paviljoenshoofd (mnl.vrl.) Jplmsteflwf E kinderziekenfiui/ vereniging "bartiméus" hoofd verpleegafdeling somatisch zieken (m/v) DIRECTRICE adjunct-directeur. eerste fysiotherapeut anaiist(e) diakonessenhuis utrecht leerling-groepsleid(st)ers groepsleid(st)ers groepshoofden ervaren groepsleid(st)ers bartiméushage ziekenhuis bethesda verpleeghuis weidesteyn hoogeveen FYSIOTHERAPEUT(E) ZATERDAG 17 FEBRUARI 1979 TROUWKWARl Verpleeghuis en Reactiveringscentrum Amstelhof. gelegen aan de Amstel. vlakbij de Magere Brug. is een modern verpleeghuis in een 17e eeuwse omgeving. In bet prachtige gebouw, waarvan de restauratie kort geleden voltooid is. zijn 350 patiënten gehuisvest. Wij zoeken voor spoedige indiensttreding een in het bezit van het diploma Verpleegkundige A en/of B. voor een full time dienstverband. Onze gedachten gaan uit naar iemand van 25-45 jaar. die in staat is leiding te geven en aktief mee te werken aan een prettige sfeer en een goede gang van zaken op de afdeling, waar 34 patiënten worden verpleegd. Salariëring en arbeidsvoorwaarden geschieden volgens de CAO Ziekenhuiswezen. Belangstellenden worden uitgenodigd een schriftelijke sollicitatie te richten aan onze afdeling personeelzaken. met vermelding van code 1402. Telefonische inlichtingen kunnen worden verkregen bij de heer Vijn, telefoon 020-225151. Amstel 51 1018 EJ Amsterdam tel. 020 22 51 51 Het Bestuur van de Herv. Stichting tot Exploitatie van één of meer bejaardentehuizen in de Zuid-West Hoeksche Waard roept sollicitanten op voor de functie van voor het bejaardencentrum „De Buitensluis" te Numansdorp, waar 70 bejaarden verzorgd worden. Wegens gezinsuitbreiding wenst onze huidige di- rektrice haar functie neer te leggen. Vereisten: organisatie- en delegatievermogen. goede kontaktuele eigenschappen; diploma verpleegkundige A en/of B. Bij voorkeur met stafopleiding; een Prot. Chr. levensovertuiging. Salaris en overige arbeidsvoorwaarden zijn gere geld volgens de C.A.O. voor bejaardentehuizen. De Pensioenregeling van het P.G.G.M. is van toepassing. Medewerking tot het verkrijgen van woonruimte zal worden verleend. Eigenhandig geschreven sollicitaties met volledige inlichtingen en referentieadressen worden inge wacht binnen 14 dagen bij de sekretaresse van het bestuur, Hallinxweg 18a, 3281 KD Numansdorp. Nadere informaties worden gaarne verstrekt door de direktrice. mevr. N. A. v.d. Heuvel-Veth. Tel. 01865-1122 Het bestuur van het r roept sollicitanten op voor de functie van In Bethanië worden, op indicatie van personen en instanties uit de gezondheidszorg, kinderen opgenomen met peycbo-somaltsche en psycho-sociale problemen. Het betreft kinderen die binnen het gezin of op school zijn vastgelopen wegens de structuren van het gezin of door de aard van de problemen bij het kind zeffCentraal binnen de doelstelling staat de begeleiding van het kind en zijn milieu om het verblijf zo kort mogelijk te maken. We zoeken iemand die: - zijn werkzaamheden kan verrichten als fid van een interdisciplinair team, zowel op het vlak van de beleidsvoering als in het practisch werken - ervaring heeft in het werken met kinderen binnen een residentiële setting - belangstelling heeft voor beleidsvoering, zowel intern als extern m.b.t. de plaats en functie van het medisch kinderhuis op het terrein van de hulpverlening aan jeugdigen - een opleiding heeftop HBO-niveau - wil helpen de prot. chr. levensovertuiging, waarvan ons kinderhuis uitgaat, gestalte te geven. Sollicitaties met opgaven van referenties en curriculum vitae kunt u. binnen 14 dagen, richten aan het bestuur. Haarweg 32. 3953 BH Maarsbergen. Inlichtingen kunt u inwinnen bij het medisch kinderhuis, tel. 03404-24054. HETBOERHAAVE ZIEKENHUIS (Uitgaande van de Stichting Christelijk Algemeen Ziekenhuis N.W.-Veluwe) en HET VERPLEEGHUIS "SONNEVANCK" TE HARDERWIJK vragen voor haar afdeling fysiotherapie een met de aantekening "Bobath" Op onze afdeling worden zowel poliklinische- als klinische behandelingen gegeven. Onder het klinische deel vallen: a. ziekenhuispatiënten; b. bewoners van het verpleeghuis. Onder het poliklinische deel vallen: a. speciaal "Bobath" behandelingen; b. het normale poliklinische behandelingspakket. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer T. Veltman, hoofd van de afdeling, telefoon 03410-13344. Sollicitaties kunnen gericht worden aan de Direktie van bovengenoemd ziekenhuis en verpleeghuis. Het klinisch chemisch laboratorium van het Diakonessenhuis te Utrecht (circa 540 bed den) heeft binnenkort een funktie vakant voor een Kandidaten dienen te beschikken over een H.B.O.-A diploma en liefst enige jaren erva ring. Inlichtingen over deze vakature worden gaarne verstrekt door Dr. G.J.W. van Dam, tel. (030) 52 81 11. toestel 1116. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken van het Diakonessenhuis, Bosboomstraat 1. Utrecht. Bartiméushage is een christelijk centrum voor kinderen en volwassenen die én visueel èn geestelijk gehandicapt zijn. Het centrum ligt tussen de woonkernen van Driebergen en Doorn in en telt ongeveer 330 bewoners. Deze wonen in vijf afdelingen, welke zijn onderverdeeld in drie tot acht leefgroepen. De realisatie van het woongebeuren ligt in handen van teams, bestaande uit vijf tot elf groepsleid(st)ers onder leiding van een groepshoofd. Er is een nauwe samenwerking met het afdelinsghoofd, de ortho pedagoog en de arts. We kennen groepen bewoners, die dusdanige (ontwikkelings-)mogelijkheden hebben dat ze naar speelzaal, schooi of arbeidsafdeling kunnen gaan. Daarnaast hebben we ook groepen bewoners bij wie het aksent meer ligt op het bieden van een warm en stabiel leefklimaat. Daarbinnen komen verzorging en het aanreiken van aktiverings- en bele vingsmogelijkheden het best tot zijn recht. Zij nemen deel aan aangepaste aktiviteitenprogramma's, zowel individueel als in groepsverband. Voor onze leefgroepen zoeken wij: Om toegelaten te worden tot de (interne) Z-opleiding dient men tenminste de leeftijd van 18 jaar te hebben bereikt en in het bezit te zijn van een diploma MAVO, INAS, KV-JV, ZA, OPM, ZV of gelijk waardig diploma. De introduktieperioden van de opleiding starten eind februari en eind augustus. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de afdeling Personeelszaken (toestel 145). Sollicitaties onder vermelding van nr. WA-79.2.1 We denken daarbij aan jonge mensen met een afgeronde beroepsopleiding, zoals bijvoorbeeld Z-, B- of A-verpleegkundige, M.B.O.-I.W., e.d. Ervaring in het werken met geestelijk gehandicapten strekt tot aanbeveling. Belangrijk is dat zij in staat zijn om goed in eed team te kunnen funktioneren. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de afdeling Personeelszaken (toestel 145). Sollicitaties onder vermelding van nr. WA-79.2.2. (mnl./vrl.) Tot de taken van een groepshoofd behoren de begeleiding van (leerling-)groepsleid(st)ers en de organi satie van het werk. Hierdoor geeft hij/zij gestalte aan het zorgbeleid. Onder leiding van het afdelings hoofd en samen met de kollegae-groepshoofden draagt het groepshoofd bij aan de gang van zaken bin nen de woonafdeling. Er is een nauwe samenwerking met orthopedagoog en arts. Wij denken aan kandidaten in de leeftijd van 23 tot 35 jaar, die beschikken over: een diploma Z-, B- of A-verpleegkundige, M.B.O.-I.W., H.B.O.-I.W. of een soortgelijke afgeronde opleiding, goede pedagogische, organisatorische en leidinggevende kapaciteiten. Ervaring in het leiding geven en in het begeleiden van medewerkers in teamverband strekt tot aanbeveling. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de afdeling Personeelszaken (toestel 145). Sollicitaties onder vermelding van nr. WA-79.2.3. Wij zoeken ervaren medewerkers voor drie groepjes van ieder drie tot zes bewoners in leeftijd variërend van 12 tot 27 jaar, waarvan de meesten lijden aan een ziektebeeld met een progressief verloop. De lichamelijke en geestelijke achteruitgang van deze bewoners maakt een specifieke benadering en verzor ging noodzakelijk. Een belangrijk element is daarbij het begeleiden van de beleving van het achteruit gaan. Verpleegkundige zorg is een deel van de zorgverlening. Voor deze groepjes zoeken wij ervaren groepsleid(st)ers die: belangstelling hebben voor het werken met bewoners die een intensieve begeleiding vragen, om kunnen gaan met de eigen emoties, die in deze omgang gemakkelijk worden opgeroepen, in staat zijn in teamverband te werken, minimaal 23 jaar zijn, in het bezit zijn van een diploma Z-, B- of A-verpleegkundige. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van woonafdeling 'De Wiekslag' (toestel 135) of van woonafdeling 'De Bongerd' (toestel 411). Sollicitaties onder vermelding van nr. WA-79.2.4. Op Bartiméushage is de C.A.O.-Ziekenhuiswezen van toepassing. Intern wonen is mogelijk. christelijk centrum voor visueel en geestelijk gehandicapte kinderen en volwassenen Voor ons kinderpaviljoen 'Primula' op ons terrein 'De Cruquiushoeve' te Vijfhuizen. In 'Primula' worden kinderen in de leeftijd van 1 t/m 12 jaar ter observatie opgenomen. Tijdens deze observatie wordt naast de medische en psychologische diagnostiek aandacht geschonken aan de pedagogische en didaktische begeleiding van de kinderen en ouders. Er zijn 27 medewerkers en er wordt gewerkt in multidisci plinair teamverband. Wij vragen van hem/haar: een leeftijd van ca. 30 jaar, verpleegkundige A en/of B, Kaderopleiding en/of HBO-iw. Ervaring in een leidinggevende funktie en het werken met groepen kinderen is gewenst. Taken: het organiseren en leiden van het kinderpaviljoen, het realiseren van een optimale zorg voor de voor obser vatie opgenomen kinderen in samenwerking met verschil lende disciplines, het begeleiden van de groepsleiding. Telefonische informatie wordt u graag verstrekt door de heer H. Beukema, hoofd paviljoen Primula, tel. (023) 33 90 60, toestel 2343 en de heer A. Verberne, adjunct-directeur Ver pleging, toestel 2144. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan het hoofd Personeelszaken van het Instituut, Achterweg 5 te Heemstede, onder vermelding van vakaturenummer 11/L/TR. i Instituut voor Epilepsiebestrijding -A Meer en Bosch-De Cruquiushoeve Wij zijn een landelijke instelling voor hulpverlening aan mensen met epilepsie, waarbij niet alleen de medische behandeling, maar ook de woon-, school- en werksituatie wordt betrokken. Poliklinieken met bureaus voor maatschappelijke dienstverlening zijn gevestigd te Amsterdam, Apeldoorn, Arnhem, Den Haag. Heemstede, Leeuwarden, Rotterdam en Utrecht. 4* wilfielmino Nieuwe Gracht 137 Utrecht tel. 030 - 33 51 33 Verpleegkundige afdeling nierdialyse Op de afdeling nierdialyse worden wekelijks twee groepen patiëntjes overdag gedialyseerd en wel iedere groep drie maal per De dialyse wordt verzorgd door een vast team van medewerkers. Wij vragen van gegadigden: - diploma A ziekenverpleging - aantekening nierdialyse of bereidheid deze opleiding te gaan volgen - goede contactuele eigenschappen. Aanstelling in de rang van verpleegkundige, arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O. ziekenhuiswezen. Wij willen U graag de gelegenheid geven kennis te maken met ons ziekenhuis en het nierdialyseteam. U kunt daarvoor schriftelijk of telefonisch een afspraak maken met de verpleegkundig directrice. Nieuwe Gracht 137, Utrecht 030-335133 Het ziekenhuis Bethesda en het verpleeghuis Weidesteyn vragen een De aan te stellen therapeut(e) verricht zijn/haar werkzaamheden voor de helft ten behoeve van de patiënten van de revalidatie-arts van het ziekenhuis en voor de helft ten behoeve van de bewoners van het verpleeghuis. Voor inlichtingen kunt U zich wenden tot dr. Berman, revalidatie-arts (toestel 225) of cir. Braakman, arts van het verpleeghuis (toestel 258). Schriftelijke sollicitaties kunt IJ hten aan de afdeling: iszaken Ziekenhuis BETHES en verpleeghuis voc langdurige zieken WEIDESTEYN beha gen. op christelijke grondslag, de inlrir rale gezondheidszt in de regio Zuid-Drt Ruim 600 medeweiI zijn in beide nieuw* stellingen wcrkzatt Een medische stal, waarin alle basisspI lisman zijn vertegel woordigd, biedt moderne medischei Via regionale seme werking wordt vant gespecialiseerde v« zienmgen gebruik gemaakt. Hoogeveen en omsl gemeten bekendhei vanwege een goed woon- en werkklink D" verbindingen m* he' Westen en Noo' v \.-,d zi/n Si* ■i'-.-i.-bci. r

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 28