DIJKSTRA LUMPEN PERSCOMBINATIE N.V secretariaats medewerkster secretaresse administratief medewerker(ster) geautomatiseerde administratie JP JANSSEN BV Schimmelpfeng energieke jonge vrouw secretariaats medewerkster Riva administratief medewerk(ster) archiefmedewerker sluiter autoverz. secretariaats medewerk(st)er administratief assistente beeldschermtypiste 2 adm. medewerksters secretaresse Israël Express sekretaresse/ Medewerkster een medewerk(st)er voor halve dagen Philips-Duphar b.v. receptioniste typiste Nederlands medewerkster Off-set drukker Gunters en Meuser B.V. leuke collega medewerk(st)er mavo-meisje administratief medewerkster Medewerk(st)er afdeling boekhouding Vinytex Nederland B.V. salarisadministrateur Delta Publicity jonge vrouw LinMij NV administratief medewerker (tot 35 jaar administratieve medewerker (M/V) Balie-assistenten administratieve assistenten sekretaresses part-time medewerksters boekhouder(ster) medewerker(ster)/ telefonist(e) salarisadm.strateur (m/v) boekhoudk. medew. m/v verkoopster een verkoper Rijnen bv ZATERDAG 17 FEBRUARI 1979 bereiken ca 1.2 miljoen mensen m Nederland, onder wie bijna de helft van alle mensen in Amsterdam Plet: gezel over i kolom urt een 8 punts letter, mei een enkel woord m hoofdletters f 6.27 per regel Regel: gezel over 1 of 2 kolom breedte, mei keuze uil de volgende lenerkorpsen 8 punts kapitaal en onderkast. 12 punts onderkast. 18 punts onderkast. 24 punts onderkast 3 62 per mm-hoogte per kolom Vignet: gezet over 1 ol 2 kolom breedte, mei keuze uit dezelfde lenerkorpsen als bij regel-mmi-advertenties en gebruik van eigen (firma) naamvignet 3 98 per mm- hoogte per kolom Een bewijsnummer voor de mim-advertenties wordt uit sluitend op verzoek en 1.- inclusief porti- en admini stratiekosten verstrekt Voor een advertentie onder briefnummer wordt ƒ3- admimstratiekosten m rekening gebracht Alle prijzen zijn exclusief 4% B T W OPGEVEN VAN MINI-ADVERTENTIES Platle-Mmi. Regel-Mim en Vignet-Mim-advertenties kun nen van maandag tot en met vrijdag van 08 30 uur tot 21 30 uur worden opgegeven Teksten die voor 15 45 uur (vrijdag 13 45 uur) in ons bezit zi|n kunnen de daarop volgende dag geplaatst worden Opdrachten kunnen telefonisch worden opgegeven onder telefoonnummer 020 - 93 68 68 ol schnfteH|k. geadresseerd aan Mini-Advertentieafdeling Wibautstraat 131 1091 GL Amsterdam Wij aanvaarden geen enkele aansprakelijkheid voor scha de van welke aard ook. ontstaan door het met. niet ti|dig of onjuist plaatsen van advertenties Klachten over de uit voering van telefonisch opgegeven advertentieopdrach ten of over fouten ontstaan door onduidelijk handschrift van de opdrachtgevers, kunnen door ons niet worden geaccepteerd Oproepen, verloren voorwerpen enz. Hanneke bedankt voor een fantastisch jaar. Jeroen. Goede morgen Opa. van har te gefeliciteerd. Arnold. Ine, Reynold. Personeel biedt zich aan Biedt zich aan: kandidaats wiskunde en computerprogra- meuse. 26 jaar, in Fortraan en Assembler met 3 jaar ervaring in Seismografie en grafieken Bij voorkeur va. 8-79 in Utrecht of omgeving. JONGE MAN 35 jr i.b.v. van rijbewijs BE zkt. werkzaamhe den. Beschikt over 120rrv' opslagruimte met telefoon en parkeerruimte. Inl. tel. 020- 360580. Systeemprogrammeur c.q. systeem-analiste program meur zoekt vast werk voor halve dagen i.v.m. studie Ruime ervaring met COBOL en ASSEMBLER op diverse grote en minicomputers. Omg. A'dam. Utrecht. Rotter dam Br. o. nr. 2-19249 bur. v.d. blad. B.z.a. uitstekende KINDER OPPAS 's Ochtends, s avonds en in het weekend. Tel. 020-716099 Aannemersbedrijf Heijstadt kan op korte termijn weer opdrachten aannemen en uitvoeren. Tel. inl. 020-279951. vragen naar de heer Meester. Firma HEIJSTADT. Herengracht 498, 1017 CB Amsterdam Handels- en kantoorpers. gevraagd UITZENDBUREAU ELITE zit te springen om typistes Ne derlands/Engels, secretares ses Nederlands met steno (voor halve dagen) secreta resses Engels, ponstypistes, boekhouder PD. MBA. ass accountants (SPD-niveau) Direkt bellen betekent meteen begmnen Interesse'' Bel of kom nu naar UITZENDBUREAU ELITE. De Clerqstr 112. tel. 020- 189523 of Ferd Bolstr 137. tl. 020-710564. Amsterdam is de uitgeefster van de dagbladen Het Parool, de Volkskrant en Trouw, en een aantal week- en bvs-aan-huisbladen. met name m de regioN Holland Op het secretariaat van de centrale marketing- en medisrese- arch afdeling bestaat een vacature voor een Het secretariaat verzorgt de oplevering van rapporten, brie ven. e.d. voor de gehele afdeling. De werkzaamheden, die na een inwerkperiode met een grote mate van zelfstandigheid verricht zullen worden in nauwe samenwerking met een collega, bestaan uit het typen van tabellen, rapporten en brieven, o.a. met behulp van dictafoon-apparatuur, verzorgen van kopieerwerk, het bijhouden van de aldehngsbibliotheek bijhouden van de afdelingsagenda Bi| afwezigheid van de secretaresse van het hoofd van de afdeling zal deze medewerkster haar vervangen Vereisten voor deze functie zijn goede type- en taalvaardigheid, grote mate van accuratesse, bij voorkeur ervaring in een soortgelijke lunctie. De werktijden zijn van maandag t/m vrijdag van 8.30-17.00 uur. onderbroken met een half uur pauze BetangsteMenden kunnen hun schnftekike sollicitaties richten aan Perscombinatie N V Wibautstraat 134. 1091 GL Am sterdam. t.a.v. mevr E VerwiRigen Voor telefonische inlichtingen kunt u contact opnemen met mevr. M Slem, tel. 020-926870. toestel 373. Medisch opvoedkundig buro Centrum TE AMSTERDAM vraagt voor 28 uur per week. tofst met emge ervanng Vereisten minimaal MAVO of gelijkwaardige opleiding, vlot kunnende «ypen. kunnen werken .n een multidisciplinair team Werk zaamheden o.a. typen van verslagen, notuleren, bijhouden van agendazaken Salans volgens normen van de Ziekenfondsraad Sollicitaties schriftelijk te richten aan De Sollicitatiecommissie van het buro. Prinsengracht 717. 1017 JW Amsterdam. TROUWKWARTET VNU Tijdschriftengroep B.V. Divisie van de Verenigde Nedertandsche Uitgeversbedrijven verantwoordelijk voor de uitgave van 40 tijdschriften in binnen- en buitenland, zoekt een De medewerker(ster) zorgt ervoor dat alle advertentie-aktivi- teiten in een aantal tijdschriften worden gefaktureerd en gekontroleerd Wilt u in teamverband op een gezellige afdeling werken en bent u in het bezit van een M.A.V O -diploma, eventueel praktijkdiploma boekhouden en enige kennis van geautomati seerde administratie, maak dan een afspraak met: V.N.U. Tijdschriftengroep B.V. Afd. Personele Zaken A. J. Ernststraat 585 boven het winkelcentrum Geldertand- plein Amsterdam Tel. 020-5411345 toestel 116 Textiel transport Handels- en kredietinformatiebureau zoekt voor spoedige indiensttreding energieke, betrouwbare medewerker voor één van de voorbereidende taken op ons bureau. Enig zakelijk inzicht, kennis van de moderne talen en kantoor ervaring strekken tot aanbeveling. Opleiding: HAVO-niveau. Leeftijd: vanaf 23 jaar. Wij bieden een afwisselende werkkring met een goed salaris. 20 vakantiedagen per jaar en 8% vakantietoeslag. Schriftelijke of telefonische sollicitaties richten aan: Schimmelpfeng N.V. Keizersgracht 376. 1016 GA Amsterdam. t. dhr. H. J. Vermeulen Tel. 020-235326. Voor de organisatie en administratie van onze ontwerpstudio zoeken wij op korte termijn een leeftijd 20-25 jaar, die zich zal bezighouden met het beant woorden van de telefoon, het regelen van afspraken, de correspondentie, de traffic, het factureren; kortom een veelzij dige collega. Vorm en Kleur Grafisch ontwerpers. Willemsparkweg 94. Amsterdam. Tel 020-732119. Stork-Werkspoor Diesel B.V. zoekt (evt. parttime, ca. 30 uur per week) voor de afdeling FINANCIEEL-JURIDISCHE ZAKEN. Zij zal ten behoeve van deze kleine, internationaal georiën teerde stafafdeling alle rapportage en correspondentie verzor gen. archiveren en ingeschakeld worden bij overige werk zaamheden. Voor deze functie denken wij aan een jonge vrouw van ca. 25 jaar, zelfstandig en accuraat, met middelbare schoolopleiding, vlot steno-typiste Nederlands en Engels, die bereid is in een klein team mee te denken en mee te werken. Geïnteresseerde kandidaten kunnen voor meer informatie bellen met Heidi Kuiper, telefoon (020) 5 203 504 Schriftelijke sollicitaties te nchten aan de Afdeling Personeels zaken van Stork-Werkspoor Diesel B V.. Oostenburgermid denstraat 62. 1018 MS Amsterdam vraagt voor haar dochtermaatschappij Amsterdam Eurolease in de Van Marwijk Kooystraat ten behoeve van de afdeling Schade een KHigdia Gegadigden dienen te beschikken over een MAVO/HAVO- diploma met keuzevakken handelskennis of wiskunde. Voor nadere informatie of sollicitatie kunnen deze kontakt opnemen met RIVA N.V., afd. Personeelszaken, Overtoom 230 I. Amsterdam. Tel. 182525. Voor ons archief op ons hoofdkantoor in Amsterdam, vragen wij een leeftijd tot 50 jaar. Hij zal assisteren bij de systematische berging van alle voor de bank belangrijke gegevens. Het goed bijhouden van het archief is van belang voor het soepel doen verlopen van de werkzaamheden binnen de afdelingen. Ervaring in vergelijkbare werkzaamheden strekt tot aanbeve ling. Een opleiding op Leao-nlveau is gewenst, verdere opleiding zoals o.a. microfilmen zal binnen de afdeling geschieden. Indien u geïnteresseerd bent in deze functie, gelieve u uw schriftelijke reaktie te richten aan de afdeling Personeelsza ken van de Spaarbank voor de Stad Amsterdam. Singel 548, 1017 AZ Amsterdam. Wij zijn een vervoersonderneming, die zich hoofdzakelijk gespecialiseerd heeft in het hangend en verpakt vervoeren van kleding over de weg en door de lucht. Onze kantoren in Amsterdam en Rotterdam zijn belast met de algemene expeditie en het exploiteren van auto- en groupagediensten. Wij zoeken in verband met de uitbreiding van onze aktiviteiten: een vakbekwame en dynamische acquisiteur. Wij denken aan een jongeman van ca. 25-35 jaar. middelbare schoolopleiding, kennis van de moderne talen en een repre sentatief voorkomen. Hij dient zijn vakkennis opgedaan te hebben in een internationaal expeditie- en/of transportbedrijf Zijn taak zal zijn „de totale activiteiten van JP JANSSEN te verkopen aan bestaande en nieuwe relaties". Accent ligt hierbij op de activiteiten van de kantoren Amsterdam en Rotterdam. Standplaats van deze acquisiteur wordt ons kantoor op Schiphol. Wij bieden een goed gehonoreerde baan met alle gebruikelij ke emolumenten. Onze secundaire arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend. Een psychologische test kan onderdeel uitmaken van de selectieprocedure. Geïnteresseerd: Stuur dan Uw schriftelijke sollicitatie, die vertrouwelijk behandeld wordt, aan: JP JANSSEN BV, Post bus 4430. 1009 AK Amsterdam. Tel. 020-245151. Wij zoeken een Hij zal om kontakten onderhouden met cliënten en assura deuren. Voor inlichtingen of voor een afspraak gelieve u te belten 020- 212626 (tst. 152) Bekouw Mendes Groep bv, Stadhouderskade 2. Amsterdam. HET BUREAU VOOR LEVENS- EN GEZINSMOEILUKHE- DEN vraagt met spoed: Leeftijd v a. 25 jr. Naast tenminste Mavo-opleiding wordt typevaardigheid vereist. Gezien het werken met een dictafoon is een goede beheersing van de Nederlandse taal noodzake lijk. Van hem/haar wordt verwacht zelfstandig te kunnen werken Voor telefonische inlichtingen kunt u bellen op ma - en dinsdagochtend tussen 9 12 u. Tel 020-241436 Sollicitaties uitsluitend schriftelijk te richten aan het bureau t.a.v mevr. v. Houwelingen. te Weteringdwarsstraat 2. Adam. Voor indiensttreding op korte termijn zoeken wij een: Leeftijd 23 tot 40 jaar met opleiding MAVO/HAVO met handelsvakken, praktijkdipioma boekhouden, of administratie ve ervaring. Tevens is een goede typevaardigheid vereist. MAKELAARSKANTOOR RAPPANGE BV. afd. Verenigingen administratie. Prinsengracht 255-259. Amsterdam. Tel.: 020- 240363 en vragen naar de heer J. L. Broeren. Onze afdeling boekhouding zoekt op korte termijn, ter verster king van haar team. een ervaren. Bekendheid met het type Nlxdorf strekt tot aanbeveling. Wij bieden een funktie met uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Belangstellenden verzoeken wij schriftelijk of mondeling kon- takt op te nemen met de heer R. Beekman van onze afdeling personeelszaken. Blaupunkt (Nederland) B.V. Joan Muyskenweg 24. 1096 CJ Amsterdam. Tel. 020-934981. Bond van Volkstuinders zoekt voor spoedige indiensttreding waarvan 1 tijdelijk (ca. 6 maanden). Vereisten: MAVO-niveau, goede typevaordigheid. Leeftijd tusen 20 en 30 jaar. Taak: secretariaatswerkzaamheden zmals het aannemen van de telefoon, het uittypen van correspondentie en boekjes, verzor gen van ledenadministratie. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring. Voor sollicitaties en inlichtingen: tel. 020-823167, Centrale Markt kamer 89. Jan van Galenstraat 14. Am sterdam. Advocatenkantoor te Amsterdam, Leidsegracht, zoekt een voor hele dagen. Beheersing van steno is gewenst. Telefonisch tereflecteren no. 020-222002. Wij zoeken voor zo spoedig mogelijke indiensttreding een voor onze reserveringsafdeling. Heb je interesse, ben je tussen de 20 en 25 jaar, liefst in het bezit van een Schoevers- diploma, neem dan telefonisch kontakt met ons op. Tel. 020- 246191. Voor onze afdeling klantenservice zoeken wij (MINIMAAL 6 MAANDEN) voor eenvoudige opberg/archief-werkzaamheden. Heeft u belangstelling? Neem dan telefonisch kontakt op met Anneke Kuip, of schrijf een brief aan: FRANKLIN MINT B.V. De Rivierstaete. Amsteldijk 166. 1079 LH Amsterdam, tel. 020-445751 is een internationale onderneming, die geneesmiddelen voor mens en dier en gewasbeschermingsmiddelen ontwikkelt, vervaardigt en verkoopt. Wij zoeken voor ons hoofdkantoor aan de Apollolaan te Amsterdam een (telefoniste/telexiste) DE FUNKTIE OMVAT: het ontvangen en verwijzen van oezoekers aan een balie en regelmatig inspringen bij de telefoon- en telexcentrale, type U.B. met 25 lijnen. Afwisse- end werk, 5 dagen per week met vaste tijden van 8.30-17.00 jur. Wij denken aan een representatieve vrouw met een opleiding op MAVO-niveau en minstens één jaar ervaring in dit werk. Eenvoudige Duitse en Engelse spreekvaardigheid is gewenst. Leeftijd tussen 20 en 40 jaar. Tevens zoeken wij voor PERSONEELZAKEN een DE FUNKTIE OMVAT: heel veel afwisselend typewerk over interessante onderwerpen, die de werkende mens betreffen. Bijv. het typen van regelingen voor het personeel, verslagen van allerlei vergaderingen, mededelingen, correspondentie. Ook het archief moet worden bijgehouden. Wij danken aan een ervaren en accurate vrouw met een opleiding op MAVO-niveau, die voor deze funktie belangstel ling heeft en houdt; de leeftijd is hierbij onbelangrijk. Variabele werktijden voor minimaal 32 uur per week. Er wordt gewerkt in een modern kantoor in een mooie omgeving. Bent u geïnteresseerd in één van deze vacatures, vraag dan desgewenst nadere informatie of een sollicitatiefor mulier aan Philips-Duphar B.V., afd. Personeelzaken, Apollo laan 151. 1077 AR Amsterdam Klein kantoor in Amsterdam-Buitenveldert heeft belangstelling Mn (18-21 jaar) De werkzaamheden bestaan uit het bedienen van de telefoon, receptie en licht administratie! werk. Wij denken aan een kracht die vlot met de schrijfmachine overweg kan. Ten minste MAVO-opleiding gewenst. Wij bieden een uitstekende honorering, prettige werksfeer in een klein team. Bel even voor een alspraak en vraag naar mevr. A. Mac Donald, tel. 020-424641. RTV-Combinatie. Nijenburg 73. Kleine drukkerij zoekt met ervaring aan een kor. Uitstekend salaris en sociale voorzieningen. The Movie Printer drukkerij b.v., Haarlemmerdijk 157, Amster dam. Tel. 020-227358, vragen naar dhr Ittlinger. Egelantiersgracht. 2-6 Amsterdam Wilma en Henny zoeken een voor de FACTUREERAFDELING. Ervaring is niet noodzake lijk, vlot typen wel. Ben je rond de twintig en houd je van een geintje, bel dan voor een afspraak met de heer Oostenwaal. Tel. 020-221666. tst. 21. Tot spoedig ziens. Voor onze afdeling MAKELAARDIJ zoeken wij op korte termiin De taak zal bestaan uit het sluiten van varia-verzekeringen. Vanuit deze werkzaamheden wordt mondeling en/of schrifte lijk kontakt onderhouden met verzekerden en assuradeuren. Wij denken aan iemand met ervaring op het gebied van varia- verzekeringen in een makelaardij. Opleiding, minimaal MAVO. aangevuld met een assurantiedi ploma B. alsmede het diploma Varia of hiervoor studerend. Sollicitaties te richten aan Boot, Kehrer, Korthals Altes C&., Assurantiën, Herengracht 388, Amsterdam, tel. (020) 23 61 80. Voor direkt op klein handelskantoor in A'dam gevraagd hulp voor halve dagen Van 13 tot 17 uur Taken: telefoon, typen e.d. Leeftijd niet boven 50 jaar Dames zijn welkom. Schriftelijke sollicitaties onder nr. 5-19286 Bur. v.d. blad. Op ons kantoor (vlak bij het Leidseplein) is plaats voor een dat bij voorkeur in het bezit is van een type-diploma. Bel even voor inlichtingen of voor een afspraak 020-212626 (toestel 152). BEKOUW MENDES GROEP BV STADHOUDERSKADE 2. AMSTERDAM. Assurantiekantoor met ca. 55 medewerkers vraagt: Goed kunnende typen. Leeftijd 20 tot 30 jaar, in bezit van praktijkdiploma boek houden. Sollicitatie gaarne aan: Bruns, ten Brink en Co. b.v. Herengracht 40 1015 BM Amsterdam Tel.: (020) 26 64 26 Kwantum Hallen - Kwantum Behang Onze salarisadministrateur kan het niet meer aan. In verband met de groei van het aantal vestigingen wordt het bestand te groot ter verwerking voor één functionaris. Wij zien dan ook uit naar een met behoorlijke ervaring De bedoeling is dat beide functionarissen elk een aantal vestigingen voor hun rekening nemen en betreffende deze vestigingen de volledige salarisadministratie en bijbehorend werkzaamheden verrichten. Ons kantoor is gevestigd aan de Spaklerweg 55 nabij het metrostation Duivendrecht. Soil, schriftelijk Postbus 110, Diemen of mondeling na telef. af spraak (020-924919) Dhr. Van Dam. Uitgever van o.a. Engelstalige magazine's zoekt een als linker en rechterhand voor het hoofd van de advertentieaf deling. Teamgeest is een eerste vereiste! Bel even voor een afspraak met Teddy Kenter tel. 020-221301 of schrijf even een briefje aan Delta Publicity, Keizersgracht 255, 1016 EB Amsterdam, t.a.v. Teddy Kenter. De Hollandsche Sociëteit van Levensverzekeringen N.V. is een onderdeel van Delta Lloyd Verzekeringsgroep. Voor de afdeling Confident zoeken wij een administratief medewerker/ster Hij/zij assisteert bij alle voorkomende werkzaamheden m.b.t. de administratie van het Delta Lloyd Pensioenfonds. Hieron der vallen o.a. de verwerking van mutatiebonnen, verzending van pensioenopgaven en het samenstellen van het jaarver slag. Verder verricht hij/zij in beperkte mate assistentie bij eenvoudig rekenwerk m.b.t. adviesverlening aan cliënten. Bent u accuraat, kunt u vertrouwelijke gegevens binnen de afdeling houden en beschikt u over enige typevaardigheid, neem dan voor nadere inlichtingen contact op met dhr. W. de Groot. tst. 3376 of dhr. J. de Haan, tst. 3374. Sollicitaties kunt u richten aan Delta Lloyd Verzekeringsgroep NV Sociale Zaken/afdeling Personeelzaken t.a.v. Mw M. J. Hauptmeijer, tst. 3322 Spaklerweg 4. 1096 BA Amsterdam, tel. (020) 5949111. MOLENWERF 2 (NAAST STATION SLOTERDUK) AMSTERDAM vraagt voor spoedige indiensttreding een Met leidinggevende capaciteiten en ervaring in de debiteure nadministratie Sollicitaties aan bovenstaand adres. U kunt ook bellen voor het maken van een afspraak: tel. 820153, toestel 13. Herhaalde oproep DE JHR. MR J A. SCHORERSTICHTING konsultatieburo voor homofilie, heeft i.v.m. het vertrek van de huidige medewerkster een vakature voor een Tot deze funktie behoren de volgende werkzaamheden: receptie/baliewerkzaamheden typewerk/secretariaatswerkzaamheden andere voorkomende adm. werkzaamheden zoals kleine boekhouding, dokumentatie Vereisten: goede algemene ontwikkeling zelfstandig kunnen werken en gevoel voor verantwoorde lijkheid m.b.t. de invulling van de baan typevaardigheid ervaring in een gelijksoortige functie, bij voorkeur binnen een hulpverleningsinstelling Aangeboden wordt: werktijden van 9 00-17.30 uur, 5 weken vakantie per jaar salaris min. 1857,11 max 2712,84 per maand. PGGM-pensioenfonds. Sollicitatiebrieven met vermelding van referenties, richten aan het bestuur van de Schorerstichting, Wolvenstraat 17 te Amsterdam. Het Onze Lieve Vrouwe Gasthu is een partikulier ziekenhuis met een groot aantali lismen. Voor diverse afdelingen zijn er vakalures open voor (m/v) (m/v) Deze funkties zijn op FULL-TIME basis en een enl PART-TIME basis. Het betreft hier voornamelijk afdelingen in de medische t.w. sekretariaten, balies en de afdeling opname en tevens plaats op het sekretariaat van onze opleiding^ (Huize Lydia) Leeftijd vanaf 18 jaar. Het salaris is afhankelijk van de funktie. de leeftijd ervaring. Het vakantiegeld is 8% per jaar. Wilt u meer weten over bovengenoemde funkties dan I kontakt opnemen met de heer M. C de Visser, ai Personeelszaken, telefoon 020-599.3106 of 020-599 aan welke afdeling u tevens uw schriftelijke sollicitati richten. 1e Oosterparkstraat 179, 1091 HA Amsterdam. LEVI STRAUSS NEDERLAND B.V. is de verkoop- en butie-organisatie van de vermaarde Levi's jeans en ja Wij hebben op dit moment behoefte aan enige voor administratieve werkzaamheden. De werkuren kunnen in onderling overleg geregeld wc Uw reaktie gaarne aan de afdeling Personeelszaken v STRAUSS NEDERLAND B.V., Basisweg 59. 1043 Af sterdam. Tel. 020-114890. Toneelgroep Centrum vraagt op korte termijn i.b.v. Praktijkdiploma of daarvoor studerend. Bekendheid met automatisering strekt tot aanbeveling. voor lichte kantoorwerkzaamheden. Geboden wordt: een prettige werkkring. Goede sociale voorzieningen en een aantrekkelijke vakantieregeling. Inlichtingen: tel. 020-247359. Schriftelijke sollicitaties aan Toneelgroep Centrum. Leidsekade 90, Amsterdam. Op zo kort mogelijke termijn zoeken wij op het landelijk b( van de Nederlandse Jeugdherberg Centrale een ervart Hij verzorgt de geautomatiseerde salarisadministratie, ve i de ziekmeldingsadministratie en de pensioenadminist Naast de 200 vaste medewerkers omvat hot personee stand jaarlijks zo'n 700 tijdelijke medewerkers in de pe van april tot oktober. Voor deze functie zoeken wij vakman/-vrouw die in staat is deze taak in goede samei king met de medewerkers op het bureau en in i' jeugdherbergen te verrichten. Tevens Is er wegens uitbreiding der werkzaamheden q voor een als lid van het uit jonge mensen bestaande team, linancieel-administratieve gegevens uit de jeugdherbc verwerkt. Voor deze functie denken wij aan iemand van 21 jaar met een opleiding op minimaal MAVO-niveau en praktijkdiploma Boekhouden of daarvoor studeren. Heeft u belangstelling voor een van deze functies? Zend dan snel uw schriftelijke sollicitatie. Voor telefonische info tie kunt u vragen naar de heer Boeren. STICHTING NEDERLANDSE JEUGDHERBERG CENTRALE Prof. Tulpplein 4 - 1018 GX Amsterdam Telefoon (020) 264433 Administratief medewerker/ster Reklameburo Reklameburo GO zoekt een medewerker/ster voor eenvt ge boekhoudkundige werkzaamheden. Wij denken aa mand van zo'n jaar of 18 en enige ervaring strek aanbeveling. Wat de werkomgeving betreft: Onze kleine boekhoud-afdeling ligt aan de Keizersgracht Bel 020-246381 en vraag naar Loes Plekker. Winkelpersoneel gevraagd SIMON vraagt: kassières aantrekkelijk werk in een le vendige sfeer. Bel ol kom even langs bij: dhr. S. de Wit. bedrijfsleider lil. Dapperplein 6-10, tel. 938944 of dhr. W. Glas, bedrijfsleider fil. Ferd. Bolstr. 47-49, tel. 713216. Zij zullen u graag alle bijzon derheden vertellen. Druk levensmiddelenbedrijf vraagt CASSIÈRE. 16-18 jaar, 2 schooldagen geen be zwaar. Enige winkelervaring gewenst. Aanmelden. Ta- bak's Prijzenmarkt, Rietwij- kerstraat 22. A'dam. Tel. 020- 177308. Simon vraagt WINKEI SISTENTEN (tot 18 jaaf wisselend werk met mogelijkheden voor de komst. (Bijna al onze be< leiders zijn zo begonnen) of ga even langs bij de h( M. Laan, bedrijfsleider va aal Holendrechtplein 15 962729). Hij zal graag bijzonderheden vertellen Een echte GROENTE die zelfstandig een amb telijke AGF afdeling kan nen, bieden wij een goe< laris en reële werktijden o.a. elke zaterdagmiddag Inl. Tabaks prija Rietwijkerstraat 22. A tel. 020-177308. Brood- banketbakkeij Koolhaas vraagt een actieve: full-time of part-time Dorpstraat 15. Ouderkerk a.d. Amstel. Tel. 02963-1227 zoekt op korte termijn voor toonzaal Amsterdam, Wete schans 84 Schriftelijke sollicitaties te richten aan DIJKSTRA VERl* TINGSINDUSTRIE B.V., Weteringschans 84, Amsterdam tel. afspraak maken met dhr. C. Trimbach, tel. 020-2635 In onze modern verbouwde schoenenzaak is plaats voor representatieve verkoopster in de leeftijd van 18-24 jaar. Ervaring in de verkoop van het betere genre schoenen sl tot aanbeveling. 40-urige werkweek of korter (min. 30 ui* nader overleg. BELANGSTELLING? Bel dan 020-183 voor een afspraak. Schoenhandel Adm. de Ruijterweg 59-63, A'dam. MEER MINI-ADVERTENTIES OP PAGINA

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 34