hoofd personeelszaken H e Z Nationale coöperatieve aan- en verkoopvereniging voor land- en tuinbouw ba (8 ''///////////////////////ft De Vereniging van Nederlandse Gemeenten Spuiters of leerlingspuiters Offsetdrukkers of leerlingdrukkers Zeefdrukkers of leerllngzeefdrukkers 'if//////////////////////# Ie monteur/ bedrijfs- werktuigkundige Assistente In de centrale keuken hervormd verpleeg- en reactiveringscentrum nassau-odijckhof driebergen Vereniging van Nederlandse Gemeenten Een accountants-admlnlstratle- consulent of een federatie-belastingconsulent ELEKTROTECHNISCH TEKENAAR CEBECO-HANDELSRAAD hoofd interne dienst B.V. DE NAAMPLAAT B.V. DE NAAMPLAAT. 'sHeeren Loo-Lozenoord WERKTUIGBOUWKUNDIG TEKENAAR CEBECO-HANDELSRAAD diakonessenhuis utrecht ZATERDAG 3 FEBRUARI 1979 TROUW/KWARTET inh«t bedrijf r)|n 40 psrsonsn wsckxssin. g Wij zoeken een Hoofd van de Administratie Tot zijn taken behoort onder anderen 2 leiding en organisatie van de werkzaamheden van 5 medewerkers de hootdboekhoudmg met penodieke verslagge ving aan de directie loonadministratie (ondergebracht bij I.B.M.). Onze gedachten gaan uit naar iemand tussen de 25- 35 iaar op MB A -niveau, die belangstelling heeft voor automatisering. De funktie wordt uitstekend gehonoreerd met goede secondaire arbeidsvoorwaarden Belangstellenden worden uitgenodigd hun soliicita- be te richten aan de directie, postbus 464. 1200 AL hUversum Voor eventuele inlichtingen kunt u zich wenden for de heer W. M. van Wi/ngaarden telefoon 035- i 41756 HILVERSUM TEL: 035-41756-POSTBUS 484 In ons Hervormd Verpleeg- en Reactiverings centrum ..Nassau-Odijckhof' te Driebergen hebben wij plaats voor een (met enige ervaring) Haar werkzaamheden zullen bestaan uit het assisteren bij de voedselbereiding voor 180 maaltijden per dag. In onze keuken wordt ge werkt met het régéthermicsysteem zodat er op zaterdag en zondag niet wordt gekookt. Voor deze functie is het bezit van Inas diploma of studerend voor het diploma instellingskok gewenst Gezien het karakter van ons huis dient de aan te stellen kandidate vanuit een positief protestants christelijke levensovertuiging te willen werken Informaties over deze functie kunt u verkrijgen bij de heer R ie Clercq, hoofd huishoudelijke dienst tel 03438-5811 Sollicitaties kunt u richten aan de heer N. Goedhart, verpleegkundig direkteur, Nassau- Odiicklaan 3. 3971 BN Driebergen-Rsb stelt zich ten doel de individuele en collectieve belangen van alle gemeenten te behartigen. In verband met de pensionering binnen afzienbare tijd van het wordt gezocht naar een personeelsfunctionaris (M/V), die hem na een ruime mwerkperiode en gebleken geschiktheid opvolgt. Het is de bedoeling, dat hij/zij zich zal bezig houden met een aantal specifieke taken op het terrein van het personeelswerk, maar daarnaast zo spoedig mogelijk bij de leiding van de afdeling zal worden betrokken. Afdelingsinformatie De afdeling, bestaande uit 5 mede werk(st)ers. is o.a. belast met de hierna genoemde taken; het adviseren van de directie over personeelsbeleid voor ca. 250 medewerk (st)ers het toezicht op de toepassing van de rechtspositieregeling -- de personeelsplanning het personeelsbeheer de werving en selectie van nieuwe medewerkers de introductie, vorming en oplei ding van medewerkers •- de begeleiding van de functie waardering en het adviseren bij de methodische personeels beoordeling. Nader wordt onderzocht of de organisatie-ontwikkeling tot het takenpakket van de afdeling zal gaan behoren Functie-informatie De nieuwe functionaris zal zo spoedig mogelijk betrokken worden bij de leiding van de afdeling, maar gedurende de beginperiode tevens tot taak krijgen; het uitoefenen van het adviseursschap bij de M P B het up to date houden van de functiebeschrijvingen en de functiewaardering het begeleiden van nieuwe mede werkers tijdens de introductie periode het organiseren en bevorderen van de vorming en opleiding (vacaturenummer 4.80) Functie-eisen Van een ervaren functionaris wordt verlangd: - een relevante beroeps- of academische opleiding i ten minste vijf jaren ervaring in het personeelswerk - een aan de praktijk getoetste redactionele vaardigheid en ervaring met de samenstelling van beleidsnota's op het terrein van het personeelsbeleid Salariëring,-secundaire arbeidsvoorwaarden Aanstelling zal geschieden afhankelijk van kenms en ervaring in een van de rangen van referendaris (salaris- grenzen 3880,ƒ5109,-) of administrateur - functierang hoofd PZ (salarisgrenzen ƒ4649, t 5915,-) excl. 8°/o vakantietoelage De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn nagenoeg gelijk aan die bij de overheicHo.a. deelname aan het Algemeen burgerlijk pensioenfonds, ziektekostenregeling (I.Z.A.), studie- en verplaatsingskostenregeling, enz.). Nassaulaan 12, 's-Gravenhage Telefoon070 -624721 Benoemingsadviescommissie De selectie geschiedt door een commissie, waarin de directie, de ondernemingsraad en het personeel van de afdelirtg vertegenwoordigd is. Psychologisch onderzoek Van gegadigden wordt bereidheid tot medewerking aan een psychologisch/ grafologisch onderzoek verwacht. Het resultaat hiervan wordt door de psycholoog met de sollicitant(e) besproken, welke laatste dan kan beslissen of hij/zij de sollicitatie wenst te handhaven. Zo dit niet het geval is, wordt geen rapport uitge bracht. Sollicitaties Eigenhandig geschreven sollicitaties kunnen worden gericht (met vermel ding van het vacaturenummer) aan het hoofd van de afdeling Personeels zaken, Postbus 30435, 2500 GK 's-Gravenhage. Men gelieve een volledige opsomming van personalia, opleiding en werkkringen alsmede een referentieopgave (waarvan alleen na toestemming gebruik wordt gemaakt) en een pasfoto bij te sluiten. De inzendtermijn sluit 14 dagen na verschijnen van de oproep in dit blad. Telefonische informatie kan worden ingewonnen bij of via de afdeling Personeelszaken (toestel 560/561). (of iemand met gevorderde studie voor één van deze beroepen), een creatief werker met goede contactuele eigenschappen gaat op ons kantoor een gevarieerde ciientenportefeuiHe beheren met een grote mate van zelfstandigheid en rekent terecht op een uitstekend geregelde sociale positie Accountantskantoor Meeuwsen en Ten Hoopen, Negelerstrwt 35. Emmeloord. Tel. 06270-3841 Cebeco-Handsieraad la een onderneming waarin meer dan 150 Aan- en Verkoopcoöperaties voor de Land- en Tuinbouw zlfn verenigd. Samen met zijn leden-coöperaties verzorgt Cebeco- Handelsraed onder meer de levering van grond- en hulpstoffen en apparatuur aan boeren en tuinders. Ons Ingenieurs- en Bouwbureau verzorgt, als raadgevend bureau, de integrale advisering (bouwkun dig. machinaal en elektrotechnisch) van nieuwbouw- en reorganisatieprojekten voor onze organisatie, op het gebied van de mengvoedertabncage op- en overslag van grondstoffen bewaarplaatsen en sorteermrichtingen voor agrarische produkten schoningsbednjven koel- en vriesinhchtingen. kanto ren. winkels e d Voor d»t bureau is een funktie vakant voor een voor het vervaardigen van ontwerp- en detailtekeningen voor elektrotechnische ki6taJlaties Zijn theoretische kenms dient minstens te hggen op M T S.-niveau. Tekenervaring verdient aanbevekng. Leeftijd tot ca 25 jaar. Schnftebjke sollicitaties geheve U te richten aan Cebeco-Handelsraad. Afd. Personeelszaken. Postbus 182, 3000 AD Rotterdam. YM Nationale coöperatieve aan- en verkoopvereniging voor land- en kenbouw b a I Diakonessenhuis Utrecht - een algemeen zie kenhuis met 540 bedden en ruim 1000 perso neelsleden - zoekt kandidaten voor de funktie Het betreft een nieuwe funktie binnen de Civiele Dienst, die is ontstaan door samenvoe ging van een aantal kleine diensten tot een Interne Dienst (circa 30 medewerkers). Het Hoofd Interne Dienst ressorteert, evenals de hoofden van de Voedingsdienst, Schoon maakdiensten Linnendienst, onder het hoofd Civiele Dienst. De funktie omvat in hoofdlijnen: leiden en koórdineren van met name de portiers- en telefoondienst, huishoudelijke dienst, agrarische dienst, stoffeerdenj, crèche, in- en extern transport. zorgdragen voor het in goede staat houden van het totale meubilair en inventaris, en het voeren van het daarmee samenhangend beheer van het magazijn van de Civiele Dienst. Uitbreiding van taken voor de leiding van de Civiele Dienst, zowel in beleidsvoorbereidende als organisatorische zin, heeft aanleiding ge geven tot het instellen van deze funktie. Naar verwacht wordt, zullen in de nabije toe komst de taken verder toenemen. Het hoofd Interne Dienst kan daarom bij gebleken ge schiktheid t.g.t. in aanmerking komen voor de positie van adjunkt-hoofd Civiele Dienst. Onze gedachten gaan uit naar kandidaten met een hogere beroepsopleiding (b.v. Hogere Hotel School, Akademie Diedenoort), ervaring in een leidinggevende funktie, bij voorkeur opgedaan in een ziekenhuis organisatie, goede kontaktuele vaardigheden, een minimum-leeftijd van 25 jaar. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden ge richt aan het hoofd van de afdeling Perso neelszaken. 8osboomstraat 1 te Utrecht, telefoon (030) 52 81 11. fabriek van technische naamplaten Hardenberg, Nieuwe Haven 12. Tel. 05232-1553 Op korte termijn hebben wij plaats voor doo platen, In meerdere kleuren en formaten. Heeft u Interesse? Bel dan zo spoedig mogelijk 05232-1553 (tijdens kantooruren)^ om een afspraak te maken of kom even langs bij inder (Prot.Chr. Inrichting voor geesteszwakken) Postbus 550 3850 AN Ermelo Tel. (03417) 6868 De Technische Dienst van onze inrichting is o.a. verantwoordelijk voor het onderhoud van veelal moderne apparatuur, zoals de gasgestookte centrale verwarmingsinstallaties met automatische besturing, de luchtbehandetingsapparatuur met o.a. vorst- thermostaten en stoffilters en de hogedruk stoom- installaties met aparte waterbehandeling. Voor het onderhoud en de storingsdienst t.b.v. deze en andere, eenvoudiger, apparatuur zoeken wij een die bekend moet zijn met die installaties en dan ook kennis moet hebben van - meet-en regeltechniek om zelfstandig storingen te kunnen lokaliseren en opheffen - regel-, bedradings- en printschema's om met de toeleverende firma's de problemen te kunnen bespreken - de combinatie centrale verwarming en lucht behandeling in één regelsysteem. U bent in het bezit van tenminste lagere beroeps opleiding, aangevuld roet specialistische opleiding(en) o.a. meet- en regeltechniek, bedrijfselektronica, of u hebt de opleiding bedrijfswerktuigkundige-B gevolgd. Wij zoeken iemand die zelfstandig, maar ook in teamverband, moet kunnen werken en die bereid is in de 'storingsdienst, ook buiten de normale werkuren, mee te draaien. Wij denken dat u tussen de 30 en 40 jaar bent. als u voldoende ervaring op dit werkgebied hebt opgedaan. Wij vinden het prettig als u een christelijke levensovertuiging hebt. Voor deze gevarieerde functie bieden wij een goed salaris tot t 2.522,22 bruto per maand, met een mogelijke uitloop tot 2.738,34 bruto per maand. De bereikbaarheidsdienst wordt in tijd gecompenseerd. Wij stellen een eengezinswoning in Ermelo voor u beschikbaar tegen een acceptabele huur. Abonnement- en aansluitkosten van de telefoon worden volledig vertgoed. De wil var wa ger chi be* gin CU! dei sp< bo: de vei tei Ier orr Iio As no G( Cebeco-Handeiaraad is een onderneming waarin meer dan 150 Aan- en Verkoopcoöperaties voor de land- en Tuinbouw zijn verenigd. Samen met zijn leden-coöperaties verzorgt Cebeco- Handelsraad onder meer de levering van grond- en hulpstoffen en apparstuur aan boeren en tuinders. Ons Ingenieurs- en Bouwbureau verzorgt, als raadgevend bureeu, de Integrale advisering (bouwkundig, mschlnaal en elektrotechnisch) van nieuwbouw- en reorganisatieprojekten voor onze organisatie, op het gebied van de mengvoederfabricage, op- en overslag van grondstof fen, bewaarplaatsen en sorteerinrlchtlngen voor agrarische produkten, schonlngsbedrljven. koel- en vriesinrlchtlngen, kantoren, winkels e.d. Voor dit bureau Is een funktie vakant voor een voor het vervaardigen van ontwerp- en detailtekenmgen, schema s e.d. voor machinale installaties, o.a. voor de mengvoedenndustrie en aanverwante bedrijven Zijn theoretische kennis dient minstens te liggen op M.T.S. niveau. Leeftijd tot circa 25-30 jaar. Voor deze funktie is enige jaren tekenervaring vereist, terwijl bekendheid met de bovengenoemde werkzaamheden tot aanbeveling strekt. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van leeftijd, opleiding en ervaring in. soortgelijke funktie gelieve U te richten aan Cebeco-Handelsraad, Afd. Personeelszaken. Postbus 162. 3000 AD Rotterdam.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 16