De zomer van 1979. FAMILIEBERICHTEN 100 JAAR DONDERDAG 1 FEBRUARI 1979 TROUW/KWARTbl kunnen van maandag lot en met vri|dag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogeii|k van 10 00-20 00 uur Lieve opa, oma en tante Nel hartelijk gefeleciteerd met Uw verjaardag! Eddy. Petra. Martin. Jeroen. Bartho en Mirjam. Goede morgen Pa Nijboer Wel gefeliciteerd met Uw 80e verjaardag. Jan en Hennie Emmie en Ben Kleinkinderen en achterklein kinderen. Wat de tot komst brengen moge mij geleidt des Heren hand God nam uit onze familiekring tot Zich, onze lieve, onvergetelijke broer, zwager en oom Jan Gerard Weenink Echtgenoot van Miny Schipper op de leeftijd van 66 jaar. Dinxperlo: S. A. Weenink-Kodde Winterswijk: J. M. Weenink R. H. Weenink-Bekkers Gouda: M. G. van Rhijn-Weenink B. J. van Rhijn Apeldoorn: J. G. Tiemens-Weenink D. C. Tiemens Rotterdam: G. H. Weenink M. Weenink-van den Engel Zuidlaren. D. A. Bosch-Schipper H. Bosch Neven en nichten 31 januari 1979. Voor ons onverwachts maar op Zijn tijd heeft de Here tot Zich genomen mijn lieve man, onze zorgzame vader en grootvader Jan Gerard Weenink op de leeftijd van 66 jaar. MGelijk zich een vader ontfermt over Zijn kinderen, ontfermt Zich de Here over une Hem vrezen" Psalm 103:13 Almelo: H. A. Weenink-Schipper Apeldoorn: Anton en Lies Weenink- Vermeulen Inge en Roelien IJsselstein Henk en Everdien Weenink- Smeenk Gerco Rome: Joke en Jelle Bruins ma-Weenink Groningen: Bas Weenink Maaike Smink Almelo, 31 januari 1979 Wierdensestraat 43 De dienst van Woord en Gebed waarbij wij belangstellenden verzoeken aanwezig te zijn zal gehouden worden op zaterdag 3 februari a.s. om 11.00 uur in de Pniëlkerk, Rembrandt- laan waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Almelo. Gelegenheid tot condoleren voor de aanvang van de dienst. Liever geen bloemen. „De Heer is mijn licht en mijn heil. Psalm 27:1 Dankbaar voor hetgeen zij voor ons is geweest, geven wij u kennis dat vrij plotseling van ons is heengegaan, onze lieve moeder, groot- en over grootmoeder Saakjt Mulder weduwe van Biense van der Zwaag op de leeftijd van 77 jaar J. Kuik-van der Zwaag W. Kuik en kinderen Canada: B. van der Zwaag G. van der Zwaag-Medemblik Kinderen en kleinkinderen Eist: J. Visser-van der Zwaag H. Visser en kinderen Canada: Th. van der Zwaag M van der Zwaag-Gaasterland en kind. Haarlem: G. Houtstra-van der Zwaag F Houtstra kinderen en kleinkind. Canada: D. van der Zwaag en kinderen Canada: J. Praamsma-van der Zwaag R. Praams ma en kinderen Geleen: M. van der Zwaag G. T van der Zwaag-Baars en kinderen. Geleen. 30 januari 1979 Mansstraat 2 De rouwdienst wordt gehouden op zaterdag 3 januari a s. om 14 00 uur in de Gerformeerde kerk aan de Groenstraat te Geleen. geleid door de weleerwaarde heer ds. H. Kuiper gelegenheid tot condoleren vanaf 13 30 uur in bovengenoemde kerk Na de rouwdienst zal de teraardebestelling plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Geleen-Zuid De overledene ligt opgebaard in de rouwkapel van het Barbara Ziekenhuis te Geleen Bezoek dagelijks van 18.00-19 00 uuiv Rectificatie In het overlijdensbericht van Jantje (Jans) Alkema is vergeten te vermelden, dat de begrafenis plaats zal hebben op 2 februari a.s. om 11.00 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Buiksloterdijk te Amsterdam-Noord (voorma lig Buiksloot). De Heer is mijn herder, Psalm 23 Heden nam de Heer tot Zich, onze lieve moe der. groot- en overgrootmoeder Antje Alberta Huising weduwe van M. van der Meulen eerder weduwe van J. Woltjer in de ouderdom van 85 jaar. Rotterdam: A. Th. Bartelse-Woltjer P. J. Bartelse Utrecht: L. van der Tas-van der Meulen Bolnes: M. W. van der Meulen-Broere Apeldoorn: T. H. Gorel-van der Meulen Den Haag: M. van der Meulen E. M. van der Meulen- Thielsch Rotterdam: G. van der Meulen A. van der Meulen-Groen klein- en achterkleinkinderen Rotterdam, 29 januari 1979 Bejaardencentrum „Atrium", kamer 205 Karei Doormanstraat 143 Correspondentie-adres Heymansstraat 26, 3076 CG Rotterdam De bijzetting In het familiegraf zal plaatsvin den vrijdag 2 februari op de begraafplaats Jaffa aan de Jaffalaan 20 te Delft. Vertrek van de Immanuelkerk, Schoenmaker- straat 1 te Delft, om 13.15 uur. Aankomst in de aula circa 13.30 uur. De HERE zal uw uitgang en uio ingang bewaren van nu aan tot in eeuwigheid. Psalm 121 Na een geduldig gedragen lijden is in Gods heerlijkheid opgenomen mijn geliefde vrouw, onze üeve moeder Tenna van Nielen-Dorst op de leeftijd van 61 jaar. J. A. van Nielen Jan Arda Johan en Cisca Rhoon, 31 januari 1979 Dorpsdijk 28. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Zuiderziekenhuis te Rotterdam. Gelegenheid tot rouwbezoek aldaar donder dagavond van 7.00 tot 7.30 uur en vrijdagavond van 6.30 tot 7.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 3 februari a.s. om 11.00 uur in de Nederlands Hervormde Kerk aan de Dorpsdijk te Rhoon, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats te Rhoon. Vertrek vanaf het woonhuis om 10.45 uur. Psalm 89 19 (oude berijming). Heden ging voor ons geheel onverwacht van ons heen, in de Hope des Eeuwigen Levens, mijn lieve man, onze zorgzame vader en groot vader Jan Nap echtgenoot van G. J. Tuis op de leeftijd van 77 jaar. Harmeien: G. J. Nap-Tuis Harmeien: D. Pijnse v. d. Aa-Nap C. Pijnse v. d. Aa Vleuten: T. J. v. d. Berg-Nap C. F. v. d. Berg Heerlen: G. J. Schakelaar-Nap J. Schakelaar Westbroek: J. H. Nap J. Nap-de Koning Waarder: H. J. Koomans-Nap H. Koomans Harmeien H J Nap J. Nap-de Vos Harmeien: G Nap A. Nap-Plomp Bodegraven: J L. van Holst-Nap D. A. van Holst J. W Nap Bodegraven: M. J. Looijen-Nap G. Looi jen en kleinkinderen Harmeien. 30 januari 1979 Kerkweg 2D. De overledene is opgebaard in het mortuarium aan de Ambachtsheerelaan te Harmeien. Gele-, genheid tot condoleren vrijdagavond 2 februa ri van 20.00 uur tot 21.00 uur in de zaal van „De Driesprong". Kerkweg 2 en in „De Open Poort" na de teraardebestelling De rouwdienst zal D.V gehouden worden za terdag 3 februari om 13.00 uur in de Geref kerk ..De Open Poort", Wilhelminalaan 1 te Harmeien. Daarna zal de teraardebestelling plaats vinden op de begraafplaats 't Spijck aan de Dorpel- dijk te Harmeien. Geen bloemen liever geen bezoek aan huis Uit het Rcntahome programma 1979. Uit het Amro Facetrcizen programma 1979. CNR. HUISHOUDSCHOOL „UNGEWOLD" Bovenweg 58 Grootegast Telefoon 05946-2208 1039 -1979 UITNODIGING voor oud-docenten en oud-leerlingen om de reünie bij Ie wonen (er gelegenheid van hel 40-jang bestaan van de school. De reünie wordt gehouden op zaterdag 24 februari 1979 van 2 tot 5 uur in hel schoolgebouw U kunt zich opgeven door storling van f 5.- op giro 970054 t.n.v. T. A. W. Meijer. Grootegast. De Vereniging van de Cbrtstelllke Kleuterschool DE BLOEMKNOP te Baambrugge bestaat 6 februari 1979 100 jaar Ter gelegenheid hiervan wordt er voor leden, oud-bestuursle den. oud-leerlingen, donateurs en ouders van de nu school gaande kinderen en eventuele belangstellenden op vrijdag 9 februari 1979 om 20 uur een receptie gehouden in het dorpshuis „De vijf Bogen Uit het Holland Internationa] Vliegreizen zomer programma. Uit het Holland International Autoreizcn zomerpro gramma. Vervolg op pagina IX, Uit het Neckermann Busreizen zomer- programma. „Want het leven is mij Christus en het sterven gewin" Phil. 1:21 Bedroefd maar dankbaar voor al hetgeen hij voor ons heeft betekend, delen wij U mede. dat ons is weggenomen mijn innig geliefde man en onze onvergetelijke vader en opa Jan Hendrik Nelleke Ridder in de Orde van Oranje-Nassau op de leeftijd van 78 jaar. D. Nelleke-van Heusden Cootje en Ruud Nijenhuis- NeUeke Dorine en Pim Karin en Ton Willie Jan 30 januari 1979 Park Boswijk 558 3941 AM Doorn De dienst van Woord en Gebed wordt gehou den op vrijdag 2 februari a.s. in de aula van de Nieuwe Algemene begraafplaats aan de Traay te Driebergen, om 12.00 uur. Na afloop van de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Vertrek van Park Boswijk omstreeks 11.30 uur. Liever geen bezoek. Geen bloemen. Psalm 36:8 Hoe dierbaar is Uwe goedertierenheid, o God! dies de mensenkinderen onder de schaduw Uwer vleugelen toevlucht nemen. Heden heeft God zijn Kind, mijn lieve man, onze broer, zwager en oom. na een moedig geduldig gedragen lijden thuis gehaald. Willem Sinte Maartensdijk op de leeftijd van 69 jaar. Uit aller naam: A. Sinte Maartensdijk- de Groot Rijswijk, 29 januari 1979, Prof. Quacklaan 4. Geen bloemen, geen bezoek aan huis. De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum ..Honor Postremus", Emmastraat 11 te Rijswijk. Bezoekuren aldaar van 16.30 tot 17.30 uur. De begrafenis zal plaats vinden vrijdag 2 fe bruari a.s. op de algemene begraafplaats „Ei kelenburg". Eikelenburglaan 7 te Rijswijk om 14 00 uur. Aan de begrafenis gaat een rouwdienst vooraf, geleid door ds M. Grashoff, in de Licht der Wereldkerk. Steen voordelaan hoek Gen. Spoorlaan te Rijswijk om 12 45 uur. Na afloop van de rouwdienst gelegenheid tol condoleren. Na een moeilijke le vensavond heeft de Heere tot Zich ge haald mijn innig ge liefde vrouw, onze lie ve moeder en oma Jantje Buist Zij mocht 74 jaar worden. De Heere bewaart de eenvoudigen; ik u'as uitgeteerd, doch Hij heeft mij verlost. Psalm 116:6 (onberijmd) Zevenhuizen, 29 januari 1979 Oudestreek 17. A. v. d. Haest Leek: A. v. d. Haest Z. v. d. Haest- de Jong Veenhuizen: A. de Vries- v. d. Haest J. K. de Vries Surhuisterveen: W. Marinus- v. d. Haest K. Marinus en kleinkinderen De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden op vrijdag 2 februari a.s., om 13.00 uur, in de Ge ref. Kerk te Zeven huizen, waarna de be grafenis zal plaats hebben. Enige kennisgeving Bedroefd, doch zeer dankbaar voor de vele goede jaren die ons samen zijn ge- gund, geven wij u kennis van het over- lijden van mijn lieve man, onze vader en grootvader Bouke Houtman op de leeftijd van 77 jaar. „In Uw hand beve len wij zijn geest" Psalm 31:6 Groningen, 27 janua ri 1979. Tuinbouwstraat 49a, M. E. Houtman- Bierma Zwolle: A. B. Ros-Hout- man W. H. Ros Erik, Eline en Boudewijn Hoogeveen: A. K. Houtman S. J. G. Houtman- Heeringa Martine en Alice Harderwijk: J. A. M. Kloos terman-Houtman A. J. Kloosterman Arne, Jelle. Marnix en Mariëlle De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden Uit het Neckermann Vliegreizen zomer- Uit het Amro Veerdiensten programma programma. Ik heb de goede strijd gestreden, ik heb mijn loop ten einde gebracht, ik heb het geloof behouden; voorts ligt voor mij gereed de krans der rech t vaa rdigheid, welke te dien dage de Here, de recht vaardige rechter, mij zal geven, doch niet alleen mij, maar ook allen, die zijn verschijning hebben liefgehad. 2 Tim. 4:7 en 8 Bedroefd maar dankbaar voor wat hij voor mij is geweest, geef ik kennis, dat God op Zijn tijd tot Zich heeft genomen, mijn dierbare man Cornells van Brenk in de leeftijd van 67 jaar. Drager van de eremedaille in goud verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau D. van Brenk-van Burk 4191 AK Geldermalsen, 30 januari 1979, Herman Kuijkstraat 18. De rouwdienst wordt gehouden zaterdag 3 februari a.s. om 10.30 uur in de Geref. kerk aan de Ds. Lomanlaan. Waarna aansluitend de teraardebestelling zal plaatshebben op de Al gemene begraafplaats te Geldermalsen om 11.30 uur. De overledene is opgebaard in het Rouwcen- trum van „De Laatste Eer", Groen van Prinste- rerstr. 1 te Geldermalsen. Gelegenheid tot condoleren vrijdag 2 februari, 's avonds van half 8 tot half 9 en zaterdag na afloop van de begrafenis en bovengenoemd Rouwcentrum. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen, geen toespraken. Hetzij wij leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren. (Rom. 14 8) Heden ging van ons heen na een moedig gedra gen lijden in de leeftijd van 65 jaar, onze lieve zuster, Mw. Elizabeth P. Groenendijk Uit aller naam: Mw. G. C. Groenendijk Utrecht, 29 januari 1979. Linschotensingel 12. Geen bloemen De overledene is opgebaard in de rouwkamer Biltstraat 25 te Utrecht De rouwkamer is donderdag geopend van 20-20.30 uur. De crematieplechtigheid zal plaats hebben vrijdag 2 februari om 14 uur in aula I van het crematorium ..Daelwijck", Floridadreef te Utrecht-Noord (Overvecht). Na de plechtigheid gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. De zomergidsen liggen weer voor u klaar. Bij de Amro Bank kunt u op twee verschillende manieren uw vakantie keuze maken voor de zomer van 1979. Of u kiest hóe u op reis wenst te gaan: met uw eigen auto of met de bus, per vliegtuig of met boot of trein. Want bij de Amro bank heeft elk middel van vervoer zijn eigen rijtje gidsen. Of u kiest waarhéén u wilt: de méér dan twintig vakantiegidsen van Amro Reizen brengen u overal naar toe. Naar 't strand of naar de fjorden, naar Athene of New York, naar de bergen of de meren. En als u vragen heeft, laat u ze gewoon door de reisadviseurs van Amro beantwoorden. En als hel tijd wordt om de koffers te pakken, verzorgt diezelfde Amro ook nog reischeques, buitenlands geld en verzekeringen. Exclusieve Facet Reizen. De Amro Bank heeft nu ook zélf exclusieve begeleidende vakantiereizen ge organiseerd. Een paar voorbeelden: rond reizen door Mexico, India-Nepal, Amerika, Indonesië en de Sovjet Unie. Foto-safari in Tanzania; of als lid van de bemanning meezeilen met de Tielsa! Kortom, wie alvast aan de zomervakantie wil beginnen, stapt snel even binnen bij een van de 532 banken met dit vignet:

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 8