FAMILIEBERICHTEN :sr uk ksi 1; DINSDAG 20 FEBRUARI 1979 TROUW/KWARTET 6 - RHj kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeli|k van 16 00-20 00 uur Met blijdschap en dank baarheid kondigen wij de geboorte aan van onze kleindochter en ons nichtje Nikki geboren 16 februari 1979 Dochter van Rene en Willy IJsselstein Correspondentieadres: Voordewind 40 1034 KV Amsterdam. trouwtekst 1954 Psalm 84 12 Koos-Ellen Cees-Mieke Pieter-Carla Arjan laten u weten dat D. V. onze ouders Piet van der Windt Leny van der Windt-Hordijk op zaterdag 3 maart a.s. de dag herdenken dat zij 25 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Zij willen deze gebeurtenis met familie en kennissen vieren op vrijdag 2 maart a.s. U die onze ouders wilt komen feliciteren bent van harte welkom op vrijdag 2 maart a.s. van vijf tot halfzeven m het Geref. kerkcentrum. Westsingel 2 te Oudewater. Oudewater. 16 februari 1979 Linschoterpoort 2 Op 23 februari a.s. hopen, zo de Here wil, onze lieve ouders en grootouders G. te Rietstap D. te Rietstap-te Lindert de dag te gedenken dat zij 40 jaar geleden in het huwelijk zijn verbonden. Wij zijn daar dankbaar voor en stellen U in de gelegenheid hen te feliciteren van 3 tot 5.30 uur n.m. in „de Schakel", Margrietlaan 1 te Koekange. Hun kinderen en kleinkinderen. Kerklaan 9 Koekange (Dr.) Met vertrouwen in God's genade, is na een geduldig gedragen ziekte, van ons heengegaan, onze lieve man en vader Jan van der Stouwe echtgenoot van G. van Dijk op de leeftijd van 76 jaar. Enschede: G. van der Stouwe-van Dijk Amstelveen: K. J. H. van der Stouwe Enschede. 18 februari 1979 Janninksweg 139 De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 22 februari op de Oosterbegraafplaats vanuit de aula „Memento Mori", Noord Esmarkerrond- weg 372 te Enschede. Indien u de begrafenis wenst bij te wonen wordt u verzocht om 12.45 uur in de aula aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de koffiekamer op de begraaf plaats Geen bloemen. Na een moedig gedragen lijden nam de Here tot Zich onze lieve, dankbare moeder, groot- en overgrootmoeder Trijntje Visser op de leeftijd van 90 jaar; sedert 4 januari 1963 weduwe van Willem Pot Leeuwarden E J Pot Rotterdam G. Beintema-Pot M. Beintema Akkrum: A W Pot R. E. Pot-van der Zee Haastrecht D Pot S Pot-Flach Goodna (Austr.): W Pot H P Pot- Milet de St Aubain Visée (B) A Sipkes-Pot Sited recht R du Chatinier-Pot C C. J. du Chatinier Joure J. Boiten-Pot J. Botten Hoogeveen A Pot T. Pot-Huizenga Rozendaal J E. Tiemersma-Pot H. G. N. Tiemersma Rotterdam T. Kemper-Pot K. Kemper Utrecht: J A Pot B Pot-Scholte Kleinkinderen en achterkleinkinderen Jourc. 14 februari 1979 Prot. Verpleeghuis ..De Flecke" Correspondentieadres Feansterdvk 14. 8491 BW Akkrum De begrafenis heeft in besloten familiekring op de Algemene Begraafplaats te Sneek plaatsgevonden Heden is in haar Heiland ontslapen onze lieve moeder en oma Rie van Nes-Quaak gehuwd geweest met Mees van Nes. op de leeftijd van 58 jaar. ..Zij is verlost. God heeft haar welgedaan." Catherine en Jan Minnaar van Nes Kees en Els van Nes- Minnaar Joke en Wim Knibbe- van Nes Addie en Danny van Nes- Gobert Jacques van Nes Agnes Mallet Anne-Marie en Jean Claude Jacquemin-van Nes en kleinkinderen. De rouwdienst zal gehouden worden op woens dag 21 februari om 3 uur te St. Mesmes. Frankrijk, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden. Corresp.adres: J van Nes. Marquéglise 60490 Ressons sur Matz. 17 februari 1979. Op de dag des Heren, is in Jezus ontslapen onze lieve vader, groot- en overgrootvader Gerrit Boon weduwnaar van Grietje Haaring in de gezegende ouderdom van 91 jaar. Psalm 68 vers 7 's-Gravenzande: E. Boon 's Gravenzande: C. Boon-van der Wel 's Gravenzande: P. den Boer-Boon H. den Boer Monster: G. van der Hout-Boon P. W. van der Hout 's-Gravenzande G. Boon A. Boon-van der Burg Klein- en achterkleinkinderen 's-Gravenzande, 18 februari 1979 Naaldwijkseweg 65 Liever aan huis geen bezoek. Gelegenheid tot condoleren woensdag 21 fe bruari van 19.30-20.30 uur in de Geref. Zuider- kerk, Naaldwijkseweg 123 A te 's-Gravenzan de. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden donderdag 22 februari in de Geref. Zuiderkerk. aanvang 13.30 uur, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te 's-Gravenzan de. In heerlijkheid opgenomen mijn lieve man. onze lieve vader, grootvader, broer, zwager en oom Jan Krijn Mosselman op de leeftijd van 70 jaar J. Mosselman-Oostendorp Zambia Leo en Judith Remco en Jeroen 's-Gravenhage: Gerrit en Monique Menno en Tamara Jan en Hanny Richard én Danny Eibert en Gees Marco Arelia en Willem Fiona en Nancy West-Duitsland: Joke en Werner 's-Gravenhage Arnold en verdere familie 's-Gravenhage. 17 Weteringkade 78. februari 1979 Liever geen bezoek De rouw- en dankdienst zal worden gehouden donderdag 22 februari om 13.00 uur in de aula van ..Westduin". Ockenburghstraat te 's-Gra venhage Loosduinen, waarna de begrafenis zal plaatshebben. „Veilig in Jezus' armen." Opgenomen in Heerlijkheid, na een ziekte van enkele maanden, onze lieve nicht Cornelia Fettjes in de ouderdom van 79 jaar. Haar intens en hartelijk meeleven deed haar een heel eigen plaats innemen in onze familie. B. J. Monroy L. Monroy-Jonker Amsterdam, W. C. Kooistra-Monroy D. Kooistra Utrecht, J. G. Hagen H. Hagen-Huiskamp Amsterdam. A. Diepersloot-Friecke Amsterdam, 19 februari 1979 Correspondentie-adres: W C. Kooistra-Monroy Adelaarsweg 82 Amsterdam-Noord Gelegenheid tot condoleantie-bezoek donder dagavond van 7-8 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereni ging P.C.B. u.a.. Vondelstraat 101 te Am sterdam. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 23 fe bruari om 13 uur op de Nieuwe Oosterbegraaf plaats aan de Kruislaan te Amsterdam. Ver trek van de Vondelstraat 101 ongeveer 12.15 uur. Na een langdurige ziekte nam de Here uit ons midden weg onze beste broer en zwager Theodorus Philippus van der Waal op de leeftijd van 56 jaar. „De Heer is mijn Herder" Harderwijk: M. M. de Jong-van der Waal M. J. de Jong Apeldoorn: Th. van der Waal W. van der Waal-Geels Harderwijk: W. T. Rob-van der Waal E. H. Rob Vlaardingen: W. van der Waal N. van der Waal-van der Schaft Vlaardingen: F. van der Poel-van der Waal K. J. van der Poel Bellflower (U.S.A.): C. van der Waal-van Altena 17 februari 1979 De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum van de Monuta Stichting, Loolaan 67 te Apeldoorn, waar gelegenheid is tot condoleren dinsdag 20 februari van 19.45-20.30 uur. De begrafenis zal plaatshebben woensdag 21 februari om 12.00 uur op de algemene begraaf plaats „Heidehof" te Ugchelen (Apeldoorn). Vertrek van het rouwcentrum om 11.30 uur. Algemene kennisgeving Op Zijn tijd. maar voor ons op het aller onver wachtst. nam de Heere tot Zich. Zijn kind, mijn innig geliefde man en onze lieve, zorgza me vader en opa Herman Boeve op de leeftijd van 65 jaar. ..Maar gij zult Mij zien, want Ik leef en gij zult leven". Job. 14 19 Wilsum: D. Boeve-Witteveen IJsselmuiden: M. Schutte-Boeve G. J. Schutte G. Winkelaar-Boeve H. Winkelaar Lemelerveld: H. Boeve J. Boeve-Kelder Kampen: H. de Ruiter-Boeve M. de Ruiter Wilsum: H. Boeve W. Boeve-Sanders Ommen: M. Boer-Boeve P. Boer Hasselt: G. Bergman-Boeve R. Bergman Olst: B. van Dieren-Boeve H. van Dieren Wilsum: A. Boeve D. Boeve-de Groot Wilsum: H. J. Boeve L. Boeve-Both Wilsum H de Graaf-Boeve C. F. de Graaf en kleinkinderen Wilsum. 16 februari 1979 Westenbergstraat 17 Geen bloemen Gelegenheid tot condoleantiebezoek dinsdag 20 februari a.s. van 19.00 tot 20.00 uur in het Geref. Jeugdgebouw aan de Molenbelt te Wilsum. De rouwdienst zal plaatsvinden woensdag 21 februari a.s. in de Geref. kerk aan de Dorps weg. die geleid zal worden door de weleer waarde heer J. S. Siegers. Aanvang der dienst, welke voor een ieder toegankelijk is. om 13.30 uur De teraardebestelling zal hierna om 14.15 uur plaatsvinden, op de algemene be graafplaats van Wilsum. „Mijn genade is U genoeg" Heden is vrij onverwacht van ons heengegaan onze zeer dierbare schoonzuster en vriendin Antje Guurtje van Vuure op de leeftijd van 66 jaar Zuid O. Beemster; A. van Vuure-Klaasse Bos Dussen; J. van Vuure-Steketee Soest; F. M. C. de Bruine Soest. 19 februari 1979 Kastanjelaan 1 De overledene is overgebracht naar de rouw kamer van het ziekenhuis „Zonnegloren" te Soest. Gelegenheid tot bezoek aldaar donder dag 22 februari a.s. van 19 tot 20 uur. De crematie zal plaatshebben vrijdag 23 febru ari om 10.30 uur in aula II van het crematorium „Daelwijck". Floridadreef 7 te Utrecht (Over- vecht). Vertrek vanaf Kastanjelaan 1 om 9.45 uur. Met diepe verslagenheid nam onze schoolge meenschap kennis van het plotseling overlij den van onze leerling Ron Wertwijn Dit jaar zou hij zijn veelbelovende schoolloop baan met succes afsluiten. Zijn prettige om gang met medeleerlingen en leraren en inne mende persoonlijkheid blijven in onze herin nering voortleven Leiden. 16 februari 1979 M T S. van het Koninklijk Genoot schap Mathesis Scientiarum Geni- trix. Na een geduldig ziekbed van twee maanden ontsliep in Zijn Heer en Heiland mijn lieve man. onze zorgzame vader, groot- en over grootvader Edo de Jong op de leeftijd van 80 jaar echtgenoot van S. Kapinga 1 Thess. 4 16 en 17 Oostwold (Gld 16 februari'1979 Noorderstraat 50 S. de Jong-Kapinga Rotterdam: M. Penninga-de Jong B. Penninga Meppel: G. Meijer-de Jong J. T. Meijer Meppel: H. de Jong C. M. de Jong-Posthumus Dieren: T. J. Dijkhuis-de Jong H. Dijkhuis Klein- en achterkleinkinderen Thuis liever geen bezoek. De begrafenis zal D.V. plaatshebben op woens dag 21 februari om 14.00 uur op de begraaf plaats te Oostwold. Hieraan vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in de gerefor meerde kerk aldaar. Samenkomst om 13.15 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in „Ons Gebouw" naast de kerk. Heer, ik wil Uw liefde loven, al begrijpt mijn ziel U niet. Met droefheid berichten wij u het heengaan van onze lieve vader en grootvader Melle Montsma weduwnaar van Trijntje Boersma op de leeftijd van 65 jaar. Dronten: Tineke Montsma Bennekom: Cissy en Han Vreven Thorn, Suzanne en Erik Doorn: Joke en Tom Hovestad Ellen Slootdorp: Martha Montsma Slootdorp: Jan Montsma Wanda Meulenberg 19 februari 1979 Wieringerrandweg 4. 1774 N.A. Slootdorp. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op donderdag 22 februari om 13.00 uur in de „Ankerkerk" te Hypolitushoef waarna de be grafenis op de algemene begraafplaats te Mid- denmeer zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in „de Meerbaak". prof. ter Veenweg 2. te Middenmeer. Psalm 17:8 „Maar blij vooruitzicht dat mij streelt" Heden ging van ons heen naar het vaderhuis met de vele woningen onze lieve pleegvader en grootvader Sent Oelen weduwnaar van J. Klinkhamer in de ouderdom van 86 jaar Den Haag: L. M. van den Oever-Hoegee S. van den Oever S. van den Oever jr. J. van den Oever-Vis Vorden, 18 februari 1979 „De Wehme". Nieuwstad 32# Corresp.adres: P. Langendijkstraat 436. Den Haag De teraardebestelling zal plaatshebben don derdag 22 februari om 13.00 uur op de algeme ne begraafplaats te Vorden. De rouwdienst wordt gehouden om 12.00 uur in „De Wehme" Geen bloemen Heden werd uit onze familiekring weggeno men onze oom Sent Oelen weduwnaar van Jantje Klinkhamer Oom wist aan Wie en hij zich toevertrouwde In dankbaarheid gedenken wij hem K. Klinkhamer M. Klinkhamer-Sohl R. Klein Ikkink-Klinkhamer D. J Klein Ikkink J v. d. Schee- Klinkhamer C v. d. Schee H v. d. Brandt- Klinkhamer P M. A. v. d. Brandt 18 februari 1979 Mijdrecht. Groot Mijdrechtstr. 36. Op 19 februari is van ons heengegaan onze lieve nicht Anna Maria Breemaat in de ouderdom van 95 jaar. Uit aller naam: H F A Verkerk Amsterdam. 1979 Correspondentie-adres H. F. A Verkerk. Jan van Galenstraat 203 1056 BV Amsterdam De overledene is overgebracht naar het uit vaartcentrum van de Coöperatie PC Ook- meerweg 273. Amsterdam-Osdorp, alwaar geen bezoek De teraardebestelling zal plaatshebben don derdag 22 februari a.s. tegen 13.30 uur op de begraafplaats Westgaarde. Ookmeerweg 275. Amsterdam-Osdorp (bereikbaar met bus 23). isc Veilig in Gods hoede Heden nam God op Zijn dag tot Zich voor oi geheel onverwacht mijn geliefde man. onz lieve zorgzame vader, schoonvader en opa Johannes van Klaveren op de leeftijd van 68 jaar. M. van Klaveren-Groeneveld Leny en Arie Jan en Nel en kleinkinderen r 18 februari 1979 Zevenbergsedijkje 98 3079 DR Rotterdam De overledene ligt opgebaard in het rouwcea jor trum „Zuid-Holland". Maasdamstraat ras aa; 3=ts (Mijnsherenplein). Bezoek en gelegenheid tot condoleren aldai dinsdag a.s. van 20.15 tot 20.45 uur en woei dag a.s. van 19.30 tot 20.00 uur. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden doJam derdag 22 februari a.s. in de Groenetuinkerl t Groenetuin 353. Aanvang van de dienst om 12.30 uur waarna d yy begrafenis zal plaatshebben op de begraa plaats te Barendrecht om r 13.15 uur. Vertrek vanaf de kerk om 13.00 uur m ere n id th rt< Ik heb geloofd en daarom zing ik. daarom zmi 0f1 ik U ter eer. Met ontroering hebben wij kennis genomer V van het onverwachte overlijden van ons trou „v we lid, de heer ra :or J. van Klaveren Wij wensen zijn vrouw en kinderen God' |de nabijheid toe. Dirigent, bestuur en leden Geref. zangkoor „IJsselmonde" Rotterdam, 18 februari 1979. in: c te n im !0. K Ik weet het niet, ik zal het nooit be- gnjpei waarom een mensenleven wordt bekort waarom de ene bloem tot vrucht mag rijpen, de andere reeds in de knop verdort. 'der Eens zullen wvj misschien dit gaan be- d> grijpen; |jg waarom een mensenleven wordt bekort. |ke waarom een knop soms snel tot vrucht kei mag rijpen zodat hij nooit verwelkt meer, noch icll, verdort. >ud E. Yskes-Kooger lirsl ima Na een moedige strijd tegen een ernstige ziekte 11^8 heeft God tot zich genomen onze lieve livi mo Anne-Marie Ze werd 24 jaar oud. P. van der Linden M. C. van der Linden- Broekhuizen Peter Erik Marjolein Heerjansdam, 17 februari 1979 Develweg 8a. Er is gelegenheid tot rouwbezoek op dinsdag 20 februari a.s. van 19.30 tot 21.00 uur in de zaa van de Geref. Kerk, alhier. De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 21 februari om circa. 15.15 uur op de algemene begraafplaats te Heerjansdam. Vooraf zal er in °a de Geref. Kerk een rouwdienst gehouden wor- den. welke geleid wordt door Ds. Luuk van Loo, 's middags om 14.30 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de zaal van de kerk. Heden werd van ons weggenomen na een ge duldig gedragen lijden Anne-Marie v.d. Linden Wij hebben haar moed bewonderd. Leerlingen, oud-leerlingen, ouders en collega's Kleuterschool „de Lindehoek". Heden werd van ons weggenomen na een moe dig en geduldig gedragen lijden Mej. A. M. v.d. Linden Onze gedachten zijn bij haar en haar familie Bestuur Ver. Chr. Volksonderwijs Zwijndrecht dil eld itar ziji ■ent lich tigd 'eni. iwd cht< gen tide die we len tral Htx ntb Igii pp len; Vo Geheel onverwacht nam de Here tot zich onze, geliefde broer, zwager en oom Pieter Stronkhorst echtgenoot van M. Stronkhorst-Engelaan Germiston, Zuid-Afrika: J. H. Stronkhorst M. Stronkhorst-Hey Hilversum: J. de Jong A. de Jong-van Dijk )e Coel lers Den Haag: G. C. Erkelens-Stronkhorst E. Stronkhorst-van Zwanenbergh M. Stronkhorst Gorinchem: M. Stronkhorst E. Stronkhorst-Slotema Neven en nichten 16 februari 1979 Condoleantie-adres Riouwstraat 204. Den Haag Het adres in Zuid-Afrika is De Bruynstraat 165 Weavindpark 0184 Pretoria Vervolg familieberichten zie pag. 1 6 >OS! en 'eb. nin >p fe 1 flen and 'ad Jebi Pers Bjdi ilto org »ee >p "ft ar

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 8