Wegens Succes Geprolongeerd: ExposiüeVïsa Hartelijk welkom bij alle Citroen agenten! FAMILIEBERICHTEN zaterdag a.s. Reformhuis SCHIEDAM r< 3- (S DCNOERDAG 15 FEBRUARI 1979 TROUWKWAR1 kunnen van maandag tol en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummei 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur Op 1 maart a.s. hopen D.V. onze ouders M. J. van Ginhoven en B. A. van Ginhoven-Jongenotter hun 40-jarig huwelijk te vieren. N Gelegenheid tot feliciteren van 17-18 uur in Hotel De Roskam. Arnhemsestraatweg 62. Rheden. Hun dankbare kinderen: Elly en Hans Ab en Rita Wim en Anneke Miep en Cor Dick en Toos Bertien Ans en Jacques en kleinkinderen De Steeg. 15 februari 1979. Dalweg 8. Met dank aan God. voor alles wat Hij ons in haar geschonken heeft, is na een leven van geloof en liefde, ingegaan in Gods heerlijkheid onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Johanna Arendina Heideman-ter Avest sinds 21 december 1949 weduwe van Gerrit Heideman. op de leeftijd van 89 jaar. Haar enige troost in leven en sterven was het eigendom van Christus te zijn. Witharen: J. A. Heideman E. Heideman-Landeweerd Gelselaar: J. Grijzen-Heideman Borculo: G. Bannink-Heideman A. Bannink Ruurlo: A. Dijkman-Heideman J. H. Dijkman Owen-Sound (Can.): T. van Laar-Heideman W. van Laar Clinton (Can.): G. J. te Brinke-Heideman J. H. te Brinke Wijhe: A. J. Heideman G. Heideman-Kolkman Sherwood-park (Can.): J. A. Kolkman-Heideman E. Kolkman Barchem: G. A. Oltvoort-Heideman H. Oltvoort Ponoka (Can.): G. Hulsman-Heideman J. W. Hulsman Klein- en achterkleinkinderen Witharen, 13 februari 1979 Witharenweg 22. 7738 PG Ommen De dienst van woord en gebed zal D.V. gehou den worden op zaterdag 17 februari 1979. om 10.30 uur in gebouw „Irene" te Witharen, waar bij u wordt verzocht om 10.15 uur aanwezig te zijn. Daarna vindt de teraardebestelling plaats op de algemene begraafplaats in Haarlo, om 13.30 uur (gem. Borculo). Gelegenheid tot condoleren voor de rouw dienst en na de begrafenis, in café „Ellen- kamp" in Haarlo. Hiermede vervullen wij de droeve plicht u in kennis te stellen van het overlijden van de heer W. P. H. Hoogenboom, arts Hoofd afdeling keuringen/plv directeur van de stichting Nationaal Lucht- en Ruimtevaartge neeskundig Centrum. Zijn niet aflatende ijver, zijn grote inzet en zijn humane omgang met ieder waarmede hij sa menwerkte waren In het bijzonder in de laatste paar jaar waarin hij was betast met de leiding van het Instituut, een onmisbare steun waarop met grootste waardering wordt teruggezien. Het Bestuur van de Stichting Nationaal Lucht- en Ruimtevaart- geneeskundig Centrum. Soesterberg, 14 februari 1979. De crematie zal plaats hebben op zaterdag 17 februari 1979 om 11.00 uur in Aula I van het crematorium „Daelwijck" aan de Floridadreef 7 te Utrecht-Noord (Overvecht). Spreek Gij dan in mijn hart en zeg, dat het zo goed ts. dat die weg ook door Uw Zoon gegaan is, en dat uw land naar alle kant niet ver bij mij vandaan is. Gezang 484:4 Vandaag hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man en onze vader en opa Albert Keus Hij is 81 jaar geworden. i Apeldoorn Rien H. Keus-Waterborg Haaksbergen: Bert en Nell Hengelo: Ans Brammen: Margreet en Martijn Marion Remco Apeldoorn. 13 februari 1979 Komnginnelaan 254/301. De crematie zal plaatshebben vrijdag 16 febru ari om 9.80 uur vanuit aula 2 in het crematori um te Dieren. Vorige week openden we ome poorten voor het eerst voor een kennismaking met Cirroëns nieuwe trots: De Citroen Visa. Talloce nieuws gierigen maakten van die gelegenheid gebruik om de nieuwe Visa met eigen ogen te bewonderen en eigenhandig uit te proberen. Kortom, de kennismaking met de nieuwe Citroen bleek zo'n succes dat we hebben besloten de festiviteiten nog een weekje te prolongeren. Zodat u alsnog in de gelegenheid bent in de feestvreugde te delen, en zelf te ontdekken hoe vernuftig de nieuwe Visa is. Met z'n gloednieuwe bedienings principe: de satelliet. Met z'n, typisch voor Citroen, ruime opvatting over comfort en prettig weggedrag. Met z'n bijzonder gunstige buiten- en binnenmaten, met z'n handige vijfde deur en wegklapbare achterbank. Met z'n bumpers van thermo plastisch elastomeer die terugveren bij kleine 'botsingen'. En met z'n eigentijdse uiterlijk. En dat zijn dan nog maar een paar van die grote en kleine nieuwigheden. De Visa is z'n rijd een stapje voor waar het gaat om zuinigheid, veiligheid en comfort. Dat hoeft u niet voetstoots aan te nemen, dat kunt u zelf beoordelen. Door zo gauw mogelijk een bezoekje te brengen aan onze expositie en bijvoorbeeld een proefrit te maken. PS. Naast alle andere modellen, hebben wij een speciaal plaatsje ingeruimd voor de vernieuwde LNA. Deze deelt een beetje mee in de feestvreugde en zal dan ook in z'n nieuwste uitvoering met krachtiger motor en volledig elektronische ontsteking op de expositie aanwezig zijn. Citroen hanteert uitsluitend rijklaarprijzen, dat zijn de meest complete en dus eerlijke prijzen. Een rijklaarprijs is inclusief BTW, leges, kentekenplaten, transport kosten, NL-sticker, tectyl-behandeling en volle tank. En inclusief de unieke Citroen Kroongarantie. ir K 3H1 oen vee Ir lag iam< iloz [se ads loog ilijv De Visa Spécial.Rijklaar f 12.650,-. LucbtKckoelde boxer motor mcr volledig elektronische ontsteking. Motor 652 cm' rijdt 1 op 17.5 bij 90 km/h (bij constante snelheid/, is dus zuinig. Heeft een top van 124 km/h. Is de voordeligste en de zuinigste Visa. De Visa Club. Rijklaar f 13.000,-. Is motorisch hetzelfde als de Spécial maar heeft een aantal luxe extra's. De Visa Super. Rijklaar f 14.300.-. De snelle felle Visa. Met een dwarsgeplaatste f warergekoelde vier-cilinder motor. Heeft een top van 144 km/h. Rijdt toch maar 1 op 16 bij 90 km/h (bij constante snelheid). V. Voor leasing Q1 LR, Gtrocn leasing B.V. VISA. A DE NIEUWE CITROEN „Want wij weten, dat, indien de aardse tent, waarin wij wonen, wordt afgebroken, wij een gebouw van God hebben, in de hemelen, niet met handen gemaakt, een eeuwig huis. 2 Corinthiërs 5 1 God riep in Zijn Goedertierenheid tot Zich. na een langdurig ziekbed Mej. M. Maan op de leeftijd van 70 jaar. Zij was 43 jaar verbonden aan de Prinses Ireneschool als onderwijzeres. Haar ijver en inzet zullen wij in dankbaarheid blijvend gedenken. De Almachtige vertrooste haar broers en zusters. Bestuur. Oudercommissie en Personeel van de Prinses Ireneschool De Lier. 8 februari 1979. Met grote droefheid geven wij u kennis, dat van ons is heengegaan mijn innig geliefde man, onze lieve, zorgzame vader en opa Hermanus Henricus Sijbrant in de ouderdom van 82 jaar. „Hij was een van Gods liefste kin deren. P. B. Sijbrant-van der Veere H. de Bruin-Sijbrant J. de Bruin P-.B. Gravesteijn-Sijbrant D.'Gravesteijn H. H. Sijbrant F. B. Sijbrant-Kok en kleinkinderen Amsterdam. 11 februari 1979 Jan Tooropstraat 4 Correspondentieadres: Fam. D. Gravesteijn Veenendaalkade 379. 2547 AK 's-Gravenhage. Thuis geen bezoek De teraardebestelling zal plaatshebben don derdag 15 februari a.s. tegen 11.00 uur op de gemeentelijke begraafplaats Westgaarde. Ook- meerweg 275, Amsterdam (bereikbaar met bus 23) Dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in het bejaardencen trum „Het Weertje" in alle rust en vrede van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moe der, groot- en overgrootmoeder Cornelia Leeuwe Weduwe van L. Berrevoets 13 februari werd zij 94 jaar. Lunteren: J. C. van Bendegem-Berrevoets C. van Bendegem Doetinchem: L. A. Berrevoets W. Berrevoets-Siebelink Rotterdam: J. H. Berrevoets Klein- en achterkleinkinderen Doetinchem, 14 februari 1979 Correspondentieadres: Hamburgerstraat 29, Doetinchem Moeder is opgebaard in het rouwcentrum „Den Hoogenkamp" van de Monuta Stichting, Keppelseweg 40 te Doetinchem. De rouwdienst zal gehouden worden maandag 19 februari a.s. om 13.00 uur in bovengenoemd rouwcentrum, waarna de ter aarde bestelling zal plaats hebben op de algemene begraaf plaats aan de Loolaan te Doetinchem om 14.00 uur. Vooraf is er gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren vanaf 12.45 uur. Heden overleed onze zorgzame, trouwe vader, groot- en overgrootvader Martinus Keus, sedert 6 mei 1936 weduwnaar van Adriana Klein op de leeftijd van 95 jaar. Namens allen: C Keus Schevenmgen, 12 februari 1979. Zalmstraat 2. De rouwdienst zal worden gehouden in wijkge- bouw „De Vonk". Duinstraat 4 (achter de Nieu we Kerk) op donderdag 15 februari om 1.30 uur. Daarna zal de begrafenis plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Aankomst aldaar om 2.30 uur. Vrees niet, want Ik ben met u; Jesaja 41 10 De Here heeft, voor ons toch nog onverwacht, tot Zich genomen mijn innig geliefde man. onze lieve vader, schoonvader en opa, zoon, broer, zwager en oom Jan Drieënhuizen op de leeftijd van 50 jaar. Nw. Loosdrecht: H. S. P. Drieënhuizen-Labordus Hilversum: Ria Miranda Nw. Loosdrecht: Henk en Sonja Carola Loenen a/d Vecht: Wilma en Klaas Nw. Loosdrecht: Susan en David Hilversum: W. Drieënhuizen-Plooij en verdere familie Nw. Loosdrecht. 13 februari .1979 Godelindelaan 7 Gelegenheid tot condoleantie donderdagavond van 7-9 uur, Godeliridelaan 7 te Nw. Loos drecht. De dienst van Woord en Gebed, te Leiden door de weleerwaarde heer Ds J. van Dalen, zal worden gehouden op zaterdag 17 februari a.s., 's middags om 12 uur in de Geref. Kerk aan de Nw. Loosdrechtsedijk te Nw. Loosdrecht, waarna de begrafenis omstreeks 1 uur zal plaatsvinden op de Alg. Begraafplaats aan de Rading te Nw. Loosdrecht. Tevens is er gelegenheid tot condoleantie na de begrafenis in het gebouw „De Magneet" achter de Geref. Kerk te Nw. Loosdrecht. Geen bloemen Mede namens alle familie: Op zaterdag 10 februari j.l. is gestorven Trudi Wolfensberger-Papier Zij was voor ons de liefste die er bestond Karei en Barbera Wolfensberger John F Kennedyplantsoen 42. Voorschoten De crematie heeft intussen plaatsgevonden. as IG* lie i lass >g VI Z< lue) lijn Juü Gezondheid is Levenslust Doe er wat aan, vraag informatie in uw reformhuis. Wij houden lezingen voor allerlei verenigingen. St. Liduinastraat 56, Schieda^f; Tel. 010-263066. Ik heb geloofd en daarom zing ik, dl ®AI om zing ik U ter eer. Op Zijn tijd nam de Heere plotseling van o lv«r zijde tot Zich onze geliefde broer, zwager oom Dirk Brouwer op de leeftijd van 73 jaar. Potchefstroom (Z.-Afrika): N. Brouwer M. M. Brouwer-Strijdom Wilnis: K. Brouwer P. Brouwer-de Jong N. Schüller-Brouwer A. S. Schüller Hilversum: G. Brouwer W. Brouwer-Verbruggen Wilnis: G. Brouwer G. Brouwer-KiStemaker Enkhuizen: W. C. Brouwer N. Brouwer-Schermer Wilnis: F. Brouwer H. Brouwer-Bras neven en nichten Wilnis. 12 februari 1979. Pr. Beatrixstraat 32. Corr.adres: F. Brouwer. Raadhuisstraat Wilnis. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkan van gebouw „De Roeping". Kerkstraat 12 Wilms. Gelegenheid tot bezoek aldaar vrij( a.s. van 20.00 uur tot 21.00 uur. De begrafe zal plaatsvinden op zaterdag 17 februari L om 11..ju uur op de Nederlands Hervorm Begraafplaats te Wilnis. Vooraf zal in geboi „De Roeping" een rouwdienst worden geh< jJv den aanvang 11.00 uur. Na de teraardebes ling gelegenheid tot condoleren in de aula hen thl hef ke ien M esc; rijd re i D. vin ct. n o

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 8