FAMILIEBERICHTEN ZATERDAG 3 FEBRUARI 1979 kunnen van maandag lot en met vri|dag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogeli|k van 18 00-20 00 uur Goede morgen Omoe Wilmink van harte gefeliciteerd met uw 82-ste verjaardag. Houen zo. Kees en Tine Cis ka en Reinder Geerke Tineke en Eline Heden is van ons heengegaan onze geliefde zuster Jantina Wilhelmina Anna Elisabeth Wolters, geboren Uri onze lieve dappere „tante Tine" op de leeftijd van 84 jaar. „Bij U is de bron ran het leven." Psalm 36:10 Amstelveen: J Uri Amsterdam: A Uri J G Bos neven en nichten. Oosterbeek: H. Ponsteen-Wolters H. J. Ponsteen Andries Daan en Romana Geertje Dieuwke Odoom: D. Katoen-Wolters P. Katoen Utrecht: J. Bouwmeester-Wolters W. Bouwmeester Tineke en Gertjan Annet Paul Doom. 1 februari 1979 Park Boswijk 495 Correspondentieadres: Buys Ballotstraat 46, Utrecht. De crematie is vastgesteld op dinsdag 6 februa ri 1979 te 14.30 uur in aula II van het crematori um „Daelwijck", aan de Floridadreef te Utrecht (Overvecht). Vertrek vanaf de Buys Ballotstraat 46 om 13.50 uur. Na afloop van de crematie is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het cre matorium. Heden nam de Heer tot Zich, onze lieve zorgza me man, vader en opa Jan Westerik echtgenoot van J. van den Berg, eerder weduwnaar van K. M. Winters, op de leeftijd van 71 jaar. Enschede: J. Westerik-van den Berg Abcoude: G. Westerik J. D. Westerik-Nijzink Jetty, Jan. Henk B reukelen: J. K. van Schaik-Westerik N. van Schaik Kees, Jan. Enschede. 2 februari 1979. Geraniumstraat 18. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 6 fe bruari op de Westerbegraafplaats aan de Hen- gelosestraat om 14.30 uur. Vooraf wordt er een dienst gehouden in de Detakerk. H. B. Blijdensteinlaan 30 te Ensche de. aanvang 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren maandag 5 februa ri van 19.30 tot 20.00 uur in de aula „Hervorm de Gemeente" Varviksingel 141 te Enschede. Liever geen bezoek aan huis - geen bloemen. „Veilig in Jezus armen" Bedroefd moeten wij u mededelen dat uit ons midden is heengegaan ouderlinge J. C. van der Put Dankbaar gedenken wij het vele werk dat zij voor onze gemeente heeft gedaan. De kerkeraad der Hervormde Gemeente te Zevenbergen. Zevenbergen. 31 januari 1979. Heden nam God van ons. na een ernstige ziekte, mijn lieve man. onze vader en grootva der. zoon. schoonzoon, broer, zwager en oom Hendrik Burghart op de leeftijd van 59 jaar. H. Burghart-Kollaard Hoofddorp: A. H. G. Burghart A. Burghart-Rotteveel Eerbeek: J. C. A Evlders-Burghart D Eylders Meerkerk: G. H. van Deventer-Burghart W. van Deventer Haarlem: G. W. Burghart ML T. Burghart-Kole H. Burghart A. C. M. Burghart-Nijman kleinkinderen en verdere familie Haarlem. 1 februari 1979 Zocherstraat 48 Gelegenheid tot afscheid nemen in het Uit vaartcentrum Zijlweg 63 te Haarlem van 14.00 uur tot 15.00 uur en van 19.00 uur tot 19.30 uur. uitgezonderd zaterdagavond en zondagavond. De teraardebestelling zal plaatshebben maan dag 5 februari om 14.00 uur op de begraaf plaats ..Westerveld" te Velsen Vertrek van Zocherstraat 48 omstreeks 13.30 uur. Geen bloemen Aan huis geen bezoek. God nam uit onze familiekring tot Zich onze onvergetelijke broer, zwager en oom Harm Pieter Smeenk Emmen: N. K. Fleurke-Smeenk Haren (Gr.): K. G. Berghuis-Smeenk P. C. Berghuis Voorschoten: E. J. de Beun-Smeenk P. W. de Beun Groningen: G. J. Smeenk De Krim (Ov.): J. J. Smeenk A. C. Smeenk-Kruizinga neven en nichten februari 1979. Rectificatie In het overlijdensbericht van Willemijntje Aaltje van Tongeren stond als datum waarop gelegenheid is te con doleren. vermeld zaterdag 5 februari des nam. van 4.30-6.00 uur. Dit moet zijn zaterdag 3 februari. Mijn genade is U genoeg Na een kort ziekbed is in Jezus ontslapen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Maartje Pluister in de ouderdom van 82 jaar. Heerhugo waard B. Pluister J. Pluister N. Pluister-Meurs H. Pluister T. Pluister-den Engelse neven en nichten Heerhugowaard, 2 februari 1979 Huize „Ter Kimme" kamer 49 Tamarixplantsoen 1. De overledene is opgebaard in de aula van Huize „Ter Kimme". Gelegenheid tot rouwbe zoek aldaar op maandag 5 februari van 20-21 uur. De rouwdienst zal worden gehouden op dinsdag 6 februari 1979 om 14.30 uur in de Geref. Kerk Stationsweg te Heerhugowaard, -.vaama de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats achter de kerk. Ook na de begrafenis gelegenheid tot condole ren in het jeugdgebouw bij de kerk. Wie met God wandelt, kan nergens komen waar God niet is. Na een moedig gedragen lijden is van ons heengegaan onze lieve moeder en oma Helena van der Graaf- Schuurmans weduwe van Jan van der Graaf, op de leeftijd van 70 jaar. Hannie en Koos Jan en Joke Nettie en Henk Henk en Monica Loes en Ayo en kleinkinderen Rotterdam, 2 februari 1979 Springerstraat 296 Correspondentie-adres: J. N. den Hollander-van der Graaf Goudmos 43 2914 AE Nieuwerkerk aan den IJssel Geen bezoek aan huis. Geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 6 februari a.s. in de Verrijzeniskerk. Springer straat 340 om 11.00 uur. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats Oud- Kralingen". Kralingseweg 334. Aankomst aan de begraafplaats circa 11.50 uur. Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren van 10.15 tot 10.45 uur in de Verrijzeniskerk. Heden is in zijn Heer en Heiland ontslapen, onze geliefde zwager en oom Gerrit-Jan Cozijnsen emeritus-predikant op de leeftijd van 77 jaar. H. I. Ambacht: H. van Bekkum M. van Bekkum-Velders Hoogeveen: W. H. Jongbloed-Velders neven en nichten Amsterdam. 2 februari 1979. „Omdat hij mij zeer bemint, zal ik hem bevrijden" Psalm 91:14 In de gereformeerde kerk van Amsterdam- Zuid is een grote leegte ontstaan door het heengaan van Ds G. J. Cozijnsen in de leeftijd van 77 jaar. Als emeritus-predikant heeft hij nog ruim 10 jaar met vreugde en met een voorbeeldige inzet in ons midden zijn herderlijk werk verricht. Hij heeft gewerkt zolang het dag was. Velen hebben van hem gehouden. De kerkeraad nodigt U uit voor een dienst in de Raphaëlpleinkerk op dinsdag 6 februari a.s. om 12.15 uur. Na de dienst is er gelegenheid mevrouw Co zijnsen de hand te drukken. De begrafenis op „Zorgvlied" vindt daarna in de familiekring plaats Namens de Algemene Kerkeraad. W. G. Doorn-Pleiter Namens de Wijk-Kerkeraad J P. Haspels Amsterdam. 2 februari 1979. Mijn genade is u genoeg. Het behaagde de Here, voor ons nog onver wacht, van ons weg te nemen mijn lieve vrouw, onze schoonzuster en tante Marijtje Vogelvang-Groen op de leeftijd van 72 jaar. Uit aller naam: Sj. H. Vogelvang Amsterdam, 1 februari 1979 Ingelandenweg 21 Liever geen bloemen Gelegenheid tot condoleantie-bezoek maandag avond van 7.30-8 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereni ging P.C.B. u.a., Vondelstraat 101. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 6 fe bruari om 13 uur op de begraafplaats West- gaarde. Ookmeerweg 275 einde Osdorperban te Amsterdam, bereikbaar met bus 23. Vertrek van Ingelandenweg 21 ongeveer 12.30 uur. Komt allen tot Mij, die vermoeid en beladen zijt, en Ik zal u rust geven. Heden is van ons heengegaan mijn geliefde man, onze lieve vader en opa Davld Kuijken op de leeftijd van 56 jaar. Amsterdam, E. E. Kuijken-Boer Haarlem, Kees en Tjitske Solweij Amsterdam, Wim en Ellen Amsterdam, Janneke en Roel Amsterdam, David Amsterdam, 1 februari 1979 Raphaëlplein 9 huis De begrafenis zal in familiekring plaatsvinden De dienst ter nagedachtenis zal gehouden wor den woensdag 7 februari om 12.00 uur in de Raphaëlkerk aan het Raphaëlplein te Am sterdam. Geen bezoek. Geen bloemen De Here verloste uit zijn aardse leven onze lieve broer, zwager en oom David Kuyken Canada: M. F. Kuyken Zwijndrecht: P. A. van Lenten-Kuyken Canada: J. Dekker-Kuyken neven en nichten Correspondentieadres: Rembrandtstraat 40, Zwijndrecht Amsterdam, 1 februari 1979. Diep bedroefd geven wij U kennis van het overlijden van onze geliefde zwager David Kuijken in de leeftijd van 56 jaar Psalm 103 vers 8 Amsterdam: A. M. Eerbeek-Boer Amsterdam: W. J. Boer A. M. Boer-Bruin Amstelveen: G. J. Boer Amsterdam, 1 februari 1979 Hierbij gever wij u kennis var h overlijden van de heer D Kuijken die van 1940-1977 aan ons bureau was verbon den, waarvan vele jaren als partner. Hij was een bekwaam organisatie-adviseur die zijn beroep uitoefende met grote trouw aan en warmte voor zijn relaties, collega's en mede werkers. Hij zal in onze kring niet gauw vergeten worden. Amsterdam, 1 februari 1979 Partners en medewerkers Van de Bunt adviseurs voor organisatie en beleid. „Ik heb de goede strijd gestreden" Van zijn aardse strijd verlost, is zacht en kalm van ons heengegaan mijn lieve man. onze zorgzame vader, schoonvader, opa en oom Jacob Pieter Oosthoek in de ouderdom van 75 jaar. echtgenoot van T. Oosthoek-Bosman eerder weduwnaar van Leentje Stip T. Oosthoek-Bosman Kinderen, kleinkinderen en verdere familie 1 februari 1979 Van Lennepstraat 67 2985 TL Ridderkerk Gelegenheid tot condoleren aan huis zaterdag van 15.00-17.00 uur, maandag van 19.30-21.30 uur en voorafgaande aan de rouw dienst in de zaal van de Pelgrimskerk, Kerk- weg 11 te Ridderkerk De rouwdienst zal worden gehouden in eerder genoemde kerk dinsdag 6 februari aanvang 13.45 uur, waarna de begrafenis zal plaats vinden ca. 14.30 uur op de nieuwe begraaf plaats „Vredehof" te Ridderkerk. Heden overleed mijn goede vriend en mede werker Job Oosthoek op de leeftijd van 75 jaar. Wie in Mij gelooft zal leven, al ware hij ook gestorven. Joris Huizer Rijsoord, 1 februari 1979. Heden overleed onze zeer gewaardeerde mede werker Jacob Pieter Oosthoek op de leeftijd van 75 jaar. Zijn trouw en plichtsbetrachting waren een voorbeeld voor ons allen. Alle medewerkers van Jos Huizer Zaden B.V. Rijsoord, 1 februari 1979. Uw wil geschiede In vol vertrouwen op zijn Heiland is, na een langdurige ziekte van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Barend van den Heuvel echtgenoot van Jeanne van 't Riet, weduwnaar van Annetje de Groot, op de leeftijd van 68 jaar. A. J. van den Heuvel-van 't Riet C. Nijman-van den Heuvel C. J. H. Nijman Kees-Jan Anne-Marie A. van den Heuvel A. van den Heuvel-Geluk Barend André A. G. M. van den Heuvel Heemskerk, 2 februari 1979 A. W. Grootestraat 16 Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren maandag van 19.00-19.30 uur in het uitvaart centrum „IJmond", Velserweg 18 te Bever wijk; tegenover het station. De crematie zal plaatsvinden dinsdag 6 februa ri om 11.30 uur in het crematorium te Driehuis (gemeente Velsen). 2 Tim. 4 vers 7 Na een angdurig lijden werd toch nog plotse ling uit onze familiekring weggenomen in de leeftijd van 68 jaar onze broer, zwager en oom Barend van den Heuvel echtgenoot van A. J. van 't Riet, weduwnaar van A. de Groot. 2 februari 1979 Grari Rapids: D. J. van den Heuvel E. van den Heuvel-de Jong Chr. van den Heuvel A. van den Heuvel-de Haan Amstelveen: M. M. de Jonge-van den Heu ei T. de Jonge. Wassenaar: M. B. van der Giessen- van den Heuvel P. J. van der Giessen Zuidhom (Gr.): G. van 't Riet G. J. van 't Riet-de Croes Westbroek (U.) J. de Groot C. de Groot-Oskam neven en nichten. ELKE ZATERDAG IN TrOUW Advertentiemateriaal moet donderdags (Ie post) in ons bezit zijn. Inlichtingen over deze speciale advertentiepagina's TEL. 020-913456 TOESTEL 794, resp. 783 en 750 Eindelijk bevrijd! Petrus Albertus Smits 27 juli 1924 29 januari 1979 O. Smits- Meindersma Robert Cora Bleiswijk, Sportlaan 13 In plaats van kaarten. Ortliopaedl schoenen Th. W. Verwoen Meidoornlaan 3, 03475-1480 Met grote droefheid geven wij kennis dat he den geheel onverwacht van ons is heengegaan, onze lieve, zorgzame moeder, behuwd- en grootmoeder, onze zuster, behuwdzuster en tante Aaltje-Toepoel weduwe van Maximiliaan George Glansdorp in de ouderdom van 75 jaar. Mede namens de verdere familie: Bleiswijk: C. C. Glansdorp A. E. Glansdorp-Dröge Petra Friso Rotterdam, 31 januari 1979 Pretorialaan 9a Correspondentie-adres: C. C. Glansdorp, Gruttostraat 71, 2665 EL Bleiswijk Tel. 01892-4033 Geen bloemen Moeder ligt opgebaard in de rouwkamer Goe- reesestraat 10 Rotterdam-Zuid Condoleance bezoek aldaar zondagavond a.s. van 7.00-7.30 uur. De bijzetting in het familiegraf zal plaatsvin den maandag 5 februari a.s. op de Zuiderbe graafplaats, Slinge 50, Rotterdam-Zuid. Vertrek vanaf Pretorialaan 9a om 13.45 uur. Aankomst in de kapel van de begraafplaats om 14.00 uur. Tot onze grote ontsteltenis heeft God plotse ling tot Zich genomen onze lieve schoonzuster en tante Aaltje Glansdorp-Toepoel We zullen haar heel erg missen. Rotterdam: H. Glansdorp C. Glansdorp-Herrewijn Schiedam: C. Hoogewoning L. C. Hoogewoning-Glansdorp Nichten en neven Rotterdam, 31 januari 1979. Getroffen door de zeer vele blijken van medelevei tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn innig derl geliefde man Hendrik Lourens van Weringh zeg ik u hartelijk dank. Diemen, Maanzaaderf 36. T. van Weringh - van der Veen. In plaats van kaarten Voor de vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader cn grootvader Jans Bakker betuigen wij langs deze weg onze hartelijke dank. Haren, februari 1979 Mellenssteeg 4 J. Bakker-Vrieling kinderen en kleinkin deren *01 Voor de troostende en van diep medeleven getuigen de brieven die we na het overlijden van onze lieve man, vader en schoonvader Rien van Beek hebben ontvangen betuigen wij u onze hartelijke dank. M. van Beek-de Jong 9512 Highedge Drive Dallas, Texas 75238 U.S.A. Jeanette en Dan Duncan Dallas, Texas Aart van Beek Claremont, Califomië Wij betuigen U onze dank voor de hartelijkheid en het medeleven ons betoond bij het heengaan van onze lieve zorgzame moeder, oma en overgroot moeder Elisabeth Klingers-Kelder Uit aller naam: J. L. van Ollefen WESTZAAN, februari 1979 Voor de vele blijken van medeleven die wij, zowel persoonlijk als schriftelijk ontvingen na het overlij den van onze zuster, schoonzuster en tante Koos de Walle betuigen wij u onze hartelijke dank Uit aller naam: C. A. de Walle Vervolg familieberichten zie pag. 23

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 12