Deurloostraat 97 hs., 1078 HV Amsterdam Gelegenheid tot afscheid nemen in het uit vaartcentrum van de Coöperatie PC, P C. Hooftstraat 183, Amsterdam-Zuid, maandag van 18.00-20.00 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben dins dag 27 februari a.s. tegen 15.00 uur op de begraafplaats Zorgvlied, Amsteldijk 273 te Amsterdam. ..De Heer is mijn Herder" Heden nam de Here tot Zich onze lieve moeder en grootmoeder Marretje Vlug weduwe van Lambertus van Beem in de ouderdom van 93 jaar. J. van Beem P. van Beem P. J. van Beem-Zabel H. van Beem M. van Beem-Sjollema en kleinkinderen Amsterdam. 22 februari 1979 Hugo de Grootkade 76 huis Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleance-bezoek zondag middag van 4.30 tot 5 uur en maandagavond van 7.30 tot 8 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereni ging P.C.B. u.a., Vondelstraat 101, Amsterdam. De rouwdienst zal worden gehouden dinsdag 27 februari om 13.30 uur in het wijkgebouw achter de Petruskerk aan de Spaarndammer- dijk 687 te Amsterdam-Sloterdijk. waarna om 14 uur de teraardebestelling zal plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Tevens na de teraardebestelling gelegenheid tot condoleren in het wijkgebouw. Enige en algemene kennisgeving Met groot verdriet geven wij U kennis, dat 2acht en kalm van ons is heengegaan, mijn goede man, onze dierbare en zorgzame Vader, onze fijne Grootvader, Marcus Samuel Nicolaas Kriek Ridder in de orde van Oranje Nassau Op de leeftijd van 83 jaar. Ebeline Kriek-Tuin Beatrix Kriek Tom, Ruud en Otto Bob Kriek Diny Kriek-Dekker 1098 RZ AMSTERDAM 23 februari 1979 Ehrlichstraat 1'. De overledene is overgebracht naar Uitvaart centrum „Zuid", Fred. Roeskestraat 91 te Am sterdam Bezoek maandag tussen 15.00 en 16.00 uur en tussen 19.00 en 20.00 uur. De Crematie zal plaatshebben dinsdag 27 fe bruari te 11.35 uur in het crematorium op „Westgaarde". Ookmeerweg 275, einde Osdor- perban. bereikbaar met bus 23. Vertrek van het Uitvaartcentrum te 11.15 uur. Thuis geen bezoek. Th. W. Verwoerd Meidoornlaan 3, Lopik 03475-1480 1954 POELDIJK Op 1 maart hoopt de weled. heer F. C. Groen het feit te herdenken dat hij 25 jaar als hoofd ai onze school is verbonden. Het bestuur nodigt oud leerlingen, ouders en belanl stellenden uit voor de receptie welke gehouden woij van 16.30-18.00 uur in het gebouw van Chr. en J Belangen aan de Monsterseweg 90 te Poeldijk. Namens het bestuur van de School i de Bijbel: A. v.d. Berg, voorzitter. J. S. Vellekoop, secretaris! Op 22 februari nam de Here tot Zich, op de leeftijd van 63 jaar, onze lieve zwager en oom Hendrik A. Kuipers echtgenoot van Helena Boiten Eelde: T. Ubbens-Boiten R. Ubbens Amsterdam: W. Boiten neven en nichten. Voor ons nog plotseling heeft de Here tot Zich genomen, mijn lieve man, onze lieve vader en grootvader Albert Willem Buit op de leeftijd van 74 jaar Vledder: H. Buit-Bennen Newcastle (Zd.-Afrika) R. Buit L. Buit-Nel Toetsi, Hendrikje, Wim Nijensleek M. Buit Heerde: W. Jonkes-Bult J. Jonkes Hendrieke, Frederik Willem, Rein Nijensleek: J. G. Fokkinga-Buit A. Fokkinga, Hijlke, Jan-Willem. Sietse Vledder 23 februari 1979 Meulhoek 37 De rouwdienst zal D.V. plaatsvinden in de Geref. kerk ten Nijensleek op woensdag 28 februari a.s. om 13.30 uur waarna de begrafe nis zal plaatshebben op de algemene begraaf plaats te Vledder. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het Dorpshuis „de Giet'n Stede" Schoolweg te Nijensleek. Geen bloemen. Indien wij met Christus gestorven zijn, geloven wij dat wij ook met hem zullen leven Rom: 6 vers 8 Ten gevolge van een ongeval werd van ons weggenomen mijn lieve man, onze vader, onze zoon en schoonzoon, broer, zwager en oom Daniël Rindert van der Meulen op de leeftijd van 41 jaar Luxemburg: Elly van der Meulen-Joosten Ane Ellen Sjoukje Daniël-Rindert Rindert Daniël Alphen a/den Rijn: fam. van der Meulen Arnhem: fam. Joosten Luxemburg, 23 februari 1979 "15. AUée Pierre de Mansfeld Er zal D.V. een rouwdienst worden gehouden woensdag 28 februari om 14.30 uur in de Goede Herderkerk, ten Harmsenstraat 14, Alphen aan den Rijn, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben om 15.30 uur op de Oosterbe graafplaats. verlengde Aarkade te Alphen aan den Rijn. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de aula op de begraafplaats. HILVERSUM (ANP) Van l| 1 oktober zullen er op zond; geen televisieuitzendirffeen j heeft het NOS-bestuur sloten. Sinds 15 november vorig ja: er op zondagmiddag telej gramma's uitgezonden on nica toen zendtijduitbreidi die voorlopig op de zondaj terechtkwam. Op 1 april 1 nica evenals de andere omraj vaste uitzendavond, waai de zondagmiddag verdwijnt^ w Per 1 oktober zullen de grote organisaties op zondagmidi gramma's gaan uitzenden TROS en de tv-programi van de NOS vonden dat de middaguitzendingen tussen 1 oktober door moesten gaai het publiek eraan gewend raakt. De andere grote oi voelden daar niet voor. Med de NOS zich inmiddels om pi redenen heeft teruggetrok sloot het NOS bestuur om de middagen tussen 1 april en 1 televisieloos te laten. et: de ina e im AMSTERDAM De jury door Tuschinski uitgeschrev scenario-wedstrijd, bestaand! mon van Collem, Ate de Jonj e'r^ ten van Rooyen, Paul Verho _c Gysbert Versluys heeft eens jri] besloten geen hoofdprijs. n<B j extra-prijs toe te kennen. i':0y. plaats daarvan 3 prijzen ƒ4000- en. bij wijze van aaijn ging, 4 extra prijzen van ellCt waarmee het totaal te beste< en, zenbedrag van ƒ20.000 kon lt uitgegeven. Reden van de i|het kenning van één hoofdprijs iSgCj jury van mening is dat geeAV ingezonden scenario zich operz wijze onderscheidt van de res 0, inzendingen, inaajr dat daarni j v zevental inzendingen qua o e teit en idee van een dermate!, en kwaliteit zijn, dat zij in i 0'j king komen voor bekroning. )rt men van de bekroonde scenaLe hun auteurs zijn: 3 prijzf 4000.- voor „De Wolfsangel' Öttenhof; „De Smokkelaars'' Voortbeytel en „Alex M." vi Reisel. 4 prijzen van 2000. Messenwerper" van Han „Mijn eerste Leven" van H. di „Niemand" van J. W. Drukkei Hoitink en „Een Heer die de orde deed wankelen" van A. ENSCHEDE (ANP) Om stuurlijke chaos in Twente te Dra men moet deze streek zo sne lijk een provincie worden. D kern van een motie die de tse gewestraad heeft aangenom gewestraad wijst er de regerir Tweede Kamer op dat de bestuursstructuur (een schappelijke regeling van 1 gemeenten) op de lange tem aanvaardbaar is. II D Jnt CJ luistert graag naar klassieke muziek? En u bent in het bezit van een platenspeler? Dat zijn dan twéé goede redenen om drie gratis afleveringen van het ver nieuwde maandblad DISK aan te vragen. Want bent degene die ons beter dan wie ook kan ver tellen of DISK nu helemaal is wat 't moet zija Doe 't Help ons. Het is de enige tegenprestatie die wij vragen voor die drie dikke bladen boordevol interessante informatie over klassieke muziek en hifi-techniek. Het beoordelen van DISK zal u zeker meer plezier dan moeite opleveren. Stuur de bon daarom vandaag nog weg. Voor drie gratis nummers, waar u als muziekliefhebber vele uren door ge boeid zult zija Alvast bedankt voor uw medewerking! Tests o.a." 3x DISK (Oftewel 3 x f 4,50 kado] Hoe is die moderne gids van de klassieke mu poi Mooi? Boeiend? Veelzijdig? Afgestemd op 1 wil? Bekijk 't. Beoordeel die rijk geïllustreerde i kend gedocumenteerde ruim 80 bladzijder nummer. Geniet van die zeer uitvoerige testrapp en die onvergelijkelijke vergelijkende discogra Allemaal gratis voor u, als u meedoet aan onze beoordelingstest. Het oordeel is aan u! Stuur mij gratis 3 exemplaren en ik zal mijn oordeel geve NAAM: STRAAT/NR.: POSTCODE/PLAATS: In envelop vóór 16 maart 1979 zenden aan: DISK, Antwoordnummer 10, 3800 VB Amersfoort Ht Ike n r est De bi Mei ik; itel Ben

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 10