Wedden dat ook u verrast zegt 'Hé... is dat Nescafé?!' als u nieuwe Nescafé Extra proeft. Nieuwe Nescafé Extra. Verrassend lekkerder. journalist Ontdek t verrassend lekkere verschil tussen gisteren en vandaag. Nieuw FAMILIEBERICHTEN U proeft 't meteen bij uweerste slokje. Dat is lekkere koffie. Met een verrukkelijk vollere smaak. Met een rijker aroma. En nieuwe Nescafé Extra zit voortaan ook in de vierkante pot. Met het smaakbewakende ldikdeksel. Alles bij elkaar een heel verschil met gisteren. Een verrassend lekkerder verschil. tam 'Hé, is dat Nescafé?!' Win een taart Een feestelijke taart bij-de-koffie kunt u winnen door nieuwe Nescafé Extra (thuis of bij kennissen) goed te proe ven en ons dan uw mening te geven. Wedden dat ook u aangenaam verrast zult zijn! Schrijf uw mening -zo origineel mogelijk- op een briefkaart of briefen stuur die naar Nescafé, Postbus27071,1002 AB Amsterdam. Een deskundige jury beoordeelt de inzendingen. In de maanden maarten april zijn er elke week 100 taarten te zuimien. Nieuwe Nescafé Extra zit voortaan ook in de vierkante pot. Met het smaak bewakende klikdeksel Nescafé Extra blijft lekker, tot 't laatste schepje. Uproeft't meteen bij uw eerste slokje. ||P Wat 'n heerlijk volle smaak. Wat 'n rijk aroma. \i<ms>8- DONDERDAG 15 FEBRUARI 1979 In Jezus ontslapen onze vader en vriend Klaas Bossenbroek weduwnaar van P. A. van Stee op de leeftijd van 65 jaar. Paul en Carla Ron en Wieke Martin Amsterdam. 9 februari 1979 Wijttenbachstraat 72' Overeenkomstig zijn wens heeft de teraarde bestelling in besloten familiekring plaatsge vonden op de Nieuwe Oosterbegraafplaats. De Here heeft gegeven, de Here heeft genomen, de naam des Here zij geloof± Van ons werd weggenomen onze lieve broer, zwager en oom Klaas Bossenbroek op de leeftijd van 65 jaar. Tot het laatst betoonde hij zijn meeleven met ons allen. Amsterdam: A. Bossenbroek-Feenstra 't Harde: F. Bossenbroek J M. Bossenbroek-Schaake Driebergen: W. J. Bossenbroek M. A. Bossenbroek-Feenstra Puttershoek: J. de Man Amsterdam: H. C. A. Evers-Bossenbroek H Evers C H. Schaacke-Bossenbroek J. G. F. Schaacke Maarn: A. Bossenbroek G. A. W. Bossenbroek-Dikkers nichten en neven. Amsterdam. 9 februari 1979. Het behaagde de Heer. voor ons onverwacht, tot Zich te nemen mijn innig geliefde man. onze zorgzame vader en grootvader Hendrik van Zijl Oud-Hoofd der Zuiderschool in de gezegende ouderdom van bijna 80 jaar. Uit aller naam: E. van Zijl-Werkman Amsterdam. 13 februari 1979 Haringvlietstraat 7 huis Aan huis geen bezoek. Gelegenheid tot eondoleantie-bezoek donder dagavond van 6.45-7.15 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisver eniging P.C.B. u.a.. Vondelstraat 101 te Am sterdam. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 16 februari om 13 uur in de Ned. Hervormde kerk te Durgerdam, waarna om 13.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de begraaf plaats aldaar. „Zie. ik maak alle dingen nieuw." Onverwacht heeft de Here uit onze familie kring tot Zich genomen onze geliefde zuster en schoonzuster Geertje Valk echtgenote van P. Schaap op de leeftijd van 69 jaar. Ermelo: G. Dekker-Valk Zaandam: P Dekker Valk G. Dekker Zaandam. 14 februari 1979 Door een ongeval heeft God plotseling tot Zich genomen mijn geliefde man. onze vader, schoonvader en grootvader Anthonie van Pijpen in de leeftijd van 76 jaar. Lisse: J. van Pijpen-Bloemendal Rosmalen (N.-Br.): F. van Pijpen M. N. van Pijpen-van der Sijs Anton. Mieke. Marius en Jenneke Calgary (Alta, Can.): R. van Pijpen T. van Pijpen-Moerman Susan. Jennifer en Ingrid Wateringen: G. Alblas-van Pijpen L. Alblas Arjan. Jenneke en Rudolf Lisse: A. van Pijpen jr. R. van Pijpen-Snijders Marjolein. Tonio en Mirthe Berlikum (Fr A. A. van Dijk-van Pijpen P. van Dijk Erik en Arjan Lisse. 13 februari 1979 Eikenlaan 58 Do teraardebestelling zal plaatsvinden op za terdag 17 februari a s des n.m. 2.30 uur op de Prot. Begraafplaats ..Duinhof' te Lisse. voor afgegaan door een rouwdienst in het vereni gingsgebouw van de Geref. Gemeente. Kro- kussenstraat 2 te Lisse. aanvang 1 30 uur. Gelegenheid tot condoleren op vrijdagavond 16 februari van 7.30-8 30 uur in bovengenoemd gebouw Geen bloemen De Nederlands Christelijke Sportunie geeft met leedwezen kennis van het overlijden van haar tweede voorzitter, de heer W. A. Pleijsier Meer dan 50 jaar heeft hij op velerlei terrein de Christelijke Sportbeweging gediend met zijn gave van hoofd en hart. Wij gedenken met dankbaarheid zijn inzet voor de christelijke sportgedachte ..die steunde op Christus het fundament van al ons werk" Namens het bestuur van de NCSU: Soetendal, voorzitter Vreeken. secretaris Mede namens het personeel: Kahsvaart, directeur 14 februari 1979 Beukelsweg 55b Rotterdam TROUWKWARTET i God nam tot Zich op Zijn tijd mijn geliefde man. onze zorgzame vader en lieve opa Wouter Anton Pleijsier op de leeftijd van 68 jaar. Rotterdam: Ch. Pleijsier-v.d. Nieuwegiessen Leiden: Rita en Dick Grootveld-Pleijsier Hilde Cock en Els Pleijsier-Pompert Wouter Roemer Capelle aan den IJssel: Ruud Pleijsier Rotterdam. 13 februari 1979 Teldersweg 28 Wouter is thuis opgebaard De teraardebestelling zal plaatshebben zater dag 17 februari 1979 om 11.00 uur oude be graafplaats „Oud Eik en Duinen" Laan van Eik en Duinen no. 38 te 's -Gravenhage Vertrek vanaf het woonhuis om 10 15 uur. Jan Dodeman B.V. Bevestigd te Amsterdam. Ten kantore van het Handels register te Amsterdam is ter kennisneming van een ieder neergelegd een besluit tot wij ziging van de statuten, hou dende een vermindering van het maatschappelijk en ge plaatst kapitaal en een terug betaling op aandelen. De direktie PLAATST U REGELMATIG MINI-ADVERTENTIES9 BEL 020-936868 EN INFORMEER NAAR ONZE KONTRAKT- MOGELIJKHEDEN i voorontwikkelings- samenwerking j i I Stichting Algemeen Nederlands Persbureau Het Algemeen Nederlands Persbureau zoekt voor zijn parlementaire redactie in Den Haag een met ervaring in de parlementaire sector of tenminste goede kennis van parlement en politiek in Nederland. Hij dient goed collegiaal te kunnen functioneren in een kleine groep. Honorering, naar gelang van de ervaring, is mogelijk tot op het niveau van klasse I van de CAO voor ANP-journalisten Schriftelijke sollicitaties kan men richten aan de hoofdredacteur van het ANP. Postbus 1. 2501 AA Den Haag.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 10