de viersprong Sociotherapeutisch medewerker assistente gedragstherapie coördinerend hoofd verpleegdienst gediplomeerde ziekenverzorgenden li Si ylaüJ*dljJt)3JJ 'sHeeren Loo-Lozenoord \H. r RICHARD HOOGLAND STICHTING UTRECHT* PRAKTIJK-KO0RDINATOR psychotherapeutisch centrum twee groepsleid(st)ers stafverpleegkundigen verpleegkundige of bejaardenverzorgster paviljoenshoofd (m. of v.) hoofd fysiotherapie (m/vr) E ZATERDAG 10 FEBRUARI 1979 TROUWKWART -TERD In ons verpleeghuis dat plaats biedt aan 170 soma tisch zieken, zoeken wii dia in een goed teamverband mee willen werken aan de verzorging en begeleiding van onze licha melijk zieke bewoners. Salariëring geschiedt volgens de geldende c.a.o. voor het Ziekenhuiswezen. Voor inlichtingen kunt u ons telefonisch benaderen. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan de directie, t.a.v. mevrouw T. Spanjer. Dillenburgsingel 5 3136 EA Vlaardingen Tel. 010-747922 Uitgaande van de Chnsler//»e Vereniging "Hel Zonnehuis verpleeghuizen te Amstelveen. Beekbergen. Doom. Vlaardingen. Zuidhom en Zwolle. J (Prot.Chr.Inrichtingvoorgeesteszwakken) Postbus 550 3850 AN Ermolo Tol. (03417) 6868 Voor onze afdeling Gedragstherapie, die ressorteert onder de psychologische dienst, zoeken wij voor spoedige indiensttreding een Op deze afdeling komen dagelijks twee kleine groepen zwakzinnigen met allerlei gedragsstoornissen. Zij worden hier individueel geactiveerd en begeleid door twee begeleidsters in een pedagogische en gedragstherapeutische situatie. De taken zullen bestaan uit: activeren van de zwakzinnigen met werk en/of spelmateriaal - uitvoeren van behandelingsprogramma's observeren, rapporteren en evalueren deelnemen aan besprekingen. Wij vragen: - een Z-verpleegkundige of iemand met een gelijk waardige opleiding iemand die bij voorkeur enige bekendheid heeft met gedragstherapeutische technieken iemand die met laag- en hoogniveau zwakzinnigen kan werken. Wij bieden een salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, tussen 1 2.093.- en 1 2.599,-bruto per maand. De overige arbeidsvoorwaarden zijn volgens de c.a.o. voor het Ziekenhuiswezen. Informatie wordt verstrekt door de heer A R. Hofman, psycholoog, telefoon toestel 350 of privé (03417) 4313 Schriftelijke sollicitatie vóór 16 februari 1979 te richten aan het hoofd Personeel Organisatie. Ons modem vcpieeg- en reaktrvermgscentrum „Tamarinde" vrar it een Hi|/zi| wordt geacht m het bezrt te zijn van de diploma s verpleegkundige A of A en B docenten opleiding Het gevolgd hebben van de cursus prakti|k begeleiding en ervaring ii ziekenverzorging strekt tot aanbeveling. Tol zijn/haar taak behoort o m de opleiding Supervsie over de praktijk begeleiding van 40 leeriingziekenverzorgenden. dit in nauwe samenwerking met de praktijkbegeleidsters op de verpieegafdeimgen Het geven van praktijklessen en het onderhouden van kontakten met het opie-dings-mstituut. waar een gezamenlijke theoretische opleiding wordt ver zorgd Het selecteren van nieuwe leerlingen. Plannen van mutaties, stages, bijscholing en klinische lessen. Inlichtingen kunnen tektonisch worden verstrekt door de huidige functionaris Zr. E M Kloosterman tei 030-611211. Schuttende so'hataties te richten aan de verpleegkundig directeur van Tamarin de de heer R J van Essen. Neckardreef 6 te Utrecht uitgaande van Gereformeerde en Christelijke Gereformeerde kerken Het Psychotherapeutisch Centrum De Viersprong" te Halsteren vraagt voor haar Therapeutische Gemeenschap voor volwassenen (66 mannen en vrouwen tussen 20 en 45 jaar) een Binnen onze Therapeutische Gemeenschap heeft het sociotherapeutisch team als specifieke verantwoordelijkheid behandelklimaat, verzorging en confrontatie en de daarbij behorende bijdrage in de algemene beleidsbepaling. voor deze functie zoeken we een verpleegkundige (a of b) die plezier heeft in een andere dan de traditionele rolverdeling patiënten-stafleden. slarisgrenzen: min. 2.378.87 tot max. 3.181,43 bruto per maand. Inlichtingen: G. Hellinga, chef de clinique. Sollicitaties: dr. P. J. Jongerius, geneesheer-directeur. Gasthuisstraat 6, Halsteren (N. Br Telefoon 01641-2256. Wij willen voor een zestal huisgeno ten, die vanuit psychiatrische proble matiek zich moeilijk in de huidige bezigheidsafdelingen kunnen hand haven. een aan hen aangepaste afde ling formeren. Belangrijk hierbij is dat er vanuit een duidelijke struktuur d.m.v. een even wichtig programma van bezigheden van verschillende aard wordt gewerkt Om dit te kunnen realiseren zoeken wij binnen de sektor Dagaktiviteiten Wij denken hierbij aan Z-verpleeg- kundigen. MBO-IW-ers, kleuterleid sters. die in soortgelijke situaties reeds ervaringen hebben opgedaan. Zijn er geïnteresseerden, laten zij zich voor een oriënterend gesprek wenden tot Dhr. L. Senneker. Sollicitaties kunt u richten aan de heer W. Bezemer. koördinator perso- Het Sophia-Ziekenhuis, met een kapaciteit van 610 bedden, is een algemeen ziekenhuis met een regionale funktie, waar vrijwel alle specialismen worden uitgeoefend. Op korte termijn ontstaan op enkele afdelin gen vakatures voor Wij zoeken dan ook kontakt met kandidaten, die belangstelling hebben voor onderstaande funkties: stafverpleegkundige op de afdeling psychiatrie, in de rang van eerste verpleeg kundige, in bezit van het A- en B-dipioma of H.B.O.-V en enige jaren ervaring, vaka- turenummer 7911. stafverpleegkundige op de afdeling neuro chirurgie, in de rang van verpleegkundige A, in bezit van A-diploma of H.B.O.-V en enige jaren ervaring als verpleegkundige, vakaturenummer 7912. stafverpleegkundige op een interne af deling, in de rang van verpleegkundige A, in bezit van A-diploma of H.B.O.-V en enige ervaring als verpleegkundige, vakature nummer 7913. Op ons personeel zijn de rechtspositieregelin gen van de gemeente Zwolle van toepassing. Belangstellenden kunnen hun sollicitatie onder vermelding van het betreffende vakaturenum mer richten aan de afdeling personeelszaken, Dokter van Heesweg 2, Zwolle. SOPHIA-ZIEKENHUIS ZWOLLE Verpleeghuis de Lichtenberg, gelegen aan de rand van Amersfoort in een bosrijke omgeving, is sinds enkele jaren gehuisvest in een moderne nieuwbouw. Het huis telt 190 bedden en heeft afdelingen voor zowel langdurig zieken als voor geesteli/k gestoorde bejaarden. Aan reactivering en bezigheidstherapie wordt veel aandacht besteed. Functie-informatie: Het coördinerend hoofd verpleegdienst zal worden belast met de dagelijkse leiding en de organisatie van de verpleegdienst. Deze dienst telt een zestal afdelingen. De werkzaamheden worden uitgevoerd on der rechtstreekse verantwoordelijkheid aan de directeur, die de verpleegdienst als aan dachtsgebied heeft. In nauwe samenwerking met de directie heeft het coördinerend hoofd verpleeg dienst een ruime inbreng in het te voeren algemeen beleid. Functie-eisen: De gedachten gaan uit naar een verpleeg kundige (diploma A en B), die met succes de stafkaderopleiding heeft gevolgd en die ruime verpleeghuis-ervaring heeft met organisatie en leiding geven. bereid is samen te werken met andere disciplines, een protestants-christelijke overtuiging heeft informatie en sollicitatie: De geschikte kandidaten zullen gesprekken voeren met directieleden, afdelingshoofden en een delegatie van de ondernemingsraad. Een psycho technisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure Nadere inlichtingen worden gaarne ver strekt door de verpleegkundig directrice tel. (033) 1 61 41 Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directie op ons adres. Utrechtseweg 293, 3818 EH Amersfoort "Gevraagd voor spoedige indiensttreding een voor verzorging van een dame op leeftijd te Amsterdam. - gewerkt wordt in teamverband - normale werktijden goede salariëring - volledige vergoeding van reis- en autokosten - met speciale wensen kan rekening worden gehouden Voor sollicitatie kunt u hetzij schriftelijk hetzij telefonisch konta opnemen met mevrouw H. Kijnen, Cornelis Dopperkade 5 II Amsterdam, telefoonnr. 020-729655, bij geen gehoor 033-49474." "HENDRIK van BOEIJEN -OORD" ASSEN Ned.Herv. Inrichting voor Geestelijk Hulpbehoevenden heeft plaats voor een io- erik 01 neli VS-i El nan i derl in 1 ldtit In de inrichting verblijven 750 bewoners en werken 700 personeelsleden, je De bewoners verblijven in een 20-tal paviljoenen. atie istei erer edei nee elijk kbt •nel Een paviljoenshoofd is verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken in één van de 20 paviljoenen. Onze gedachten gaan uit naar kandidaten die beschikken over: - diploma ziekenverpleging Z en/of B - ervaring in een leidinggevende functie Voor nadere inlichtingen over deze functie kunt u telefonisch contact ?en- opnemen met de heer J. Blaauw, hoofd personeelszaken, tel. is°i: 05920-13843. e i i. als feïr Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de directie. Burg. Both. Lohmanweg 8, Assen. In ons verpleeghuis en reaktiveringscentrum met een opnamekapaciteit voor207 lichamelijk zieken en 84 geestelijk gestoorde bejaarden, vragen wij een tevens koördinator Paramedische Dienst. Ons verpleeghuis beschikt over een ruime en modem geoutilleerde afdeling voor oefentherapie, elektro- en hydro- therapie. Naast het Hoofd werken nog 6 medewerksters op deze afdeling. Voor deze funktie treden wij graag in kontakt met gegadigden, die: instemmen met, of zich op zijn minst willen voegen naar de evangelische grondslag van de Vereniging. Verder wordt verlangd dat men in het bezit is van het Staatsdiploma Fysiotherapie en over meerjarige praktijkervaring beschikt; in staat is om leiding te geven aan de afdeling, bereid is om in teamverband te werken met de artsen en de overige disciplines; een bijdrage wil leveren aan de opleiding van leerling ziekenverzorgenden; de begeleiding van stagiaires kan verzorgen Als Koördinator Paramedische Dienst maakt u deel uit van het management-team en wordt van u verwacht dat u de onderlinge afstemming en de kommunikatie van deze dienst met het geheel behartigen zult. In deze dienst zijn momenteel 27 personeelsleden werkzaam op de volgende afdelingen: fysiotherapie, ergotherapie, logopaedie, bezigheidstherapie, rekreatie en maatschappelijk werk. De aanstelling zal geschieden als Hoofd Fysiotherapie. Na de inwerkperiode en bij gebleken geschiktheid zal de benoeming volgen tot Koördinator Paramedische Dienst. De salariëring zal geschieden konform de schaal voor afdelingshoofd, min. f3.257,45 - max. f4.006.71 bruto per maand. Salarisniveau 1 augustus 1978. De C.A.O. voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. Psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selektie-procedure Het huidige hoofd van de afdeling, mevrouw E. Gradwell- Grant, is graag bereid om telefonisch inlichtingen te verstrekken Uw sollicitatie kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken van HET ZONNEHUIS AMSTELVEEN Laan van de Helende Meesters 2 1186 AM AMSTELVEEN Tel. 020 -45 83 51 ik lei rik leli Hf Uitgaande van de Chnsteh/ke Verernymg het Zonnehui met verpleeghuizen te Amstelveen. Beekbergen. Doorn, Vlaardingen, Zuidhom en Zwolle

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 28