I 9 hoofd verzorging en verpleging (vr.) leerling verpleegkundigen verpleegkundig adjunct-directrice koördinator m/v Interkruis cj^Jzi Zuid-Holland organlsatie-medewerk(st)er Prinsegracht 69-71 Den Haag Tel. 070-469363 PLAATSVERVANGEND DIRECTRICE |"j DEHARTENBERG-EDE 'Dokter P.C. Borststlchtlng' Hengelo (0) „LICHT EN KRACHT" en „PORT NATAL" Nederlands Hervormd Psychiatrisch Centrum ASSEN Op één van onze paviljoenen is de funktie vakanl van van twee groepsafdelingen. Op deze groepsafdelingen (gemengde afdeling) wordt op basis van de thera peutische gemeenschap groepsmatig gewerkt. De afdelingen bieden plaatsingsmogelijkheden voor 18 patiënten. Taak: - Het organiseren en koördineren van alle werkzaamheden binnen ge noemde groepsafdelingen. - Het begeleiden van de medewerk(st)ers. - Het fungeren als gespreksleider bi| de afdelingsbesprekingen. De koördinator maakt deel uit van de staf van het paviljoen, waarin de groeps afdelingen zijn gehuisvest. Hoewel hij/zi| een resultatieve taak heeft in de behandeling wordt een koör- dinerende en inspirerende inbreng naar de medewerk(st)ers verwacht. Eisen: - Inzicht in het funktioneren van een therapeutische gemeenschap. - Beschikken over organisatorische kwaliteiten. Ten aanzien van genoten opleiding gaan de gedachten allereerst uit naar een verpleegkundige met A en B diploma; of alleen het B-diploma. Enige ervaring in klinische groepstherapeutische behandeling strekt tot aan beveling. Het gevolgd hebben van een kaderopleiding of een daarmee gelijk te stellen opleiding (bv HBO-Inrichtingswerk of maatschappelijk werker) strekt tot aan beveling. Niveau: Afhankelijk van opleiding en ervaring vindt inschaling plaats in een van de verpleegkundige rangen. Inlichtingen: Deze kunnen worden vestrekt door dr W.H.J. Mutsaers. of mevr. R. Bijkerk, telefoon 05920-21777 toestel resp. 2388 of 2202. Sollicitaties: Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen na verschijningsdatum van dit blad in te zenden aan het hoofd van de afdeling personeelszaken. Dennenweg 9 te Assen onder vermelding van vakaturenummer WB 78.101. De provinciale kruisvereniging in Zuid-Holland is de overkoepelende organisatie van 170 lokale en regionale kruisverenigingen en van 16 kVaamcentra. De verenigingen geven hulp en voorlichting in de gezondheidszorg o.m. aan mensen met gezondheidsproblemen in hun thuis-situatie, aan mensen die thuis ziek zijn. aan aanstaande en jonge moeders en hun kinderen. op het gebied van de gezondheidsvoorlichting en opvoeding (GVO.) Ter uitbreiding van het team medewerkers, dat zich bezighoudt met de coördinatie van de provinciale taken, die op regionaal niveau t.b.v. de lokale kruisverenigingen worden uitgevoerd en met het oog op de ontwikkeling en invoering van nieuwe organisatorische regionale strukturen vragen wij een Onze gedachten gaan uit naar iemand met organisatorische kwaliteiten en ervaring met een hogere opleiding die graag in de gezondheidszorg wil werken en bereid is zich te verdiepen in één of meer zorggebieden met goede contactuele eigenschappen. Aanstelling zal plaatsvinden conform de rechtspositieregeling voor het personeel van kruisorganisaties. Salariëring afhankelijk van opleiding en ervaring 3522,— tot 4582,—. Een psychologische test kan onderdeel van de sollicitatie-procedure zijn. Drs A Jansen (070-46.93.63. toestel 221) is graag bereid nadere informatie te geven. Schriftelijke sollicitaties aan de directeur personeelszaken. Het bestuur van de Vereniging „Avondvrede" te Maastricht uitgaande van de Hervormde Gemeenten in Limburg, wil voor haar klein, modern bejaardentehuis „Avondvrede" te Valkenburg-Houthem (40 inwoners) gaarne in contact komen met gegadigden voor de functie van: Van haar wordt verwacht dat zl|: in het bezit is van het diploma bejaardenverzorgster of ziekenverzorgster bereid is zich in te zetten om de prettige sfeer in ons huis te handhaven. In overeenstemming met het karakter van ons tehuis wordt een positief christelijke levensinstelling verwacht. De salariëring en de overige arbeidsvoorwaarden zijn volgens de C A O. voor de bejaardentehuizen Uw schnlteli/ke sollicitatie kunt u richten aan de secretaris van de vereniging drs H Arts. Akerstraat poord 107, 6413 JC Heerlen Ned. Herv. BejaardencentrumVoor Anker' Lage Laarderweg 4, 1272 JB Huizen N.H. Om onze 120 bewoners een zo goed mogelijke verzorging te bieden roepen wij sollicitanten op voor de funktie van Onze gedachten gaan uit naar een kandidate met: diploma verpleegkunde A pos. prot. chr. levensovertuiging, bij voorkeur Ned. Herv. leidinggevende en organisatorische eigenschappen belangstelling voor de .oudere mens Na gebleken geschiktheid zijn promotiekansen aanwezig. Salaris en arbeidsvoorwaarden volgens de C AO-bejaardentehuizen Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direkteur, dhr. G. J. Veldhuizen, die ook bereid is informatie te verstrekken, tel. 02152-56044 feHEEREN LOO CHR. CENTRUM VOOR GEESTELIJK GEHANDICAPTEN Apeldoornseweg 60, Ede, Telefoon (08382) 441. "De Hartenberg" is een christelijke woon- en werk gemeenschap waar 380 geestelijk gehandicapten worden verzorgd en begeleid. Voor de opleiding die op 19 maart 1979 begint is er nog een plaatsingsmogelijkheid voor enkele De toelatingseisen zijn: - minimum leeftijd van 17 jaar en 7 maanden - diploma Mavo, Inas, K.V./J.V. of een daaraan gelijkwaardige opleiding. De duur van deze opleiding voor het Z-diploma is 3 jaar; het theoretisch gedeelte wordt verzorgd door de Centrale Opleidingsschool te Arnhem. De salariëring is volgens de c.a.o. voor het Ziekenhuiswezen. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd van onze verpleegkundige dienst, de heer W. Hakkenberg, toestel 119. Schriftelijke sollicitatie te richten aan de algemeen directeur van het Centrum, Postbus 75,6710 BB Ede. Voor ons nieuw gecombineerd verpleeghuis, dat plaats biedt aan 128 somatisch zieken en 128 psycho-geriatrlsche patiënten, komt vacant de functie: i.v.m. bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd van de huidige functionaresse. Samen met de Geneesheer-Directeur en de Adjunct-Directeur Be heerszaken wordt het directorium gevormd. Wij vragen een vrouw, die meent op grond van opleidingen en ruime ervaring in staat te zijn, op stimulerende wijze leiding te geven aan de verpleegkundige gang van zaken, in nauwe samenwerking met de overige afdelingen en diensten. Ook de samenwerking met de opleidingsschool voor ziekenverzorgenden zal tot haar taak behoren. Het salaris zal nader worden overeengekomen en zal afhankelijk zijn van leeftijd en ervaring. Bij het zoeken naar een passende woonruimte in Hengelo of directe omgeving, zullen wij onze volledige medewerking verlenen. Een selectiekommissie, waarin ook medewerkenden vanuit het huis zitting hebben, zal inspraak hebben bij de benoeming. Een psycho technisch onderzoek behoort tot de selectie-procedure Schriftelijke sollicitaties, voorzien van een uitvoerige levensbeschrij ving, gelieve U te richten binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad, aan het bestuur van de stichting, Boerhaavelaan 85 te Hengelo (O). Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de Heer A. Jonker, Geneesheer-Directeur, tel 05400-30345.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 22