f 1 ïikerkooa groepsleid(st)ers koördinator groepsleid(st)er STIMA AK ïlVITEIi cIMBEGELEIDER (mnl/vr) KLEUTERLEIDER (mnl/vr) maatschappelijk werker (m/v) Groot-Emaus li ia De C.B.T.B. Veenkoloniën groepsleider/ster groepsleidster "SPARRENHEUVEL" een teambegeleldCstler II leid(st)er REÜNIE zaterdag 28 april a.s. BODDAERT-CENTRA- AMERSF00RT e.o. KOÖRDINATOR (M/V) GROEPSLEIDERS/STERS STICHTING JEUGD- EN JONGERENWERK PRAKTIJKBEGELEIDER (v/m) -£ ZATERDAG 20 JANUARI 1979 STICHTING MAATSCHAPPELIJKE DIENST VERLENING GRONINGEN vraagt voor de sektie gezinsverzorging een (mnlVvrl.) De Stima is een gekombineerde A-instelling, die werkzaam is in de stad Groningen. Bij de sektie gezinsverzorging zijn naast de koördinator, 2 staffunktionarissen, 17 leid(st)ers en ongeveer 325 verzorg(st)ers en help(st)ers werkzaam. Een zelfstandige afdeling administratie ondersteunt de sektie. Het sektiebestuur gezinsverzorging voert een eigen hulpverleningsbeleid in nauw overleg met de medewerkers. Hierbij heeft de koördinator een adviserende stem. Aan de koördinator is de zorg opgedragen voor een goede onderlinge samenwerking van de sektie. Van de funktionaris wordt verwacht dat hij/zij een bijdrage zal leveren aan de ontwikkeling van de organisatorisch en inhoudelijk in beweging zijnde sektie. Van de koördinator wordt gevraagd: koördinerende kwaliteiten, bereidheid te werken in een open sfeer op demokratische grondslag, bij voorkeur kennis van en ervaring op het terrein van de gezinsverzorging, goede mogelijkheden tot het leggen en onderhouden van eksterne kontakten, de vaardigheid zich mondeling en schriftelijk duidelijk uit te drukken. Wij denken aan kandidaten vanaf ongeveer 35 jaar, met een Hogere Beroepsopleiding of vergelijkbaar niveau. Wij bieden: salaris volgens richtlijnen van het Ministerie van C.R.M. tot een maksimum van f 4.229,56 per 4 weken, rechtspositie volgens de C.O.A.M.-regeling, voorzover subsidiabel, opname in het P.G.G.M. pensioenfonds. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sol licitatieprocedure. Inlichtingen over de funktie en de sollicitatieprocedure kun nen worden verkregen bij de staffunktionaris Jaap Ruiter. Tel. (050) 1397 77, 's ochtends tussen 8.30-10.00 uur. Sollicitaties binnen 3 weken na de verschijning van dit blad te richten aan de Stima t.a.v. de sollicitatiekommissie ge zinsverzorging, Zaagmuldersweg 65, 9713 LG Groningen. centrum voor geestelyk gehandlkapten De dr. M.JPrinsenstichting realiseert in een viertal bouwfasen een nieuw centrum voor geestelijk gehandicapten in Purmerend. Thans wonen 104 bewoners in een tweetal paviljoens. Uiteindelijk zullen 450 mensen in het centrum een thuis gevonden hebben. Verwacht wordt dat er ±200 bewoners ons aktiviteitencentrum "Molenwerf" zullen bezoeken. Voor dit centrum zoeken wij een om, binnen een weekprogramma, een groep van 8 10 bewoners te begeleiden bij o.a. handenarbeid- en handwerkaktiviteiten. Van de kandidaten wordt verwacht dat zij naast het hebben van ervaring in de begeleiding van kreatieve aktiviteiten met geestelijk gehandicapten, in het bezit van de diploma's: Z, O.P.M., K en O., N-xx of M.B.O. A.T. Tevens vragen wij een die 's ochtens in overleg met de onderwijzeres een groeo kleuters en 's middags zelfstandig een bejaardensoos begeleidt. Van de kandidaten wordt verwacht dat zij naast het h. ïben .an ervaring in het werken met geestelijk gehandicapten, in het oezit zijn van het diploma kleuterleider A. Salariëring konform de richtlijnen van de N.Z.R. De C.A.O.-Ziekenhuiswezen is van toepassing. Inlichtingen over beide funkties zijn te verkrijgen bij Rosalie Nigg, koördinator aktiviteitencentrum CteJ_. 02990-313111. Sollicitaties te richten aan de direktie van Kadijkerkoog, Postbus 123,1440 AC Purmerend. STICHTING MEDISCH OPVOEDKUNDIG BUREAU HENGELO Dorpsmatenstraat 46, Hengelo. Ons team, bestaande uit 3 psychologen, 1 ortho-pedagoge, 3 maatschappelijk werkenden, kinderarts en psychiater, zoekt een voor 40 uren per week. Taken: a. Hulpverlening - intake, diagnostiek, begeleiding en behandeling van kinderen en vol wassenen, individueel, in gezins- of in groepsverband; - deelnemen aan het multi-disciplinair teamoverleg. Specifieke kennis en ervaring intern aan anderen overdragen; - meewerken aan het vormgeven en uitvoeren van konsultatie- en preventieprojekten. b. Bureautaken. - het in overleg uitvoeren van een aantal externe en interne bureautaken; - in samenwerking met het inwonende L.G.V.-bureau instellingsbeleid mede voorbereiden en uitvoeren; - deelnemen aan verder integratie van het bureau met andere takken van de geestelijke gezondheidszorg. Vereisten: - Sociale Academie; - Voortgezette Opleiding; - Bij voorkeur ervaring in de A.G.G.Z.; - Ervaring en opleiding in het werken met groepen strekt tot aanbeveling. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden volgens de gebruikelijke regelingen I P. GGM-pensioenfonds verplicht) Nadere inlichtingen worden graag verstrekt door: A.A. Klein Woolthuis, maatschappelijk werker. Tel.nr.: 05400-29595. Schriftelijke sollicitaties: Stichting Medisch Opvoedkundig Bureau Hengelo Dorpsmatenstraat 46, Hengelo (OJ. BEHANDELINGSCENTRUM VOOR JONGEREN TE ERMEL0 POSTBUS 560. 3850 AN ERMELO In ons instituut voor minder begaafde jongeren is plaats voor een Minimum leeftijd 21 jaar. Wij zoeken iemand die zich wil inzetten voor de begeleiding van onze jongens en meisjes in hun leefgroep en die kan samenwerken in teamverband. Minimum opleiding Mavo of daarmede gelijk te stellen opleiding. Diegene die in het bezit is van het diploma M.B.O. geniet de voorkeur. Wie in opleiding is voor dit diploma of de opleiding wil beginnen.kan ook solliciteren. Zij die bewust kiezen voor het christelijk opvoeden, worden uitgenodigd hun sollicitatie zo h spoedig mogelijk te richten H aan de directeur, Mr. J.H. Mulder. 1 LOO Van Arkel Instituut-Soest 'w Voor een groep van 12 kinderen (leeftijd 12-17 jaar) met gedrags problemen zoeken wij De ervaring heeft ons geleerd dat dit boeiende maar zware werk alleen gedaan kan worden door mensen met: - pit en een zekere emotionele stabiliteit - ervaring in het werken met jongeren - een leeftijd van 21 jaar of ouder. Van belang zijn verder - bezit van een diploma zoals MBO-JW, O.P.M., V.S.I.D., Nxx of K en O, K.B. A en B, verpleegkundige Z of B. - positief chr. levensovertuiging. Inlichtingen zijn in te winnen bij: Drs. A.J. Timmers, ped. adj. directeur. Sollicitatie te richten aan de directeur. is een gewestelijke landbouworganisatie, aangesloten bij de Ned. C.B.T.B., met een werkgebied in de Gronings-Drentse Veen koloniën en Westerwolde. Het bestuur vraagt in samenwerking met de Groninger Chr. Boeren- en Tuindersbond een SOCIAAL EKONOMISCH VOORLICHTER De regio waarin de C.B.T.B. werkzaam is, maakt in zijn geheel deel uit van het Her- inrichtingsgebied, waarvoor m.i.v. 1 januari 1979 de Herinrichtingswet in werking is getreden. Taak: het geven van groeps- en individuele voorlichting over de herinrichting, ruimtelijke ordening, bedrijfsopvolging en financiële regelingen voor het agrarisch gezin en bedrijf. Vereisten: H.L.S. of gelijkwaardige hogere beroepsopleiding. Protestants Christelijke levensovertuiging. Goede kontaktuele eigenschappen. Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring met toepassing van de voor de funktie geldende rijksschalen. Standplaats: Stadskanaal. Een psycho-technisch onderzoek kan tot de benoemingsprocedure behoren. Eigenhandig geschreven sollicitaties met vermelding van referentie-adressen uiterlijk vóór 27 januari 1979 te richten aan het Bestuur van de C.B.T.B. Veenkoloniën, centrum. Postbus 13,9500 AA Stadskanaal. Landbouwcentrum, Postbus 13, 9500 AA Stadskanaal. Kinderhuis "de Veilige Bocht" Veendam uitgaande van de Stichting Leger des Heils heeft een vacature voor een die mede verantwoordelijkheid wil dragen voor een groep jongens en meisjes in de leeftijd van 1 tot 12 jaar. Leeftijd vanaf 24 jaar - positief christelijke levensovertuiging. Ervaring in het werken met kinderen is gewenst, alsmede goede samenwerkings mogelijkheden. Liefst M.O.B. IW, in ieder geval studerend in het derde jaar. Nadere inlichtingen over deze functie worden gaarne verstrekt door de directrice mej. N. Reumerman, Bocht Oosterdiep 17, Veendam, tel. 05987-13096. Sollicitaties kunnen ook aan dit adres worden gezonden. De Protestants Christelijke "Dokter Willem de Jongstichting", beheert een vijftal gezins vervangende tehuizen voor de huisvesting, verzorging en begeleiding van zwakzinnigen, die overdag een sociale werkplaats, school, dagverblijf of vrij bedrijf bezoeken. Door uitbreiding van woonruimte kun nen wij in 'Sparrenheuvel' meer be woners opnemen, zodat wij over moe ten gaan tot uitbreiding van ons mede werkersteam. Wij zoeken daarom een enthousiaste en ervaren die wil meewerken aan het aanbieden van een fijne woon- en leefsituatie aan 23 geestelijk gehandicapte volwassen mannen. Voorwaarden waaraan je moet voldoen zijn: afgeronde opleiding (bijv. O.P.M.), leeftijd van minimaal 20 jaar, protestants-christelijke levensovertui ging. Inlichtingen kun je telefonisch verkrij gen bij het hoofd van 'Sparrenheuvel', de heer G. van Ingen (03404) 2 30 60. Aan hem kun je ook je schriftelijke sollicitatie richten: Baarnseweg 18, 3735 MG Bosch en Duin, gem. Zeist. Het medisch kinderhuis 't Ruige Veld te Rolde, een observatie- en behande lingstehuis voor op debiel en zwakbe gaafd niveau functionerende kinderen vraagt Vereist: een met succes beëindigde HBO-iw opleiding een christelijke levensovertuiging Salaris volgens salarisschalen voor personeel werkzaam in particuliere kin derhuizen. Personen, die ervaring hebben in groepswerk en inrichtingswezen en eventueel teambegeleiding, genieten de voorkeur. Sollicitaties te richten aan de directie van hel medisch kinderhuis t Ruige Veld, Asserstraat 23. 9451 AA Rolde, tel. 05924-1234. Na sollicitatie kunnen ge schikt lijkende personen een uitgebreide taakom schrijving tegemoet zien. De Stichting Noord-Oost Overijssel, Binnen de afdeling gezinsverzorging/bejaarden hulp is een vakature voor een (fulltime) Gezien de samenstelling van het team leiding gevenden gaat de voorkeur uit naar kandidaten die in het bezit zijn van een diploma Sociale Akademie of H.B.O. Belangstellenden kunnen telefonisch informatie inwinnen bij of een afspraak maken voor een oriënterend gesprek met de personeelsfunktio- naris, H.J. Bisschops, tel. (05232) 2510 ('s avonds (05230) 2764). Reiskosten openbaar vervoer worden uiteraard vergoed. Sollicitaties te richten aan het bestuur, p/a Lage Doelen 7, Postbus 60, 7770 AB Hardenberg. 1978 KERKLAANSCHOOL "DE WEGWIJZER" ERMELO Ter gelegenheid van het 90-jarig bestaan van de Chr. School aan de Kerklaan, sinds 1963 "De Wegwijzer" geheten, nodigt het bestuur voor Prot. Chr. Onderwijs alle oud leerlingen, voormalige personeelsleden en oud-bestuursleden uit tot het bijwonen van een Reünie, die we hopen te houden op Degenen die aan deze uitnodiging gehoor willen geven, worden verzocht dit vóór 8 febr. te laten weten aan mevr. C. Boelens-Vlijm, Bothastraat 46, Ermelo, tel. 03417 - 2149, waarna verdere gegevens worden toegezonden. Een gift ter gelegenheid van dit jubileum zullen wij gaarne ontvangen op nr. 3877.59.069 van de Rabobank te Ermelo t.n.v. feestcommissie p.a. mevr. C. Boelens, Ermelo. De Stichting Dagverblijven voor de Schoolgaande Jeugd te Amersfoort - waarvan uitgaat het Boddaert-centrum "Huize Scheltus" - wenst wegens uitbouw van werkzaamheden gaarne in kontakt te komen met gegadigden voor de funktie van Hij/zij zal de leiding krijgen van een Boddaert-centrum dat ruimte gaat bieden aan twee groepen van acht tieners (13-17 jr) Een Boddaert-centrum biedt hulp aan jongeren en ouders voor wie het dagelijks funktioneren (onderling en/of naar buiten toe) met problemen gepaard gaat. Die hulp wordt gerealiseerd door met hen een vrijwillige vorm van samenwerking aan te gaan, waarbij gedurende een, soms langdurige, periode de zorg voor de tiener in belangrijke mate met de ouders gedeeld wordt (opname van de tiener in het dagcentrum), terwijl tegelijkertijd met het gezin aan optimaal funktioneren van de onderlinge en externe relaties gewerkt wordt. Daar de Stichting - en derhalve de van de Stichting uitgaande centra - uitgaat van een christelijke visie op mens en wereld verwachten wij van de stafleden dat zij hiervanuit zullen en willen leven en werken. Uiteraard zijn gezinnen uit alle levens- en wereldbeschouwingen welkom. Wij verwachten van hem of haar - het helpen vormgeven aan de opzet van het Boddaert-centrum voor tieners - het aantrekken van medewerkers/sters - begeleiding van ouders en kinderen - koördinatie van het werk Wij bieden - boeiend en afwisselend werk - een grote mate van zelfstandigheid - goed overleg en samenspraak met bestuur der Stichting en de koördinator van het bestaande centrum - salaris en arbeidsvoorwaarden volgens rijksregeling Daarvoor is nodig - ervaring in een leidinggevende funktie in vergelijkbaar werk (b.v. klub of buurthuiswerk, vormingswerk) - goede kontaktuele eigenschappen - doorzettingsvermogen en improvisatietalent - een hogere beroepsopleiding Telefonische informaties worden gaarne verstrekt door: De Heer J. van Dienst, tel. 033 -14333 Brieven met uitvoerige inlichtingen, binnen 14 dagen na verschijning, zenden aan: De secretaris van het bestuur der Stichting, p/a Paulus Buyslaan 1, 3818 LC Amersfoort. In verband met de voorgenomen uitbouw van ons werk ontstaan in de nabije toekomst plaatsingsmogelijkheden voor een aantal Belangstellenden voor deze funktie, met minimaal in het bezit van het diploma M.B.O., kunnen schriftelijk een informatiefolder aanvragen bij de Heer J. van Dienst, Fred, van Blankenheymstr. 2-4, 3817 AG Amersfoort. 's-Gravenhage J JW) is een voorwaardenscheppend orgaan voor ondersteuning van vrijwilligers jeugd- en jongerenwerk in Den Haag; in de stichting participeren vijf organisaties van protestants-christelijke of algemene aard, die zelf op eigen wijze gestalte geven aan het uitvoerend werk en de ondersteuning ervan; die ondersteuning wordt verzorgd door jeugdwerkadviseurs. In verband met vertrek van de huidige functionaris wordt gezocht een Als taken kunnen worden genoemd: - begeleiding van de jeugdwerkadviseurs, individueel en/of in groeps verband; - deskundigheidsbevordering van jeugdwerkadviseurs door het op zetten en uitvoeren van cursussen; - inhoudelijk bijdrage leveren aan het overleg van beroepskrachten en het voorwaardenscheppend beleid JJW; - meewerken aan evaluatie en advisering t.a.v. beleid, gericht op de verbetering van kwaliteit. Gevraagd wordt: - diploma Sociale Academie VO of een daaraan gelijkwaardige opleiding; ervaring in begeleidingswerk - kunnen werken in teamverband Salariëring geschiedt volgens de rijkssubsidieregeling jeugd- en jongerenwerk functiecode S 1op basis van ervaring en opleiding. Uitvoerige schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen te richten aan de secretaris van de sollicitatiecommissie JJW, Javastr. 12, 2585 AN 's-Gravenhage

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 7