medewerker(-ster) mediaplanning PERSCOMBINATIE ml FAMILIEBERICHTEN ZATERDAG 17 FEBRUARI 1979 Vervolg familieberichten zie pag 39 TROUWKWAt kunnen van maandag tol en met vri|dag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond »s dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur 1954 1979 D.V. 24 februari 1979 hopen onze ouders W. van de Griend C. van de Griend-den Otter te gedenken, dat zij 25 jaar geleden in het huwelijk traden. Willem Elles Arjan Als u hen hiermee wilt feliciteren bent u van harte i welkom op 23 februari a.s. tussen 18.30 en 20.30 uur in zaal „de Uitspanning" bij Aanen, Doormanplein 4 te Barendrecht. Barendrecht, februari 1979 Paddeweg 44 40 jaar getrouwd. G. M. van Poppel C. C. Molendijk Krommehagen 136, 3078 RH Rotterdam Tel: 827631. Receptie: vrijdag 23 februari a.s. van 19.30-20.30. Pelgrimskerk Reijerdijk 51 Rotterdam-I Jsselmonde. Algemene kennisgeving In Zijn ondoorgrondelijke wijsheid heeft God plotseling tot Zich genomen onze geliefde man, papa, zoon en schoonzoon Evert Jan Bosch echtgenoot van H. Hoff, op de leeftijd van 40 jaar. „De Here is mijn Herder, mij zal niets ontbreken." Daarle: H. Bosch-Hoff Jennet Johan Gert Herald J. Bosch-Hellwich G. Hoff Daarle. 15 februari 1979 Dalvoordeweg 17 De teraardebestelling zal plaatshebben op dinsdag 20 februari a.s. om plm. 2 uur op de bijzondere begraafplaats te Daarle. Vooraf wordt een rouwdienst gehouden in de Ned. Herv. Kerk te Daarle om 1 uur. U wordt uitgenodigd hierbij aanwezig te zijn. Gelegen heid tot condoleren op maandagavond 19 fe bruari van 7.15-7.45 uur in de aula achter „De Rank". Brinkstraat, Den Ham en voor de dienst. Geen bloemen Heden behaagde het de Here plotseling uit ons midden weg te nemen onze gewaardeerde werkgever Evert Jan Bosch op de leeftijd van 40 jaar Trooste de Here zijn diep bedroefde vrouw, kinderen, moeder, schoonvader en verdere familie Personeel van de firma weduwe J. Bosch „de Landbouw" te Daarle Daarle. 15 februari 1979 Na een kortstondige ziekte heeft God in Zijn hemelse heerlijkheid tot Zich genomen onze innig geliefde vader en opa Jan van Dijk sedert 2 oktober 1966 weduwnaar van Jelkje Bron op de leeftijd van bijna 73 jaar. Oldehove: G. Ypema-van Dijk G. Y pema Jelly en Luit Booike Janita Oldekerk: J. van Dijk M. van Dijk-Poelman Jan-Hylke Ineke Jelly Velp (Gld): H. van Dijk D. van Dijk-v.d. Scheer Jan-Jakob Wim Jelly Dirk Dita Oldehove, 14 februari 1979. Correspondentie-adres: Kerkpad 11. Oldehove. Gelegenheid tot condoleren op vrijdag 16 en zaterdag 17 februari a.s. 's avonds van 19.30 tot 21.30 uur op Kazemeweg 31 te Oldehove. Rouwdienst maandag 19 februari 1979 aan vang 14.00 uur in de Geref. Kerk, Wilhelmina- straat te Oldehove. Teraardebestelling om 15.00 uur op de be graafplaats te Niehove. Nadat hij ruim 50 jaar zijn beste krachten aan onze kerk heeft gegeven nam de Here op Zijn tijd tot Zich br. Nicolaas Ritsema op de leeftijd van 78 jaar. Namens de Gerefprmeerde kerk van Spijk (Gr.): M. J. Heule. praeses D. Oosterhuis. scriba. Spijk. 15 februari 1979. Op 16 februari 1979 moesten wij afscheid ne men van onze fijne opa Arend Korenhoff Hij werd bijna 85 jaar. Wij mogen weten dat hij nu weer terug is bij de Here God. Rob en Liesbeth Irene en Klaas Dinneke en Cors Aart en Titia Leendert Arend. Bas en Dorien Willeke en Theo Jaco Adè Christine Wim „De Here zal uw uitgang en uw ingang bewaren van nu aan tot in eeuwigheid" Heden is, toch nog onverwacht heengegaan in de eeuwige rust, onze fantastische vader, lieve broer, zwager en oom Arend Korenhoff weduwnaar van G. J. Koning in de ouderdom van 84 jaar Heemstede; N. Korenhoff G. Korenhoff-Bogaards Leiden; C. van der Plas-Korenhoff B. van der Plas Sassenheim; A. Gesink-Korenhoff D. W. Gesink Leiden; Tante Mien Korenhoff en verdere familie Leiden 16 februari 1979 Rosenburch, 148 Corr. adres; Lorentzkade 26 (thuis geen bezoek) De overledene is opgebaard in de rouwkamer „Eenvoud" van Ingen Schenau, Hogewoerd 84 Bezoek aan de rouwkamer maandagavond a.s. van 7.00-8.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden dinsdag 20 febru ari a.s. in de aula van de algemene begraaf plaats „Rhijnhof' te 12.00 uur, waarna de ter aardebestelling aldaar zal plaatsvinden. Ook na de begrafenis gelegenheid tot condole ren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Er is een land van louter licht waar heil'gen heersers zijn. Nooit gaat de gouden dag daar dicht in duisternis of pijn. Lied 290. Na een geduldig gedragen ziekte werd door God van ons weggenomen, op de leeftijd van 72 jaar, onze lieve man, vader, schoonvader, opa en oom Jan Johannes Roelof Schmal. Den Haag; M. C. Schmal-Vermeulen Zoetermeer: Roy en Marina Utermark-Schmal Dennis, Michael Leutingerwolde: Hans en Elly Schmal-de Wit Budel: Donald en Heléne Jesayes-Schmal Mycha, Miriam En verdere familie DEN HAAG. 14 februari 1979 Van Weede van Dijkveldstraat 13 Liever geen bezoek Geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden maandag 19 februari om 12 uur door Drs. M. C. Kersten in de Bethelkerk, Jurriaan Kokstraat, waarna de bijzetting in het familiegraf op de Oosterbe graafplaats aan de Rodelaan te Voorburg zal plaatshebben om 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de rouwdienst in de kerk. In Oranje Nassau's Oord te Renkum, waar zij het laatste jaar liefdevol werd verpleegd, is in de hoop op eeuwig leven overleden mijn gelief de vrouw, onze zorgzame moeder en grootmoe der in de leeftijd van 86 jaar Johanna Petronella Mak geboren Riepsaame Heelsum: H. D. Mak Driebergen: W. van der Marei-Mak C. van der Marei Paul, Hanneke Sarnia (Canada): H D Mak H. M. Mak-Sonneveld Robert, Randy, Eileen, Shirley Geleen: J. W. van der Linden-Mak K. W. van der Linden Annemargreet, Henk, Joost 13 februari 1979 „De Koningshof', flat 103 Utrechtseweg 62 6866 CM Heelsum De begrafenis heeft op vrijdag 16 februari in familiekring plaatsgehad op de bijzondere be graafplaats, Koninginnelaan te Heelsum. Het zij wij dan leven, hetzij wij ster ven, wij zijn des Heren." Rom. 14:8b Op God's tijd, voor ons geheel onverwachts, heeft de Here thuis gehaald onze geliefde zoon, schoonzoon, broer, zwager en oom Gcrrit Jan Laarman echtgenoot van Lenie van Vulpen, op de leeftijd van bijna 48 jaar. Namens de families ZwoUe: G. J. Laarman sr. Goor: G. van Vulpen Zwolle. 15 februari 1979 Ik zie een poort wijd openstaan waardoor het licht komt stromen. De Heer nam uit ons midden weg mijn lieve man, onze lieve vader en grootvader Alle de Vries geboren 20-2-1902, echtgenoot van Rigtje Vellema, Ridder in de Orde van Oranje Nassau, Ridder in l'Ordre National du Lion de Republique du Sénégal. Kootstertille: R. de Vries-Vellema Leidschendam: B. Braun-de Vries W. Braun Eelde: J. de Jong-de Vries R. de Jong Winschoten: A. de Vries M. de Vries-Rusticus Rotterdam: A. de Vries C. J. C. de Groot Hummelo: D. de Vries J. E. H. de Vries-van der Horst Den Haag: A. de Vries M. de Wit Groningen: R. Asensio Moreno-de Vries L. Asensio Moreno Jeltje Romkje t Kootstertille, 14 februari 1979 Rijksweg 21 De begrafenis zal plaatsvinden op 19 februari a.s. Gelegenheid tot condoleren van 13.30-14.00 uur in de Geref. Kerk te Twijzel met aanslui tend een rouwdienst geleid door Ds. E. Wes- bonk te Drachten. Daarna vertrekt de rouw stoet naar de begraafplaats te Oenkerk. Aan huis liever geen bezoek „Jezus neemt de zondaars aan, mij ook heeft hij aangenomen, doet de Hemel opengaan. Tot mijn Heiland mag ik komen, die mij troost en bij zal staan, Jezus neemt de zondaars aan." Geheel onverwacht is in haar Heer en Heiland ontslapen onze lieve en zorgzame moeder en schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder, schoonzuster en tante Jacoba van Berkel-Keijzer sinds 1963 weduwe van Leendert van Berkel op de leeftijd van 91 jaar. Maasdijk( J. van Berkel J. van Berkel-Quak Den Helder: J. van Berkel L. van Berkel-Wedly Honselersdijk: W. van Mensch-van Berkel J. van Mensch Maasland: J. van Berkel P. van Berkel-van der Kooy Maassluis: L. van Berkel W. van Berkel-van Aalst Napir (Nieuw-Zeeland): A. van Berkel M. van Berkel-de Vos Bodegraven: J. Zintel-van Berkel J. P. Zintel Zevenhuizen: J. Bosman-van Berkel A. Bosman Nelson (Nieuw-Zeeland): N. van Berkel A. van Berkel-Wessels kleinkinderen, achterkleinkinderen en verdere familie 3155 DJ Maasland 15 februari 1979 Westgaag 108. Gelegenheid tot condoleren zaterdagmiddag a.s. van 3.00 tot 5.00 uur en avond van 7.00 tot 8.30 uur in het woonhuis. De rouwdienst zal worden gehouden dinsdag 20 februari a.s. om 2.00 uur n.m. in de Gerefor meerde Kerk, Huis ter Veldelaan te Maasland. Waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Maasland om 2.45 uur n.m. Want het leven is mij Christus en het sterven gewin. Philippenzen 1:21 Steunend op Gods belofte in Christus, ontsliep heden rustig onze lieve moeder, schoonmoe der, grootmoeder, schoonzuster en tante Anna Maria van Zalings weduwe van Hermanus Jacobus van Beek op de leeftijd van 79 jaar W. Vroegop-van Beek C. Vroegop C. W. van Beek E. van Beek-van Roon Dick, Rob en Annelies en verdere familie Amsterdam, 15 februari 1979 Huizen „Patrimonium" Jan Tooropstraat 4 Correspondentieadres: Familie C. W. van Beek, Graan voor Visch 18821. Hoofddorp. Gelegenheid tot condoleantie-bezoek maan dagavond van 7-8 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereni ging P.C.B. u.a., Vondelstraat 101. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 20 fe bruari om 13 uur op de begraafplaats „Zorg- vlied" aan de Amsteldijk. Vertrek van de Von delstraat 101 ongeveer 12.15 uur. Nog onverwacht nam de Heere in Zijn eeuwige heerlijkheid op onze geliefde zwager en oom Johannes van der Gugten echtgenoot van Neeltje Schoneveld, in de ouderdom van 75 jaar. Uit aller naam: S M Schoneveld. Rijnsburg. 15 februari 1979. In vrede kan ik mij te ruste begeven en aanstonds inslapen, u'ant Gij alleen, o Here, doet mij veilig wonen. Psalm 4 9 Slapend ingeslapen, zonder ziek te zijn geweest, 88 jaar oud: Wilhelmus van Drimmelen Wij zullen hem missen. Maar zijn beeld blijft: dat van een blijmoedig christen. L. P. van Drimmelen- Spruytenburg Delft: A. G. van Drimmelen C. J. van Drimmelen-Kerkhof Haarlem: G. A. van Drimmelen E. van Drimmelen-Sala Middelharnis: W. van Drimmelen J. J. van Drimmelen-Poot Rijswijk (Z.H.): N. de Kieviet-van Drimmelen J. de Kieviet Velp (Gld): G. W. Kleppe-van Drimmelen A. Kleppe Delft: W. van Drimmelen M. van Drimmelen-Dijkstra Klein- en achterkleinkinderen. 16 februari 1979. Prof. Evertslaan 3 2628 XN Delft. De dienst van Woord en Gebed, welke zal worden geleid door Ds A. C. Hofland, wordt gehouden op dinsdag 20 februari om 14.00 uur in Huize „De Hoeksteen", Prof. Evertslaan 1, Delft. De begrafenis vindt plaats om 15.00 uur op de algemene begraafplaats „Jaffa", Jaffa- laan, Delft. Gelegenheid tot condoleren op maandag 19 februari in de ontvangkamer van Huize „De Hoeksteen" van 19.00-20.00 uur, alsmede na de begrafenis, in de aula van de begraafplaats. Geen bloemen. In de ouderdom van ruim 88 jaar is in zijn slaap ontslapen onze lieve broer, zwager en oom Wilhelmus van Drimmelen Wij geloven de vergeving der zon den, wederopstanding des vleses en een eeuwig leven. Ridderkerk: M. G. van der Staaij- van Drimmelen Amsterdam-Oost: K. Somsen-van Drimmelen G. W. Somsen Rotterdam-Pendrecht: K. van Drimmelen A. van Drimmelen-Somsen neven en nichten Rotterdam, 16 februari 1979. De Here nam uit onze familiekring tot Zich, voor ons vrij onverwacht, onze lieve broer, zwager en oom Niklaas Menno Zuidveld echtgenoot van W. C. G. Wiersema op de leeftijd van 67 jaar. Arnhem, 15 februari 1979. Groningen: G. L. Zuidveld-Biewenga Ens: J. N. Zuidveld G. Zuidveld-Groendijk Holwierde: I. G. Zuidveld Groningen: M. J. Veenkamp-Zuidveld J. Veenkamp neven en nichten 't Hijgend hert. der jacht ontkomen Schreeuwt niet sterker naar 't gem Van de Frissche waterstroomen, dan mijn ziel verlangt naar God. Ja, mijn ziel dorst naar den Heer; God des levens, ach wanneer zal iJt naadren voor uw In Uw Huis uw naam verhoogen? Psalm 42 oude Heden nam de Heere tot Zich voor ons nog overwacht mijn geliefde man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Pieter Luijendijk In de ouderdom van 69 jaar. Zuidland: D. Luijendijk-Luijendijk Schagerbrug: F. Luijendijk Zaandam: C. M. Luijendijk-Bos on: H ch h inl oo tpu eaf icr M K Rockanje: W. Luijendijk E. W. Th. Luijendijk-MiddellKlgrj Zwanenburg: C. J. Luijendijk C. C. Luijendijk-Diemel Alkmaar: P. D. Luijendijk E. Luijendijk-Hermans en kleinkinderen. Zuidland, 15 februari 1979. Patiostraat 2. Aan huis liever geen bezoek. De overledëne is opgebaard in een zaal var gereformeerde kerk aan de Wilhelminasti 1 te Zuidland. Gelegenheid tot rouwbezoek aldaar maant jl avond van 7.30-8.30 uur. 1 De rouwdienst zal DV worden gehouden d 60 dag 20 februari a.s. om 2.00 uur in de gere^r meerde kerk waarna de begrafenis zal pij hebben op de algemene begraafplaats te land. Vertrek vanaf de kerk om 2.30 uur. Want ik schaam mij het evangelie niet; ti het is een kracht Gods tot behoud Rom. lltra Met grote droefheid ervaren wij het toch vrij plotselinge heengaan van onze bijstan v het pastoraat, de eerwaarde heer N *5 lie Cornells Stroo oud 77 jaar. Vele jaren diende hij onze gemeente als ou ling. Vanaf 1 juni 1969 was hij werkzaam^ bijstand in het pastoraat. Met dankbaarheid gedenken wij het vele va dat hij onder ons mocht verrichten. De gemeente en kerkeraad van t Hervormde Gemeente van Koudekerk a.d. Ri j n/Hazerswoude-Ri jnd i j k DANKBETUIGING Voor uw blijk van belangstelling en medelev dervonden na het heengaan van ons lieve zoi broertje Wim betuigen wij u onze hartelijke dank. Het medeleven persoonlijk, schriftelijk of in van bloemen tot uiting gebracht was ons ee steun en troost en zal een dankbare herii blijven. Mede namens verdere familie: D. Koopmans Loosduinen, 17 februari 1979 Monsterseweg 51G Voor de vele blijken van vriendschap en mei tijdens de ziekte en na het overlijden van mi man, onze zorgzame vader en opa Bastiaan Ockers willen wij u hartelijk dank zeggen. Het he steeds weer met dankbaarheid vervuld. A. Ockers-Vos kinderen en kleinkinderen. Meeuwen, februari 1979. (UitgeetSter van de dagbladen Het Parool, de Volkskrant en Trouw, alsmede van diverse huis-aan-huisbladen en nieuwsbladen) Op de Centrale Marketing- en Mediaresearch Afdeling bestaa binnen de media-unit een vacature voor Leeftijd vartaf 21 jaar. Deze zal zich gaan bezighouden met de cijfermatige ondersteuning van de commerciële afdelingen van Perscombinatie. Hierbij wordt o.m. gebruik gemaakt van gegevens, die via eigen terminal-apparatuur worden verkregen. Van geïnteresseerden verlangen wij een grote mate van accuratesse en zelfstandigheid. Voor een goede vervulling van de functie vragen wij: bij voorkeur opleiding HEAO, commerciële richting goed uitdrukkingsvermogen, zowel in woord als geschrift eventueel enige kennis op hel gebied van de mediaplannint bereidheid tot verdere studie. Indien u belangstelling hebt voor deze functie zijn wij gaarne bereid deze nader toe te lichten in een persoonlijk gesprek. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Perscombinatie N.V., Wibautstraat 131,1091 GL Amsterdam, t.a.v. mevr. E. Verwilligen. Telefonische inlichtingen kunt u inwinnen bij de heer A. Vreeken, tel. 020-926870, toestel 465.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 8