Ariadne brengt je handen op ideeën directeur (m/v) mUETT mMDE, adjunct- inspecteur lei de ril F ii i Hoe snel brei je zo'n sportieve blazer? 'n Engeltjes-motief haken of borduren? Vfc Hoe borduur je 'n Florentijns tasje? Schilderen met naald en draad? Worden kabouters uit lapjes vilt geboren? Hossen en dweilen, kan dat met D oude lappen? Dit en nog veel méér op de tweeënnegentig pagina's van het februarinummer. Nu in de winkel voor f3,95. DONDERDAG 1 FEBRUARI 1979 TROUW/KWARTET 10 De Gemeentelijke Sociale Dienst van Leiden is belast met de uit voering van de Algemene Bijstandswet en de daarvan afgeleide regelingen, de Wet Werkloosheidsvoorziening en immateriële hulp verlening. De dienst telt circa 110 medewerkers, verdeeld over 7 afdelingen, waarvan 4 gespecialiseerde buitendienstaf delingen. De algemene leiding berust bij de directeur, die daarin wordt bij gestaan door een Hoofd maatschappelijke sector en een Hoofd ad ministratieve sector. Na een moeilijke periode van enkele jaren is de dienst nu toegeko men aan een kritisch bezien van en een nader vormgeven aan het funktioneren van de dienst, zowel ten aanzien van de hulpverlening aan de burger als de interne organisatie. Tevens is er een discussie op gang gebracht omtrent de plaats van de dienst op het terrein van de maatschappelijke hulpverlening en de functie van de dienst na herstructurering van het gehele ambte lijk apparaat. De dienst is reeds opgenomen in een sectie Zorg, tesamen met de G.G. en G.D., de Dienst sociale werkvoorziening, het Psychia trisch ziekenhuis Endegeest c.a. en de secretarie-afdeling Maat schappelijke Aangelegenheden en Volksgezondheid. Bij deze dienst is de functie vacant van De belangrijkste aspecten van deze functie zijn: - leiding geven aan de ontwikkelingen binnen de dienst inzake het beleid en de werkzaamheden; - beleidsadvisering aan het gemeentebestuur; - het onderhouden van externe relaties met gemeentelijke en niet gemeentelijke instellingen. Aan de sollicitanten worden de volgende eisen gesteld: - het beschikken over leidinggevende en goede contactuele eigen schappen; - het vermogen met visie op het welzijnsterrein een alert beleid te ontwikkelen en initiatieven te ontplooien; de bereidheid en de capaciteiten om activiteiten en beleid van de dienst in te passen in activiteiten en beleid van de gehele wel zijnssector binnen de gemeente. Het salaris bedraagt maximaal f 7.973, per maand. De benoeming vindt plaats door de Gemeenteraad. Aan de selectie, waarvoor een commissie is ingesteld, wordt af zonderlijk deelgenomen door een inspraakgroep, gevormd uit het personeel van dienst. Een psychologisch onderzoek behoort tot de selectieprocedure. Het uit te brengen rapport kan desgewenst door de kandidaat met het bureau worden besproken. Telefonisch kunnen nadere inlichtingen worden ingewonnen bij de wethouder van Maatschappelijke Aangelegenheden en Volksge zondheid. de heer P.H. Schoute, tel. 071-145344 en bij de waarnemend directeur, mevrouw Th.A.A. van Miltenburg-Kraakman, tel. 071-131941. Sollicitaties met vermelding van num mer 79007 kunnen binnen drie weken worden gezonden aan Burgemeester en Wethouders van Leiden, Stadhuis, Post bus 9100, 2300 PC Leiden. Ontdek je verborgen talenten. Merk ineens hoeveel je eigenlijk kunt. Ervaar de voldoening van het kreatief bezig zijn. Ontdek een nieuwe vrije tijd met Ariadne. Ervaren of niet, iedereen kan met Ariadne aan de slag. Poppen maken, kralen rijgen, borduren. Of interessante oude technieken In Ariadne staan elke maand weer tientallen pagina's handwerkideeën n Het abonnementenbedrijf van Het Parool is belast met het beheer en het uitbouwen van de betaalde oplage van de krant (abonnementen en losse verkoop) en met de verzorging van de distributie van de krant. Voor de inspectie in Amsterdam zoeken wij voor EEN DIENSTVERBAND TOT 1 JANUAR11980 een (leeftijd vanaf 23 jaar). Zijn taak zal o.m. bestaan uit: het vervangen bij ziekte, vakantie en andere afwezigheid van de rayonbeheerders en administratieve assistenten. (De A'damse rayonbeheerders zijn o.a. verantwoordelijk voor de distributie van de krant, de incasso van week-abonnementsgelden en de propaganda voor de krant.) de behandeling van bezorg- en andere klachten. het als gevolg van bovenstaande onderhouden van contacten met bezorgers en abonnees. Voor deze functie wordt gedacht aan iemand met: een opleiding op MAVO-niveau. enige type-ervaring. goede contactuele eigenschappen. Verdere funktie-informatie wordt u graag verstrekt door de heer Groenewoud. Tel. (020) 91 44 00 toestel 427. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de personeelsafdeling van Het Parool b. v.Wibautstraat 131, Amsterdam, t.a.v. mevr. E. Verwilligen. In B rt L :v t ti b rc os

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 10