'probleemloos goedkoper!' Rabobank m medewerker financieringen Bezoek *n model van het RuimeWonen. In Zeist bij de aanschaf "kompleet voordeliger'.'.. en najaren en jaren Mazda maakt japanse perfektie voordelig materie-deskundige verkoper/ accountmanager Rabobank Gorinchem OPEN SCHOOL "DE POPULIER" [campus] Bedrijfsvereniging voor de Gezondheid/Geestelijke en Maatschappelijke Belangen ZATERDAG 20 JANUARI 1979 Mazda In ons prijsbewuste Nederland zomaar zeggen "Mazda kompleet voor deliger", zonder dat in de praktijkjaren en jarenlang waar te maken... brengt je niet bij de Auto Best-Sellers". Elke Mazda maakt elke dag opnieuw, tot in lengte van jaren, waar, dat Japanse perfektie inderdaad kompleet voordeel betekent. Standaard-voorzieningen in de Mazda 616 LN o.a.: sportief veiligheidsstuur met 4 spaken klok dagteller regelbare dashboardverlichting alarmknipperlichten kombinatiehandle aan de stuurkolom (5 funkties) stuurslot 2-snelheden ruitewisser met elektrische sproeier slaapstoelen* stoffen vloerbedekking* sigarettenaansteker* ingebouwde antenne in gelaagd veiligheidsglas in voorruit schijfremmen voor gescheiden remsysteem met bekrachtiger afsluitbare benzinetank radiaalbanden 3-snelheden blower elektrisch verwarmde achterruit beveiligde, teleskopische schokabsorberende stuurkolom anti-verblindingsspiegel 616LN Sedan 75 DIN pk motor f 14.995.- 616LN Sedan Automaat 75 DIN pk motor f 15.995.- Prijzen Inld. BTW af importeur 190 dealers In Nederland. Service in alle Europese landen. Anevcrtng«ko«ten: 1299.- Inkl. B T W. (transport, kentekenplaten. NL-transfer, rijklaarmakenen lefea). 190 dealers In Nederland. Service In alle Wcst-Europesc landen. LP.G.-labousv mogelijk. Importeur Auto Palace - De Blnckhorst B.V., Blnckhorstlaan 312-322, Postbus 148,2501 CC Den Haag, Tel.: 070-855100/855101 De Rabobank Gorinchem is een bank met een zeer gevarieerde cliëntenkring. Gelet op het feit, dat (je financieringssector in een fase van sterke uitbreiding verkeert, is thans de behoefte ontstaan aan een energieke die rechtstreeks onder het hoofd van de afdeling financieringen zijn werkzaamheden zal gaan verrichten. Zijn functioneren zal voorshands liggen binnen het gebied van de particuliere financieringen (inclusief de hypothecaire) benevens op het terrein van kredietbeheer- en bewaking. Op langere termijn zal hij evenwel ook bij de bedrijvensector betrokken worden. Van de kandidaten wordt verwacht: - een MEAO-opleiding c.q.een HAVO-opleiding en Praktijk diploma Boekhouden goede contactuele eigenschappen - de bereidheid zich door studie verder te bekwamen. Leeftijd ca. 23 jaar. Met haar vele vestigingen staat de Rabobank-organisatie overal in ons land midden tussen de mensen. Zij behartigt op zeer betrokken wijze alle bankzaken van haar cliënten. Is dus bij uitstek de persoonlijke bank. De nieuwe medewerker kan rekenen op een ruime inwerkperiode en een goede introductie bij de cliënten. De functie biedt doorgroei mogelijkheden binnen de Rabobank-organisatie. De Rabobank biedt naast een goed salaris prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Schriftelijke sollicitaties, voorzien van een recente pasfoto, worden gaarne binnen 10 dagen na heden ontvangen door de directeur van de Rabobank, postbus 166, 4200 AD Gorinchem. Eventuele inlichtingen kunnen vooraf worden ingewonnen bij de heer J. van den Berg, hoofd afdeling financieringen, telefoon 01830-30499, toestel 8. gek) en goede raad Grada Producten B V. is een in de branche bekende, te Amsterdam gevestigde, producente van afwas- en reinigingsmiddelen en aan verwante artikelen. Wij verkopen zowel merkartikelen als produkten onder label van afnemers, aan de groothandel, g.w.b., zelfbedieningscentrales, e.d. in de levensmiddelenbranche. Voor onze commerciële afdeling zoeken wij een kundig die rechtstreeks rapporteert aan de algemeen verkoopleider. Onze gedachten gaan hierbij uit naar een representatieve man met minimaal een middel bare opleiding en voortgezette studie, met bij voorkeur verkoopervaring op hoofdkantoor- c.q. groothandelsniveau. Na een inwerkperiode zal hij zelfstandig de kontakten moeten onderhouden met onze afnemers. Leeftijd tot ca. 35 jaar. Wij bieden een goed vast salaris met uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden (winstdeling, pensioenfonds, auto, etc.). Schriftelijke sollicitaties te richten aan Grada Producten B.V.. Postbus 8449, 1005 AK Amsterdam, t.a.v. de afdeling Personeelszaken. Telefonische informatie in te winnen bij de heer J. Helder, tel. 020 - 82 30 50. CHRISTELIJKE SCHOLENGEMEENSCHAP Gymnasium - Atheneum - Havo - Mavo Populierstraat 109 OP ZATERDAG Z7 JANUARI A.S. VAN 10.30-13.00 UUR stellen wij ons schoolgebouw open voor oudefs en kinderen die nog geen school voor voortgezet onderwijs hebben gekozen. U kunt met Uw kind vrij rondlopen en vragen stellen aan docenten en schoolleiding. In hartje Nederland verrijzen 78 geschakelde villa's met garage van Campus. Er zijn verscheidene typen. Met 'n zee van ruimte als voornaamste overeen komst. En met 't aantal woonlagen als voornaamste verschil: twee of drie. De vestiging is vrij. U hoeft dus niet in Zeist te wonen of economisch gebon den te zijn om in aanmerking te komen. Vanzelfsprekend moet de toewijzing wel goedgekeurd worden door het gemeentebestuur van Zeist. Wonen in twee lagen. 'n Twee-laagse villa biedt u het volgende: garage/berging ruime woonkamer met aangrenzen de luxe keuken (voorzien van oven, gaskookplaat en wasem kap) open haard naar keuze ankerloze spouwmuren (optimale geluidsisolatie dus) gedeeltelijke dubbele beglazing fraaie hardhouten trap drie slaapkamers badkamer met ligbad, aparte douche en tweede toilet alle sanitair in kleur luxe tegelwerk Wonen in drie lagen. Prijzen vanaf f324.000 v.o.n. voor de twee-laagse villa en f379.000 v.o.n. voor de drie-laagse villa. Kom kijken. Wie dit alles eens met eigen ogen wil aanschouwen is van harte welkom in een volledig ingerichte model woning die verzorgd werd door Veldhoven Interieurs, Vinken- laan 31, De Bilt. De woning is gelegen in Plan Brugakker te Zeist west. Openingstijden: woensdag van 14.00 tot 16.00 uur, zaterdag en zondag van 12.00 tot 16.00 uur. Voor meer informatie kunt u terecht bij Ruyssenaars Makelaardij o/g, Vermcerlaan 25, Bilthoven, 030-782387. Campus: 'n ingebouwde zekerheid. Campus staat garant voor dagelijks toezicht op de bouw, afbouw van de woning en begeleiding bij oplevering. (uitvoeringsorgaan sociale verzekering Utrechtseweg 30-32, 3704 HD Zeist Ons bedrijf verzorgt voor werknemers in dienst van de aangesloten groeperingen en instellingen de uitkeringen en voorzieningen ingevolge de AA W/ WA O, WW en ZW. Naast het modern ingerichte hoofdkantoor te Zeist, heeft onze bedrijfsvereni ging 11 over het land verspreide rayonkantoren (totaal circa 1200 medewerkers). Bij onze bedrijfsvereniging zijn ongeveer 40.000 werkgevers aangesloten. Het aantal verzekerde werknemers bedraagt ca. 700.000. Voor onze bedrijfsvereniging vragen wij ter versterking van het management team op de afdeling Werkloosheidswet een Oe materie-deskundige werkt organisatorisch direkt onder de afdelingschef werkloosheidswet en geeft leiding aan de administratief organisatorisch medewerker op deze afdeling. De werkzaamheden van de materie-deskundige bestaan daarnaast in hoofdzaak uit het mede ontwerpen van administratieve systemen, het bewaken van de systeemdokumentatie en het signaleren en op gang brengen van aanpassingen van het geautomatiseerde systeem. De materie-deskundige zal ten behoeve van de uitvoering van bovengenoemde taken kontakt moeten onderhouden met andere afdelingen, zoals de financiële administratie, systeemontwikkeling, overige uitkeringsafdelingen en deelnemen aan kommissies en projektgroepen. Funktie-eisen: minimaal havo-opleiding met wis- kunde-pakket; het bezit van het diploma Sociale Verzekering; ruime kennis van de administratieve organisatie van de sociale verzeke ring, bij voorkeur van de werkloos heidswet en de administratieve auto matisering in het algemeen; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; grote waarde wordt gehecht aan goede kontaktuele eigenschappen en leidinggevende kwaliteiten. Wij bieden: een maximaal te bereiken bruto jaar salaris van f 56.659,-; 8% vakantietoeslag en 4% keret- gratifikatie; een pensioenregeling bij het P.G.G.M. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektie-procedure. Sollicitaties: Belangstellenden kunnen hun schrif telijke sollicitaties richten aan het hoofd personeelsdienst, drs. L. Schut, post bus 276. 3700 EA Zeist. Campus NV Postbus 98,3730 AB De Bilt. 'n Drie-laagse villa herbergt de volgende extra ruimte. slaapkamer hobbyruimte douche/wasruimte i derde toilet

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 10