SPORT? MET Di KRANT OP DE ERETRIBUNE. U <|cmjlk>Hlwj| adjunkt direktrice oe neei hoofd opleiding hooge burch U, v__ hooge burch Sterrenberg woningoudsten groepsleid(st)ers v\\\\\\ eemeroord VERPLEEGHULPEN IKAZIA ZIEKENHUIS ROTTIRDAM een fysiotherapeut(e). hoofd verpleging (m/v) lemeerrtelijke dienst; voor ejaardenverzorging gediplomeerde ziekenverzorgenden Hooge Burch,Christelijk Centrum voor Geestelijk Gehandicapten staf verpleegkundigen ziekenhuishygienist(e Hooge Burch,Christelijk Centrum voor Geestelijk Gehandicapten ZATERDAG 17 FEBRUARI 1979 In het Hervormd Bejaardencentrum ,,'t Hoge Veld" te Aalten, komt de funktie vakant van Bent U: gediplomeerd verpleegkundige, in staat mede leiding te geven aan een verzorgingstehuis met 110 bewoners en 40 medewerk(st)ers, tussen 25 en 30 jaar oud (bij voorkeur). meelevend lid van een van de protestantse kerken? Dan nodigen wij u uit uw sollicitatie voor 1 maart a s te richten aan het bestuur van ,,'t Hoge Veld Postbus 71AaKen Inlcihtingen worden gaarne verstrekt door.de heer G. J. Timmer, direkteur tel. 05437-3661 nederlands hervormd centrum voor geestelijk gehandicapten In ons centrum, gelegen op de rand van het Gooi, leven 450 mensen van diverse leeftijdenen niveau's. Wij proberen hen eeh plezierige leefsfeer en ontplooingsmogelijkheden en een goede verzorging te bieden. Heb je belangstelling voor werk in de zwakzinnigenzorg? Ben je in het bezit van het diploma M.A.V.O. IV, I.N.A.S., K.V.J.V. of een gelijkwaardige opleiding? Wij vragen: (min. leeftijd 17 jaar en 7 maanden). Eeh 20-tal enthousiaste medewerkers kan op korte termijn bij ons komen werken. Voor goede krachten is het mogelijk om per 1 oktober de OPLEIDING TOT Z-VERPLEEGKUNDIGE te gaan volgen. Wij bieden het wettelijk jeugdloon, verdere arbeidsvoorwaarden volgens CAO-Ziekenhuiswezen en de mogelijkheid (in elk geval voor de meisjes) voor interne huisvesting en voeding. Eemeroord heeft een eigen busverbinding met het station Hilversum. eemeroord] Zandheuvelweg4, Baarn. telefoon 035-852741 Het Protestants Christelijk Ziekenhuis "Ikazia" te Rotterdam vraagt voor de afdeling fysische therapie Hij/zij moet bereid zijn poliklinisch en klinisch werk te verrichten. Hiervoor bieden wij aan: - Salaris volgens de richtlijnen vsn de C.A.O. ziekenhuiswezen. - Gevarieerd, zelfstandig werk met uitbreidings mogelijkheden in ben kleine gezellige afdeling. Informaties worden u gaarne verstrekt door het hoofd van de afdeling, tel. 010-84.66.11toestel 341 Sollicitaties te richten aan de afdeling personeels zaken, Montessoriweg 1, 3083 AN Rotterdam. I van de stichting algemeen ziekenhuis voor de zaanstree de Heer mei.cn doet uil hel Juliana Ziekenhuis en hei Johannes Ziekenhuis Zaandam Voor d« Röntflenafdeling zoeken wij een koordinerend hoofd Algemene funktle-informatle: De afdeling toestaat uit twee onderafdelingen. te weten één in het Johannes en één in het Juiianaziekenhuis. De afstand tussen beide ziekenhuizen bedraagt 2 km. Aan de afdeling zijn 37 personeelsleden verbonden. De modem geoutilleerde afdeling beschikt onder andore over angiografie- en mammo- grafie-appararuur. Ftmktle-lnhoud: - lotding geven aan het personeel; - koordineren van de werkzaamheden; - in ovorleg mét de radiologen 14) toezien op het voorbereiden on-docn- verrichten van diagnostische onderzoeken en thera peutische behandelingen - het nomen van initiatieven met betrekking tot vernieuwing en aanvulling van materiaal en verbetering ven workmethodon; - medewerken aan de planning en realisatie van da afdeling in een "nieuw" ziekenhuis I nieuwbouwpl.mnen ziin in een vergevorderd stadium). - bil voorkeur de kaderopleiding te hebben gevolgd; - ervarmg in het geven van leiding; - goede kontaktude eigenschappen; - leeftijd bij voorkeur van 35 tot 45jaar. - satanoring op de voet van de rijkaregekng; een rechtsposido welke nagoooeg geluk is san die bu de overheid; - oonarne in het Algemeen burgerlijk pen- s»oerfondv - deelname aan de ziektekostenvoorziening voor ambtenaren II.Z.A.) nadere funktie informatie wordt gaarne ver strekt door het huidige hoofd t w mevr A de Groot 2-11 IS telefonisch te bereken onder nr. 075-126300 ikantoorl of nr 075-169308 (thuisi Sollicitaties; schriftelijk te richten aan het hoofd van de Dienst personeelszaken, postous 210, 1500 EE Zaandam. Het hoofd is lid van een multidisciplinair beleidsteam, dat samen met de- algemeen direkteur verantwoordelijk is voor het totale interne beleid van "Sterrenberg". De verpleging is in ons centrum de sektor die zorgdraagt voor een goed beheer van het woonklimaat voor de huisge noten. Meer toegespitst, het begeleiden en verzorgen van huisge- hótëri in de woonsituatie. De woongroepen zijn verdeeld in units van 10, 12 en 16 personen. Het hoofd van de verpleging geeft leiding aan deze sektor. welke ongeveer 200 personeelsleden telt en is, met het team paviljoenshoofden (6), verantwoordelijk voor de koördinatie van de werkzaamheden. Andere belangrijke taken zijn het voorbereiden, vaststellen en mede uitvoeren van beleidsplannen in de verpleging m.b.t.: - de organisatie - de zorg voor huisgenoten - het personeelsbeleid - het afstemmen op andere sektoren e.d.. Naast een verpleegkundige opleiding (A+Z, B+Z of A+B) en een goede voortgezette management opleiding (b.v. H O.) vinden wij een meerjarige ervaring in een hogere staffunktie van groot belang. In verband met de noodzakelijke ervaring denken wij aan een kandidaat van tenminste 35 jaar. Op grond van de signatuur en het werkklimaat van Sterren- berg zal het hoofd iemand moeten zijn met een christelijke levensovertuiging en een demokratische instelling. De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO voor het ziekenhuiswezen. Inlichtingen over deze funktie kunnen worden ingewonnen bij de heer N. W. J. Speelman, algemeen direkteur. Bij de interne sollicitatieprocedure werken wij met een selek- tiekommissie, waarin ook het "veld" betrokken is. Tevens wordt gebruik gemaakt van de adviezen van een externe bedrijfspsycholoog. Sollicitaties te richten aan Ds. A. O. ZijJstra, voorzitter van de bestuurskommissie van "Sterrenberg", op onderstaand adres. 79-10 Amersfoortseweg 56, Huis ter Heide (Gem. Zeist) Tel. 03463-1343 (van 9-17 uur) Sterrenberg is een inrichting van de "Vereniging Johannes Stichting". Het Dr. Sarphatihuis is een geheel nieuw verpleeghuis in het centrum van Amster dam, dat in april j.l. in gebruik is genomen. In het Dr. Sarphatihuis worden 172 psycho-geriatrische en 140 somatische patiënten verpleegd. Het Dr. Sarphatihuis is een historisch gebouw - uit 1782 - in de Roetersstraat. Aanvankelijk in gebruik als Spin- en Werkhuis diende het later, tot 1971, als huisves ting voor 'Ouden van dagen'. De buitenkant - zijn monumentale en in heel Amsterdam bekende gevel - is in oude glorie hersteld. Van binnen werd het volledig gerestaureerd en vernieuwd tot een modern verpleeghuis. Binnenkort zullen nog enkele afdelingen voor somatische zieken worden geopend. Wij zoeken daarom die bereid zijn alle diensten te doen. Wij hechten daarbij veel waarde aan samenwerking in teamverband. Ook op de afdeling psycho-geriatriezijn nog enkele ziekenverzorgenden welkom. Salariëringen toeslagen volgens de salarisregeling van de gemeente Amsterdam. Het Dr. Sarphatihuis is makkelijk te bereiken met de metro en ander openbaar vervoer. Als het werk en de omgeving uw belangstelling hebben zien wij graag uw sollicita tie tegemoet Voor nadere informatie kunt u terecht bij de afdeling Personeelszaken van de Gemeentelijke Dienst voor Bejaardenverzorging, Kramatweg 20A (Flevohuis), te Amsterdam, telefoon (020) 934964, toestel 117. Schriftelijke sollicitaties dienen te worden gezonden aan de afdeling Personeelsza ken. Bureau Personeelsvoorziening. 'Pietershal', Oudezijds Voorburgwal 274,1012 GL Amsterdam, onder vermelding van vacaturenummer A 993 TROUWKWA Hooge Burch is een instituut voor ca. 600 bewoners van alle leeftijden, die vanwege de mate van hun handicap op verzorging in een instituut zijn aangewezen. Binnen de afdeling opleiding vragen wij een Funktie: Hij/zij is verantwoordelijk voor de Z-opleiding die binnen het instituut wordt gegeven en door ongeveer 175 leerlingen wordt gevolgd. In dit kader koördineert hij/zij de werkzaam heden van de docenten en praktijkbegeleiders. Tevens wordt verwacht, dat hij/zij zowel binnen als buiten Hooge Burch beleidsvor mend meedenkt in de snelle ontwikkeling die de opleidingen binnen de zwakzinnigenzorg doormaken. Organisatorisch valt het hoofd opleiding onder de adjunkt-direkteur verple- gings- en opleidingszaken. Eisen: Voor deze funktie denken wij aan iemand op minimaal H.B.O.-nivo met ervaring op het gebied van opleidingszaken, bij voorkeur binnen de institutionele gezondheidszorg. Procedure: Na een informatief gesprek met de personet dienst vinden gesprekken met een sollicitatie- 01 kommissie en de direktie plaats. Het geheel van de sollicitatie zal in een later stadium worden ondersteund door een psychologisch 50' onderzoek. De resultaten hiervan kunnen des gewenst eerst door het buro met de sollicitan worden besproken. Informatie: Nadere informatie over de funktie kunt u in-[mi winnen bij de adjunkt-direkteur verplegings- en opleidingszaken, mevrouw J.C.M. van Loenen. tel. (01726) 1 92 00. Sollicitatie: Gaarne met uitvoerige informatie te richten aan de personeeldienst, Spoorlaan 19, 2471 PB Zwammerdam (Alphen aan den Rjjj jj sk een instituut van de vereniging Johannes Stichting KON. NED. GASTHUIS VOOR OOGLIJDERS Wij zoeken voor verschillende afdelingen (plm. 32 bedden) Hun taak zal bestaan uit: - het mede leiding geven aan een team voor de verpleging en verzorging van onze patiënten, - het in samenwerking met de artsen bevorderen van optimale patiëntenzorg. Zij die in het bezit zijn van het diploma H.B.O.V. of stafopleiding genieten de voorkeur. Jaarlijks wordt er een speciale cursus gegeven in de Oogheelkunde en de Oogheelkundige verpleging, waardoor deze werkkring een interessante ervaring voor u kan worden. Het salaris zal berekend worden naar opleiding en ervaring. Arbeidsvoorwaarden conform C.A.O. *jeKennuiswezen, pensioenvoorziening via PGGM. Belangstellenden worden uitgenodigd schriftelijke sollicitaties te richten aan de verpleegkundig direktrice, waarna een informatief gesprek kan plaats vinden. f.C. DONDERSSTR UT 45 TRECHT TEL 030-7! 2*24 Wij zoeken kontakt met kandidaten voor een ons ziekenhuis nieuwe funktie, die van NI De funktie omvat: - het bewaken en verbeteren van al die maatregep gericht op bestrijding en voorkoming van ziel huisinfékties, s - het geven van instrukties en lessen aan (leerli verpleegkundigen. De hygiënist(e) wordt rechtstreeks onder de dire15 geplaatst en werkt onder de supervisie van infektiecommissie. Onze gedachten gaan uit naar een verpleegkund fa. die in staat is 'inspectie' te vertalen in 'raad bijstand' en die bereid moet zijn zich op vakgebied verder te scholen. Een passieve heersing van de Engelse taal is in dit verb belangrijk. Aanstelling zal geschieden in de rang van verpleegkundige. De CAO-Ziekenhuiswezen is van toepassing, Sollicitaties kunt u richten aan de dienst persone zaken van de tjongerschans, Postbus 10500, 8 MA Heerenveen. Telefoon: 05130 - 44444, toestel 216. Hooge Burch is een nieuw instituut voor ca. 600 bewoners van alle leeftijden, die vanwege de mate van hun handicap op verzorging in een instituut zijn aangewezen. Binnen de verpleging vragen wij Funktie: Als onderdeel van een paviljoen koördineert hij/zij het totale gebeuren van een woning: enerzijds de verzorging en begeleiding van 18, veelal verzorgingsintensieve, huisgenoten en anderzijds de personeelsbegeleiding van ca. 9 medewerkers. Funktie: In teamverband geeft hij/zij hulp en begeleiding aan 18, veelal verzorgingsintensieve, huisgenoten. Naast observatie en rapportage wordt hij/zij betrokken bij de totstandkoming en uitvoering van behandelingsplannen. Eisen: Voor beide funkties denken wij aan een Z, A en/of B verpleegkundige of gelijkwaardig. Voor woningoudste gaat onze gedachte uit naar iemand met enkele jaren ervaring, bij voorkeur in een leidinggevende funktie. Procedure: Na een sollicitatiegesprek met de personeel dienst en hoofd verplegingsdienst, zal een ge sprek plaatsvinden waarbij groepsleiding en paviljoenshoofd betrokken zijn. De sollicitaties voor woningoudste zullen te vens ondersteund worden door een psycho logisch onderzoek dat desgewenst eerst ter inzage van de sollicitant kan komen. Informatie: Nadere informatie over deze funkties c.q. de organisatie, kunt u inwinnen bij het hoofd verplegingsdienst, de heer A. Warnaar. Telefoon (01726) 1 92 00. Sollicitaties: Gaarne met uitvoerige informatie te richten aan de Personeeldienst, Spoorlaan 19, 2471 PB Zwammerdam (Alphen aan den Rijn). een instituut van de vereniging Johannes Stichting

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 30