refaia paviljoenshoofd de Egmontshof NIEUWE LERARENOPLEIDINGEN Teerling Z- reti Informatie van het Andreas Ziekenhuis over de opleiding tot verpleegkundige A DIACONESSENHUIS BREDA HOOFD POLIKLINIEK deEgmontshof ANAESTHESIE VERPLEEGKUNDIGE ANAESTHESIE ASSISTENTE ziekenverzorging DEBUNTERHOEK' 2 gediplomeerde bejaardenhelpsters StAndreas-Bethesda hoofd van de afdeling psychiatrie Andreas Ziekenhuis hoofd voor de afdeling bezigheidstherapie ZATEROAG 20 JANUARI 1979 TEI LANDELIJKE PROT.-CHR. STICHTING PHILADELPHIA TEHUIZEN TE NUNSPEET In DE BIJENKORF II ie Elspeet - waar 86 geestelijk gehandicapte kinderen in de leeftijd van 1 tot 28 jaar wonen - is op korte termijn plaats voor een (rang: wnd. 1everpleegkundige) die de leiding van een paviljoen met 22 bedlegerige pupillen op zich kan nemen. Gezien de aard van de werkzaamheden denken wij aan iemand met een positief protestants-christelijke levensovertuiging, die ervaring heeft in een leidinggevende funktie en in het bezit is van het Z-diploma. Een A-diploma is gewenst, maar niet noodzakelijkwèl ruime ervaring op een verpleegafdeling. Oe minimumleeftijd is 23 jaar. De belangrijkste taken zullen zijn: zorg dragen voor een goede uitvoering van de in teamverband afgesproken behandeling of benadering van de individuele pupillen, personeelsbegeleiding, ouderkontakten, overleg met kollega's, stafleden en hoofden van andere diensten. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van DE BIJENKORT II, de heer S. Ouwehand, Stakenbergweg 8. 8075 RA Elspeet, telefoon (05779)427(755/756). diakonessenhuis Het Diakonessenhuis- Refaia in Dordrecht, gelegen aan de rijksweg Rotterdam- Breda, is een modern uitgerust ziekenhuis met een capaciteit van 476 bedden. Het komplex omvat zes verpleegatdelingen, een psychiatrische kliniek, een centrum voor haemodlalyse, een polikliniek met traumatologische tunctle. een klinisch-chemlsch- en isotopenlaboratorium. een verpleegkundige opleiding en een personeelsllat voor 190 intern gehuisveste leerling- verpleegkundigen. De medische stal bestaat uit plm. 40 specialisten. Het ziekenhuis heelt ruim 700 medewerkers In dienst. Op korte termijn zoeken wij pp onze Operatie afdeling een De arbeidsvoorwaarden en honorering zijn conform de bepalingen overeengekomen in de C.A.O. voor het ziekenhuiswezen. Ook part-time medewerksters kunnen solliciteren naar bovengenoemde funktie. Zij dienen echter wel bereid te zijn alle voorkomende onregelmatige diensten te verrichten. Huisvesting levert in Dordrecht over het algemeen geen problemen op. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken. Postbus 444 te Dordrecht. Verpleeghuis "De Egmontshor. Frans Halsstraat 1. Postbus 1119 3260 AC Oud-Beijarland "De Egmontshof' is een verpleeghuis, uitgaande van interkerkelijke Prot. Stichting Verpleegtehuizen Hoekse Waard e.o., met een kapaciteit van 186 bedden, waarvan 124 bestemd voor somatisch zieken en 62 voor psycho-geriatrische patiënten. In dit verpleeghuis, 15 km. ten zuiden van Rotterdam gelegen, start per 5 maart 1979 weer een nieuwe kursus voor opleiding tot het diploma Jongens en meisjes, bij voorkeur met een prot. christelijke levensovertuiging, die voor 5 maart 1979 17 jaar zijn geworden en in het bezit zijn van een diploma Lager Beroeps onderwijs met een examenprogramma van minimaal 2 vakken C-nivo en 4 vakken B-nivo, MAVO-3 of MAVO-4 diploma kunnen voor deze opleiding in aanmerking komen. Op deze opleiding, welke 2 jaar duurt en gedurende welke men in principe intern is, is de per 1 januari 1978 in werking getreden CAO voor het Ziekenhuiswezen van toepassing. Belangstelling? Verzoeken om inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd van de opleiding, zr. G. A. v.d. Sluijs, tel. 01860-5100. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de verpleegkundig direkteur zr. M. Makkenze, verpleeghuis "de Egmontshof". Aanmelding voor het cursusjaar 1979-1980 De nieuwe opleidingen voor leraren voor een tweede- en derde graads bevoegdheid delen mede, dat de aanmelding voor het nieuwe cursusjaar open staat. Voor de sluitingstermijn raadplege men de prospectussen. Belangstellenden kunnen zich schriftelijk (bij voorkeur per briefkaart) wenden tot de opleiding van hun keuze met het verzoek om toezending van prospectus en aanmeldingsformulieren. Prospectussen en aanmeldingsformulieren worden ter kennisneming ook gezonden aan alle schooldecanen in de betreffende regio's. Men kan zich slechts bij één opleiding aanmelden. D-Witte Leli V.L-V.U. Ubbo Emmius Leeuwarden/ Groningen Gelderse Leergangen Zuidwest-Nederland Moller Instituut SOL. N.L.O. Eindhoven Christelijke Lerarenopleiding Zwolle Katholieke Lerarenopleiding Srttard Nieuwe Spiegel straat 17 Postbus 90048 Postbus 1018 Graafseweg 274 Postbus 2967 Sportweg 10 Postbus 14007 Postbus 826 Postbus 1363 Onderwijsadmi nistratie (van 1-1-79 tot en met 15-3-79) Post bus 283 Am- Am- 1017 OB sterdam 1066 BA sterdam 8900 CA Leeu warden 6532 ZV Nijmegen 2601 CZ Delft 5037 AC Tilburg 3508 SB Utrecht 5600 AV Eind hoven 8001 BJ Zwolle 5000 AG Tilburg BEJAARDENCENTRUM Molenweg 5 8071 HS Nunspeet Wij hebben nog plaats voor: Sollicitanten dienen van Prot. Chr. levens overtuiging te zijn. C A.O. Bejaardeoorden is van kracht. Sollicitaties te richten aan de directrice Zr. J.M. Matla, tel. 03412-2844. STICHTING CHRISTELIJKE ZIEKENVERPLEGING TIEL Het St. Andreas-Bethesda Ziekenhuis, een kombinatie van twee algemene zie kenhuizen, is ingesteld op de verpleging van ongeveer 300 patiënten. Binnenkort ontstaat een vakature in de funktie van Op de PAAZ-afdeling, met een opname- kapaciteit voor 21 patiënten, is een en thousiast team van medewerkers werk zaam, dat momenteel bestaat uit een psychiater, elf verpleegkundigen en een kreatief therapeute. Binnenkort zal tot de aanstelling van een klinisch-psycholoog worden overge gaan. Er wordt nauw samengewerkt met de sociaal psychiatrische dienst, terwijl de samenwerking met de pas aangestelde medisch-maatschappelijk werkster in ontwikkeling is. Door middel van persoonlijke- en groeps gesprekken wordt inzicht gegeven in het eigen funktioneren van de patiënt en wordt getracht de assertiviteit te bevor deren. Naast deze vormen van hulpverlening richt het team haar aktiviteiten eveneens op de krisis-interventie van patiënten. Voor deze funktie gaan onze gedachten uit naar een verpleegkundige, die in het bezit is van het A- en het B-diploma en die vervolgens met sukses de kaderoplei ding heeft voltooid. Ervaring in een soortgelijke funktie is vereist. Meer informatie wordt u graag verstrekt door de heer W. Klomp, algemene hoofd verpleegkundige, telefoon (03440) 13344' toestel 324. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan de afdeling personeelszaken van de Stichting Chr. Ziekenverpleging St. Andreas-Bethesda, Postbus 24, 4000 AA Tiel. 's Koonings Jaght, leefgemeenschap voor ruim 400 geestelijk gehandicapten, zoekt met een positieve instelling t.a.v. verzorging en begeleiding van onze bewoners. Geboden wordt een drie jaar durende opleiding tot Z-verpleegkundige die op 19 maart 1979 aanvangt. Salariërinp volgens de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Minimum leeftijd: 17 jaar en 7 maanden bij aanvang. Gevraaqd wordt een vooropleiding op middelbaar nivo, zoals MAVO-4, Kv/Jv of INAS nieuwe stijl. De praktische opleiding vindt plaats in ons internaat, de theoretische op het RIVA (Regionaal Instituut voor Verpleegkundige opleidingen Arnhem). 's Koonings Jaght ligt op enige afstand van Arnhem en is per bus bereikbaar. Intern wonen is mogelijk. 's Koonings Jaght gemeenschap voor geestelijk gehandicapten te Schaarsbergen, behoort tot de Stichting Het Sociaal Paedagogisch Centrum te s-Gravenhage. Uw sollicitatie kunt u nchten aan het hoofd Personeelszaken van 's Koonings Jaght. Koningsweg 8.6816 TB Arnhem. I 08308-455 em schaarste* Jaarlijks start de opleiding per 1 september, 1 december en 1 maart. De studie duurt 3» jaar en is zowel theoretisch als praktisch. Vereist voor de opleiding is een MAVO-4 (met scheikunde, natuurkunde en biologie), een HAVO of een gelijkwaardig diploma. Oe leeftijd moet ten minste 17 jaar en 7 maanden zijn. Aan het einde van de opleiding wordt een wettelijk erkend diploma uitgereikt. De eerste drie maanden bestaan uit een theoretische introduktie periode. Hierna wordt het salaris betaald voor leerling-verpleegkundigen. Dat salaris bedraagt het le jaar f 1.358,03 per maand en loopt op tot f 1.669,71 bruto per maand. Daarnaast wordt een continu toeslag uitgekeerd van circa 14%. Eventueel is een eigen 1 persoons flat met douche en toilet te huur voor f 110,00 per maand. Ons ziekenhuis werkt vanuit een oecumenische levensbeschouwing en van de medewerkers wordt ten aanzien van dit punt een positieve opstelling verwacht. Als je belangstelling hebt, schrijf dan naar de afdeling personeelszaken van het Andreas Ziekenhuis, Theophile de Bockstraat 8, Amsterdam, telefoon 020-176817 of kom op onze informatie-avond in het Andreas Ziekenhuis, dinsdag 23 januari 1979 van 19.30-21.00 uur. omvat een algemeen ziekenhuis met 261 bedden en een verpleegtehuis met 137 bedden. De identiteit is protestant christelijk. Daar de huidige funktionaris in september a.s. de pensioengerechtigde leeftijd zal bereiken zoeken wij een opvolger voor de funktie van Het ligt in de bedoeling dat de aan te trekken funktionaris enkele maanden van te voren in dienst treedt om zodoende een ruime inwerkperiode te garanderen. De polikliniek bestaat uit twaalf polikliniekruimten voor de gebruikelijke specialismen en een funktieafdeling voor cardiologisch-,pulmonologisch-, neurologisch-, urologisch- en internistisch onderzoek. Er zijn in totaal zestien personeelsleden werkzaam. De hoofdtaken zijn: leidinggeven aan de polikliniek, inklusief de zorg voor de E.H.B.O. leidinggeven aan de funktieafdeling begeleiding tijdens het praktisch gedeelte van de opleiding voor dokters assistente. Aan de nieuw te benoemen funktionaris worden de volgende eisen gesteld: als basisopleiding het diploma A-ziekenverpleging aanvullende opleidingen binnen de gezondheidszorg leidinggevende kapaciteiten ervaring, met name in een polikliniek, is van belang leeftijd 30-40 jaar. Salariëring geschiedt in de rang van hoofdverpleegkundige met een uitloop mogelijkheid naar hoofdverpleegkundige-A. Verzoeken om inlichtingen kunnen worden gericht aan Dr. H. Buijs, direkteur- geneesheer of mw. E.J. Koert, hoofd personeelszaken, tel. 076-222133. Sollicitaties te richten aan de direktie van het Diaconessenhuis, Langendijk 75, 4819 EV Breda, o.v.v.kodenr. 003. Een psychotechnisch onderzoek zal deel uitmaken van de selektie-procedure. Verpleeghuis "De Egmontshof". Frans Halsstraat 1. Postbus 1119 3260 AC Oud-Beijerland "De Egmontshof" is een verpleeghuis, uitgaande van interkerkelijke Prot. Stichting Verpleegtehuizen Hoekse Waard e.o.. met een kapaciteit van 186 bedden, waarvan 124 bestemd voor somatisch zieken en 62 voor psycho-geriatrische patiënten. Voor dit verpleeghuis zoeken wij een: Vereisten. diploma bezigheidstherapeut(e) (eid(st)er van de school voor bezigheids therapie. Protestant christelijke levensovertuiging gewenst Naast de dagelijkse leiding zal hij/zij ondermeer belast worden met het onderhouden van contacten met de overige disciplines; het begeleiden van stagiaires van de school voor bezigheidstherapie; het les- en stage begeleiding geven aan leerlingziekenverzorgenden. Telefonische inlichtingen worden u graag verstrekt door onze afdeling bezigheids therapie (tel. 01860-5100). Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de direktie van "de Egmontshof".

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 14