De Vereniging van Nederlandse Gemeenten Voorlichtingsavonden FAMILIEBERICHTEN v< WINKELEN (VNG) enthousiaste medewerker (m/v) Vereniging van Nederlandse Gemeenten ANNA HENRIETTE Protestantse school voor L.H.N.O., I.H.N.O., M.H.N.O. aanmelden van nieuwe leerlingen voor de opleiding: Sociaal Agogisch II )AG 10 FEBRUARI 1979 TROUWKWARTET 11 fnen van maandag tot en met vrijdag telefo- h van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op ummer 020-913456 )p zondagavond is d t alleen mogeli|k van Ei EG; deon Lodewijk Josef eter J. Kaufmann arion P. Kaufmann- Felix Sharon •rdam, ebruari 1979 malaan 8 Ef IE (uit lied 434) onderdag 15 februari 1979 hopen onze ouders en ouders J. de Bruin J. de Bruin-Verburg HM» u te herdenken waarop ze 40 jaar geleden in het •lijk werden verbonden. ardt in de gelegenheid gesteld, om hen met dit ER fike feit te feliciteren op zaterdag 17 februari 18.30-20.00 uur in gebouw „De Morgenster", Am- ijk Noord, Uithoorn. Ier fiets EV 5 ger ntwe 8 00-20 00 uur Tante Hanna bij Beth-San hartelijk gefeliciteerd Papendrechtse Tollen. Lof zij de Heer die uw huis en uw haard heeft gezegend Zwartsluis: Ali en Jaap Jos, Fenneke, Jaco Monnickendam: Joke en Paul Maarten, Laurens Delft: Bert en Greetje Karianne Zwolle: Meiny en Marinus Amsterdam: Nicoline en Bertus torn, Adm. de Ruyterlaan 86. In plaats van kaarten HE februari 1939 Spreuken 3:6 24 februari 1979 'i oi lankbaarheid gedenken wij de periode van veer- 2roi jaar waarin onze ouders en grootouders G. Crielaard en C. Crielaard-den Dekker vreugde en verdriet in liefde mochten beleven, u hen wilt gelukwensen met deze dag, bent u van fte welkom op vrijdag 23 februari a.s. van 19.30 tot coni 0 uur in 't Trefpunt van de Geref. Kerk, Vijfmor- te Sleeuwijk. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Ad en Nel Ottevanger-Crielaard André Corine V SÏ3 rf narl enlaan 53 •uwijk N.Br. ELI 3Hf! februari a.s. hopen wij te gedenken dat onze s en grootouders G. Uiterwijk en A. Uiterwijk-Schaart iar getrouwd zijn. u hen feliciteren dan bestaat hiertoe de gelegen- op 16 februari a.s. van 19.30-21.00 uur in „De ang", Tussenmeer 70 te Amsterdam-Osdorp (te iken met lijn 1). "V Vijkp diepe droefheid geven wij kennis van het verlijden van R«|ij J dt 1 ht fe me erde jn t rkrij Mi wensen zijn vrouw, kinderen en familie dds hulp toe. c Irmelo, 8 februari 1979 ~5 Ui*" erS' eve Hun dankbare kinderen en kleinkinderen erdam, Leeuwendalersweg 121 Harm Steenbergen de leeftijd van 34 jaar was als leraar verbonden aan de Chr. cholengemeenschap „De Driesprong" in lelo. ijn uitermate serieuze manier van werken zal ltijd in onze herinnering blijven. Namens het Bestuur en de Commissie van Beheer: .F. Brouwers W. Klein /etfij ontvingen het droevige bericht uit Ermelo it op 34-jarige leeftijd is overleden ons vroe- tre personeelslid en collega Harm Steenbergen 1971 tot 1978 is hij aan onze school verbon- geweest. willen onze God van dood en leven bidden kracht en moed voor Gerda en de kinderen, en Boer, 8 februari 1979. Bestuur en collega's van de School met de Bijbel, Ten Boer. „Als ik dacht: mijn voet wankelt dan ondersteunde mij Uw goedertierenheid, O HERE. Bij de veelheid van mijn gedach ten in mijn binnenste verkwikten Uw vertroostingen mijn ziel." Ps. 94. 18 en 19 ït diepe verslagenheid geven wij kennis van overlijden van onze gewaardeerde leraar i collega Harm Steenbergen de leeftijd van 34 jaar. ijn werk en omgang getuigden van een grote lichtsbetrachting en een diep normbesef, ïoge God zijn vrouw, kinderen, familie en ons roost schenken. Leerlingen en personeel van de Chr. Scholengemeenschap „De Driesprong". nbdij 13. Ermelo en c;j. die in Christus gestorven zijn. zullen het eerst opstaan": 1 Thes 4 16b Na een zeer arbeidzaam leven heeft de Heer tot Zich genomen onze geliefde man. vader en grootvader Hugo Marinus Kingmans Hij bereikte de leeftijd der zeer sterken: vier entachtig jaar. Hengelo: J. W. Kingmans-ter Horst Hardegarijp: H. Kingmans T. Kingmans-Ronner Dieren: N. Hanse-Kingmans J. A. Hanse Hoogeveen: B. Smeltekop-Kingmans R. H. Smeltekop Amersfoort: J. Kingmans H. G. Kingmans-Edens en kleinkinderen Hengelo. 7 februari 1979 Schalkburgerstraat 7 De teraardebestelling is bepaald op maandag 12 februari 1979 op de Algemene Begraaf plaats aan de Oldenzaalsestraat te Hengelo. Vooraf is er om 12.00 uur in de aula een korte rouwplechtigheid. waarin hoopt voor te gaan ds D. Bakker, gereformeerd predikant te Hengelo. Liever geen bloemen. God nam tot Zich Zijn kind, onze zorgzame oom Teunis Bakker op de leeftijd van 88 jaar. Oosterend Texel: W. L. Bakker A. Bakker-Postma Heerde: C. A. van Strien-Bakker J. van Strien neven en nichten Oosterend, 9 februari 1979 Peperstraat 42 De begrafenis zal plaatsvinden maandag 12 februari om 14.00 uur op de Ned. Herv. be graafplaats te Oosterend. Gelegenheid tot con doleren aan huis zaterdagavond en zondag avond. Tot onze droefheid, maar ook met dankbaar heid voor alles wat zij betekende voor ons, heeft God onverwacht tot Zich genomen mijn liefhebbende vrouw, onze zorgzame moeder en oma Maria Sophia Moolhuijsen geb. Jeddens in de leeftijd van 74 jaar. W. J. Moolhuijsen Wenda en Chris Johan, Tiny, Wilfred en Manfred Sara en Harm Dick en Wilma Henny Gerard Amsterdam, 3 februari 1979 Sassenheimstraat 81 huis Thuis geen bezoek geen bloemen De overledene is overgebracht naar Uitvaart centrum Zuid, Fred. Roeskestraat 91, te Am sterdam Zuid, alwaar geen bezoek. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 13 fe bruari om 14.00 uur op de begraafplaats West- gaarde, Ookmeerweg 275, einde Osdorperban. Vertrek van Uitvaartcentrum Zuid om 13.30 Op 84-jarige leeftijd is van ons heengegaan onze lieve zorgzame Moeder, Schoonmoeder en Oma Anna Jacoba Willemse wed. van Hendrik van der Linde Kinderen en Kleinkinderen Amsterdam, 8 februari 1979 Correspondentieadres: W. N. van der Linde Witte Kruislaan 19, 1217 AM Hilversum Onze Moeder en Oma is overgebracht naar Uitvaartcentrum „Zuid", Fred. Roeskestraat 91 te Amsterdam, alwaar geen bezoek. De Crematie zal plaatshebben dinsdag 13 februari om 13.20 uur in het Crematorium op „West- gaarde", Ookmeerweg 275, einde Osdorper- ban, bereikbaar met bus 23. Ik weet, mijn Verlosser leeft In haar Heer en Heiland ontslapen onze zorg zame moeder, groot- en overgrootmoeder Christina Splinter-Verkuyl weduwe van Leendert Johannes Splinter sinds 30 december 1976. op de leeftijd van 85 jaar. Ps. 23 (onber.) Wieringerwerf: C. van Tol-Splinter M. van Tol Velsen-N: J. Splinter A. Splinter-van Baren Zevenhoven: E. Splinter-Domburg Middenmeer: G. B. Bos-Splinter W. J. Bos Hattem: G. van Leeuwen-Splinter D. van Leeuwen Klein- en achterkleinkinderen Zevenhoven. 9 februari 1979. Zuideinde 37a. De rouwdienst zal D.V. plaatsvinden op dins dag 13 februari a.s. om 13.30 uur in de Geref Kerk te Zevenhoven, waarna de teraardebes telling zal volgen op de algemene begraaf plaats te Zevenhoven Gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis na de begrafenis. Geen bloemen. Voor ons zeer onverwacht heeft de Heer tot Zich genomen mijn lieve man. onze vader, opa en broer Willem Johannes Bloemendal op de leeftijd van 59 jaar. Amsterdam. J. Bloemendal-Ouwerkerk Rhenen. Wim en Annie Evelien. Jolijn Athene. Hester en Ben Albert, Hans Heiloo, Gerry en Peter Pim, Ivo Han en Annet Marianneke Amsterdam. Marja Amsterdam, M. M. Bloemendal Amsterdam, 8 februari 1979 Zeelandstraat 22 Thuis liever geen bezoek. Geen bloemen. Geen toespraken. Gelegenheid tot condoleantie-bezoek maan dagavond van 7-8 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereni ging P.C.B. u.a.. Vondelstraat 101. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 13 fe bruari om 13.30 uur op de Nieuwe Oosterbe graafplaats aan de Kruislaan. Vertrek van huis om 12.45 uur. Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van de heer W. J. Bloemendal lid van de raad van commissarissen van de P.C.B. Wij zijn dankbaar voor het werk, dat hij voor onze organisatie heeft verricht. Namens de Protestantse Coöperatie 'e Begrafenisvereniging P.C.B. u.a.: J. Chr. Klaassen, secretaris Amsterdam, 8 februari 1979 Thuis liever geen bezoek. Geen b oemen. Geen toespraken. Gelegenheid tot condoleantie-bezoek maan dagavond van 7-8 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereni ging P.C.B. u.a., Vondelstraat 101. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 13 fe bruari om 13.30 uur op de Nieuwe Oosterbe graafplaats aan de Kruislaan. De wijkkerkeraad van de wijk Buitenveldert van de Geref. kerk van Amstelveen-Buitenvel- dert geeft met droefheid kennis van het overlij den van Willem Johannes Bloemendal In verschillende functies en ten laatste als scriba van de wijkkerkeraad heeft hij met volle inzet van zijn persoon en krachten de kerk gediend. Wij zijn dankbaar voor het vele werk dat hij in onze gemeenschap heeft ge daan en voor de vriendschap die we van hem hebben ondervonden. Ons meeleven gaat uit naar zijn familie en in het bijzonder naar zijn vrouw. Wij wensen hun toe dat ze in het zware verlies dat hem treft Gods troost zullen ondervinden. Namens de wijkkerkeraad M. van de Heiden, praeses M. Bonda, 2e scriba Buitenveldert, 8 februari 1979. Verbijsterd en verslagen geven wij kennis van het plotselinge overlijden van onze zeer ge waardeerde medewerkster Corrie Tersteeg Op de leeftijd van 28 jaar. Haar collegialiteit, grote inzet en dynamische persoonlijkheid zullen bij ons in dankbare herinnering blijven. Bestuur, Raad van Toezicht, Directie en Personeel van de Rabobank Voorschoten. Voorschoten. 9 februari 1979. ..Zalig hij. die in dit leven. Jacobs God ter hulpe heeft." Ps. 146: 3. Na een langdurige ziekte is heden onverwachts van ons heengegaan onze geliefde broeder, 'behuwd broeder, zwager en oom Cornelis Weltevreden echtgenoot van J B. van Ballen op de leeftijd van 61 jaar. Maassluis: N. Weltevreden-van der Weyden Vlaardingen: M. Weltevreden P. Weltevreden W. Weltevreden-Hopman Maassluis: P. Weltevreden-van Vliet Vlaardingen: C. A. Post-Weltevreden C. Post Neven en nichten Utrecht, 8 februari 1979. Van Vollenhovenlaan 231. Na een kort ziekbed nam de Here vanuit ons midden tot Zich, onze lieve zuster, schoonzus ter en tante Maria Adriana van der Sar op de leeftijd van 71 jaar. Familie van der Sar Maasland 8 februari 1979 's-Prinsensingel 1 Gelegenheid tot condoleren: dagelijks in het woonhuis. De begrafenis is bepaald op maan dag 12 februari aanstaande op de Algemene Begraafplaats te Maasland om 2.30 uur na middag. DE STAD GRONINGFN De gemeentelijke accountantsdienst ts het controlerend orgaan voor de gemeenteraad, het college van burgemeester en wethouders en voor een aantal met-gemeenteli|ke instellingen Bi) deze dienst is een vacature ontstaan voor de functie van 1e assistent-accountant - het onder supervisie van een controleleider in teamverband medewerken aan de controle van de financiële verantwoordingen van gemeentelijke bednjven en diensten Hij geeft daarbi| leiding aan 2e en 3e assistenten Vereisten - voorlopleidmg VWO/HAVO - vakopleiding studie NIvRA. gevorderd tot administratieve organisatie of SPD I II. voltooid dan wel vergevorderd - het niveau van deze functie vereist een ruime controle-ervanng Salaris a(hankeli|k van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal 3 358 - bruto per maand Vacaturenummer: 32 094 Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie - onder vermelding van het vakaturenummer - binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan het college van burgemeester en wethouders. Grote Markt 1 te Groningen Orthopaedlsche schoenen Th. W. Verwoerd Meidoornlaan 3, Lopik 03475-1480 KENNISGEVING. Gedeputeerde staten van Utrecht maken bekend dat zij op donderdag 22 februari 1979 te 9.30 uur ten Provincie- huize. Achter St. Pieter 20 te Utrecht in een openbare ver gadering van een commissie uit hun college zullen behan delen de tegen het bestem mingsplan ..Hoenderdaal" van de gemeente Driebergen- Rijsenburg ingediende be zwaarschriften. JUWELEN, GOUD •n ZILVER IN- EN VERKOOP H. W. DAMES Kruisstraat 19 Tel. 023-320481 Haarlem (bij de Ridderzaal) begint op deze en de andere advertentie pagina's ELKE OCHTEND OPNIEUW Gauw moe de laatste tijd? Te weinig ijzer misschien7 U zou de enige niet zijn. "t Komt vooral voor bij mensen dieveelenergie gebruiken.Ze vergen alles van zichzelf, maar vergeten om de accu op te laden. Geen wonder dat ze zich slap voelen. Weet u wat helpt? Elke dag een glas Pleegzuster Bloedwijn: een bijzondere j wijn die ijzeren ook de andere r i mineralen bevat f rM 1 die een mens 1 40nodig heeft. Vraag er eens naar bij uw L drogist of apotheker. geregistreerd geneesmiddel voor nieuwe energie lees echter eerst de gebruis- voorschriften stelt zich ten doel de individuele en collectieve belangen van alle gemeenten te behartigen. Voor het secretariaat van de Raad voor de Gemeenteflnanclën (RGF) vraagt de V.N.G. een (vacaturenr. 2.960) De Raad is ingesteld bij de Financiële Verhoudingswet 1960 en heeft tot taak de Regering te adviseren over alle onderwerpen, waar de financiën van de gemeenten bij betrokken zijn. De Raad behartigt daarbij de belangen van de gemeenten. Het secretariaat, dat nu ca 16 medewerkers telt. houdt zich o.a. bezig met onderzoeken ter voorberei ding van de uit te brengen adviezen en ter documentatie van de Raad. Er vindt een onderzoek plaats naar de gemeen telijke inkomsten en uitgaven en de ontwikkeling daarvan. Functie-informatie: De nieuwe medewerk(st)er zal deel uitmaken van de administratieve sector, die in samenwerking met een staf van academici de advisering door de Raad voorbereidt. Hij/zij treedt op als secre taris van een of meer projectgroepen. Voor deze projectgroepen verzamelt en verwerkt hij/zij financiële en andere gegevens. Hiertoe wordt regelmatig contact onderhouden met departemen ten. gemeenten en andere instellingen. Functie-eisen: Havo of MEAO-opleidmg. Salariëring; secundaire arbeidsvoorwaarden: Bij de VNG vindl honorering plaats naar kennis, ervanng en belangrijkheid van de functie Na gebleken geschiktheid kan een rang worden bereikt, waarvan het maximum salaris 2075.- bruto per maand bedraagt Onze medewerk(st)ers krijgen 8% va kantietoelage. De secundaire arbeids voorwaarden zijn nagenoeg gelijk aan die bij de overheid (o.a. deelname aan het Algemeen burgerlijk pensioenfonds, ziektekostenvoorziening (IZA), tege moetkoming in de kosten woon-werk- vervoer enz.). Sollicitaties: Eigenhandig geschreven sollicitaties met vermelding van het vacaturenum mer en zo mogelijk onder bijvoeging van een pasfoto dienen binnen 14 da gen na het verschijnen van de oproep in dit blad gericht te worden aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken, Postbus 30435. 2500 GK s-Graven- hage. Telefonische informatie kan wor den ingewonnen bij de afdeling Perso neelszaken (tst 561 Nassaulaan 12. 's-Gravenhage Telefoon 070-624721 Christelijke Scholengemeenschap voor M.E.A.O. en M.L.O. TravertIJnstraat 6 GRONINGEN Tel. 050-714888. voor de opleidingen M.E.A.O. (incl. DIRECTIE-SECRETARESSE, in het kader van de m.e.a.o.) op donderdag 15 februari des avonds om 8.00 uur in het gebouw van de M.E.A.O., Travertijnstraat 6, Groningen (wijk Vink- huizen). MIDDELBAAR LANDBOUWONDERWIJS op dinsdag 20 februari des avonds om 8.00 uur in het M.L.O. -gebouw, Van Oldenbarnevelt- laan 15. Groningen (bij het Noorderstation). Jan Luikenstraat 49 5615 JL Eindhoven. Tel.: 040-520944. a. Dagopleiding: M.B.O.-I.W. lnrichtingswerk/Kinder-/Jeugdverzorging b. Dagopleiding: M.B.O.-K.W. Kultureel werk/Kinder-/Jeugdverzorging Duur: 3 jaar (inclusief praktijkleerperiode) Mogelijkheden: Inrichtingswerker: werken met mensen, die om één of andere reden niet thuis kunnen zijn en daarom in een inrichting zijn geplaatst, b.v. in internaten voor mensen met opvoedingsproble men of voor geestelijk en/of lichamelijk gehandi capten. in gezinsvervangende tehuizen enz. Kultureelwerker: begeleidt (groepen) mensen in allerlei vormingssituaties, die zich voor een groot deel in de vrije tijd afspelen, zoals in club- en buurthuizen, wijkcentra en in vormingscentra en in groepen die werken aan de verbetering van hun eigen situatie en kansen. Doorstroming naar het Hoger Beroeps Onderwijs zal tijdens de opleiding eveneens mogelijk worden gemaakt. De opleiding staat open voor meisjes en jongens. Voorlopige diploma MAVO-4 of 3 Nederlands voldoende; toelatingseisen: diploma LBO-4 2 vakken volgens het C- programma, waarbij Nederlands verplicht is én voldoende moet zijn; overgangsbewijs naar het vierde leerjaar van een school voor VWO of HAVO Nederlands vol doende; positieve uitslag van de toelatingsprocedure. Een informatieboekje en aanmeldingsformulier zenden we op aan vraag toe Spreekuur directrice iedere dinsdag van 19.00-20.00 uur. behalve in de schoolvakanties

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 11