L t h$i enkele analisten sociaal psychiatrisch verpleegkundige arts-assistent hoofd van de verplegings en verzorgingsdienst Stichting Willem Arntsz verpleegkundig afdelingshoofd PSYCHIATRISCHE INRICHTING i het nieuwe spittaal IRAZIA ZIEKENHUIS ROTTERDAM een eerste assistente voor de huishoudelijke dienst. Van Weel-Bethesda Ziekenhuis Dirksland (Goeree-Overflakkee) DOOPDIENST a) parlljoenshoofd b) waarnemend pavlljoenshoofd cfesamaritaan DIACONESSENHUIS BREDA LEIDINGGEVEND FUNKTIONARIS OP DE CENTRALE STERILISATIE koördinerend hoofdverpleegkundige m/v hoofdafdeling psychiatrie ziekenhuis bethesda verpleeghuis weidesteyn hoogeveen HOOFDVERPLEEGKUNDIGE ERDAG 20 JANUARI 1979 De taak zal bestaan uit: milieu-peilingen bij opnames, het begeleiden van ontslagen dan wel het geven van adviezen hierover aan verpleegkundigen, het onderhouden van kontakten met maatschappelijke instanties, het informeren van patiënten m.b.t. sociale voorzieningen, instellingen e.d. Groot Bronswijk psychiatrische inrichting voor ca. 400 patiënten, vraagt een 15 streekziekenhuis De funktie, die nog geheel moet worden opgebouwd, wordt vervuld ten be hoeve van de afdelingen opname/korte termijn, middellange termijn en poli kliniek. Van kandidaten wordt verwacht dat zij in het bezit zijn van het s.p.v.-diplo- ma of het diploma maatschappelijke gezondheidszorg, richting g.g.z. Nadere inlichtingen over de funktie worden graag verstrekt door H.W. Veld, hoofd van de afdeling middellange termijn behandeling, tel. (05964)1231. Sollicitaties te richten aan het hoofd dienst Personeelszaken, postbus 1 9945 ZG Wagenborgen, tel. (05964) 1231. (Groot Bronswijk gaat uit van de Ver. Tot Chr. Liefdadigheid). wamsveld/t»iajw«n Wij hebben op korte termijn plaatsingsmogelijkheid voor een die ook bereid is wachtdienst te doen voor de afdeling EHBO. De rechtspositieregelingen van de gemeente Zutphen zijn van toeoassing. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de direkteur- geneesheer J. van der Kluit, tel. 05750-84411. Sollicitaties kunnen worden gericht aan de afd. Personeels zaken, Ooyerhoekseweg 8 te Warnsveld. neels- 8 te I 78-28M Het Protestants Christelijk Ziekenhuis „Ika- zta" vraagt Minimum leeftijd 25 jaar. Haar taak zal bestaan uit het leiding geven aan huishoudelijk personeel en het instrueren en kontroleren van de schoonmaakwerkzaamhe- den. Wisselende en weekenddiensten. Zij die enige inrichtingservaring hebben opge daan en een gerichte opleiding M.B.O.-C.D. of Huishoudkundige voor inrichtingen hebben ge volgd. genieten de voorkeur. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door het hoofd van de huishoudelijke dienst, mejuffrouw A. van de Wekke, tel. 010-84.66.11. Sollicitaties te richten aan het hoofd van de afdeling personeelszaken, Montessoriweg 1 3083 AN Rotterdam. Door toename van de werkzaamheden hebben wij op ons laboratorium plaats voor Als opleiding vragen wij H.B.O.-A, eventueel M.B.O. klinisch-chemische richting, of gelijkwaardige opleiding. Salariëring en arbeidsvoorwaarden zijn volgens de C.A.O. voor het Ziekenhuis wezen, terwijl voor het verkrijgen van huisvesting alle medewerking zal worden verleend. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van het laboratorium, dr. P. J. Helmsing, Stationsweg 22, Dirksland, bij wie u ook telefonische inlichtingen kunt verkrijgen onder no. (01877) 1555. In verband met pensionering van de huidige functionaresse zoeken wij een: Deze functie omvat diverse leidinggevende aspecten van het verzorgend gebeuren rond om de kinderen die de mytylschool van het Revalidatiecentrum bezoeken. Voorts ondersteunt zij de revalidatiearts bij de periodieke controle van genoemde kinderen, waarbij de follow-up t.a.v. aanpassingen etc. tot haar competentie wordt gerekend. Daarnaast heeft zij een coördinerende taak t.a.v. de inwendige dienst van het Revalida tiecentrum. In verband met het veelvuldig contact met mensen van allerlei aard zijn goede contactuele eigenschappen voor deze functie noodzakelijk. Op grond van het karakter van de werkkring zoeken wij voor deze functie een verpleeg kundige waarbij zij, die de aantekening reva lidatie bezitten de voorkeur genieten. De salariëring geschiedt volgens de normen van de gemeente Delft en wordt afhankelijk gesteld van opleiding en leeftijd. Belangstellenden worden uigenodigd hun schrif telijke sollicitatie te richten aan de direktie van het Revalidatiecentrum Delft en omstre ken, Reynier de Graefweg 1 te Delft. REVALIDATIECENTRUM Delfl en Omstreken 0 U bent hartelijk welkom a.9. zondagmiddag 3 uur (door onderdompeling) CAPITOL EVANGEUE CENTRUM Loosduinsekade 222- Den Haag (Ook samenkomst om 10 uur v.m. en film "HET NADEREND ONWEER" 7.30 uur n.m. Toegang vrij! Stichting Hervormd Diakonaal Ver pleeghuis De Samaritaan te Som- melsdijk, gem. Middelharnis In ons verpleeghuis met 5 paviljoens van 31 bedden voor somatische en psychogeriatrische zieken zijn de volgende funk- ties vakant: Wij vragen verpleegkundigen met een A B of A-diploma, ervaring in leidinggeven en een positief protestants christeljke levensovertuiging. Wij bieden voor de onder a genoemde funktie de rang van 1e verpleegkundige A en voor de onder b genoemde funktie de rang van 1e verpleegkundige, alsmede alle rechten en plichten zoals vastgelegd in de CAO-Ziekenhuiswezen. Schriftelijke sollicitaties worden gaarne door de direktie inge wacht, terwijl nadere inlichtingen desgewenst worden verstrekt door de verpleegkundig direkteur. de Samaritaan" onderdeel van de Stichting Hervormd Diakonale Gezondheidszorg. Koningin Julianalaan 59. Sommelsdijk (Middelharnis), Telefoon 01870-2500. verpteeghus i geopend Hel moderne komplei geheel gei'ikvloers geOouAd i de moderne leslokaWorten omvat een algemeen ziekenhuis met 261 bedden en een verpleegtehuis met 137 bedden. De identiteit is protestant christelijk. Gevraagd wordt een In totaal wordt op de centrale sterilisatie gewerkt door vier personen, waaronder enkele part-timers, onder supervisie van de apotheker. Een van hen zal over drie jaar de dienst verlaten in verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. Het ligt in de bedoeling dat de aan te trekken funktionaris dan de dagelijkse leiding krijgt. De hoofdtaken van de afdeling zijn: het reinigen, inpakken, steriliseren en opslaan van instru menten en materialen het ter beschikking stellen aan de operatieafdeling van steriele instrumenten en materialen het ter beschikking stellen aan de polokliniek, aan verpleeg- afdelingen in ziekenhuis en verpleeghuis van steriele instru menten en materialen. Vereiste opleiding: Om deze taak juist uit te kunnen oefenen denken wij aan iemand met een opleiding op MBO-niveau (b.v. mts-opleiding;opleiding verpleegkundige of opleiding operatie-assistent). Na indiensttreding kan de NZR-opleiding voor centrale sterili satie assistent gevolgd worden. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer A. Bicknese, apotheker, telefoon 076-222133. Sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken van het Diaconessenhuis, Langendijk 75,4819 EV Breda o.v.v. kodenr. 004. In ons verpleeghuis en reaktiveringscentrum met een opna- mekapaciteit voor 207 lichamelijke zieken en 84 geestelijk ge stoorde bejaarden, vragen wij een tevens waarnemend hoofd verplegingsdienst Als koördinerend hoofdverpleegkundige zult u zich gaan be zighouden met overkoepelende taken op het gebied van de opvang, introduktie en begeleiding van (nieuwe) personeelsle den en stagiaires: het overleg met andere disciplines en het organiseren van stafbesprekingen; het mede koördineren en effektueren van het opnamebeleid. De koördinerend hoofd verpleegkundige verricht zijn taak t.b.v. 3 verpleegafdelingen met in totaal 100 somatische patiënten, terwijl de eigen taak en verantwoordelijkheden van de drie afdelingshoofden in acht worden genomen. Tevens zult u belast worden met taken ter ondersteuning van het hoofd van de verplegingsdienst. Bij afwezigheid van het hoofd verplegingsdienst zult u deze funktie waarnemen. De taakvelden waar u in dit kader aan moet denken zijn o.a. de rooster- en planningsproblematiek; aspekten van de totale verpleging; de opleiding van leerling-ziekenverzorgenden en de personeelshuisvesting. Voor deze funktie met ruime ontplooiingsmogelijkheden tre den wij graag in kontakt met verpleegkundigen die: in het bezit zijn van het A diploma, evt. A en B; de kaderopleiding hebben gevolgd; een verpleeghuis- en/of ziekenhuiservaring hebben opge daan; en belangstelling en kapaciteiten bezitten op het gebied van samenwerking. Een protestants-christelijke levensovertuiging wordt op prijs gesteld. Aanstelling zal geschieden conform de CAO voor het zieken huiswezen in de rang van Hoofdverpleegkundige A. Inlichtingen over deze funktie worden u graag verstrekt door mevrouw J.K. Wever. Uw sollicitatie kunt u richten aan de direktie van HET ZONNEHUIS-AMSTELVEEN Postbus 567 1180 AN AMSTELVEEN Tel. 020-45 83 51. DEN DOLDER In verband met de aanstaande pensionering van de huidige functionaris ontstaat er op korte termijn binnen het multidisciplinaire team van de afdeling de Vijverhof een vacature voor een De Vijverhof bestaat uit 8 huisjes en heeft een gemengde bevolking van 75 cliënten in leeftijd variërend van 30 tot 70 jaar, die elk zelfstandig een eigen kamer bewonen. De afdeling heeft tevens een sluisfunctie. Voor deze staffunctie komt in aanmerking een ervaren B-verpleegkundige, minimum leeftijd 30 jaar. Het diploma A-ziekenverpleging strekt tot aanbeveling. Salariëring in overeenstemming met het niveau van de functie, afhankelijk van leeftijd en er varing. Opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. A.O.W./A.W.W.-premie voor rekening van de stichting. 8%vakantietoeslag. Nadere telefonische inlichtingen kunt u verkrijgen bij het afdelingshoofd, de heer Bonis, afde ling Vijverhof, telefoon (030) 79 92 10 of bij de afdeling Personeelszaken psychiatrie, Dol- derseweg 164, Den Dolder, telefoon (030) 79 92 02, waarheen u ook uw schriftelijke solli citatie kunt zenden. Uitgaande van de Christelijke Vereniging "Het Zonnehuis" met verpleeghuizen re Amstelveen, Beekbergen. Doom. Viaardmgen. Zuidhom en Zwolle De verpleegkundige dienst van het ziekenhuis vraagt een ten behoeve van de afdeling gynaecologie/obstetrie. De afdeling omvat 26 bedden voor gynaecologie en 15 bedden voor obstetrie, terwijl de verloskamers gesitueerd zijn op de obstetrie. De werkzaamheden bestaan uit o.a. - het organiseren van de werkzaamheden van het verpleegkundig personeel - het coördineren van de werkzaamheden tussen verpleeg kundigen en ander disciplines. Funktie-eisen - diploma ziekenverzorging A - voltooide kaderopleiding of andere gelijkwaardige opleiding - bij voorkeur opleiding kraamspecialisatie. Ervaring in een soortgelijke funktie strekt tot aanbeveling. Leeftijd bij voorkeur tussen 30 en 40 jaar. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. Nadere informatie wordt U gaarne verstrekt door Mevr. M.M. v.d. Veen, hoofd verplegingsdienst (tst. 622) Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling personeels zaken. Dr. G. H. Amshoffweg 1 -4» Hoogeveen 05280-65987 Ziekenhuis BETHESDA en verpleeghuis voor langdurige zieken WEIDESTEYN behartigen, op christelijke grondslag, de intramurale gezond heidszorg in de regio Zuid-Drenthe. Ruim 600 medewerkers zijn in beide nieuwe instellingen werkzaam. Een me dische stal. waarin alle basisspecialismen zijn vertegenwoordigd, biedt moderne medische zorg. Via regionale samen werking wordt van meer gespecialiseerde voor zieningen gebruik gemaakt. Hoogeveen en omstre ken genieten bekendheid vanwege een goed woon- en werkklimaat. De verbindingen met het Westen en Noorden van het land zijn snel en komtorlabel.

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 15