FAMILIEBERICHTEN I 0 WERK de krant helpt u op weg HUIS de krant helpt u op weg FNV wil meer inspraak in onderwijs Simon Wiesenthal naar Groningen Weer vlucht na: Iran geannuleerd OINSDAG 6 FEBRUARI 1979 TROUW/KWARTET P 12 - Rl kunnen van maandag tot en met vri|dag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeli|k van 18 00-20 00 uur Moeder Knuist wordt 90 jaar. Zaterdag 10 februari hoopt mevr. C. Knuist-Muilwijk 90 jaar te worden. Op deze dag is er gelegenheid haar te ontmoeten in Gebouw ..REHOBOTH". Wilh.str. 2 te Berkel en Rodenrijs van 3 tot 4 uur n.m Corr.adres: Hergerborch Raadh In 7. K015. 2651 DA Berkel en Rodenrijs Enige en algemene kennisgeving Met droefheid geven wij kennis van het overlij den van onze lieve Saartje J. Stevense op de leeftijd van 18 jaar De 's Gravenhaagse Ver. Dr. Schroeder-van der Kolk Katwijk aan Zee. 4 februari 1979 Rotterdams Zeehospitium Drieplassenweg 17 De rouwdienst zal gehouden worden D.V. donderdag 8 februari a s. des nam. 1.45 uur in de aula van de nieuwe begraafplaats „Duin- rust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. waarna de teraardebestelling aldaar zal plaatsvinden. „Veilig in Jezus armen" Zondagavond is van ons heengegaan onze lieve Saar op de leeftijd van 18 jaar Het geluk zat bij haar in de eenvoudige dingen van het leven. familie C. van Starkenburg Rijnsburg, 4 februari 1979 Pr. Bernhardlaan 5 En ziende op Jezus, daar wande lende. zeide hij: Ziet. het Lam Gods! Joh. 1 36 Tijdens zijn bezoek aan zijn kinderen en fami lie in Nederland werd door de Heere op Zijn dag van onze zijde weggenomen onze lieve en zorgzame vader, schoonvader, grootvader, broer, zwager en oom Johannes Cornells den Hollander in de leeftijd van 74 jaar sedert 16 augustus 1975 weduwnaar van Elizabeth Maria de Klerk Cape Town, Z. A.: W. Pols-den Hollander J M Pols N. J.. U.S.A.: M. Waterman-den Hollander M. Waterman N. J.. U.S.A.: J. den Hollander C. den Hollander-Mol N. J., U.S.A.: E. M. Tanis-den Hollander Abcoude. M. E. Groenenboom-den Hol lander B. Groenenboom N. J.. U S A J. C. Willekes-den Hollander J. J. Willekes N.J., U S A.: G. A. VaV» Grouw-den Hollander D. van Grouw Ontario. Canada. N. A. Den Dekker-den Hollander P. Den Dekker Utrecht: J. S. den Hollander B.C., Canada L. P. H. Den Dekker-den Hol lander J. Den Dekker Ontario Canada: C. D. De Bat-den Hollander J. de Bat NJ.. US A.: G. den Hollander L. den Hollander-Van Grouw 43 kleinkinderen verdere familie 1391 AD Acoude. 4 februari 1979 Koningsvaren 31 Gelegenheid tot condoleren op D.V. dinsdag 6 februari 1979 van 19.00 tot 20.00 uur in de rouwkamer van de P.C.B., Schoolstraat 12, (nabij Tivoli) te Utrecht. De begrafenis zal plaatsvinden op de Fiar Lawn Memonal Cemetery. N.J.. U.S.A. Corr. adres in de U.S-A.: J. den Hollander. 15 Jacobus Ave., Wayne (N.J.) 07470. De Heer heeft tot Zich genomen onze geliefde man. vader en schoonvader Johannes Ellas Klatter op de leeftijd van 76 jaar. Delfzijl. 3 februari 1979 C G Klatter - van der Molen Buitensingel 52. Delfzijl E Klatter E Klatter - Bojós - Juba Hert Gt) doorgrondt en kent mij De begrafenis vindt plaats woensdag 7 februa ri te Uitwierde. De rouwdienst vangt aan om 14 00 uur in de Dorpskerk te Uitwierde Belangstellenden worden verzocht om 13.45 uur aanwezig te zijn Na de begrafenis is er gelegenheid tot condole ren. in het Dorpshuis te Uitwierde Corr adrr* E. Klatter. Marcus BuschstraaL Delfzijl „Veilig in Jezus armen" In dankbare herinnering aan wat zij voor ons heeft betekend, gesterkt door haar vertrouwen op haar Heere Jezus, is geheel onverwacht tot onze diepe droefheid, van ons heengegaan onze innig geliefde onvergetelijke dochter, zus ter, schoonzuster, kleindochter en tante Connie Du Pon op de leeftijd van 35 jaar De diep bedroefde familie: N. du Pon C. J. du Pon-Kleijwegt Buitenpost: E. Goris-du Pon R. V. Goris Mitra, Rajka, Arun. Barendrecht: J. Kleijwegt-van der Lee. Putten, 4 februari 1979 van Geenstraat 30. De begrafenis zal plaats hebben donderdag 8 februari 1979 om plm. 12.30 uur op de Nieuwe Algemene Begraafplaats te Putten. Vooraf gaande aan de begrafenis zal een rouw dienst worden gehouden in de aula. Molen straat 33 te Putten, welke aanvangt om 11.45 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenisplechtigheid in bovengenoemde aula. RECTIFICATIE Tot onze diepe droefheid ging plotseling van ons heen onze lieve moeder, oma en zuster Alie Haaring-de Groot in de leeftijd van 72 jaar. Woerden: G. H. H. Dijkstra-Haaring J. Dijkstra Hoofddorp: H. J. W. Blaak-Haaring J. Blaak Rhenen: H. J. C. Sannes-Haaring L. G. Sannes H. A. C. Hagedoorn-Haaring D. Hogedoorn Deventer: C. H. de Groot en kleinkinderen Twello, 2 februari 1979 Burg. v. d Feltzweg 10 Corr.-adres: Dahliastraat 30, Rhenen. De rouwdienst zal worden gehouden op woens dag 7 februari a.s. om 13.00 uur in de Ned. Herv. Kerk te Varsseveld, waarna de begrafe nis op de algemene begraafplaats te Varsse veld zal plaatsvinden. Diepbedroefd geven wij kennis dat op 28 janu ari j.l. plotseling uit ons midden is weggeno men onze geliefde zoon, broer, zwager en oom Herman Welma op de leeftijd van 42 jaar. Onze enige troost vinden wij in het Woord, dat Jezus zelf heeft gesproken: „Want alzo lief heeft God de we reld gehad, dat Hij Zijn eniggebo ren zoon gegeven heeft, opdat ie der. die in Hem gelooft niet verlo ren ga, maar eeuwig leven hebbe". Joh. 3:16. Oegstgeest: Vader en Moeder Weima Teteringen: Eise en Corrie Weima Capelle a'd IJssel: Willy en Rita Weima Oegstgeest: Sjoerd en Carola Postma Wageningen: Jan-Karei en Anneke Kouwen- hoven Sortland (Noorwegen): Gudmar en Jannie Lager Volda (Noorwegen): Thea Weima Dag Hallvard IJstgaard neven en nichten. Contactadr. 2341 CA Oegstgeest - Oranjelaan 7. De dienst van woord en gebed zal gehouden worden in de geref. kerk te Badhoevedorp op donderdag 8 februari 14 uur, waarna de ter aardebestelling plaats vindt op de begraaf plaats in Hoofddorp ±15 uur. In Jezus ontslapen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Tetje Elisabeth Schuringa in de ouderdom van 81 jaar. Leeuwarden: R. Swart-Schuringa Harderwijk: P. Dillingh-Schuringa P. Dillingh neven en nichten Harderwijk. 5 februari 1979 Guido Gezel lel aan 241 Corr. adres: Meidoornlaan 3. Harderwijk Geen bloemen De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum van de Monuta Stichting. Beetsstraat 17 te Harderwijk De begrafenis zal plaats hebben vrijdag 9 februari om 13 00 uur op de Algemene Be- g-aafplaats te St. Anna Parochie, aaraan vooraf zal om 12 15 uur een rouw dienst worden gehouden in het lokaal achter de Geref. kerk te St. Anna Parochie Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenisplechtigheid. Heden nam de Here geheel onverwacht tot Zich mijn zoon, onze broer Harry Ernst Breimer echtgenoot van Tineke Kruithof op de leeftijd van 41 jaar. Den Haag: G. Breimer-Goede Alphen aan den Rijn: H. Breimer W. Breimer-Bremmer Vinkeveen: A. Breimer A. Breimer-Fisscher Den Haag: W. O. Breimer T. J. Breimer-Vreugdenhil Vriezenveen: M. A. W. Witvoet-Breimer S. G. Witvoet 2555 XP Den Haag, 4 februari 1979 „Campeduinen", Albardastraat 5 P.O. Box 351 Shubenacadie (N.S.) Canada. BON-2 H.O. Leg Heer uw stille dauw van rust op onze duisternis. Neem van ons hart de vrees, de lust. en maak ons innerlijk bewust hoe schoon uw vrede is. Tot ons groot verdriet nam de Here uit onze familiekring weg onze lieve zuster, schoonzus ter en tante Annie Klaver-Bos echtgenote van A. Klaver op de leeftijd van bijna 58 jaar. Wij zullen haar meeleven erg missen. Andijk: M. Rustenburg-Bos J. Rustenburg Opperdoes: G. Bos Purmerend: C. Bolt-Bos Middenmeer: I. Hazenberg-Bos W. Hazenberg Opperdoes: C. J. Bos D. Bos-Meurs Neven en nichten Opperdoes, 3 februari 1979. Vanuit Amerika ontvingen wij het droeve be richt van het overlijden van onze geliefde schoonzuster en tante Catrien van der Woude-geb. Stil Echtgenote van G. van der Woude, op de leeftijd van 71 jaar. Haar heengaan was Vrede. Zwolle/Berkum: J. van der Woude-Biekart Rochester-USA: A. Vanderhorst Amstelveen: F. van Dijk-van der Woude J. van Dijk Rijnsburg: L. G. van Klaveren-van der Woude Hilversum: A. L. van der Woude Neven en nichten. 31 januari 1979. Corresp.adres: G. Van der Woude, 1053 Atlan tic Avenue, Rochester 14609 N.Y. U.S.A. „Lgof den Here, mijn ziel, en vergeet niet een van Zijn weldaden," Psalm 103 vers 2. Geheel onverwacht ging van ons heen onze lieve moeder en oma, onze lieve dochter, zus ter, schoonzuster en tante. Hendrikje Nauta-Boomsma, op de leeftijd van 56 jaar. Oegstgeest: A. H. Nauta G. C. M. Nauta-Holthuis Son ja en Tjeerd Hilversum: A. W. Nauta A. M. Nauta-Bronkhorst Agnes, Eveline en Rosemarie en verdere familie. 's-Gravenhage, 4 februari 1979. Van Alkemadelaan 1008. Correspondentie-adres: Bet je Wolfflaan 13, Hilversum. Geen bezoek aan huis. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden donderdag 8 februari om 11.00 uur in de aula van „Nieuw Eykenduynen". Kam perfoeliestraat 2a te 's-Gravenhage, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. In haar 88e levensjaar werd uit ons midden weggenomen Maaike Johanna Paulina van Amerongen-Bouma weduwe van de heer H. E. van Amerongen eerder weduwe van de heer Dr. J. Gunnink Mijn genade Is 17 genoeg" 2 Kor. vers 9 Namens de familie Van Ame rongen: M. J. Maas-van Amerongen. Namens de familie Bouma: J. P. Bovendorp-Bourna. J. H. de Graaff-Hoorenweg. De begrafenis zal D.V. plaats hebben te Zut- phen op de alg. begraafplaats Warnsveldseweg op vrijdag 9 februari om 13.00 uur. Gelegenheid om te condoleren na afloop van de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Driebergen, 5 februari 1979 Heden ging van ons heen onze lieve schoon zuster Caroline Bakhuizen van den Brink weduwe van G. Lindeijer Zwolle: G. Wolffensperger-Lindeijer Hilversum: E. K. Lindeijer Zwolle: M. C. Sauër-Lindeijer Ommen: W. Tuinstra-Lindeijer C. L. Tuinstra Den Haag: E. J. Niermeijer-Lindeijer Chr. A. Niermeijer Delft: E. W. Lindeijer A. Lindeijer-van der Baan Rotterdam, 3 februari 1979. Enige en algemene kennisgeving Tot onze droefheid is na een kort verblijf in het gemeenteziekenhuis te Dordrecht van ons heengegaan onze lieve zorgzame vader, schoonvader, broer en zwager Geerrit van Heteren op de leeftijd van 62 jaar. Uit aller naam: J. G. van Heteren Sliedrecht, 4 februari 1979 Chr. Huygensstraat 1. Gelegenheid tot condoleren in het rouwcen- trum Middeldiepstraat 22 te Sliedrecht, woens dag 7 februari 's avonds van 7.00-7.30 uur. De teraardebestelling zal plaats hebben op donderdag 8 februari a.s. om 3.30 uur op de begraafplaats te Sliedrecht God nam tot Zich op Zijn tijd onze geliefde dochter, zuster, schoonzuster en tante Nceltje Margaretha van der Lugt - Hofland Maassluis: J. Hofland-van Lunteren Honzelersdijk: M. M. van Woerden-Hofland Maasdijk: P. Hofland C. W. Hofland-Kuijvenhoven neven en nichten 5 februari 1979. Uit onze familiekring werd weggenomen onze lieve Karen van 5 maanden dochtertje van Gerrit 31oemink en Coos Lit, zusje van Arjen en Rogier. Apeldoorn: D. Lit-Manten Utrecht: H. Bloemink J. Bloemink-Köhler. Gezang 335 4 februari 1979. Met ontroering heeft de kerkeraad van Hervormde Gemeente van Renkum kennis i nomen van het overlijden van H Ds J. C. van Hunnik te Rhoon op 4 februari jl. Van 1959-1966 diende hij onze gemeente, f Wij gedenken met dankbaarheid de arty door hem in ons midden verricht. De kerkeraad van de Hervormde Gemeente te Renkum. Met grote droefheid geven wij kennis van overlijden op 2 februari 1979 van de Heer TE I ja ter mi Jac. Boeser. Gedurende bijna 35 jaar verrichtte hij ni IJ'ge grote toewijding werkzaamheden op veler 3tic terrein, waardoor hij op ons bureau een bijzoi 0ff dere plaats innam. Zijn persoon en zijn zullen door zijn collega's zeer node word gemist. Mogen zijn vrouw en kinderen kracht ontvangen om dit grote verlies dragen. 's-Gravenhage, 5 februari 1979 bestuur en medewerkers van d Nederlandse Bakkerij Stichting!,^ P. Buyze, Directeur. he al itin bi Met verslagenheid geven wij u kennis van h|D g overlijden van prof. dr. C. F. Scheffer nek er ii boi n s in leven voorzitter van het bestuur van onfe 5 stichting. Wij zijn hem dankbaar voor zijn grote inzi gedurende bijna 14 jaar Tiel, 5 februari 1979 Bestuur, direktie en person« stichting bureau krediet registratie. De Coöperatieve Centrale Raiffeisen-Boerei leenbank B.A. geeft met leedwezen kennis va het overlijden van de heer Prof. dr C. F. Scheffer, in leven lid van de raad van beheer. Zijn markante persoonlijkheid en grote des f kundigheid gedenken wij met sympathie dankbaarheid. C. G. A. MERTENS. voorzitter raad van beheer Ir P. J. LARDINOIS. voorzitter hoofddirectie. Utrecht, februari 1979 Voor de vele blijken van belangstelling I toond tijdens het overlijden van onze liev^ vader, groot- en overgrootvader Diederik Parlevliet betuigen wij allen onze oprechte dank, in hi bijzonder Dr. A. H. Bolhuis en zusters van Diaconessenhuis en Dr. J. M. den Duik, voor di liefdevolle verzorging, Ds G. Halsema voor dl geestelijke bijstand en D. C. Vis voor de corff recte verzorging van de begrafenis. Uit aller naam: Kinderen klein en achterkleinkinderen Katwijk aan Zee, febr. 1979. Ba Van onze Haagse redactie DEN HAAG De FNV vindt dat er straks in het voortgezet onderwijs en in het leerlingwezen behalve school raden ook afzonderlijke personeelsra- den en leerling-/ouderraden moeten komen. Dan pas is de medezeggen- schapsregeling die door de PvdA voor het onderwijs wordt bepleit, gelijk waardig aan de ondernemingsraad. Dit schrijft de FNV in een commen taar op het vorig jaar uitgebrachte PvdA-wetsvoorstel aan de vaste Ka mercommissie voor onderwijs en we tenschappen. Volgens de FNV zijn in de voorgestel de medezeggenschapsregeling de werknemersbelangen van het onder wijzend en niet-onderwijzend perso neel onvoldoende uit de verf geko men. Daarom moet er een eigen werk nemersorgaan komen als instrument om het beleid van het bevoegd gezag te beïnvloeden. Iets dergelijks geldt ook voor de leerlingen en ouders. De gemeenschappelijke belangen van de drie geledingen, zo blijkt uit Van een onzer verslaggevers GRONINGEN Simon Wiesenthal. de jager op oorlogsmisdadigers en nazi's, komt op 5 maart in Groningen spreken In het kader van Het jaar van het kind vertoont hij ondermeer een film „Kinderen achter tralies". De opbrengst van de avond is be stemd voor zijn werk. Eerder is al tien mille uit het zegelfonds van de Gro ninger jaarbeurs overgemaakt naar het Nederlandse Wlesenthalfonds. verwacht wordt dat door de entree gelden voor de avond van 5 maart dit bedrag minstens zal worden verdub beld. Bij de organisatie van de avond zijn ondermeer betrokken de organisatie van ex-politieke gevangenen EXPO- GE. de Nederlandse federatieve raad voormalig verzet, de Nederlands-Is raëlische gemeente Groningen en de commerciële club in die stad. Het is de bedoeling aan bezoekers kaarten te verstrekken, en die op te sturen naar bondskanselier Schmidt van West-Duitsland in het kader van een actie tegen de verjaring van oorlogs misdaden. het commentaar, kunnen behar i worden in de school- of acadei o' raad, zoals ook door de PvdA w< t. voorgesteld. De FNV blijkt nog te kunnen aangeven welke bevo< heden de personeelsraden mo< krijgen. Dat kan worden beke f door de Sociaal-Economische Ra De FNV meent wel dat de leerling e ouderraad een adviserende bevo^e heid moeten krijgen. •1 Overigens vindt de FNV het een stige tekortkoming dat in de i zeggenschapsregeling aan de fun en taken van de vakbeweging gt aandacht wordt geschonken, meent dat er nog regelingen zutn moeten komen voor de kandid stelling door vakbonden bij ver t zingen, de mogelijkheid via vakl den en bevoegd gezag de bevoegd den van personeelsraden uit te b den en het voorleggen van het voo pig reglement aan de vakbewegii Van een onzer verslaggevers SCHIPHOL Evenals afgelopen I, terdag heeft de KLM gisteren de 1 vlucht naar Teheran geannulet Sinds de taken van luchtverkeers t ders in Iran door militairen zijn ov genoemen. moet in het naderings bied boven Teheran ..op zicht" w den gevlogen. Het wolkendek dat laatste dagen boven Teheran hai maakt een dergelijke vlucht te kant. heeft een woordvoerder van KLM meegedeeld. Het eerste deel van de lijnvlucht r Athene werd gisteren wel norm uitgevoerd. De doorreis naar Tehei werd vrijdag voor het laatst uil voerd in gezelschap van een vluch specteur van de Rijksluchtval dienst. Burgemeester Drs J. W. A. Verlinden is met ingang van 1 ma benoemd tot burgemeester van W (Gelderland). De heer Verlinden is beleidsmedewerker op de afdeli algemene zaken van de secretarie v Wassenaar. Hij is rooms-katholiek lid van de VVD.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 14