li FAMILIEBERICHTEN MAANDAG 5 FEBRUARI 1979 TROUW/KW ARTS kunnen van maandag tot en met vnjdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur ..Waarlijk, zo is God. ome God, voor eeuwig en altoos; tot de dood toe zal Hij ons leiden." Psalm 48 15 De kerkeraad van de gereformeerde kerk te Ouderkerk a d Amstel heeft met ontroering kennu genomen van het overlijden van ds. G. J. Cozljnsen Hij diende opze kerk als predikant van 12 mei 1957 tot 1 okt. 1967 De gemeente gedenkt met dankbaarheid, de toewijding, liefde en trouw van zijn ambtelijke arbeid God rij zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen zeer nabij. Namens de kerkeraad. Ds. J. A. Scholten. voorz. mevr. J. Donner- v. Riessen, scriba. Ingegaan tot de vreugde van zijn Heer onze vriend. Ds G. J. Cozijnsen Velen mocht hij begeleiden bij het heengaan uit dit leven. Thans mag hijzelf aanschouwen en genieten van het feest dat God houdt met die Hem liefhebben. Ouderkerk a/d Amstel, 4 februari 1979 Huib en Mien van den Doel Ed en Coby van Harten Wiert en Iet Postema Frans en Ien Schalkwijk Annie Verburg Ben en Addy Westerterp Het Woord des Heren blijft in der eeuwigheid. Dit nu is het Woord dat u als evangelie verkondigd ia. 1 Petrus 1 25 Met droefheid heeft de Gereformeerde Kerk te Hellendoorn kennis genomen van het overlij den van haar oud-predikant Ds. G. J. Cozijnsen Dankbaar gedenkt zij de wijze waarop hij gedurende de jaren 1949 tot 1957 het Evangelie heeft verkondigd en het pastoraat gestalte heeft gegeven, zowel in de gemeente als in het vroegere sanatorium te Hellendoorn. De Here sterke zijn familie. De Kerkeraad van de Gereformeerde Kerk van Hellendoorn. Hellendoorn, 2 februari 1979. Met grote verslagenheid geven wij kennis van het overlijden van onze fractiegenoot en secre taris van het CDA te Hendrik Ido Ambacht, de heer A. Boon We verliezen in hem een uiterst betrouwbaar medewerker. De Heere sterke en trooste mevrouw Boon en haar gezin in dit grote verlies De CDA-fractie P. A Bax B. Emans J. C Ubaghs-Huisman P. van der Leer Hendrik Ido Ambacht, 2 februari 1979 Geschokt en verslagen geven wij kennis van het plotseling overlijden van onze zeer gewaar deerde vertegenwoordiger in de gemeenteraad en secretaris van de C.H.U.. de heer A. Boon Wij verliezen in hem een getrouw en bekwaam medewerker Trooste de Heere zijn vrouw en kinderen met dit zware verlies. Hendrik Ido Ambacht de Christelijk Historische Unie Th. A v. d. Berg. voorzitter B Emans. 2e secretaris. „Jfij zal als een herder Zijn kudde weiden, in Zijn arm de lammeren vergaderen en ze in Zijn schoot dragen." Jesaja 40:11 ged. Heden nam de Here op in Zijn heerlijkheid mijn innig geliefde vrouw Hendrika Evers echtgenote van Cornelis Boer op de leeftijd van bijna 72 jaar. C. Boer en verdere familie IJsselstein, 3 februari 1979 Aleida van Culemborgstraat 15 Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen dinsdag van 19.30-21.00 uur in een van de zalen van de Gereformeerde Kerk Geen bloemen De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 7 februari a s. om 14.30 uur op de algemene begraafplaats Noord-Ijsseldijk te IJsselstein. Vooraf wordt er een dienst van Woord en gebed gehouden in de Gereformeerde Kerk aan de Frankrijkstraat welke om 13.30 uur aanvangt. Psalm 33:3 (oude berijming) Heden nam de Here tot Zich, onze zeer geliefde man, vader en grootvader Anton Lambert us van Delft eerder weduwnaar van Maartje Slootweg op de leeftijd van 71 jaar. Grootmeester der Orde van Oranje-Nassau G. C. van Delft-Vegt Anton en Ytje van Delft Anton en Wilma Jan en Helmi Valkenburg, 3 februari 1979 Hoofdstraat 64. De rouwdienst zal worden gehouden woens dag 7 februari om 14.00 uur in de Gereformeer de Kerk te Valkenburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren dinsdag 6 februari van 19.00-21.00 uur Hoofdstraat 64 en direkt na de begrafenis in het „Trefpunt". De Heere nam tot Zich onze beste zwager Anton van Delft Hij bereikte de leeftijd van bijna 72 jaar. Voorschoten: G. Kriege-Barnhoorn Alphen a/d Rijn: M. van Schie-Barnhoorn Valkenburg (Z.H.): P. Barnhoorn G. Barnhoorn-Kralt G. Barnhoorn B. J. Barnhoom-de Wit Wassenaar: D. Nell G. Nell-Barnhoorn Valkenburg (Z.-H.), 3 februari 1979. Wentel Uwen weg op de Heere en ver trouw op Hem. Hij zal het maken. Onverwacht nam God tot Zich mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma Antje Bos echtgenote van Arie Klaver op de leeftijd van bijna 58 jaar. Opperdoes: Arie Klaver Medemblik: Jannie en Jan Struik- Klaver Arjen, As tri d en Gerard Heerhugowaard Jan en Corrie Klaver-Hoogendijk Maurice Middenmeer: Andrea en Klaas van der Veen-Klaver Angelina. Koos en Jeannette Beverwijk: Anne-Marie Klaver en Hans Lange Sandra, Vincent en Stefanie Scherpenzeel: Corrie en Sikko de Vries-Klaver Metanie en Johan Opperdoes: Arie Klaver Gerrit Klaver Kees en Wilma Klaver- Haakman Meindert Klaver Irene Klaver Opperdoes. 3 februari 1979 Westeinde 4 Gelegenheid tot condoleren op dinsdag 6 fe bruari van 19.00-20.30 uur op het adres West einde 4, Opperdoes. Verder geen bezoek. Ds J van Opstal zal op woensdag 7 februari om 13.30 uur voorgaan in een rouwdienst in de Gereformeerde Kerk, Noorderpad te Opper does, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Nieuwe Begraafplaats te Op perdoes. Het heeft de Here behaagd tot Zich te nemen, onze geliefde neef Wouter Tilstra op de leeftijd van 53 jaar. 's-Gravenhage: E. Tilstra-Groeneveld M. Tilstra-Pors M. W. 't Hart-Tilstra P. t Hart Gouda: S. Bomhof-Tilstra G. Bomhof Apeldoorn: W. W. Tilstra G. Tilstra-van Eist Rotterdam: J. G. Tilstra A. Tilstra-Dekkers 31 januari 1979 Heden ging van ons heen onze lieve schoon zuster Caroline Bakhuizen- van den Brink weduwe van G. Lindeijer Zwolle: G. Wolffensperger-Lindeijer Hilversum: E. K. Lindeijer ZwoUe M. C. Sauêr-Lindeijer Ommen: W. Tuinstra-Lindeijer C. L. Tuinstra Den Haag: E. J. Niermeijer-Lindeijer Chr. A. Niermeijer Delft. A Lindei)er-van der Baan Rotterdam, 3 februari 1979. Hij geeft het immers Zijn beminden in den slaap Psalm 127 Heden nam de Here voor ons toch nog onver wacht tof Zich mijn lieve man, onze lieve, zorgzame vader, grootvader en zoon Jan Cornelis van Hunnik predikant te Rhoon op de leeftijd van 59 jaar. A. J. van Hunnik- van der Velden Marry en Dick Corry en Jack Hans en Elly C. H. van Hunnik-Schröder en kleinkinderen Rhoon, 4 februari 1979 Singel 1 Geen bloemen liever geen bezoek De rouwdienst zal D.V. gehouden worden don derdag 8 februari a.s. om 12.00 uur in de N.H. Kerk te Rhoon, waarna gelegenheid zal zijn de familie te condoleren. Om 2.30 uur vindt een samenkomst plaats in de Ichthuskerk, Nachtegaallaan te Katwijk, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats „Duinrust" te Katwijk. Hij geeft het immers Zijn beminden in den slaap Met verslagenheid ontvingen wij het bericht van het plotseling overlijden van onze geliefde herder en leraar Ds Jan Cornelis van Hunnik oud 59 jaar. In de drie jaar dat hij in onze gemeente werk zaam was hebben wij hem leren kennen als een bezield getuige van onze Heer, en met zijn gaven van hoofd en hart heeft hij als een trouw pastor zich een grote plaats in onze harten verworven. Onze God en Vader zij mevrouw Van Hunnik en haar kinderen in alles zeer nabij. Wij geden ken hen in onze gebeden. Rhoon, 4 februari 1979 Gemeente, Wijkkerkeraad West en Cen trale Kerkeraad der Hervormde Ge meente te Rhoon Hij geeft het immers Zijn beminden in den slaap Met droefheid geeft de kerkeraad van de Gere formeerde Kerk te Rhoon kennis van het over lijden van Ds J. O. van Hunnik in leven Nederlands Hervormd predikant te Rhoon. Met dankbaarheid gedenken wij zijn werk, ook in onze gemeente. Wij wensen mevrouw van Hunnik en haar kinderen Gods zegen en troost toe en onze zustergemeente de leiding van Gods Geest. Rhoon, 4 februari 1979 Gemeente en kerkeraad Op zijn 71ste verjaardag werd opgeroepen tot het feest van zijn Heer mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader en opa Pieter Jan Heemstra Niet gij hebt Mij, maar Ik heb u uitgekozen. Joh. 15:6 Groningen, 2 februari 1979 Platinalaan 303 A. H. Heemstra-Wieringa Bea en Peri Kim-Heemstra Jeroen Karen Liever geen bloemen. Vader is thuis opgebaard. De rouwdienst zal worden gehouden op woens dag 7 februari om 11.00 uur in de aula van de begraafplaats ..SelwerderhoF'. waarna plm. 1130 uur de begrafenis zal plaatshebben. Na de plechtigheid gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van de begraafplaats. Plotseling werd van ons weggenomen onze oudste broer en zwager Pieter Jan Heemstra Sterke de Here Annie en de kinderen in dit grote verlies. Groningen, 2 februari 1979. Eindhoven: J. Heemstra E. Heemstra-Poorta Brielle:M. Sloots-Heemstra G. Sloots neven en nichten. De Heer heeft tot Zich genomen onze broer en oom Johannes Eiias Klatter oud 76 jaar bevrijd van alle lijden en moeiten. Geliefde echtgenoot van C. G. van der Molen Psalm 139 1 Delfzijl: H. Klatter F. Klatter-Smit Amstelveen: J Klatter M F Klatter-Zijlema en neven en nichten. 3 februari 1979. Ze lag machteloos gebonden Gij kwam en maakte haar vrij God nam tot Zich zijn moegestreden kind, onze lieve onvergetelijke moeder en oma Mijntje Scholten-geb. Heeger in de leeftijd van 73 jaar Woerden: Jan en Annetje Joke Mijnie Gerda Jan-Arend Soest: Mijndert en Janna Hans Ida Lambert Soest 3 februari 1979 Middel wijkstraat 28 Correspondentie adres: J. H. Scholten Dr Colijnlaan 8 Woerden Thuis liever geen bezoek Geen toespraken. Moeder is opgebaard in het Mortuarium van het Ziekenhuis „Zonnegloren", Soesterbergse- straat 125 te Soest. Condoleance-bezoek aldaar dinsdagavond 6 februari a.s. van 19.45-20.15 uur. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden woensdag 7 februari a.s. om 12.30 uur in de Wilhelmina Kerk Soesterbergsestraat 18 te Soest, waarna aansluitend tegen 14.30 uur de teraardebestelling zal plaats hebben op de eerste Algemene begraafplaats Gansstraat te Utrecht In volle vrede is in Jezus Christus ontslapen onze geliefde en zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder Helena Johanna Lugtigheid weduwe van Willem Gysbertus van Gooi in de leeftijd van 80 jaar. Roermond: J. M. Posthuma-van Gooi Roermond: S. R. Posthuma Rotterdam: M. J. van der Ploeg-van Gooi P. van der Ploeg Roermond: O. van Gooi G. van Gool-van Doorene Assen: A. G. van Gooi J. van Gool-Snoeyer Hoofddorp: H. J. Ter Haar-van Gooi J. ter Haar Roermond: W. G. van Gooi J. D. van Gooi-Voorhorst Kleinkinderen Achterkleinkinderen St Odiliënberg, 1 februari 1979 „De Petrusberg" Corresp.-adres: Prof. Schreinemakersstraat 46, Roermond. De begrafenis zal plaats hebben dinsdag 6 februari op de begraafplaats „Tussen de Ber gen" te Roermond om 15.00 uur na de rouw dienst om 14.00 uur in de Gereformeerde kerk, Kapellerlaan 71, Roermond. Gelegenheid tot condoleren in de consistorie van de kerk om 13.30 uur. Geen bloemen Geen toespraken. Verlangend naar zijn Heiland, overleed heden in het bejaardentehuis „St-Willibrord" te Mid delburg, onze geliefde broeder, zwager en oom Adriaan Geschiere Jh. zn. weduwnaar van K. C. de Visser op de hoge leeftijd van 95 jaar. „Want alzo lief heeft God de wereld gehad, dat Hij Zijn enig geboren Zoon gegeven heeft, opdat een ieder, die in Hem gelooft, niet verloren ga, maar eeuwig leven hebbe." (Joh. 316) Familie Geschiere Familie Wondergem Middelburg, 1 februari 1979 Adres voor schriftelijke condoleantie: mevrouw J. de Wolf-Geschiere Veersesingel 124, Middelburg. De overledene ligt opgebaard in de rouwka mer van het Gasthuis te Middelburg (bezoeku ren 17.30-18.30 uur). De begrafenis zal plaats vinden op dinsdag 6 februari 1979 op de alge mene begraafplaats te Grijpskerke om 14.00 uur. Vooraf vindt een dienst van Woord en Gebed plaats in de Geref. Kerk te Grijpskerke, die aanvangt om 13.00 uur. Tot onze diepe droefheid ging plotseling van ons heen onze lieve moeder, oma en zuster Alie Haaring-de Groot in de leeftijd van 72 jaar. Woerden: G. H. H. Dijkstra-Haaring J. Dijkstra Hoofddorp: H. J. W. Blaak-Haaring J. Blaak Rheden: H. J. C. Sannes-Haaring L. G. Sannes Maarn: H. A. C. Hagedoorn-Haaring D. Hogedoorn Deventer: C. H. de Groot en kleinkinderen Twello, 2 februari 1979 Burg. v. d Feltzweg 10 Corr.-adres: Dahliastraat 30. Rheden. De rouwdienst zal worden gehouden op woens dag 7 februari a.s. om 13.00 uur in de Ned. Herv. Kerk te Varsseveld, waarna de begrafe nis op de algemene begraafplaats te Varsse veld zal plaatsvinden. „Ik Zal de goedertierenheden des He± ren eeuwig zingen, ik zal Uwe waarhei met mijnen mond bekend maken uaj geslacht tot geslacht." Psalm 89: Van ons is heengegaan mijn lieve man, on vader en grootvader, broer, zwager en ooml Jan van 't Wout in de ouderdom van 74 jaar. Hazerswoude: N. van 't Wout-van der Krans Boskoop: D. C. P. van 't Wout J. van 't Wout-Dorst Hazerswoude: G. van 't Wout C. van 't Wout-van Veen Schoonhoven: C. P. Laban-van 't Wout M. C. Laban Fr« TEF het „E ichti de Hazerswoude: J. van 't Wout E. van 't Wout-Bregman Bleiswijk: P. H. van der Knaap- van 't WoufUna J. van der Knaap Hazerswoude: P. J. van 't Wout C. van 't Wout-Haasbeek len, stee brai Rey kleinkinderen en verdere familie glbe De Hazerswoude, 3 februari 1979 Hazelhof 21 Geen bloemen De teraardebestelling is bepaald op woensdag 7 februari. Er zal dan om 14.00 uur een rouw- dienst beginnen in de Gereformeerde kerk aan de Dorpsstraat waarna omstreeks 15.00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene begraafplaats te Hazerswoude-Dorp. Na de plechtigheid is in één der zalen van de kerk gelegenheid de familie te condoleren. iet lem rem a Vei stee sprei pan Ik e tuk ette len 1 Gij hebt mijn rechterhand gevat daarna zult Gij mij in heerlijkheid opnemen Psalm 73 Op de gezegende leeftijd van 80 jaar werd door de Heere thuis gehaald mijn lieve man, onze zorgzame vader, behuwd-, groot- en overgroot vader Teunis van Schaik Nieuw Loosdrecht: A. M. van Schaik-Valk Vlaardingen: M. van Schaik H. A. van Schaik-Hoogvorst Stroe: M. J. van der Vliet- van Schaik B. C. van der Vliet Oud-Loosdrecht: L. van Schaik M. van Schaik-Krook kleinkinderen en achterkleinkind Nieuw-Loosdrecht, 4 februari 1979 Bejaardentehuis „de Emtinck-hof" flat 16, Eikenlaan 51. Vader is opgebaard in de rouwkamer van I huize „de Emtinck-hof" Eikenlaan 51 te I Nieuw-Loosdrecht, condoléancebezoek aldaar dinsdagavond van 7.00-8.00 uur. De rouwdienst, te leiden door de weleerwaarde heer ds. J. van Dalen, zal worden gehouden op woensdag 7 februari a.s., 's middags om 2.00 uur in de Geref. Kerk aan de Nieuw-Loos- drechtsedijk te Nieuw-Loosdrecht, waarna de begrafenis omstreeks 3.00 uur zal plaatsvinden op de Hervormde begraafplaats aan de Oud Loosdrechtsedijk te Oud-Loosdrecht. Geen bloemen. Thuis liever geen bezoek. Door de overstelpende belangstelling en het oprechte medeleven, die wij hebben ondervon den tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en grootvader Jan van der Meer is het ons onmogelijk U allen daarvoor per soonlijk te bedanken. Daarom zeggen wij U langs deze weg HARTE LIJK DANK. J. van der Meer-te Nijenhuis kinderen en kleinkinderen Groningen, februari 1979. Eén week vol pension, al v.a.490,-p.p. I Ja, ongelooflijk. Een week bruinen aan de schone stranden van de Zwarte Zee, voor slechts f 490,-. Dat is pas vakantie voordeel. Kijk in de reisgidsen. rST|lT Of vraag informatie via Sft .^7 onderstaande coupon. Coupon: Ik wil graag meer informatie Naam Adres Woonplaats Opsturen aan: Roemeens Nationaal Verkeersbureau. Kleine Gartmanplantsoen 17, 1017 RP Amsterdam. Tel. 020-233489. Visa krijgt u zonder problemen direkt aan de grens. Geen valutabepalingen voor deel nemers aan georganiseerde reizen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 6