Rabobank patrimoniums medewerk(st)er assurantie-adviseur Spuiters of leerlingspuïters Offsetdrukkers of leerlingdrukkers Zeefdrukkers of leerlingzeefdrukkerst administrateurs aankomend registeraccountant en een controleleider. Besturenraad Protestantse Christelijk Onderwijs medewerk(st)er postkamer Rabobank Hasselt (Ov.) hoofd van het bureau participatie vr/m ~7\) B.V. DE NAAMPLAAT B.V. DE NAAMPLAAT. secretaresse /typiste administratief medewerkster Service Flat Hoofd Huishoudelijke Dienst f "Tabitba" ZATERDAG 10 FEBRUARI 1979 ■TROUWKWARJERC nederlandse christelijke radio vereniging De NCRV is een omroeporganisatie die bij haar werk het Evangelie als uitgangspunt neemt. Op de postkamer van de NCRV te Hilversum zorgt een klein team van medewerkers ervoor dat de grote stroom post die dagelijks het bedrijf binnenkomt en verlaat, in goede banen wordt geleid Ook worden hier de binnenkomende en uitgaande brieven geregistreerd en het archief bijgehouden. Er is een plaats vrij voor een Wij denken aan iemand op MAVO-niveau die: - beschikt over administratief inzicht - belangstelling heeft voor post- en archiefzaken - een goede typevaardigheid bezit - accuraat werkt. Ook verwachten wij van de kandidaten dat zij bereid zijn zich verder te ontwikkelen .en/of een opleiding willen volgen in archief- verzorging. Heb' u belangstelling voor deze functie en stemt u in met het doet van de NCRV, dan kunt u uw sollicitatie richten aan de aldeiing Personeels zaken NCRV, Postbus 330, 1200 AH Hilversum, met vermelding van AD/POST/9. De Rabobank Hasselt (Ov.) vraagt een ervaren Als deelactiviteit van de afdeling Bankzaken wordt aan de advies functie voor verzekerihgen grote waarde gehecht. De adviseur organiseert de dienst verlening inzake verzekeringen voor zowel particulieren als bedrijven. Hij zal naast het beheer van de bestaande assurantie-portefeuille een actieve bijdrage leveren aan de uitbreiding daarvan. Van kandidaten verwachten wij een middelbare schoolopleiding, aangevuld met het assurantie-B diploma. Goede contactuele en commerciële eigenschappen zijn onontbeerlijk, Met haar vele vestigingen staat de Rabobank-organisatie overal in ons tand midden tussen de mensen. Zij behartigt op zeer betrokken wijze alle bankzaken van haar cliënten. Is dus bij uitstek de persoonlijke bank. evenals ervaring in een soortgelijke functie. Leeftijd ca. 30 jaar. De Rabobank biedt voor deze ambulante functie prima arbeids voorwaarden, waaronder een goed salaris. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie procedure. Schriftelijke sollicitaties worden gaarne ontvangen door de directeur van de Rabobank, postbus 2, 8060 AA Hasselt (Ov geld en goede raad Patrimoniums Woningstichting te Rotterdam beweegt zich op het terrein van de sociale woningbouw, bejaar denhuisvesting en bijzondere woonvormen. Naast het beheer van het eigen woningbezit (plm. 11.000 een heden) nemen ontwikkelingsactiviteiten in het kader van de stadsvernieuwing en -uitbreiding een belangrijke plaats in. Daarbij wordt door Patrimonium een optimale bewonersparticipatie nagestreefd. In verband met de sterke groei van de activiteiten is be sloten om het managementteam uit te breiden met een De specifieke taken van het bureau zijn gericht op de be wonersorganisatie, zoals - het oprichten en in stand houden van de bewoners organisatie - het ontwikkelen van besluitvormingsprocedures - het ontwikkelen, toepassen en waarde bepalen van methodieken van participatie - het opstellen van contracten en reglementen t.b.v. de bewonersorganisatie. Van het hoofd wordt verwacht dat zij/hij kan functio neren binnen een doelstellingen-management. Een vraag baak/klankbord kan zijn voor de binnen het bureau werkzame participatiedeskundigen en in staat is tot beleidsvoorbereiding voor de bureau-activiteiten. Ook verwachten wij een inzet ten aanzien van het meedenken aan nieuwe ontwikkelingen op het gebied van participatie en democratisering. Onze gedachten gaan uit naar iemand met een opleiding op minimaal hoger beroepsniveau, kennis van het vak gebied en ervaring in een leidinggevende functie. Uiter aard zijn organisatorische capaciteiten, het kunnen werken in teamverband en goede contactuele eigen schappen onmisbaar. Wij bieden voor deze functie een grote mate van zelf standigheid, een interessante en afwisselende werkkring en een salaris tot max. f 5.828,— bruto per maand, met secundaire arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O. van de woningbouwcorporaties. De medewerkers van de afdeling zullen bij de selectie worden betrokken. Een psychologisch onderzoek maakt onderdeel uit van de selectieprocedure. Schriftelijke sollicitaties gaarne aan: Patrimoniums Woningstichting, Koningslaan 119, 3067 TG Rotterdam, met vermelding van de letters HBPA op de enveloppe. Voor meer informatie kunt u bellen met de heer P. van Gemeren, tel. 010 - 21.60.22. I woningstichting te delfshaven CHRISTELIJK COLLEGE "MARNIX VAN ST. ALDEGONDE" Planetenlaan 5 Gevraagd per 1 augustus 1979 TWEEDE CONCIERGE salaris volgens rijksregeling Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen te richten aan de rector, J. van Linschoten, Planetenlaan 5, Haarlem (telefoon 023 - 264262 of 023 - 283002). De Accountantsdienst van Nationale-Nederlanden N.V. zoekt in verband met verbreding van haar werkterrein op het hoofdkantoor te Den Haag een Het Nationale-Nederlanden concern is een typisch admi nistratief bedrijf waarin moderne computertechnieken van vitaal belang zijn. Het is veelzijdig actief in de finan ciële sector, levens- en schadeverzekeringen, spaar kas. beleggingen zoals onroe rend goed. hypotheken, leningen, vestigingsfinancie ring e.d. De Accountantsdienst contro leert de tot het concern behorende maatschappijen en organen. Zij maakt inten sief gebruik van de door verdergaande automatisering geboden mogelijkheden tot moderne controletechnieken. Aankomend registeraccountant. Functie: Beoordeling en analyse van de financiële verslaglegging van buitenlandse deelnemingen. Beoordeling van de controle werkzaamheden van lokale accountants m.b.t. deze ver slaglegging. Deze beoordeling vindt met name plaats middels reviews. Functie-eisen: Theoretische kennis op het niveau van doctoraal bedrijfs economie. bezig met de post doctorale accountants opleiding. Belangstelling voor buiten landse opvattingen inzake verslaglegging en controle m.b.t. verzekeringsbedrijf en beleggingen. Goede schriftelijke uitdruk kingsvaardigheid. Leeftijd tot 35 jaar. Controleleider. Functie: Het begeleiden en opleiden van jongere assistenten. Leiding geven aan assistenten bij de uitvoering van controle werkzaamheden gebaseerd op een eigen onderzoek naar de administratieve organisatie. Het ontwerpen van nieuwe en up to date houden van bestaande controle programma's. Zelfuitvoeren van ingewik kelde controles. Bestuderen van systeem ontwerpen. Fdnctie-eisen: Ervanng als eerste assistent- acrou.itant. Theoretische kennis op het niveau S.P.D. I en II. Belangstelling voor geauto matiseerde systemen. Goede contactuele en leiding gevende eigenschappen. Initiatief. Leeftijd tot 35 jaar. Sollicitaties. Schriftelijk aan Nationale-Nederlanden N.V.. Sociale Zaken. Afd. Personeelsvoorziening. Prinses Beatrixlaan 15, Postbus 95930. 2509 CX Den Haag. Telefonische inlichtingen worden gaarne verstrekt door mejuffrouw drs. G. Hospers. 070-711862. Nationale-Nederlanden Verzekert 't wel. En goed. fabriek van technische naamplaten Hardenberg, Nieuwe Haven 12. Tel. 05232-1553 Op korte termijn hebben wij plaats voor )r J plas Ooj uit. rma de ïoe avi lE: perd pre: t (t< Bi Bu pme dit IX de Voor het bedrukken en spulten van o.a. aluminium en mesinai ■jtiHiHHMiB 3 we e. platen, In meerdere kleuren en formaten. Heeft u Interesse? Bel dan zo spoedig mogelijk 05232-1553 (tijdens kantoom fU f T< dat [t. P om een afspraak te maken of kom even langs bij de landelijke organisatie van schoolbesturen in protestants-christelijk onderwijs vraagt per 1 april ahk voor de afdeling DOCUMENTATIE EN VOORLICHTING e< j|- TAAK: ij" )Wj( s r geve imi iC het assisteren van de documentaliste in o.m. rubricering, catalog.111 sering, aanvraag en uitleen documentatiemateriaal; 1IS( het uitvoeren van bestellingen, aanvragen en uitleen van kleiif, bibliotheek; de zorg voor de interne verspreiding en roulatie van informatiem teriaal; ie het typen van de correspondentie van de afdeling en het notulere -d< van redactievergaderingen al VEREIST: ten minste (M)ULO/MAVO-diploma, typediploma opleiding en/of ervaring in, c.q. met administratief werk, zelfstandig en accuraat kunnen werken. GEBODEN wordt een verantwoordelijke functie, waarin veel zelfstar ei digheid en organisatievermogen worden gevraagd. Sollicitaties kunnen worden gericht aan de algemeen directeur v de Vereniging Besturenraad Protestants-Christelijk Onderwijk Oosteinde 114, Postbus 907, 2270 AX Voorburg. Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de doo, mentaliste, mevrouw mr. J. Steneker, telefoon (070)-69 42 01 CHRISTELIJKE AVONDSCHOLEN GEMEENSCHAP GRONINGEN (H.A.V.O., M.A.V.O. en M.E.A.O.) GEVRAAGD per 1 april a.s. of z.s.m. daarna een voor 20 uur per week. Gedacht wordt aan een meisje of gehuwd9 vrouw met een pos. chr. levensovertuiging en met ruime ervaring als secretaresse en/of typiste. Zij moet in staat zijn om onder leiding van de directeur zelfstandig een aantal werkzaamheden op een accurate wijze te verrichten. Goede omgangs vormen met cursisten, directie en personeel worden voor deze functie van belang geacht. De salariëring voor deze baan is afhankelijk van leeftijd en ervaring (salarisgrenzen van /823,- tot n.260,- per maand). Geen inhouding A.O.W., wel opname in het A.B.P Uitvoerige sollicitaties met o.a. vermelding van kerkelijke gezindte, leeftijd, diplomabezit, ervaring en reden van sollicitatie binnen 14 dagen uitsluitend schriftelijk in te dienen bij de secretaris: Beukenlaan 9, Groningen. Transdal B.V. een internationale expeditieonderne ming met vestigingen in Nederland, Duitsland en het Midden-Oosten, zoekt voor haar kantoor te Schiphol- Oost een ervaren Binnen een klein team zal zij geheel zelfstandig de volgende taken dienen te verrichten: Het verzorgen van de facturatie Bijhouden van het klantenarchief Engelse en Duitse correspondentie Secretariële werkzaamheden Voor deze afwisselende en verant woordelijke functie is tenminste een HAVO/MEAO opleiding vereist De honorering en secundaire arbeids voorwaarden zijn boven het gemid delde Voor nadere informatie kunt u zich telefonisch wenden tot de directie van Transdal B V., tel. 020-435338 of uw schriftelijke sollicitatie richten aan: Transdal B.V. Postbus 7744 1117 ZL Schlphol-Oost ft in midden des lands vraagt liet op korte termijn een Deze functie is intern. Ruime kamerflat beschikbaar. Enige varing strekt tot aanbeveling. Uitvoerige soil, schriftelijk aan: Adviesbureau voor Service- en Verzorgingsflats L. B. de Jong en L. Hesse Apollolaan 212, 2324 BW Leiden. •••••••••••a ■ij Het bestuur van de Stichting Verpleegtehuis Tabitha Scheveningen wil overgaan to»™ het aanstellen van een n energieke kracht, leeftijd tussi 27 en 37 jaar, die als zorg draagt voorde administratie en de boekhouding, alsmede voor sekretariaatswerkzaamheden. OPLEIDING: tenminste MBA/SPD of hiervoc studerend. SALARIS: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring volgens schaal 9,10 van de CAO Bejaardentehuizen. jor D] lir 2a: Belangstellenden voor deze groei-funktie, waarin benoeming tot ekonomisch adjunkt- direkteur in de toekomst mogelijk is, kunnen zich voor nadere inlichtingen wenden tot één van de volgende bestuursleden: K. M. Gerritsen, tel. (070) 25.85.12 of H.E. de Grooth, tel. (01892) 32.09. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het bestuur van STICHTING VERPLEEGTEHUIS BADHUISWEG 99 - SCHEVENINGEN

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 22