udojürgens op zh best.ji Vul deze bon in om uw brommer te verkopt '1 muziek op z'n best FAMILIEBERICHTEN bekendva" Of uw auto, uw caravan, uw huis, uw boot,uw bandrecorder, uw antiek, of wat dan ook. Een MINI advertentie brengt u in kontakt met 13 miljoen koopkrachtige lezers in heel Nederland. U hoeft alleen maar de Bon in te vullen. Schrijf hier uw tekst. DONDERDAG 25 JANUARI 1979 TROUW/KWARTET ON kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456. Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 10 00-20 00 uur Goedemorgen vader van harte gefeliciteerd met je zeventigste ver jaardag. Onze lieve vader, grootvader, overgrootvader en oom Hendrik Rietveld sedert 1939 weduwnaar van E. Verboom is op negenentachtigjarige leeftijd in de vrede van Christus van ons heengegaan naar het Huis van zijn Vader, waar voor hem een plaats was bereid. „Zalig de doden die in de Heer sterven, van nu af aan. Openb. 1413a Moordrecht: M. Rietveld Emmen: J. Rietveld L. J. Rietveld-Berkhout Launceston (Tasmanië): M. B. van Zetten-Rietveld A. van Zetten. Vlaardingen: A. Rietveld N. Rietveld-Jongepier Rotterdam: G. Rietveld H. Rietveld-Koetsier Rotterdam: G. Hoogendoorn-Rietveld B. Hoogendoorn Moordrecht: M. A. Bos-Rietveld H. Bos Amsterdam: H. Rietveld E. T. Rietveld-Huisman Wierden: W. van der Worp-Rietveld P. J. van der Worp Maassluis: B Boers-Plak P. C. Boers Moordrecht: J P. Plak C M Plak-Algera klein- en achterkleinkinderen Moordrecht, 24 januari 1979 Thorbeckeplein 1 De overledene is opgebaard in de Gerefor meerde kerk aan de Molenlaan te Moordrecht. Condoleancebezoek daar vrijdag 26 januari van 19.00-20.00 uur. De rouwdienst zal plaats hebben zaterdag 27 januari om 13.00 uur in de Gereformeerde kerk, waarna de teraardebe stelling zal zijn om 14.00 uur op de Algemene begraafplaats te Moordrecht. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in gebouw „de Zespunt" aan de Molenlaan. Heden nam de Here tot Zich mijn innig gelief de man Klaas Deuten op de leeftijd van 68 jaar. Er is een land x>an louter licht Gezang 290 R. H. Deuten-Buikema 7902 EK Hoogeveen, 24 januari 1979 van Echtenstraat 27 De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 29 januari a.s. om 14.00 uur van uit het Herman Bavinckhuis, Ooftstraat 97 te Hoogeveen. Gelegenheid tot condoleren van 13.00 tot 13.30 uur. Aanvang van de rouwdienst 13.30 uur. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Volkomen onverwacht heeft God van ons weg genomen mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Cornells Hoogerbrnfge op de leeftijd van 74 jaar. Huissen: J. W. Hoogerbrugge-Maters Eist: Kees en Sonja Huissen: Wim Ulrum: Ton en Bep Dronten: Jozien en Herman en kleinkinderen Huissen. 22 januari 1979 Loostraat 110\ De overledene is opgebaard in de rouwkamer Rietgrachtstraat 2 te Arnhem. Gelegenheid tot bezoek van 17.15-18.30 uur. ingang Singel straat. De rouwdienst wordt gehouden op vrijdag 26 januari om 11.00 uur in het Jeugdgebouw bij de N.H. Kerk te Huissen, waarna de begrafenis volgt op de algemene begraafplaats te Huissen. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in het Jeugdgebouw. Diep geschokt ontvingen wij het bericht van het overlijden van onze oud-predikant ds M. J. Kalvenhaar Wij gedenken met dankbaarheid het werk wat hij in onze voor hem zijn eerste gemeente van 15 sept 1957 tot 20 mei 1962 mocht doen. Het evangelie van genade en verlossing wat hij steedr met blijdschap verkondigde, zij mevr. Kalvenaar en haar kinderen tot troost. Namens de Herv. Gemeente Elim Ds C. A. Helms, praeses A. Hartman, scriba Elim. 24 jan. 1979. .JMaar na den dood is 't leven mij bereid. Cod neemt mij op in Zijne Heerlijkheid". Psalm 49 6, oude berijming. Heden nam de Here tot Zich mijn lieve man, onze zorgzame vader en grootvader, Hendrik Jan Breimer, op de leeftijd van 75 jaar. G. Breimer-Goede Alphen aan den Rijn: H. Breimer W. Breimer-Bremmer Vinkeveen: A. Breimer A. Breimer-Fisscher Den Haag: W. O. Breimer T. J. Breimer-Vreugdenhil Canada: H. E. Breimer T. Breimer-Kruithof Vriezen veen: M. A. W. Witvoet-Breimer S. G. Witvoet en kleinkinderen. 2555 XP Den Haag. 24 januari 1979. „Campduinen,1, Albardastraat 5. Geen bezoek. Geen bloemen. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden zaterdag 27 januari om 10.00 uur in „Campduinen", waarna de begrafenis in fami liekring zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de dienst. Heden is onverwacht van ons heengegaan in de volle zekerheid des geloofs mijn geliefde man, en onze lieve en zorgzame vader en zoon Gerrit van Herk op de leeftijd van 48 jaar. G. H. van Herk-Oussoren Emma Arie Matty J. van Herk-Satter 4175 CG Haaften, 22 januari 1979 Goudensteinstraat 4. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 26 ja nuari a.s. op de nieuwe algemene begraaf plaats te Haaften. Vertrek Dorpshuis te Haaf ten om 14 uur. Vooraf wordt daar een rouwdienst gehouden, welke aanvangt om 13.30 uur. En zo zullen wij altijd met de Here wezen. Troost elkander dus met deze woorden. 1 Tess. 4:17 en 18. Met dit verlangen gleed onze lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder van dit le ven door een rustig ontslapen in het Eeuwige Leven in Johanna Petronella van der Ham-Köhler op de leeftijd van 95 jaar. Amsterdam: L. van der Ham Heemstede: A. van der Ham J. van der Ham-van der Lei Altenstadt: t G. C. Henke-van der Ham O. Henke Rijswijk (Z.H.): J. P. Huizinga-van der Ham J. J. Huizinga Noordwijkerhout: M. Boekhout-van der Ham J. D. Boekhout klein- en achterkleinkinderen Noordwijkerhout, 23 januari 1979 Eyken Donck 1. De dankdienst zal gehouden worden op zater dag 27 januari 1979, 10 uur v.m. in de aula van de begraafplaats aan de Bergweg 6 te Bloe- mendaal, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben in het familiegraf op de begraaf plaats aldaar. De overledene ligt opgebaard in haar eigen kamer. Eyken Donck 1 te Noordwijkerhout Bij exploit van mij, deur waarder. dd. 23-1-1979, is Lv.v. Sotheby Mak van Waay B.V., gev. en kantoorh. te Am sterdam (dom. procureur Mr. A. Menkman, Beethovenstr. 169 Amsterdam), betekend aan HARRY KATZ. zonder bekende woon- of verblijf plaats in het Koninkrijk of daarbuiten, een verzoek schrift met beschikking dd. 16-1-1979 v.d. Pres. der Arr. Rechtbank Amsterdam en een uit kracht van die be schikking bet expl. v.d. tgv. k. deurwaarder J. C. Huijer te Amsterdam dd. 16-1-1979, houdende cons. 3e beslag on der Christie, Manson Woods, gev. te Londen en me- de-kantoorhoudende te Am sterdam. en voorts gedag vaard om op woensdag. 28 maart 1979. des voormiddags 9.30 uur, bij procureur te ver schijnen ter terechtzitting v.d. Arr. Rechtbank te Am sterdam. Ie enkv. kamer, in het Paleis van Justitie. Prin sengracht 436 Amsterdam, waarbij veroordeling wordt gevorderd van H. Katz tot be taling van 190.793.64. met rente en kosten, en van waar de verklaring van voormeld cons, beslag. P F. J. Saly Gerechtsdeurwaarder Amsterdam. UW MINI-ADVERTENTIE OP DEZE PAGINA HEEFT EEN MOOIE KANS DOOR 1.2 MILJOEN MENSEN GELEZEN TE WORDEN. WANT ZOVEEL MENSEN WORDEN ER BEREIKT DOOR HET PAROOL. TROUW EN DE VOLKSKRANT. Geheel onverwacht heeft God tot Zich geno men onze geliefde zwager Herre Pieter Appelman echtgenoot van R. Nauta op de leeftijd van 65 jaar. Enkhuizen: IJ. Vis-Nauta Apeldoorn: N. Mooibroek-Nauta Hattem: G. Bruijn-Nauta Groenekan: A. Nauta M. Nauta-Kieft Alkmaar: C. Nauta G. Nauta-van Wieren Arnhem, 24 januari 1979 Het bloed van Jezus Christus, Gods Zoon reinigt ons van alle zonden". In dit vaste vertrouwen is naar Jezus gegaan, mijn innig geliefde man en pleegvader, onze broer, zwager en oom Frederik Caret Koning in de ouderdom van 80 jaar „En nu wat verwacht ik, O Heere, mijn hoop die is op U." J. Koning-Steenbergen Utrecht: E. Schalkwijk-Koning J. Schalkwijk Gouda: J. Koning Leiden: J. Steenbergen M. Steenbergen-Kallenberg Dinxperlo: G. J. Hoitink R. G. C. Koekkoek E. Koekkoek-Nieuwenhuizen nichten en neven Leiden, 20 januari 1979 Frans van Mierisstraat 36a De rouwdienst zal gehouden worden donder dag 25 januari in de aula van de algemene begraafplaats „Rhijnhofaanvang 14.00 uur,' waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Ook na de begrafenis gelegenheid tot condole ren in de ontvangkamer van de begraafplaats. radio en tv Commonwealth Records Nooit kan 't geloof teveel verwachten... Die hoop moet al ons leed verzachten... Gezang 291 Heden behaagde het de Heere, voor ons onver wacht, tot Zich te nemen onze lieve moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder Elizabeth Bijl weduwe van K. Bijl in de ouderdom van 86 jaar. Pernis: C. Bijl Schiedam: A. Bijl E. Bijl-Don Rotterdam: A. Bijl S. Bijl-Mij nlieff Hengelo (Gld.): M. S. G. Bulten-Nieuwland H. Bulten H.I. Ambacht: B. Bijl L P. Bijl-'t Hart klein- en achterkleinkinderen Zwijndrecht, 24 januari 1979. C orrespondentie-adres Verheulstraat 67, Pernis. Gelegenheid tot rouwbezoek vrijdagavond van 8.00 tot 9.00 uur aan de Verheulstraat 67 te Pernis. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden za terdag 27 januari a.s. om 10.00 uur in hetj Gereformeerd Jeugdgebouw, Burgemeester van Esstraat 34 te Pernis, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben op de alge mene begraafplaats te Pernis. Vertrek vanaf het Gereformeerd Jeugdge bouw om 10.30 uur. Na de begrafenis is in de aula van de begraaf plaats gelegenheid de familie te condoleren. Heden is zacht en kalm in haar Heer en Hei land ontslapen onze lieve vrouw en moeder, onze dochter, schoondochter, zuster en schoonzuster Janny Göbel-Godthelp op de leeftijd van 46 jaar. Uit aller naam: J. Göbel Dick-Jan Alphen aan den Rijn, 24 januari 1979 Hooftstraat 327 Gelegenheid tot condoleren aan huis, vrijdag avond 26 januari van 7.00 tot 9.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden D.V. zaterdag 27 januari 1979, aanvang 10.30 uur in de Oudshoornsekerk, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Oos terbegraafplaats. Aankomst aula 11.30 uur. Voor alle vriendelijkheid en medeleven, ons by voor en na het overlijden van mijn lieve marjt Kornelis de Vries h wil ik U mede namens kinderen en kleinkiifr mijn diepgevoelde dank betuigen. 11 li G. de Vries-\k n Haarlem, januari 1979 6 En gelandlaan 251. in open envelop zonder postzegel opsturen aan: Ml Ni-advertenties. Antwoordno. 2470. Amsterdam. 1 5 1 letter per hokje. Cijfers, leestekens en woordtussenruimten tellen voor 1 letter. Minstens 3 regels Deschrijven.Voor Drieven onder no.f 3 - extra. Pn|s oer plaatsing (enCI 4% BTW) i 2 3 18.81 4 25.03 5 31.35 6 37.62 7 43.89 8 50.16 9 56.43 10 62.70 Plaatsingsdatum(s)_ Naam_ _Teiefoon_ - Handtekening

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 12