De Vereniging van Nederlandse Gemeenten ■oo-o- -Q (VNGl V onderwijskundige (m/v) Vereniging van Nederlandse Gemeenten een groepsleider (ster) LAUWERS COLLEGE docenten een docent(e) a.v.o. docent(e) Engels DOCENTEN a. een leraar/lerares FRANS b. een leraar/lerares NEDERLANDS DOCENTEN docenten elke zaterdag in TfOUW konsulent(e) anderstaligen zoetermeer docenten gj Stichting Schoolbegeleidingsdiens voor de Drechtsteder ORTHOPEDAGOOG ZATERDAG 27 JANUARI 1979 TROUW/KWARTET stelt zich ten doel de individuele en collectieve belangen van alle gemeenten te behartigen. Voor haar adviesafdeling onderwijs, culturele zaken en jeugdzaken vraagt de VNG op korte termijn een Vacaturenummer 8.410. De afdeling heeft tot taak, binnen de doelstelling van de Vereniging, de gemeenten te adviseren over onder- wijsaangelegenheden, culturele zaken en jeugdzaken en de standpunten van de V.N.G. op deze terreinen te helpen formuleren. Zij voert het secretariaat van enkele verenigingscommissies die deze gebieden bestrijken en van het Centraal Orgaan voor het Gemeentelijk Voortgezet Onderwijs. Zij onderhoudt contacten met departementen en organisaties in den lande Functie-informatie: De aan te stellen medewerkistler zal te werk worden gesteld op het terrein van het onderwijs (kleuter-, lager- en voortgezet onderwijs). Taak: In het algemeen de zorg voor de onderwijskundige aspecten van de in beginsel bestuurlijke beleidsadvisering op dit terrein. In het bijzonder zal de aan te stellen medewerk(st)er be trokken worden bij de voorbereiding van adviezen en standpunten over het beleid met betrekking tot de ont wikkeling en vernieuwing van het onderwijs. Concrete adviestaken zullen o.m. betreffen het innovatiebeleid t.a.v. de basisschool, de middenschool, de open school e.d. Het werk omvat, behalve het uit brengen van schriftelijke adviezen en commentaren aan de rijksoverheid en aan de gemeenten, ook het voeren van veelvuldig overleg met betrokken overheden en met de organisaties van het openbaar en het bijzonder onder wijs. Functie-«isen: Vereist is een voltooide universitaire opleiding in de onderwijskunde en een duidelijk beleidsgerichte belangstelling. Gezien de overleg- en adviesfunctie moeten de kandidaten beschikken, over een zeer goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Salariëring; secundaire arbeidsvoorwaarden. Aanstelling zal geschieden in aanlooprang van hoofdcommies a (maximum salaris /3880,-). Voor pas afgestudeerde academici geldt een speciale regeling met een aanvangssalaris van /3088,-. de Nassaulaan 12, 's-Gravenhage Telefoon 070-624721 De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn nagenoeg gelijk aan die bij de overheid (o.a. deelname aan het Algemeen burgerlijk pensioenfonds, ziektekostenvoorziening (IZA), ver plaatsingskostenregeling, enz.). Psychologisch onderzoek: Van gegadigden wordt bereidheid tot medewerking aan een psychologisch onderzoek verwacht. Het resultaat hiervan wordt door de psycholoog met de sollicitant(e) besproken, welke laatste dan kan beslissen of hij/zij de sollicitatie wenst te handhaven. Zo dit niet het geval is, wordt geen rapport uitgebracht. Sollicitaties: Eigenhandig geschreven sollicitaties kunnen worden gericht (met ver melding van het vacaturenummer) aan het hoofd van de afdeling Personeels zaken. Postbus 30435, 2500 GK 's-Gravenhage. v Men gelieve een mogelijk getypte, volledige opsomming van personalia, opleiding en werkkringen alsmede een referentie-opgave (waarvan alleen na toestemming gebruik wordt gemaakt) en een pasfoto bij te sluiten. De inzendtermijn sluit 14 dagen na verschijnen van de oproep in dit blad. Telefonische informatie kan worden ingewonnen bij de afdeling Perso neelszaken (tst 560/561). Het Bestuur van de Prot. Chr. School 'Het Anker" Zuldbargerstraat 120. EMMEN zoekt zo spoedig mogelijk Wij zoeken iemand die: overtuigd in het Christelijk onder wijs wil werken. mee wil werken aan de ontwikke ling van onze school (Jenaplan school onderweg) belangstelling heeft voor muziek. Tijdelijke aanstelling (art. 56-2). Natuurlijk kunt U informatie krijgen door langs te komen of op te bellen tel.: 05910-12158 t.n.v. J Plas (schoolleider). Sollicitaties dienen te worden gezonden naar de secretaris van de vereniging dhr. E. Keen. Oranjekanaal 23 z.z., 7825 TL Emmen. Chr. Scholengemeende r atheneum en De Hoefslag 40.1 (gem. Achtkarspelen) correspondentieadres: postbus 41, 9285 ZV Buiten post Gevraagd per 1 augustus 1979 Nederlands v.b.. Ie graads Frans 29 uren, Ie Engels Recht Wiskunde 15 uren, Ie graads* 4 uren, Ie graads 21 uren, Ie of 2e graads* 22 uren. 1e of 2e graads* 'Ook naar een geringer aantal uren kan gesolliciteerd Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de rector Ors. A. 9os tel. 06115-2415 (1918 huis) of de conrector H Migchelbrink, tel. 05190-2162 (husl Zq die het Prot. Chr. kunnen hun sollicitaties vóór 10 februari a s. zenden naar het correspondentieadres t.a.v. de rector. De Groninger Christelijke Boeren- en Tuindersbond vraagt per 1 februari a.s. of z.s.m. daarna wegens ziekte voor de Chr. school voor L.H.N.O. te Win schoten (tel. 05970-17031) voor 30 lesuren per week Sollicitanten met een positief christelijke levensovertuiging worden verzocht hun brief z.s.m. te richten aan het bestuur van de Groninger C.B.T.B., Praediniussingel 15 te Groningen. 's-GRAVENHAGE Chr. Scholengemeenschap „ZANDVLIET" Lyceum-Havo Bezuidenhoutseweg 40 Tel. 070-85 19 02. Gevraagd per 1 augustus a.s. een voor een 1e graads v.b Ook naar een gedeelte van deze uren kan worden gesolliciteerd. Alleen diegenen die in het bezit zijn van een 1 e graads bevoegdheid wor den verzocht te reflecteren. Van sollicitanten wordt verwacht dat zij het christelijk onderwijs van harte zijn toegedaan Sollicitaties, onder vermelding van godsdiensti ge overtuiging, te richten aan en inlichtingen te verkrijgen bi/ de rector, de heer J. W. Jansen. CULEMBORG KONINGIN WILHELMINA COLLEGE Christelijke Scholengemeenschap voor V.W.O., H.A.V.O. en M.A.V.O. Het bestuur zal gaarne met ingang van de nieuwe cursus benoemen voor: Nederlands 15 uur, 1e gr. Klassieke talen 11 uur, 1e gr. Frans 25 uur, 2e of 3e gr. Engels v.b., 1e gr. Wiskunde 26 uur, 1e gr. Natuurkunde 12 uur, 1e of 2e gr. Scheikunde 3 uur, 1e of 2e gr. Biologie 10 uur, 2e of 3e gr. Tekenen v.b., 1e gr. Lichamelijke oefening 17 uur, m.a.v.o. afd. Er kan zowel naar een gecombineerde betrek king als naar een deelfunctie gesolliciteerd worden. Gegadigden, die het prot. chr. Onderwijs uit overtuiging willen dienen, wordtverzocht hun sollicitaties te richten aan de rector. Or. P. J. Hoogteijling. Beethovenlaan 1, tel 03450-5046 (school) of 2704 (huis). M.A.V.O.-SCHOOL „BEEMSTER" Met spoed gevraagd voor 15 lessen in tijdelijke dienst te vervan ging van een lerares met gedeeltelijk ziek teverlof: i voor 8 lessen in tijdelijke dienst ter vervan ging van een leraar met gedeeltelijk ziekte verlof Inlichtingen bij de directeur, de heer J. W. Hardewijn, tel. 02998-1879 (school) 02998-1804 (huis). Sollicitaties zo spoedig mogelijk te richten aan burge meester en wethouders van de gemeente Beemster, p/a Gemeentesecretarie te Middenbeemster. 's-GRAVENHAGE Chr. Scholengemeenschap „ZANDVLIET" Lyceum-Havo Bezuidenhoutseweg 40 Tel. 070-85 19 02. Gevraagd voor zo spoedig mogelijk, ter vervanging wegens ziekte. NEDERLANDS voor 18 uur le/2e'gr. HANDENARBEID voor 15 uur 1e/2e gr., een aanstelling voor de periode van 1 aug. '79 tot 1 aug. '80 is niet onmogelijk. Ook naar een gedeelte van deze uren kan worden gesolliciteerd Van sollicitatnen wordt verwacht dat zij het christelijk onderwijs van harte zijn toegedaan. Sollicitaties, onder vermelding van godsdienstige overtuiging, te richten aan en inlichtingen te verkrij gen bij de rector, de heer J. W. Jansen. M - Reformatorische Scholengemeenschap „GUIDO DE BRES" ,e Rotterdam, m Haastrechtstraat 25. Postbus 9202. Gevraagd per 1 augustus 1979: ENGELS 26 uur 1e gr. (1e gr. v.b. beschikbaar) FRANS 16 uur 1e gr. FRANS 29 uur 2e. 3e gr. TEKENEN 10 uur 2e gr. MUZIEK 22 uur 1e gr L.O. 29 uur (bij voorkeur lerares) Duits 15 uur 3e gr. Geschiedenis 15-17 uur 2e. 3e gr Wiskunde voll. betr. 3e gr Natuurkunde 8-15 uur 2e. 3e gr Combinaties zijn mogelijk Sollicitanten dienen te behoren tot de Gereformeerde Gezindte inlichtingen bij en sollicitaties aan de rec tor. drs M. Burggraaf, lel 010-826644 (school). 01807-17523 (thuis) speciale advertentiepagina's Advertentiemateriaal moet donderdags (1e post) in ons bezit zijn. onderwijsadviescentrum noord-twente- Het Onderwijsadviescentrum Noord-Twente (Almelo) en de Schoolbege leidingsdienst Midden-Twente (Hengelo) vragen: Taakomschrijving: deze medewerker heeft tot taak het beleid voor het onderwijs aan anders talige leerlingen te organiseren en uit te voeren. Ook de sociale- en kulturele aspekten hiervan dienen aandacht te krijgen. Daarnaast omvat de taak de begeleiding van de Nederlandse- en buiten landse onderwijsgevenden van deze kinderen en het (mede) onderhouden van kontakten op regionaal- en landelijk niveau. Gevraagd: ervaring in het onderwijs, zowel in de organisatie daarvan, in de planning op lange termijn, als met het onderwijs geven aan kinderen van anderstaligen. kennis tenminste op H.B.O.-niveau, zo mogelijk verdieping hiervan in praktisch-theoretisch opzicht. Aanstelling: de konsulent zal op tijdelijke basis worden aangesteld bij het Onderwijs adviescentrum te Almelo. Salariëring geschiedt volgens rijksregeling. De gemeentelijke rechtspositie-regelingen zijn van toepassing. Nadere inlichtingen kunt u inwinnen bij de heer J. Kaaks, koördinator S.B. Onderwijsadviescentrum te Almelo, telefoon (05490) 2 00 55, Postbus 62, 7600 AB Almelo. Sollicitaties binnen 2 weken na plaatsing te richten aan het be stuur van het Onderwijsadviescentrum Noord-Twente. het bestuur van de stichting samenwerking v.w.o.-h.a.v.o. zoetermeer vraagt met ingang van 1 augustus 1979 voor het wessel gansfort-college voor de volgende vakken: nederlands frans duits engels wiskunde 1) 2) natuurkunde 1) tekenen lich. opvoeding (vr.) 20 24 uur, 1e graads 12 16 uur, 1e graads 20 24 uur, 1e graads 18 22 uur, 1 e of 2e graads 44 50 uur, 1 e of 2e graads 6è 10 uur, 1e graads 8 10 uur, 1e of 2e graads 18è20 uur lich. opvoeding (mnl.) 6 uur 1) combinatie is mogelijk 2) een v.b. behoort tot de mogelijkheden het wessel gansfort-college is een school, waarin het katholieke, openbare en prot. christelijke onderwijs samenwerken. sollicitanten dienen dan ook bereid te zijn om met mensen van verschillende levensbeschouwing samen gestalte te geven aan een school, waarin de pluriformiteit van de maatschappij in een tolerante sfeer weerspiegeld wordt, zij dragen in deze schoolwereld hun eigen overtuiging uit. het wessel gansfort-college zal in het cursusjaar 1979-1980 vijf leerjaren tellen. de school heeft een driejarige brugperiode en ongedeeld v.w.o. en werkt met een dalton-systeem. sollicitaties te richten aan het bestuur, bijdorplaan 6a, te zoetermeer ihlichtingen verstrekt de rector van de school, de heer v. van koppenhagen, tel. 079-166811 of thuis 079-210413. Het Bestuur van de Stichting Schoolbegeleidingsdienst voor de Drechtsteden vraagt m.i.v. 1 april 1979 of eerder een (mnl/vrl) Hij/zij zal samen met schoolbegeleiders deel uitmaken van een distriktsteam. Hierbinnen is hij/zij mede-verantwoordelijk voor de begeleiding van het kleuter- en lager onderwijs in de gemeente Dordrecht. Zijn/haar werkzaamheden zullen vooral gericht zijn op: - het onderzoek van kinderen met problemen in de onderwijssituatie; - advisering en begeleiding van onderwijsgevenden en ouders m.b.t. hulp aan deze kinderen. Vereist: - doktoraal orthopedagogiek of M.O. B met specialisatie leerstoor nissen; - psychodiagnostisch geschoold; - ervaring in het diagnostiseren van leerproblemen en het opstellen van behandelingsprogramma's; - ervaring met kleuter- of lager- of buitengewoon onderwijs of ervaring in een soortgelijke functie; - rijbewijs BE Salariëring volgens rijksregeling. Rechtspositieregeling overeenkomstig die van de gemeente Dordrecht. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de direktie van de schoolbegeleidingsdienst tel. 078-139100 toestel 26 of 27. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het bestuur van voornoemde stichting. Stationsweg no. 4 te Dordrecht. Sluitingstermijn: 15 februari, 1979.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 40