Herenhuizen in de Rijnsweerd Zuid, Utrecht AAAAAAAAAAAAA AAAAAAAtAtAtA AAAtAAAtAAAtA UKF fy kollega voor de huishoudelijke staf boekhouder vrije universiteit WINTER/ZOMER SPORT IN FRANKRIJK (Les Portes du Soleil) ENSCHEDE NIJMEGEN MAASTRICHT BUSSUM HEEMSTEDE CASTRICUM ZEIST SCHIEDAM HENGELO TILBURG landelijkcentrum voor gereformeerd jeugdwerk jonge medewerker/ster UKF fy TROUW/KWARTET 39 Vr he iwd Dit plan is gelegen aan de Oostzijde van Utrecht, tegen het Universiteits centrum "De Uithof"; het onderscheidt zich door een fantasierijke architektuur met een grote diversiteit aan woningtypen. Vrijwel geen twee woningen zijn echt gelijk. Deze woningen zijn stedebouwkundig op bijzonder aantrekkelijke wijze gegroepeerd en hebben een optimale bezonning. De smalle toegangsstraten en de in openbaar groen eindigende tuinen aksentueren de sfeer van dit plan. Er zijn zes woningtypen, variërend in grootte, veelal met vooruitgebouwde, garages, maar alle met hal, berging, woonkamer met serre (ruim 50 m2 luxe open keuken, badkamer met tweede toilet en drie, vier of zelfs vijf slaapkamers. Bij een aantal woningen zijn belangrijk grotere woonkamers in U-. L- ofZ-vorm. De koopprijzen van deze vrije sektor woningen zijn vanaf f 217.000,-- v.o.n. op erfpachtgrond. Inlichtingen: Roodvoets b.v„ makelaars in onroerende goederen, Domplein 27. Utrecht, tel.: 030 - 333255 en informatie op het bouwterrein: geopend maandag's, woensdag's en zaterdag's van 14.00-16.00 uur, tel.:030-516039. Vanuit uw eigen unieke appartement In St Jean d'Aulps. St. Jean d'Aulps is een ka raktervol Frans dorpje, vlakbij M0RZINE en AV0RIAZ. Aan de voet van LA GRANDÉ TERCHE wor den door een plaatselijke aannemer STUDIO'S en DUPLEX appartementen gebouwd. Tot de alg. voorzieningen behoort o.a. eigen zwem bad. Oplevering vanaf kerstmis 1979. Prijzen vanaf 89.500, all-in, excl. notaris. Voor inlichtingen: Snelder-ZIjlstra Makelaardij B.V. 053-322322 Heetla Makelaardij B.V. 080-233341 L H. Nlcolal Makelaardij B.V. 043-54555 J. P. R. Nienaber Zn. B.V. 02159-45674 De Ridder Strljbla B.V. 023-288550 W. A. M. Oostenbrink B.V. 02518-51341 Sum Internationaal 8.V. 03404-16951 Makelaardij Wassenaar B.V. 010-378000 Rottink Beheer B.V. 05400-14660 Penner6 Schoenmakera B.V. 013-322066 Vind je het fijn om in teamverband te werken? Voor ons Jongerenvormingscentrum De Drieburg te Driebergen zoeken we een Dit is misschien een baan voor jou, als je het leuk vindt om met jongeren om te gaan; samen met kollega's het werk te regelen; het voor anderen gezellig te maken, door de ene keer te helpen met koken, de andere keer als gastvrouw in een kursus op te treden, maar ook gewoon door te helpen het gebouw schoon te houden. De Drieburg is een vormingscentrum waar van maandag tot vrijdag groepen jongeren, meestal meisjes, van 16 jaar komen en in de weekends jongeren tussen 18 en 25 jaar. Als je dit een leuke baan lijkt en je denkt over voldoende opleiding/ervaring te beschikken, schrijf dan binnen 14 dagen naar het Hoofd Intern Beheer L.C.G.J., Postbus 99 te Driebergen. Salaris naar leeftijd en ervaring van bruto f 1.669,- tot max. f 2.014,- per maand, evenals de overige arbeidsvoorwaarden naar de LOAJ-regeling. Huisvesting in apart woongebouw aanwezig. Wil je eerst nog meer weten van dit werk, bel dan Mini Swierts of iemand anders van de huishouding, telefoon (03438) 31 93. Jongerenvormingscentrum De Drieburg van het Landelijk Centrum voor Gereformeerd Jeugdwerk. De Stichting de Zonnehof is een stichting die het beheer voert over 10 bejaardenverzorgingshuizen waarin 670 bejaarden verzorgd wor den en 350 personeelsleden werkzaam zijn. De administratie wordt centraal gevoerd op het hoofdkantoor van de stichting. Wegens vertrek van de huidige functionaris is de functie vacant van Deze functionaris is belast met de leiding over het kleine administra tieve team en is verantwoordelijk voor een correcte vastlegging van alle administratieve gegevens. De administratie is volledig geauto matiseerd. Van kandidaten voor deze functie verwachten wij dat zij na een middelbare opleiding het diploma M.B.A. hebben behaald. Leeftijd ca. 25 jaar. Honorering en overige arbeidsvoorwaarden zullen in overeenstem ming zijn met de C.A.O. Bejaardenhuizen, volgens welke het salaris maximaal f 3.300,- per maand bedraagt. Geïnteresseerden in deze functie kunnen hun sollicitaties richten aan de algemeen directeur van de stichting, de heer J.P.H. Kroes, Johan Jongkindstraat 5, 1062 CK Amsterdam, telefoon (020) 1764 51. Stichting De Zonnehof Amsterdam Het Londelijk Centrum voor Gereformeerd Jeugdwerk te Driebergen zoekt, omdat de huidige medewerkster ons wegens huwelijk gaat verlaten, voor de afdeling Voorlichting en Organisatie een Deze boeiende en afwisselende funktie bevat in hoofdzaak werkzaamheden verbonden aan de redakties van onze uitgaven. De Wimpel, Jeugd, Weerwoord en Bijblijven; kontakten met scribenten, fotografen en drukkers; medewerking aan de samenstelling van schriftelijk voorlichtingsmateriaal; het verstrekken van telefonische en schriftelijke informaties; het verrichten van bijkomende administratieve werkzaamheden. Redaktievergaderingen vinden soms in de avonduren plaats, waarvoor tijdskompensatie overdag. Wij vragen iemand van 18 jaar of ouder, met tenminste een Mavo-opleiding, typevaardigheid, bij voorkeur kennis van het jeugdwerk. Salariëring volgens de L.O.A.J.-regeling, naar leeftijd en ervaring in de schaal van bruto 1.880,- tot maximum 2.535,- per maand. Nadere informatie te verkrijgen bij de afdeling, telefoon (03438) 6341 toestel 120. Schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen te richten aan de Staffunktionaris Intern Beheer L.C.G.J., Postbus 99, 3970 AB Driebergen. De Unie van Kunstmestfabrieken B.V. iseen internationaal werkende industrie op het gebied van kunstmeststoffen met produktiebedrijven in Amsterdam, Geleen, Pernis en IJmuiden, benevens een aantal vestigingen in het buitenland. Op de concernadministratie van ons centraal kantoor te Utrecht waar de administratie gevoerd wordt met behulp van een geautomatiseerd informatiesysteem, is plaats voor een Op HEAO-Niveau (richting B-E) of met een MBA-Opleiding en/of studerend voor SPD. Hij/zij zal in eerste instantie in een deelgebied van onze administratie te werk worden ge steld. Afhankelijk van inzet en ontwikkeling zijn promotie mogelijkheden aanwezig. Wij denken aan iemand, die be schikt over goede kontaktuele eigenschappen en in staat is zelfstandig te werken. Belangstelling voor automatisering is uiteraard noodzakelijk. Voor deze funktie bieden wij, naast een goed salaris, vakantietoeslag (8%), gratificatie (maximaal 81/3%), studiekostenregeling, vergoeding in de kosten woorvwerk- verkeer, premie spaarregeling e.d. Mocht u interesse hebben in deze funktie, dan nodigen wij u uit uw reaktie te zenden aan onze chef personeelszaken, de heer H.L. Steen, Maliebaan 81Postbus 45, 3500 AA Utrecht. Telef. bereikbaar onder 030-32 99 11 toestel 360. Unie van Kunslmesttabrieken bv amsterdam Het secretariaat van de Universiteitsraad zoekt wegens uitbreiding een stafmedewerker (m/v) Deze functionaris zat. in nader overleg met zijn stafcollega's, worden belast met de zorg voor het goed functioneren van een aantal raadscommissies waar onder de begrotingscommissie en de commissie planning. Voor deze verantwoordelijke functie op een bureau met 8 medewerk(st)ers denken wij aan iemand met academische of vergelijkbare achtergrond die een goed inzicht en zo mogelijk ervaring in bestuurswerk heeft. Van kandidaten wordt verwacht dat zij beschikken over een kritisch-analytische geest en in staat zijn zich overeenkomstig uit te drukken, met name in geschrift. Voorts dienen gegadigden voor een juiste vervulling van hun taak zowel zelfstandig alsook in teamverband activerend te kunnen optreden. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door de secretaris, mr. J.W. Mekking. tel. 020-548 43 78. Instemming met de doelstelling van de Vrije Universiteit als christelijke instelling wordt verwacht. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 001-3088. te richten aan de dienst Personeelszaken, postbus 7161.1007 MC Amslerdam De Vrije Universiteit is getegen aan de De Boelelaan 1105. Amsterdam-Buitenvelderi m

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 39