Si ik direkteur WAARNEMEND HOOFDVERPLEEGKUNDIGE Trouw vrije universiteit directrice/directeur verpleeghuis SOIWERD HOOFD FYSIOTHERAPIE ||e|fAtha PAVILJOENSHOOFD operatie-verpleegkundige c.q. assistente OPLEIDING TOT ZIEKENVERZORGENDE een hoofd verzorging-verpleglng Juliana Ziekenhuis pedagogisch medewerkster Schreuder verpleegkundigen verpleegkundig groepsleid(st)er medewerker(ster) Antoni van Leeuwenhoek ziekenhuis bethesda verpleeghuis weidesteyn hoogeveen hoofd operatiekamer ZATERDAG 27 JANUARI 1979 TROUW/KWARTET Stichting "HET MAANDERZAND" Gereformeerd bejaarden centrum Ede - Gld. Ons centrum biedt plaats aan 73 interne bejaarde echtparen of alleenstaanden en heeft een aan tal flatjes waarvan de bewoners zo nodig terug kunnen vallen oo het tehuis. Wegens huwelijk van onze directrice hebben wij op korte termijn plaats voor een Van sollicitanten wordt verwacht dat zij een Christelijke levensovertuiging hebben. Arbeidsvoorwaarden volgens C.A.O. bejaarden tehuizen. Alle gewenste inlichtingen worden gaarne telefonisch verstrekt door de directrice Mevr. J. Schilperoord. Tel. 08380-13219. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de voorzitter van onze Stichting de heer H. M. Oldenhof, Sweelincklaan 41, 6711 ET Ede-Gld. APP1NGEDAM 52 telefoon 05960-27544 Voor ons prot. chr. verpleeghuis voor somatisch zieken zoeken wij wegens vertrek van huidige funktionaris voor de modem geoutilleerde afdeling fysiotherapie contact met belangstellenden voor de funktie van Leidinggevende capaciteiten en goede contactue le eigenschappen zijn voorwaarden voor deze funktie. De werkzaamheden geschieden in prettig team verband in dagelijks overleg met de artsen, terwijl verdere begeleiding geschiedt door een revalida tiearts. Salariëring overeenkomstig de richtlijnen van de N.Z.R. De CA.O. ziekenhuiswezen is van toepassing. Bij het zoeken van huisvesting kan door ons worden bemiddeld. Inlichtingen worden graag verstrekt door de ge- neesheer-direkteur. Tel. 05960-27544 toestel 111. Sollicitaties kunt U richten aan de direktie. postbus 52. Appingedam. Christelijk Instituut voor dove kinderen te Voorburg In vert>and met de pensionering van het huidige hoofd wordt gevraagd een voor de meisjesflat! In deze meisjesflat zijn zes horizontale groepen ondergebracht in leeftijd variërend van 8 tot 18 jaar. De groepsgrootte bedraagt nu nog 10 12 pupillen, maar wordt na gereedkoming van de nieuwbouw in Zoetermeer, zowel in Voorburg als in Zoetermeer teruggebracht tot 6 8 kinderen per groep. Voor deze functie komen in aanmerking gegadigden, die in het bezit zijn van het diploma H.B.O.-Inrichtingswerk of een diploma, dat naar inhoud en niveau daarmee overeenkomt; ervaring hebben in de omgang met leefgroepen, zowel met kinderen als met groepsleid(st)ers; bereid zijn in een goed contact met ouders, begeleidingsteam en collega's mee te werken aan een optimale voorbereiding van doven op deelname aan het maatschappelijk leven; in staat zijn tot samenwerking met medewerkers uit andere sectoren (o m. onderwijs en maatschappelijk werk); werken vanuit een positief christelijke levensovertuiging; bij voorkeur niet jonger zijn dan 35 jaar Schriftelijke sollicitaties te zenden aan J. L. van der Have, alg. directeur van het instituut EffathaEffathalaan 31. 2275 TH VOORBURG Juliana Ziekenhuis Ter Heerstraat 17 AMSTERDAM Het JuKana Ziekenhuis is een Algemeen Ziekenhuis mei ca 2Ö0 bedden gelegen in het hart van Amsterdam De operatie-afdehng bevat 3 operatiekamers waar o.a. de volgende specialismen zijn vertegenwoordigd Algemene Heelkunde K.N.O. Oogheelkunde Orthopedie Voor het huidige team zoeken wij dringend versterking van een in de rang van eerste verpleegkundige Het salaris wordt m nader overleg vastgesteld krachtens de C A O voor het Ziekenhuiswezen Voor eventuele huisvesting kan worden gezorgd inhchtmgen en schnfteHjke sollicitaties te nchten aan Mw P S der Nederlanden, verpleegkundig Direktnce Tel 020- 12.21.11 t Op l maart 1979 starten wij in ons verpleeghuis.waar 53 psychisch gehandicapte bejaarden worden verzorgd, met een nieuwe kursus voor: leeftijd tenminste 17 jaar. Vooropleiding: diploma MAVO 3/4 of diploma LBO met tenminste 2 vakken op C-niveau en 4 vakken op B-niveau. Opleiding duur 2 jaar, waarvan het theore tische deel door de Centrale Opleidingsschool wordt ver zorgd. Salariëring volgens de CAO-Ziekenhuis- wezen. Sollicitaties te richten aan de direkteur van het verpleeghuis. Telefonische inlich tingen worden graag verstrekt door mevr. H. Keizer: 02520 -15953. Interne bewoning mogelijk. SONNEVANCK - Sixlaan 17 HILLEGOM „HUIZE VREDEVELD" AMSTELVEEN Omdat de huidige funktionaris wegens gezinsuitbreiding weggaat zoeken wij voor ons verzorgingstehuis met 95 bejaarden en een ziekenafdeling met 15 bedden in het bezit van het diploma verpleegkundige A en/of B De verzorgingsdienst omvat 18 medewerkers, waarvan er 6 full-time werken, waaronder een paar leerlingen. Ons tehuis werkt vanuit een oekumenische levensbe schouwing. Arbeidsvoorwaarden volgens C.A.O. Bejaardentehuizen. Opname in pensioenfonds P.G.G.M. Inlichtingen en schriftelijke sollicitaties te richten aan: Mw. H. J. Findlay-van Wijlen, Direktrice, Dorpsstraat 1, 1182 JA Amstelveen. Tel.: 020-412786 Ter Haarstraai 17 AMSTERDAM ®p een kleine afdeling van 15 bedden, waar behalve kraamvrouwen en gynaecologische patiënten, ook enkele interne patiënten verpleegd worden, kan op korte termijn een (full-time) geplaatst worden. In verband met een te verwachten reorganisatie op deze afdeling gaat onze voorkeur uit naar een verpleegkundige, die ook de kraamspecialisatie heeft gevolgd. Tevens dient zij over organisatorische en leidinggevende kapaciteiten te beschikken. Ervaring in een dergelijke funktie strekt tot aanbeveling. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door Mw. P. S. der Nederlanden, verpleegkundig direktrice, aan wie ook de sollicitatiebrieven gericht kunnen worden. Tel.: 020-12.21.11 toestel 14 Voor één van onze huizen in Laag Soeren vragen wij een Voor dit werk vragen wij iemand die met inzet van haar gehele persoonlijkheid, samen mei nog enkele kollega s. de zorg op zich wil nemen voor 10 geestelijk gehandicapte dames INSTITUUT SCHREUDER is een christelijke instelling en sollicitanten dienen zich in deze sfeer thuis te voelen. Onze voorkeur gaat uit naar iemand met een opleiding Ziekenverzorging. O.P.M. of Z-opleiding en niet jonger dan 22 jaar De CAO-Ziekenhuiswezen is bij ons van toepassing: de salariëring zal zijn in de schaal van ziekenverzorgenden. Eventuele inlichtingen zijn te verkrijgen bij de opvoedkundig hoofdleidster in Laag Soeren. telefoon (00337) 391 Sollicitaties graag binnen een week schriftelijk te richten aan de direktie van het ORTHOPEDAGOGISCH BEHANDELINGSINSTITUUT BAKENBERGSEWEG 250-260, ARNHEM, onder no. LS 270179. De Valeriuskliniek, een christe lijk psychiatrisch-neurologisch ziekenhuis, vraagt op korte ter mijn voor haar afdeling neuro logie waar gewerkt wordt met het systeem van groepsverple- ging, enkele (met A of met A en B diploma) Voor een groep van de afdeling neurologie vrouwen zoeken wij een waarnemend in de rang van 1e verpl./1e verpl. A. In maart start een kursus neuro logie specialisme en bij vol doende belangstelling zal in sep tember eveneens een kursus starten. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door zr. A. Poot, adjunkt-direktrice, toestel 223. Uw sollicitatie kunt u richten aan de afdeling personeelszaken. VALERIUSKLINIEK Valeriusptein 9 Amsterdam (020) 788 788 De sector Dagbladverkoop van DE VOLKSKRANT zoekt voor de afdeling „Abonnee-ser vice" op korte termijn een (leertlld ca. 20 laar) Tot de taak van deze afdeling behoort o.a.: het onderhouden van contacten zowel telefonisch als schriftelijk met abonnees en medewerkers in binnen- en buitendienst (afhandelen van be zorgklachten). Van de nieuwe medewerkers ver wachten wij dat ze zelfstandig kunnen werken en liefst enige kantoorervaring hebben. Wij zoeken kandidaten met een opleiding op MAVO-niveau en typediploma of type-ervaring. De werktijden zijn op maandag tot en met vrijdag van 08.30 tot 17.00 uur. op zaterdag (1 x per 2 weken) van 08.30 uur tot 13.00 uur. (Naast een toeslag op het salaris worden deze zaterdag uren gecompenseerd in vrije tijd.) Sollicitaties kunt u richten aan de personeelaf- 1 deling van de Volkskrant B.V., Wibautstraat 148-150, Amsterdam, t.a.v. mevr. E. Verwit tigen. ::u/ Het Bestuur van de Vereniging Het Nederlands Kankerinstituut en van de Stichting Antoni van Leeuwenhoekziekenhuis zoekt gegadigden voor de funktie van direkteur, welke funktie vakant wordt wegens het zich op medisch advies moeten terugtrekken van één van de vier huidige direktieleden, die speciaal is belast met de zorg voor de bedrijfs- ekonomische gang van zaken in het Antoni van Leeuwenhoekziekenhuis en het Research- laboratorium. Voorkeur gaat uit naar een bedrijfsekonoom - liefst niet ouder dan 50 jaar - die ervaring heeft in een soortgelijke funktie en die in staat is in nauwe samenwerking met de andere leden van het direktieteam leiding te geven aan beide eerdergenoemde instellingen. Van de betrokkene wordt verwacht dat hij, met inachtneming van de gezonde, financieel-ekono- mische maatstaven die noodzakelijk zijn in verband met de kontinuiteit van Ziekenhuis en Researchlaboratorium, begrip toont voor de humanitaire en sociale problematiek van een ziekenhuis. Sollicitaties kunt u onder vermelding van vakaturenummer 02-6 richten aan de Voorzitter van het Bestuur, Plesmanlaan 121,1066 CX AMSTERDAM. Het Antoni van Leeuwenhoek Researchlaboratorium houdt zich bezig met het onderzoek naar de oorzaken van kanker in zijn talrijke verschijningsvormen en zoekt naar de beste manier van bestrijding. Het Antoni van Leeuwenhoekziekenhuis is een van de modernste centra in Europa voor de behandeling van kanker en aanverwante ziekten. Er is plaats voor 180patiënten. K>. ,0 WINKELEN begint bij ELKE OCHTEND De para-medische dienst van het ziekenhuis Bethesda vraagt t.b.v. de operatiekamerafdeting, welke beslaat uit 4 operatiekamers en een algemene endoscopiekamer. een De werkzaamheden omvatten o.a leiding geven aan operatieteams. coördineren van de operatieprogramma's; begeleiden van de aanwezige leerlingen operatiekamer-assistenten: onderhouden van kontakten met de overige diensten in het ziekenhuis Funktie-eisen diploma ziekenverpleging A diploma operatiekamer-assistent (NZR norm); voltooide kaderopleiding of andere gelijkwaardige opleiding; enige ervaring in de anaesthesie strekt tot aanbeveling. Leeftijd bij voorkeur tussen 30 en 40 jaar Een psychologisch onderzoek kan deel uilmaken van de selektieprocedure Nadere informatie wordt u gaarne verstrekt door de heer J. H Broerse Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken Ziekenhuis BETHESDA en verpleeghuis voor langdurige zieken WEIDESTEYN behartigen, op christelijke grondslag, de intramurale gezond heidszorg in de regio Zuid-Drenthe. Ruim 600 medewerkers zijn in beide nieuwe instellingen werkzaam. Een me dische stal. waarin alle basisspecialismen zijn vertegenwoordigd, biedt moderne medische zorg. Via regionale samen werking wordt van meer gespecialiseerde voor zieningen gebruik gemaakt. Hoogeveen en omstre ken genieten bekendheid vanwege een goed woon- en werkklimaat. De verbindingen met het Westen en Noorden van het land zijn snel en komtortabel. Dr.G.H.Amshoffweg 1-4.Hoogeveen. 05280-65987 amsterdam De faculteit der Wiskunde en Natuurwetenschappen organiseert een experimenteel onderwijsprogramma voor doctoraal studenten op het gebied van "actuele problemen in de hedendaagse verhouding tussen de natuurwetenschappen en de maatschappij, waarvan de resultaten relevant (kunnen) zijn voor de aanpak van problemen in de sfeer van organisatie en beleid ten aanzien van de wetenschap, techniek en innovatie" Het onderwijs concentreert zich op de energie- problematiek. De fysische en chemische expertise wordt ingebracht door de subfaculteiten. Voor de sociaal-economische deskundigheid bestaat een vacature in de vakgroep Geschiedenis en Maatschappelijke Aspecten der Natuurwetenschappen (G.M.A.N.) voor een wetenschappelijk (hoofd)medewerker (m/v) (tot uiterlijk 31-12-1980). Taakomschrijving: het verzorgen van het onderwijs en ondersteunend onderzoek in de sociaal-economische aspecten van de energie-problematiek en het onderhouden van contacten met de subfaculteiten. Functie-eisen: sociaal-economische deskundigheid op energiegebied, onderzoekservaring en publicaties en bekwaamheid in het geven van onderwijs op dit gebied De aanstelling kan onmiddellijk ingaan. Nadere Informatie over de inhoud van het onderwijsprogramma wordt gaarne verstrekt door prof.dr. E. Boeker, tel. 020-548 47 36. Alle overige informatie wordt gaarne verstrekt door de voorzitter van de vakgroep G.M.A.N.. prof.dr. M.J.S. Rudwick. tel. 020-548 29 86 Instemming met de doelstelling van de Vrije Universiteit als christelijke instelling wordt verwacht. Schriftelijke sollicitaties, met curriculum vitae. lijst van publicaties en opgave van de namen en adressen van twee referenties kunnen worden gericht aan de dienst Personeelszaken van de Vrije Universiteit, postbus 71611007 MC Amsterdam, onder vermelding van vacaturenummer 380-0019 De Vrije Universiteit is gelegen aan de De Boelelaan 1105, Amsterdam-Buitenveldert

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 34