m secretaresse Sekretaresse personeelzaken Interkruis Zuid-Holland s Interkruis Zuid-Holland DGV SH BW CONTROLELEIDERS 1 EEN ERVAREN ADMINISTRATIEF DISTRIKTSMEDEWERK(ST)ER 'sHeeren Loo-Lozenoord •4- r ORGANISATIE-MEDEWERK(ST)ER ERVAREN ADVISEUR VERKOPER ONTWERPER(STER) TEVENS WAARNEMEND HOOFD VAN DE HOOFDAFDELING. WESSANEN twee sekretarissen/ teambegeleiders (m/v). SECRETARESSE De overkoepelende organisatie van 170 lokale/regionale kruisverenigingen I en van 16 kraamcentra vraagt: Zij/hij zal voor een tweetal distrikten de kontaktpersoon zijn voor o.a. advisering en voorlichting op financieel en administratief gebied en de toepassing van arbeidsvoorwaarden en sociale verzekenngsregelingen; uitvoering van salarisadministratie; verzameling en venwerking van diverse gegevens Daarnaast zal zij/hij nog de volgende specifieke taken dienen te verrichten: coördinatie van input-output van geautomatiseerde salaris administratie (CEA-systeem); berichtgevinq voorbereiden over salarissen, sociale verze keringen e.ö coördinatie en biisturen van de financiële administratie voor een aantal plaatselijke kruisverenigingen advisering over financiën en opzet bij nieuwbouw wijkge- bouwen Voor deze deels ambulante funktie met interne en eksterne kontakten gaan onze gedachten uit naar iemand met een opleiding op H.A.V.O.-niveau en diploma M.B.A. of daarmee overeenkomende goede kontaktuele eigenschappen en gevoel voor het dienstverlenende karakter van deze funktie ervaring op het terrein van geautomatiseerde salarisadmi nistratie. toepassing en uitleg van arbeidsvoorwaarden en ervaring op financieel terrein enige redaktionele vaardigheid De rechtspositieregeling voor personeel van kruisorganisaties is van toepassing. Salariëring. 2350.-// 3600.- Een psychologische test kan onderdeel van de sollicitatieprocedure zijn. Nadere inlichtingen kunnen worden verkregen bij de heer C. den Haan. hooft afdeling service-verlening, toestel 211 (tussen 10 en 12 uur). Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling personeelzaken. Prinsegracht 69-71 Den Haag Tel. 070-469363 (Prof. Chr. Inrichting voor geesteszwakken) Postbus 550 3650 AN Erm«k> Ttl. (03417) 6866 Wij vinden het fijn voor onze secretaresse dat zij gaat trouwen. Alleen ontstaat daardoor bij onze dienst Personeel Organisatie een open plaats, die wij graag weer opgevuld zien met een ervaren U krijgt tot taak secretaressewerkzaamheden te verrichten voor het hoofd Personeel Organisatie. Oaarnaast allerlei werkzaamheden rond personeels zaken, zoals ondersteuning bij de werving van (nlet-verpleegkundig) personeel. Een zeer gevarieerde functie. Wi| zoeken Iemand die HAVO en een secretaresse opleiding heeft. Enige jaren ervaring als secretaresse Is gewenst. Gezien het vertrouwelijke karakter van de werkzaamheden stellen wij hoge eisen aan de betrouwbaarheid. Graag christelijke levensinstelling. Uw salaris is, afhankelijk van opleiding en ervaring, minimaal 1 2.093,25 en maximaal I 2.594.99 bruto per maand. De overige arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in de CAO voor het Ziekenhuiswezen. informaties kunt u inwinnen bij de heer B A Verstraete. hoofd Personeel Organisatie, toestel 327. Schriftelijke sollicitatie eveneens aan het hoofd Personeel Organisatie. De provinciale kruisvereniging in Zuid-Holland geeft voorlichting en service aan 170 lokale en regionale kruisverenigingen op verpleegkundig, sociaal- medisch. administratief en organisatorisch terrein. De provincie is in zes regio's verdeeld; interdisciplinair samengestelde regioteams zijn verantwoor delijk voor een op de behoeften van de regio afgestemde voorlichting en service-verlening op sociaal-medisch, verpleegkundig en organisatorisch terrein Voor onze afdeling organisatie-ontwikkeling vragen wij een Het takenpakket van de afdeling organisatie-ontwikkeling omvat ondermeer: begeleiding van de herstrukturenng van het kruiswerk in de provincie; koördinatie van de regioteams; t advisering met betrekking tot samenwerking in de eerstetijn (huis-arts. maatsch werk en wijkverpleging) organisatorische ondersteuning van de sociaal-medische dienst (zorgge bieden o.a. moeder- en kindzorg, reuma/revalidatie, oncologie, hartreva lidatie. geslachtsziektebestrijding); ontwikkelen van beleidsplannen voor de korte en middellange termijn. Onze gedachten gaan uit naar iemand met een hbo/umversitaire opleiding met organisatorische kwaliteiten en ervaring die graag in de gezondheidszorg wil werken met goede kontaktuele eigenschappen. Aanstelling zal plaatsvinden konform de rechtspositieregeling voor het personeel van kruisorganisaties. Salariëring afhankelijk van opleiding en ervaring f 3522.- 4582 - Een psychologische test kan onderdeel van de sollicitatie-procedure zijn. Drs A Jansen (070-46.93 63. toestel 221) is graag bereid nadere informatie te geven Schriftelijke sollicitaties aan de direkteur personeelszaken Prinsegracht 69-71 Den Haag Tel. 070-469363 de groot - vroomshoop b.v. D.G.V., De Groot-Vroomshoop B.V., is een houdster maatschappij van een zestal dochterondernemingen met een totale omzet van ca. 60 miljoen en een personeels bestand van ongeveer 425 medewerkers. Voor haar grootste werkmaatschappij, gespecialiseerd in de bouw van o.a. scholen, ziekenhuizen en kantoren, zoekt D.V.G. een Gevraagde funktionaris zal rechtstreeks rapporteren aan de manager van de afdeling. De gedachten gaan uit naar een kandidaat met - opleiding H.T.S.-bouwkunde of gelijkwaardig - goede contactuele eigenschappen - ruime bouwkundige ervaring Uw sollicitatie gaarne te richten aan de direktie van De Groot-Vroomshoop B.V., Postbus31, 7680 AA Vroomshoop. zuidelijke ijsselmeerpolders lelystad Bij de DIENST PUBLIEKE WERKEN van het openbaar lichaam Zuidelijke Ijsselmeerpolders te LELYSTAD wordt voor spoedige indiensttreding bij de HOOFDAFDELING STADSONTWIKKELING (afdeling STEDEBOUW) gevraagd een vacaturenr. L/104, Hij (zij) zal leiding moeten geven aan ontwerpers die zullen worden belast met het ontwerpen van structuur- en bestemmingsplannen (ook op detailniveau), zowel in bestaande als in nieuw te ontwikkelen stadsgebieden van Lelystad. Functie-eisen. Voor het vervullen van deze vacature wordt een academische opleiding (eventueel een vergelijkbare opleiding op ten minste HBO-niveau), alsmede organisatorische capaciteiten noodzakelijk geacht. Salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring, tot een maximum van 75.103,- bruto per maand. De gebruikelijke gemeentelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Voor het verkrijgen van woonruimte wordt medewerking verleend. Algemene informatie. In het kader van de ruimtelijke ordening in Nederland vervullen de Zuidelijke Ijsselmeerpolders, waarin o.m. de groeikern Lelystad, een belangrijke functie. LELYSTAD telt thans ruim 36.000 inwoners en zal moeten worden ontwikkeld tot een stad van 100.000 inwoners. Omdat Lelystad in 1980 een zelfstandige gemeente zal zijn - met ruim 40.000 inwoners - wordt thans de gemeentelijke dienst voor publieke werken opgebouwd, die in staat moet zijn om tijdig op de komende ontwikkelingen in te spelen. Informaties worden u gaarne verstrekt door de heer H.G. Véhl, hoofd van de hoofdafdeling stadsontwikkeling, telefoon 03200-26844, toestel 415. Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad. onder vermelding van vacaturenummer, te richten aan de landdrost van de Zuidelijke Ijsselmeerpolders, Stadskantoor te Lelystad. Wessanen Nederland BV is een der grootste con cerns in de voedings middelenindustrie. De aktiviteiten zijn onder gebracht in een vijftal grote beheermaatschappijen de beleidsvoorbereidende en -vormende taken zijn toevertrouwd aan de concernstafafdelingen. Binnen de stafafdeling Centrale Personeelzaken is de direkteur Sociale Zaken verantwoordelijk voor onder meer de ont wikkeling en koördinatie van arbeidsvoorwaarden, richtlijnen, regelingen en het vertegenwoordigend overleg. Een en ander geschiedt in nauw overleg met de direkties van beheers- en werkmaatschappijen en de hoofden van de sektor- personeelafdelingen. De koördinatie voor de hierbij noodzakelijke kontakten in de vorm van gesprekken, vergaderin gen, enz., en de verzorging door middel van agen dering, verslaglegging en archivering vormen een hoofdtaak voor zijn sekre taresse. Zij werkt daarbij veelal volgens grove richt lijnen, dus met een grote dosis inzicht en initiatief. Een middelbare opleiding, redaktionele vaardigheid, steno Nederlands en bedrijfservaring zijn voor deze veeleisende taak zonder meer noodzakelijk. Wanneer u belangstelling hebt voor deze funktie verzoeken wij u uw sollici tatie te richten aan Wessanen Nederland BV, Personeelzaken Staf afdelingen, t.a.v. de heer R. C. Mousset, Postbus 410, 1180 AK Amstelveen. U kunt hem ook voor nadere informatie bellen (075 - 25 21 75, het nummer van ons kantoor in Wormer- veer, of 's avonds 02207 - 1 39 58). Wessanen, een internationaal concern, schakel in de voedingsketen voor mens en dier. Postbus 410, 1180AK Amstelveen. Telefoon (020)471711. STICHTING HULP AAN BUITENLANDSE WERKNEMERS Maasstraat 11, 3016 DB Rotterdam. Il d De stichting is werkzaam ten behoeve van de buitenlandse werknemers en hun gezinsleden in Rijnmond. Zij telt 40 medewerkers van acht st nationaliteiten, georganiseerd in een aantal teams. Voor de begeleiding rii van de teams worden gevraagd: Funktie-omschrijving: 1. beleidsadvisering ten bate van bestuur en direktie op grond van de adviezen van de teams 2. koördinatie en bewaking van de gemaakte afspraken en genomen J besluiten van de teams 3. voorbereiden, begeleiden en verslagleggen van de besprekingen van lol de teams 4. voorbereiden en bewaken van overlegstrukturen 5. bevorderen en bewaken van de planning van de teams 6. zorg voor de interne kommunikatie en informatie-overdracht. Funktie-eisen: 1goede kontaktuele eigenschappen 2. ruime ervaring in het welzijnswerk, onderwijs of bedrijfsleven 3. leidinggevende kapaciteiten 4. leeftijd bij voorkeur niet jonger dan 30 jaar 5. aktief, kreatief, produktief 6. minimaal H.B.O.-opleiding. Een psychologisch onderzoek kan tot de sollicitatie-procedure behoren. Salaris, in overeenstemming met het niveau van de funktie, nader overeen te komen, min. C.R.M. schaal 27 (73.143,81,-) max. C.R.M schaal 40 (74.121,02). Sollicitaties binnen 14 dagen richten aan de sollicitatiekommissie. Voor verdere informatie kunt u kontakt opnemen met Mr. A. van Lijssel, direkteur (telefoon.: 010-331911). CHRISTELIJKE LERARENOPLEIDING ZWOLLE Voor de in augustus te beginnen Nieuwe Lerarenopleiding wordt per 1 n april of zo spoedig mogelijk daarna gevraagd een Taakomschrijving: - secretariaatswerkzaamheden t.b.v. de direktie - registratie van personele gegevens - behandeling van in- en uitgaande post - archiefwerkzaamheden. Van de te benoemen medewerkster wordt verwacht, dat zij - bewust kiest voor het Christelijk onderwijs - zelfstandig kan werken - verantwoordelijkheid wil dragen - een goede schriftelijke en mondelinge taalvaardigheid bezit - oplettend is in het werk - een opleiding tot secretaresse heeft genoten en ervaring heeft. De salariëring geschiedt volgens het BBRA, schaal 32. Sollicitatiebrieven met uitvoerige gegevens en referentieadressen te zenden aan: Postbus 1363, Zwolle, t.a.v. de direkteur, F. Vos. Sluitingstermijn 1 maart. Alkmaar Beverwijk Amsterdam Doetinchem Arnhem Ede Registeraccountants 's-Gravenhage Hoorn Zaandam Haarlem Leiden Zutphen Hoogeveen Purmerend In een aantal van onze vestigingen zijn plaatsen beschikbaar voor met uiteenlopende ervaring. Onze sterk gevarieerde praktijk heeft functies voor NIvRA-STUDENTEN (t/m algemeen deel) met fiscale interesse SPD-ers (I en II) met ervaring zowel in de controle- als in de aangifte praktijk of met andere ervaring, die hun kennis willen verbreden. Onze organisatie is een geheel van een aantal betrekkelijk kleine kantooreenheden (14 vestigingen met totaal 250 man, inclusief 32 accountants) waarin het beroep integraal wordt uitgeoefend. Geïnteresseerden worden uitgenodigd contact op te nemen met de afdeling Personeelszaken van het Secretariaat (Dubbele Buurt 2rd, 1621 JV Hoorn NH. tel.: 02290 -1 55 46) waar een afspraak zal worden geregeld met één der firmanten.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 24