Amsterdam vraagt <v/////////////////////A hoofd van de afdeling technische efficiency en organisatie PERSCOMBINATIE NV Trouw hoofd van de administratie m/v chef van onderafdeling m/v predikantce) medewerker functionaris personeels voorziening (m/vr) ASSISTENT-ACCOUNTANT CEBECO-HANDELSRAAD hoofd interne afdeling medewerk(st)er magazijn administratie ELKE ZATERDAG IN HOOFD ADMINISTRATIE ZATERDAG 10 FEBRUARI 1979 TROUWKWAR Voor de BRANDWEER een vacaturenummer 433 TAAK opstellen van de begro ting. meerjarenbegroting, jaarre kening. financieel jaarverslag en investeringsschema; zorgen voor een goede administratieve organi satie en controle, uitbrengen van beleidsadviezen en trekken van bedrijfseconomische analyses; coördinerend optreden ten aan zien van de op de verschillende afdelingen verrichte (financieel! administratieve werkzaamheden; leiding geven aan de diverse on derafdelingen van de afdeling (Boekhouding. Typekamer. Kle dingmagazijn. afdeling Post- en Archiefzaken) VEREISTEN middelbare schoolopleiding, SPD I en II of daaraan gelijkwaardige opleiding; bekendheid en ervaring op finan cieel gebied ten aanzien van de gemeentelijke overheid; goede mondelinge en schriftelijke uit drukkingsvaardigheid en goede contactuele eigenschappen, leef tijd tussen 35 en 45 jaar. Bekendheid met computersyste men strekt tot aanbeveling. B SALARIS afhankelijk van leef tijd en ervaring, maximaal f 4655,- bruto per maand Herwaardering van het salaris is in voorbereiding. Voor de GEMEENTELIJKE DIENST VOLKSHUISVESTING bij de Sociaal-Economische hoofdafdeling (Woningonttrekking) een vacaturenummer 603 TAAK behandelen van aan vragen om woningonttrekking; onderzoeken van gevallen waar woningonttrekking heeft plaats gevonden zonder dat daarvoor een aanvraag is ingediend; conci piëren van brieven met betrekking tot woningonttrekking; schrijven van adviezen voor Burgemeester en Wethouders; begeleiden van de buitendienstambtenaren; in voorkomende gevallen het hoofd van de afdeling vervangen. VEREISTEN Meao/Heao; affi niteit tot en/of ervaring met onroe rend goed; goede contactuele ei genschappen. Het bezit van het diploma make laar o/g of studerend hiervoor strekt tot aanbeveling. SALARIS afhankelijk van leef tijd en ervaring, maximaal 3362,- bruto per maand. Vakantieurtkering 8 procent, de rechtspositieregeling van de ge meente Amsterdam is van toe passing Een psychologisch onderzoek zal deel uitmaken van de selectiepro cedure Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de Afdeling Personeelszaken. Oudezijds Voorburgwal 274, 1012 GL Am sterdam. onder vermelding van het genoemde vacaturenummer gemeente amsterdam In de Valeriuskliniek, een pro testants-christelijk psychiatrisch- neurologisch ziekenhuis, ont staat door pensionering van de huidige funktionaris per 1 sep tember 1979 een vakature voor de funktie van De werk/aamheden zullen in hoofdzaak bestaan uit persoonlijk pastoraat aan de patiënten, participeren in de psychia trische behandelteams. verzorgen van huisdiensten, geven van les aan leerling B-verpleegkundigen, vervullen van eventuele studie opdrachten. Voor deze funktie komt in aan merking een predikant(e) van bij voorkeur 30 a 40 jaar, die een klinische pastorale training heeft gevolgd c.q. wil gaan vol gen De salariëring geschiedt konform de salarisregeling van de Vereni ging tot Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwzieken. Informaties worden gaarne ver strekt door de huidige funktio naris en door de direktie, aan wie u ook uw schriftelijke solli citatie kunt richten. VALERIUSKLINIEK Valeriusplein 9 Amsterdam (020) 788 788 Ir» verband met de pensionering van de tegenwoordige Kosteres - eind 1979 - wenst het College van Kerkvoogden van de NH Gemeente van Ginneken (Breda) in de nabije toekomst een reorganisatie tot stand te brengen Voor de vacatures die hierbij ontstaan zoeken wij toegewijde medewerkers in de functie van Koster Beheerder Kerkelijk Bureau Boekhouder Begrafenisondernemer Hovenier De gedachten gaan bij voorkeur uit naar een echtpaar dat de drie eerstge noemde functies kan combineren en aan wie in een later stadium ook het beheer van de begrafenisonderneming kan worden toevertrouwd. Ook de combinatie koster/begrafenis ondernemer/hovenier is niet uitgesloten en een terzake geschoold persoon zou zowel als beheerder en als boekhouder kunnen worden aangesteld. De salariëring is In overeenstemming met de te verrichten werkzaamheden. Voor huisvesting kan onder bepaalde omstandigheden worden gezorgd Mannelijke of vrouwelijke personen die gemteressoerd zijn of verdere inlichtingen wensen, worden verzoent schrift tijk contact op te nemen met het College van Kerkvoogden, p/a W. J. de Groot (President Kerkvoogd) Barbaralaan 110 4e34 SL Breda KANTOOR EIKELBOOM B.V. ACCOUNTANCY EN BELASTINGZAKEN Zoekt contact met een gemotiveerde op S.P.D.-1 niveau Zijn taak zal bestaan uit het zelfstandig opstellen en controleren van jaarrekeningen als ook de voorbe reiding van de fiscale aangifte. Salariëring en verdere emolumenten zijn in overeen stemming met de aard van de functie. Indien U interesse heeft kunt u mondeling of schriftelijk solliciteren bij de directie van het kantoor. Wij zijn telefonisch te bereiken onder nummer 033-19148 U kunt dan vragen naar de heer G.M. Vorwerk of de heer J. Los. Bij de afdeling personeel van de secretarie der gemeente Amersfoort wordt ten be hoeve van de werving en selectie contact gezocht met gegadigden voor de vacature van Betrokkene zal een bijdrage leveren aan de voorziening in vacatures bij de gemeentelijke diensten, bedrijven, stichtingen, etc. De totale organisatie omvat ongeveer 1400 personeelsleden. Tot zijn taak zal ondermeer behoren; - advisering van de gemeentelijke organi satie ten aanzien van methoden en procedures; - begeleiding en coördinatie van de voor ziening in vacatures; - verdere ontwikkeling van een geïntegreerd beleid op het gebied van de personeels voorziening; - het houden van exit-intervieuws. Voor de vervulling van deze functie wordt gedacht aan iemand met een hogere beroepsopleiding en ervaring met boven genoemde werkzaamheden. De eigen inbreng zal mede bepalend zijn voor de vormgeving van deze functie. Het aanvangssalaris ligt, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring tussen f2.334,- en f3.358,- per maand. De bij de gemeente Amersfoort gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing., Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Nadere informatie over de functie kan worden verkregen bij de plaatsvervangend chef van de afdeling, de heer A.M. Wolfkamp; tel. 033 - 36264. Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan het college van burgemeester en wethouders van Amersfoort, Stadhuisplein 1, 3811 LM Amersfoort met vermelding van vacature nummer 225. Cebeco-Handelsraad is een onderneming waarin meer dan 150 Aan- en Verkoopcoöperaties voor de Land- en Tuinbouw zijn verenigd. Samen met zijn leden-coöperaties verzorgt Cebeco- Handelsraad onder meer de levering van grond- en hulpstoffen en apparatuur aan boeren en tuinders. De geconsolideerde jaaromzet bedraagt 3 miljard gulden. De interne Accountantscontrole is belast met de controle van de jaarrekening van het moederbedrijf en een groot aantal deelnemingen. Voor deze afdeling zoeken wij kontakt met een Gegadigden dienen te beschikken over: - het diploma S.P.D.-1 of met de Nivra-studie minimaal te zijn gevorderd tot en met propedeuse. - goede kontaktuele eigenschappen. - enige jaren praktijkervaring op een accountantskantoor c.q. interne accountantsdienst. - leeftijd 25 - 30 jaar. Schriftelijke sollicitaties gelieve U te richten aan Cebeco-Handelsraad, Afd. Personeelszaken, Postbus 182, 3000 AD Rotterdam. Telefonische inlichtingen onder nr. 010-142211 toestel 252. D? hUl: at Nationale coöperatieve aan- en verkoopvereniging voor land- en tuinbouw b a. DIACONESSENHUIS BREDA met een regionale functie in West- Brabant. zoekt een afdelingshoofd, die in een nieuwe organisatorische opzet met drie andere hoofden een leidinggevend team voor de verplegingsdienst zal vormen, rechtstreeks onder de verpleeg kundig directrice. Het gaat hier om een De afdeling telt ongeveer 90 bedden, waaronder een klasse-afdeling. Ervaring in leiding geven en een goed organisatorisch inzicht zijn noodzakelijk naast een diploma-A ziekenverpleging en de kaderopleiding. U kunt uw sollicitatie met inlichtingen over opleiding en werkervaring, onder letters BD. zenden aan de heer L. Bicknese, GITP/Bedrijfspsychologie. Sophiastraat 22. 4811 EK Breda Telefoon 076-130350 tdviseursvoorpersoneelbeleid en organisatie is de uitgeefster van de dagbladen Het Parool, de Volkskrant en Trouw, en een aantal week- en huis-aan-huisbladen, met name in de regio N.Holland. Het Produktiebedrijf, dat belast is met de vervaardiging en het transport van de verschillende uitgaven van Perscombinatie N.V., is opgebouwd uit de sectoren Grafisch Bedrijf, Transport en een Produktiestaf. De Produktiestaf bestaat uit de afdelingen Engineering, Projekten, Technische Diensten Technische Efficiency en Organisatie. Binnen de Produktiestaf bestaat een vacature voor Functie-eisen Voor deze veelzijdige en veeleisende functie zoeken wij een kandidaat op ten minste H.T.S./H.B.O.-niveau (b.v bedrijfskundige richting). Wij verwachten van hem kennis van en ervaring met bedrijfskundige onderzoekmethoden (operation research, arbeidskunde e.d.). Leidinggevende ervaring en goede kontaktuele eigenschappen zijn een voorwaarde. Arbeidsvoorwaarden Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring; het maximum bedraagt f 5200 per maand Het vakantiegeld is 8%. terwijl het aantal vakantiedagen 25 bedraagt. Daarnaast kent Perscombinatie een uitvoerig pakket van secundaire arbeids voorwaarden Procedure Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij P W. Verspoor, tel. 020-9268701st 204 Uw sollicitatie kunt u richten aan de afdeling Personeelzaken van Perscombinatie. Wibautstraat 131, Amsterdam t a v M Smeulers. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure De afdeling T.E.O. (10 man) houdt zich bezig met onderzoek- en advieswerk op het gebied van efficiency, kosten-, proces- en kwaliteitsbeheersing Functie Deze technisch-organisatorische functie omvat hef leiden en begeleiden van de medewerkers het coördineren van de aan de afdeling gedelegeerde onderzoeken en projecten O hel zelf verrichten van advieswerk Het Hoofd T.E.O. ressorteert onder het Hoofd Produktiestaf. j voor en voor allen academisch ziekenhuis ds vrije universiteit amsterdar De Administratieve Dienst van ons christelijk ziekenhuis heeft de zorg voor li totale financieel-administratieve gebeuren binnen de ziekenhuisgemeenschap. Op de afdeling Boekhouding is een vacature voor een Zijn/haar taak zal bestaan uit: - coderen van ontvangsten en retour zendingen van het Centrale en Technische magazijn - coderen facturen, declaraties etc, - uitschrijven van ponsconcepten - controle op de geboekte gegevens. Wij zoeken iemand met - Praktijkdiploma Boekhouden - Administratieve ervaring. - Goed handschrift. Salaris en overige arbeidsvoorwaarden volgens rijksregeling. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Personeelsdienst- onder vermelding van vacaturenummer A 1 5.9 - de Boelelaan 1117, 1081 HV Amsterdam r Advertentiemateriaal moet donderdags (1e post) in ons bezit zijl>r Inlichtingen over deze speciale advertentiepagina's TEL. 020-913456 TOESTEL 794, resp. 783 en 750 WONINGSTICHTING PATRIMONIUM APPINGEDAM In verband met het vertrek van de huidige funktionai roept het bestuur kandidaten op voor de funktie van De stichting beheert ca. 1850 verhuureenheden. De aan te trekken funktionaris zal, met direkte verar woording aan de direktie, worden belast met o.t volgende taken: het geven van leiding en de dagelijkse verantwoordt lijkheid voor de gehele administratie behandeling van de korrespondentie inzake onde werpen met administratieve en financiële aspecten het opstellen van begrotingen en jaarrekeningen Onze gedachten gaan uit naar iemand op HBO-niveau b.v. SPD of HEAO of hieraan gelijkwaardig die kennis heeft van de voorschriften op het gebi< van de volkshuisvesting en de problematiek van ee woningbouwkorporatie Van toepassing is de CAO voor personeel ir. dienst van woningbouv korporaties )r i) Sollicitaties schriftelijk te richten aan het bestuur van de woningstic' 7 ting ..Patrimonium Postbus 27, 9900 AA APPINGEDAM. voor -1~ februari 1979.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 24