psycholoog/ pedagoog (mnl./vrl.) Ue een groepsleid(st)er paedologisch instituut si ui/ is J vs jj directeur S.W.B.W. medewerk(st)er huisvesting (40 uur) HOOFD M/V Het Prins Bernhard Internaat Boddaertcentrum HUIZE SCHELTUS Amersfoort maatschappelijk werker (m/v) UNIT-CHEF (M/V) psycholoog/pedagoog hoofd bezigheidstherapie (m/vr.) ZATERDAG 17 FEBRUARI 1979 'TROUWKWARTI OBSERVATIE - EN BEHANDELINGSCENTRUM "ST. DOMINICUS" - MOOK (Molenhoek) (gelegen op 10 km. van Nijmegen) is een observatie- en behandelingscentrum voor 52 jongens en meisjes van 6 tot 15 jaar, verdeeld over drie observatie- en twee behandelingsgroepen. Het tehuis is goedgekeurd door het Ministerie van Justitie. Wij zoeken een (mnl./vrl.) die afgestudeerd is in één van de sociale wetenschappen, bij voorkeur in de orthopedagogiek of de psychologie. Een ruime ervaring binnen de residentiële hulpverlening is gewenst. Minimumleeftijd 35 jaar. Nadere inlichtingen zijn te verkrijgen bij de huidige directrice: Zr. Drs. Agnes v.d. Voorden, tel (08896) 21 44 Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan het bestuur van de Stichting "St. Joseph Patrocinium", p/a Heumensebaan 2, 6584 CL MOLENHOEK L. De Stichting Welzijn Buitenlandse Werknemers te Amsterdam roept sollicitanten op voor de functie van Taken: - opsporen van tekorten in de huisvestingssituatie van de in Amsterdam woonachtige buitenlanders en in nauwe samenwerking met belangengroeperingen werken aan opheffing van die tekorten; - het kritisch volgen en mede-beïnvloeden van het beleid van Gemeentelijke en landelijke overheid t.a.v. huisvesting en ruimtelijke ordening; - in overleg en samenwerking met collega's ontwikkelen van een huisvestingsbeleid van de Stichting en uitvoeren ervan. Vereisten - gedegen kennis van volkshuisvesting en ruimtelijke ordening in Nederland en Amsterdam in het bijzonder; - ruime opbouwwerkervaring op dit gebied en waar mogelijk met etniese minder heden; - vermogen tot het leggen en onderhouden van goede contacten alsmede tot het functioneren in overlegvormen op met name Gemeentelijke nivo; - bereidheid tot het verrichten van avondwerk. Wij denken aan iemand met een H.B.O. opleiding (bij voorkeur met V.O.) of een daarmee gelijk te stellen kennisnivo, of een jurist. Salaris: maximaal f3.596,42 (schaal 33). excl. 8% vakantie toeslag. Uitvoerige sollicitaties met referenties te richten aan S.W.B.W., Weteringschans 20, t.a.v. Henk de Kruijk (tevens voor informatie), tel. 254535 (020). STICHTING DAGVERBLIJVEN GEESTELIJK GEHANDICAPTEN WEST ZUID-HOLLAND Vlietweg 12 - Naaldwijk, tel. 01740-24869/24673 vraagt voor haar kinderdagverblijf "Zonnehof" te Naaldwijk een Zonnehof biedt plaats aan 4 groepen van 8 meervoudig gehandicapte kinderen in de leeftijd van 3 tot 16 jaar. Onze gedachten voor deze funktie gaan uit naar iemand van minimaal 25 jaar, die reeds ervaring heeft in een vergelijkbare funktie in de zwakzinnigenzorg. Voor opleiding wordt gedacht aan: - akte NXX 2 jaar ervaring in de zwakzinnigenzorg - diploma K en O 2 jaar ervaring irvrfe zwakzinnigenzorg - Z-diploma kinderbescherming B 2 jaar ervaring in de zwakzinnigenzorg. Z-diploma -f stafopleiding Z. - diploma HBO-i.w. 2 jaar ervaring in de zwakzinnigenzorg. - diploma V.S.I.D. 3 jaar ervaring als groepsleidster in een kinderdagverblijf na behalen diploma. Salariëring volgens CAO dagverblijven voor gehandicapten. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij mevrouw Koster, tel. 01740-28321 Sollicitaties te richten aan de Algemeen Direkteur van de Stichting, binnen 14 dagen, p/a Vlietweg 12 te Naaldwijk. Prot. Chr. internaat voor schippersjeugd te Maasbracht vraagt voor de V.O.-groep voor z.s.m.: Onze voorkeur gaat uü naar kandidaten: van tenminste 23 jaar; met ervanng in vergelijkbaar werk: met een prot. chr. levensovertuiging; met gevorderde ot voltooide beroepsopleiding (M.B.O.-IW, K.VJ.V.) Salariëring volgens rijksnormen. Schoolvakanties vrij. Sollicitaties en inlichtingen: de direkteur van hel Internaat, Sintelstraat 19. Maasbracht, tel. 04746-1692. Het Boddaertcentrum biedt hulp aan kinderen en ouders, voor wie het dagelijks funktioneren met problemen gepaard gaat. Die hulp wordt gerealiseerd door met hen een vrijwillige vorm van samenwerking aan te gaan, waarbij gedurende een periode de zorg voor het kind in belangrijke mate met de ouders gedeeld wordt (opname van het kind in het dagcentrum), terwijl tegelijkertijd met het gezin aan optimaal funktioneren van de onderlinge en externe relaties gewerkt wordt. Daar de Stichting uitgaat van een christelijke visie op mens en wereld verwachten wij van de stafleden dat zij hiervanuit zullen en willen leven en werken. Uiteraard zijn gezinnen uit alle levens- en wereldbeschouwingen welkom. Wij verwachten van hem of haar: deelneming aan de vormgeving van het beleid, waaronder m.n. de opname-procedure van de kinderen; begeleiding van de gezinnen; onderhouden van kontakten met verwijzers; bereidheid tot samenwerking in team-verband. Voor deze funktie is vereist: voltooide beroepsopleiding M.W. en praktische werkervaring. Salaris en overige arbeidsvoorwaarden: nader overeen te komen. Telefonische informaties worden gaarne verstrekt door de huidige maatschappelijk werkster en de koördinator, tel. 033 -14333 Schriftelijke sollicitaties worden gaarne ingewacht door de sekretaris van de Stichting dagverblijven voor de schoolgaande jeugd, p/a Paulus Buyslaan 1, 3818 LC Amersfoort. GEMEENTE ZAANSTAD De Gemeentelijke Sociale Dienst Zaanstad zoekt kontakt met sollicitanten voor twee vakatures van voor de unit-kantoren zuid en noord (sociale sector). De hulpverlening van de sociale dienst 115 medewerkers) vindt plaats vanuit het hoofdkantoor, gevestigd te Zaandijk, en drie regionale unitkantoren. Unit Zuid is gevestigd in Zaandam en bestaat uit drie werkeenheden. Unit noord bestaat uit één werkeenheid, ligt in het centrum van Krommenie en bestrijkt de plaatsen Assendelft, Wormerveer en Krommenie. Een werkeenheid wordt gevormd door acht bijstandsmaatschappelijk- werkers, variërend naar opleidingsnivo en begeleid door een intaker/groepschef. Op beide units zijn administratieve krachten en beslissingsambtenaren werkzaam; laatstgenoemden zijn gedetacheerd vanuit de stafafdeling beslissingen en beschikkingen. Funktie-informatie De unit-chef - geeft leiding aan de medewerkers van de unit; (in unit noord aan 10 en in unit zuid aan 29 medewerkers) - is verantwoordelijk voor de gang van zaken in de sociale sektor binnen de unit - bevordert de (gekoppelde) hulpverlening in kwalitatief en kwantitatief opzicht - levert bijdragen aan de beleidsontwikkeling, mede op grond van signalen vanuit de hulpverlening - bevordert een goede kommunicatie tussen de unit en het hoofdkantoor. Een uitvoerige funktie-omschrijving van de funktie van intaker/groeps- chef en van de aangeboden funkties alsmede een organisatieschema van de sociale dienst worden aan geïnteresseerden op aanvraag toegestuurd. Profielschets Wij zoeken twee medewerkers die over leidinggevende en organisatorische kapaciteiten beschikken. Aan kontaktuele eigen schappen wordt veel waarde gehecht, omdat het leggen en onder houden van relaties een belangrijk deel aan deze funktie zal uitmaken. Visie op de plaats en taak van een sociale dienst in de samenleving en beleidontwikkelend vermogen moeten aanwezig zijn. Gevoel voor procedures is daarbij onontbeerlijk. Funktie-eisen - gemotiveerd zijn om te werken ten behoeve van kliënten van een sociale dienst - een voor wat betreft de vakature in unit noord bij voorkeur ruime ervaring op het terrein van de sociale wetgeving en de hulpverlening bij een sociale dienst leidinggevende ervaring - een wetenschappelijk of hogere beroepsopleiding in de gedrags wetenschappen, het maatschappelijk werk of op het gebied van de organisatiekunde, bestuurskunde of arbeidskunde. Aanstelling/salaris Aanstelling in de funktie van unit-chef noord zal geschieden in de rang van hoofdkommies (salarisgrenzen van f3.011,- tot f3.874,- bruto per maand). Bij het op de juiste wijze inhoud geven aan de funktie is de rang van hoofdkommies A bereikbaar (maximaal haalbaar salaris f4.335,- bruto per maand). Aanstelling in de funktie van unit-chef zuid zal geschieden in de rang van hoofdkommies B (salarisgrenzen van f3.643,- tot f4.719,- bruto per maand). Bij het op de juiste wijze inhoud geven aan de funktie is de rang van referendaris bereikbaar (maximaal haalbaar salaris f5.103,- bruto per maand). De vakantietoelage bedraagt 8% van het bruto salaris. De gemeente Zaanstad is aangesloten bij het IZA Noord-Holland. Voorts is de gebruikelijk ambtelijke rechtspositie van toepassing. Bij de selektie worden de medewerkers betrokken en wordt een op de funktie gericht psychologisch onderzoek als hulpmiddel gebruikt. Informatie Inlichtingen kunnen worden verkregen bij de adjunkt-direkteur sociale sektor, de heer P. Postma, telefoon 075-55.31.01 Sollicitatiebrieven binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan College van Burgemeester en Wethouders van Zaanstad, postbus 1400, 1500 AK Zaandam, onder vermelding van de funktie. Het Paedologisch Instituut is een centrum voor studie van en hulp verlening aan kinderen, jeugdigen en hun gezinnen. Directeur: Prof. Dr. J.de Wit. Momenteel zijn er drie afdelingen: een centrum voor residentiële behandeling, een centrum voor ambulante behandeling en een re search centrum. Tevens vervult het Paedologisch Instituut een functie bij de prak tijkopleiding van studenten in de kinder- en jeugdpsychologie en de speciale pedagogiek van de Vrije Universiteit. In het Centrum voor AMBULANTE BEHANDELING, het AMBULATORIUM Prins Hendriklaan 23 Amsterdam is een vacature voor een full-time (mnl./vrl.) De te benoemen collega zal zijn/haar hoofdtaak vooralsnog vinden in de kinderwerkgroep. Deze werkgroep is gezamenlijk verantwoordelijk voor de be handeling en de opleiding; Ze richt zich vooral op tweedelijns hulpverlening aan kinde-en en hun gezinnen en leidt daarin op; In hulpverlening en opleiding staat explicitering naar cliënten, collegae en studenten centraal in wekelijkse intervisie-bijeen komsten. Opleiding en ervaring: opleiding en ervaring in hulpverlening in teamverband, op een niveau vergelijkbaar met het lidmaatschap van een psychothera pievereniging; kennis van ontwikkelingsprocessen; kennis van en ervaring met behandelingsmethodieken t.b.v. het kind en zijn gezin; affiniteit met het overdragen van kennis en ervaring aan docto raal studenten kinder- en jeugdpsychologie en speciale pedago giek. Salaris overeenkomstig N.Z.R.-schalen. Pensioen: P.G.G.M. Wij vragen instemming met het Christelijke karakter van ons insti tuut. Inlichtingen worden graag gegeven door mevr. Drs. Jet Klinkhamer- Steketee, psychotherapeute of door Drs. Hans Heiner, coördinator van het Ambulatorium, tel. (020) 73 70 33. Schriftelijke sollici taties, onder overlegging van een curriculum vitae kunnen gericht worden aan de vakaturecommissie. Prins Hendriklaan 23, Amsterdam. Vossiusstraat 56 Amsterdam I ei !T ld - jve In ons verpleeghuis en reaktiveringscentrum met een op- namekapaciteit voor 207 lichamelijk zieken en 84 geestelijk gestoorde bejaarden, vragen wij een Hij/zij zal worden belast met de leiding van de afdeling Tezamen met de andere therapeutes zal hij/zij de therapie ten behoeve van onze patiënten verzorgen en verder vorm geven Wij verwachten van deze funktionaris dat. hij/zij in het bezit is van het leidster-diploma van een school voor bezigheidstherapie of van de kursus Kreatieve Handvaardigheid A en B, hij/zij ervaring heeft in het leiding geven en goed mee kan funktioneren in de dagelijkse werkzaamheden, hij/zij doelgericht en inspirerend het team van bezigheids therapeutes. stagiaires en vrijwilligers kan begeleiden, hij/zij er voldoening in vindt om het leven van onze patiënten zo reëel mogelijk te maken Van kandidaten wordt verwacht dat zij instemmen met of zich op zijn minst willen voegen naar de evangelische grond slagen van de vereniging De aanstelling vindt plaats konform de C. A.O. voor het Ziekenhuiswezen Uw sollicitatie kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken van HET ZONNEHUIS AMSTELVEEN Laan van de Helende Meesters 2 1186 AM AMSTELVEEN Tel. 020 - 45 83 51 nd fceg ei IT 0.; Uitgaande van de Chnstek/ke Vereniging Het Zonnehuis mer verpleeghuizen te Amstelveen, Beekbergen. Doorn Vlaardmgen. Zuidhorn en Zwolle

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 26