Nieuws is een persoontijke keuze. NW "IB telefonische verkoper hardhout r hoofd van de huishouding J vn Trouw Prinses Margriet Jeugdwerkleid(st)er op landelijk niveau leerling groepsleid(st)er NIEUW WOELWIJCK Wilt u meer weten? belastingkonsulenten magazine redactie-secretaresse Werkende Jeugd- C.N.V. stichting geestelijke gaaandhftiriszarg maastricht en omgeving EEN SOCIAAL PSYCHIATRISCH VERPLEEGKUNDIGE TWEE STAFMEDEWERKERS PENSIONTEHUIZEN EEN GEDRAGSWETENSCHAPPELIJK MEDEWERKER TWEE DRUGHULPVERLENERS ZATERDAG 3 FEBRUARI 1979 TROUW/KWARTET 18 Nieuw Woelwijck Dorpsgemeenschap van geestelijk gehandicapten, uitgaande v.d. Prot. Chr. Ver. T.C.L. Wij hebben nog enkele plaatsen vrij voor de nieuwe opleiding voor Z-verpleegkundige die in maart start. Je moet wel minimaal 17 jaar en 7 maanden zijn •minstens MAVO-4 diploma bezitten Daarnaast moet je in staat zijn en bereid je in te zetten voor je gehandicapte medemens. Sollicitaties kun je richten aan ons adres: De Vosholen 10, 9611 KR Sappemeer (tel. (05980) 9 98 99 indien je nog inlichtingen wilt). dorpsgemeenschap van geestelijk gehandicapten bv hardhouthandel trima zaandam B.V. Hardhouthandel Trima maakt deel uit van het William Pont-concern. De onderneming is een importerende en voorraadhoudende groothandel in hardhout en plaatmaterialen. De Trima Is opgesplitst in een aantal zelfstandige afdelingen. Op de groeiende afdeling hardhout is op zeer korte termijn plaats voor twee nieuwe medewerkers. Een verkoper in hart en nieren. Een man van rond de dertig met een flink brok ervaring in de houtwereld. De nieuwe man gaat in samenwerking met een aantal kollega's het telefonisch kontakt onderhouden met houthandelaren en grote timmerfabrikanten. Hij moet de ontwikkelingen en veranderingen binnen de houtmarkt op de voet volgen en daar snel en goed op in kunnen spelen. Hij adviseert, informeert, maar bovenal moet hij willen en kunnen verkopen. Dit is voor iemand met een grote interesse en voor mensen en voor hout, een levendige en afwisselende baan. Salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. En uitstekende sekundaire arbeidsvoorwaarden. Bel dan zo snel mogelijk 075-351351 Of stuur een kort briefje met uw persoonlijke gegevens aan: Trima. Badhuisweg 1Postbus 1093. Zaandam, t.a.v. de afdeling personeelszaken. In onze instelling, waar 270 kinderen van varende ouders wonen, is per 1 meia.s. een vakature voor een die deel uitmaakt van de stat. Hij of zij wordt belast met de organisatie van de huishoudelijke dienst, welke dienst thans 18 personeelsleden teil. Voor deze funktie zoeken wij een medewerk) stjer: met een protestants-christelijke levensovertuiging, met een opleiding op het niveau van HBO-CD. met een gerichte beroepservaring, met een leeftijd van tenminste 30 jaar, die beschikt over spontaniteit en een grote mate van flexibiliteit. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. De sekundaire arbeidsvoorwaarden zijn goed Sollicitatiebrieven kunt u richten aan de heer C.J. Voorbouw, direkteur van het INTERNAAT VOOR SCHIPPERSJEUGD KLOOIENBERGLAAN 561 - ZWOLLE TELEFOON (05200) 1.48 88 Kantoor H. J. Vooren is een gespecialiseerd belasting adviesbureau met vertakkingen in en buiten Nederland. Ons werk neemt toe. Deze gezonde groei houdt ook kansen in voor nieuwe mensen. Wij zoeken voor onze kantoren in Den Haag en in Deventer kontakt met Als u inventief bent, hebben wij voor u veelzijdig werk. Het gaat om de verzorging van wat moeilijker aangiften voor de inkomstenbelasting, vermogensbelasting en vennoot schapsbelasting. Bovendien behandelt u bezwaarschriften en bent u betrokken bij advisering van onze relaties bij legio andere vraagstukken. Om op deze plaats goed te kunnen funktioneren achten wij een federatiediploma (of een gevorderde studie daarvoor) noodzakelijk, hoewel wij weten dat een brede praktijk ervaring als b.v. assistent-accountant ook een uitstekende basis kan zijn. U begrijpt hieruit dat wij geen leeftijds grenzen stellen; het gaat gewoon om de juiste man. (Doorgroei naar de funktie van afdelingshoofd is mogelijk.) U kunt rekenen op: een goed salaris, een gratifikatierege- ling, een pensioenregeling, tegemoetkoming in studie kosten en zonodig in reiskosten. De sfeer op ons kantoor is bijzonder prettig. Veel jonge mensen houden het levendig. Hebt u belangstelling? Schrijft u dan uw brief met alle informaties of bel vooraf, (070) 63 29 44, om nadere inlich tingen over ons kantoor of de funktie. Bij V.U.-Magazfne komt de boeiende baan vrij van V U -Magazine is het thans zeven jaar bestaande opiniemaandblad over wetenschap en samenleving, dat vanuit de Vrije Universiteit naar 20.000 abonnees gaat over het gehele land. De redactie-secretaresse is het administratieve hart van de redactie. Zij moet zelfstandig en accuraat kunnen werken, n behoorlijke algemene ontwikkeling bezitten en prettig met mensen kunnen omgaan. Tot haar taken behoort het uitvoeren van wervings campagnes voor nieuwe abonnees. Uiteraard moet zij ook vlot kunnen typen Bekendheid met het "V.U.-milieu" strekt tot aanbeveling. Salaris nader overeen te komen. Inlichtingen bij de redacteur B. van Kaam (tel. 020-548 26 79, privé 020-457120). Wie meteen al wil solliciteren, kan schrijven naar de voorzitter van de Commissie van redactie prof.dr. Joh. Blok, V U-Magazine, postbus 7161,1007 MC Amsterdam. Het redactiekantoor van V.U.-Magazine is gevestigd in het Hoofdgebouw van de Vrije Universiteit. De Boelelaan 1105 te Amsterdam-Buitenveldert. vHv is de jongerenorganisatie van het C.N.V., met zo'n 35.000 leden. Wij zijn op zoek naar een: die zal worden belast met het projekt ontwikkelingssamenwerking van onze organisatie. Dit projekt is gericht op bewustwording en mentaliteitsverandering bij werkende jongeren ten aanzien van de ontwikkelingsproblematiek. De taak van deze jeugdwerkleid(st)er zal bestaan uit: het geven van voorlichting het samenstellen van informatiemateriaal het vertegenwoordigen van Werkende Jeugd-CNV bij ter zake doende instanties het organiseren van vormings- en scholingsaktiviteiten de begeleiding van de landelijke werkgroep ontwikkelingssamen werking het verrichten van beleidsvoorbereidende werkzaamheden het integreren van het werkterrein ontwikkelingssamenwerking in de andere werkterreinen van onze organisatie Standplaats: Utrecht. Geschiktheid voor bovengenoemde funktie staat bij ons voorop, maar er wordt ook gekeken naar opleiding (b.v. hogere beroepsopleiding), ervaring en leeftijd (20-30 jaar). Inventiviteit alsmede redaktionele en organisatorische vaardigheid zijn gewenst. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van teeltijd, opleiding, erva ring en godsdienst graag binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad te richten aan het sekretariaat van Wekende Jeugd-C.N.V. (met vermelding van sollicitatie), Postbus 2475, 3500 GL Utrecht. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de sotlicitatieoroce- dure Desgewenst kunnen de resultaten daarvan worden besproken met het onderzoekbureau. Nadere informatie kan u telefonisch worden verstrekt door Me Woitmeiier. (030-941041 toestel 211). De Stichting GEESTELIJKE GEZONDHEIDSZORG MAASTRICHT EN OMGEVING is een in opbouw verkerend Regionaal Instituut voor Ambulante Geestelijke Gezondheidszorg (RIAGG), waaronder op dit ogenblik ressorteren: vier rayonteams voor eerste opvang, kortdurende behandeling en ci isisinterventie, daarbij werkend vanuit een multidisciplinaire benadering. vier centrale team», die specifieke doelgroepen dan wel specifieke leeftijdsgroepen langdurig behandelen (teams voor psychotherapie, structurerende begeleiding, kinderen, bejaarden). twee pensiontehuizen, waar mensen wonen, die onvoldoende in staat zijn zelf standig in de maatschappij te functioneren en die met behulp van activiteiten programma's tot resocialisatie kunnen komen. een Jongeren Adviescentrum voor adolescentenproblematiek een afdeling Preventie voor beihvloeding van sleutelfiguren en voor hulp aan mensen, die hun probleem nog niet als nood ervaren. Voor de verdere ontwikkeling van haar instituut wil de stichting gaarne in contact komen met kandidaten voor de volgende functies vac. 106 voor een van de rayonteams. Taak ontvangst en opvang van zich aanmeldende volwassenen en kinderen intake en diagnose crisisinterventie - met indien nodig huisbezoek kortdurende hulpverlening bemiddeling en doorverwijzing naar andere hulpverleners consultatievfi werkzaamheden ten behoeve van eerste lijnswerkers Vereisten diploma's verpleegkundige A, B en sociale psychiatrie of gelijkwaardig ervaring in de benadering van ambulante cliënten met psychopathologie ervaring in het werken in multidisciplinair teamverband vac. 107 Taak het verzorgen en begeleiden van de bewoners het meewerken aan activiteiten-programma's voor de resocialisatie het bevorderen van een goede sfeer in de huizen het fnede-verzorgen van het huishoudelijk werk het werken in teamverband en in wisseldiensten Vereisten opleiding B-verpleging, MBO-inrichtingswerk of gelijkwaardig ervaring in soortgelijk werk vac. 108 voor het team structurerende begeleiding (sociale psychiatrie) Taak het langdurig begeleiden van volwassen patiënten en het trachten te structureren van delen van hun leven het mede-ontwikkelen van sociale strategieën voor mensen, die zich moeilijk in hun eigen milieu staande kunnen houden (zie spd-nota NV AGG, 1978) het organiseren van de werkzaamheden van het team structurerende begeleiding (bureauleiding) Vereisten een gedragswetenschappelijke of beroepsopleiding. De disipline is hier van min der belang dan de persoonlijke kwaliteit en inzet. Minimaal wordt gedacht aan een zeer ervaren spv, mw met V.O. zin hebben om voor een moeilijk te bereiken doelgroep nieuwe methoden mede te helpen ontwikkelen en uit te voeren (e.e.a. in samenwerking met het team en met de lector Sociale Psychiatrie van de Rijksuniversiteit Limburg) leiding gevende kwaliteiten op organisatorisch gebied vac. 109: voor het Jongeren Advies Centrum. Taak in de wereld van de druggebruiker contacten leggen en een hulpaanbod doen de eerste hulpvragen opvangen en verder in overleg met het Stedelijk Ambulant Drugteam samenwerken in het verlenen van hulp aan druggebruikers. Samenwerking Deze drughulpverleners werken vanuit het jac samen met het Stedelijk Ambulant Drugteam, dat bestaat uit vertegenwoordigers van vier instellingen, t.w. G.G.Z., D.G.D., C.A.D. en het Psychomedisch Streekcentrum Vijverdal. Vereisten bekendheid, ervaring en affiniteit met de problematiek van druggebruikers kunnen werken in teamverband bij voorkeur afgeronde HBO-opleiding Voor al deze functies gelden dezelfde arbeidsvoorwaarden fulltime functie van 40 uur per week - salaris volgens rijksregeling - opname in P.G.G.M. (welvaartsvast eindloonpensioen) verplaatsingskostenbesluit is van toepassing Sollicitatiebrieven onder vermelding van vacaturenummer - te richten aan de heer A.G.W. Hilberink, algemeen directeur Stichting G.G.Z. Maastricht, Postbus 4001Maastricht. Adverteren ook. Hel landelijk verkoopteam van hel dagblad Trouw houdt zich bezig met de persoonlijke keuze van de adverteerdorsEen kwes tie van commercieel inzicht, ta- prospects. kortom u hebt de ad verteerders iets te verletten. Wie e dmg heeft en kennis van moder ne reclameplanningstechnieken bezit plus entge ervaring kan rekenen op een boeiend taken pakket, waarbij hij/zij met grote mate van zelfstandigheid con tacten onderhoudt met adverteer ders en reclamebureaus Werk aan een krant met overtuiging Kortom Trouw zoekt Ervaren (telefonisch) advertentie verkoper(s)/ ster(s) Voor meer informatie: 020-913456, toestel 798 Vraag naar Herman van Linden. Schriftelijke sollicitaties aan dagblad Trouw, afdeling perso- neeizaken tav mevrouw L. Wit- mer, onder vermelding van LW 019. Wibautstraat 131. Am sterdam.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 18