geef 's een krant 1 kadobon IStë*»***s Trouw FAMILIEBERICHTEN P&C.Geweldige mode,gezellige sfeer. Peek&Cloppenburg ELKE OCHTEND OPNIElT trouw/kwartet kunnen van maandag tot en met vrijdag telefo nisch van 9 00-19 30 uur opgegeven worden op nummer 020-913456 Op zondagavond is dit alleen mogelijk van 18 00-20 00 uur 19S4 1979 Op 19 januari a.s. zijn wij 25 jaar getrouwd. Wij zijn blij deze dag samen met onze kinderen te mogen vieren en voor de komende jaren zien wij onze trouwtekst „Ik weet waar gij woont" nog steeds als een belofte. Familie, vrienden en bekenden die ons willen ge lukwensen zijn van harte welkom op dinsdag 23 januari a.s. van 19.30 tot 21.00 uur in de zaal van de Rehoboth-kerk. Bilhtonlaan 104 te Vlaardingen. C. Terleth J M Terleth-Blenk Lieneke en Martien Dick 3131 PA Vlaardingen. januari 1979. P. K. Drossaart- straat 61. De eeuwige God zij U een woning Deut. 33:27A Na een zeer gelukkig huwelijksleven van bijna 29 jaar delen wij u met grote droefheid mee dat de Heere in Zijn ondoorgrondelijke wijsheid tot Zich heeft genomen mijn allerliefste man en onze lieve zorgzame vader en opa, schoon zoon, broer, zwager en oom Pieter den Oudsten op de leeftijd van 55 jaar. P. den Oudsten-van der Graaf Arie en Anneke Tony en Joke Margreet, Pieter Wim Ria Peter „En nu, unit verwacht ik, O HEERE! Mijn Hoop, die ia op 17" Psalm 39:8 16 januari 1979 Da Costastraat 42 2712 EW Zoe term eer. De overledene is thuis opgebaard. Gelegenheid tot condoleren aldaar donderdag van 16.00- 17.00 uur en van 19.30-21.00 uur. Zaterdag 20 januari wordt D.V. om 10.30 uur een rouw dienst gehouden in de Morgensterkerk, Nas- saulaan 1. waarna de begrafenis zal plaatsvin den op de algemene begraafplaats aan de Binnenweg te Zoe termeer om 11.30 uur. Geen toespraken. Geen bloemen. Met diepe verslagenheid geeft de kerkeraad van wijkgemeente II van de Hervormde Ge meente te Zoetermeer kennis van het plotselin ge overlijden van zijn trouwe ambtsbroeder, diaken Pieter den Oudsten op de leeftijd van 55 jaar. Onze bede is dat God aan mevrouw Den Oud sten en haar kinderen Zijn Woord bevestige naar Psalm 91 vers 4a: „Hij zal u dekken met Zijn vlerken, en onder Zijn vleugelen zult gij be trouwen". Namens de kerkeraad. Ds J. C. Schuurman, praeses B. Trouwborst, scriba Zoetermeer, 16 januari 1979. Algemene kennisgeving Heden ging zacht en kalm van ons heen onze lieve vader, groot- en overgrootvader Elias Fransen sinds 1967 weduwnaar van Gerritje van Asselt ap de gezegende leeftijd van ruim 92 jaar. „Afijn genade is u genoeg.,. Kampen: W. Fransen M. Fransen-Bonda Liesbeth en Dries Hans en Gea Paul Jan Kampen. G. M. van den Berg-Fransen A. van den Berg Henk, Francien en Sjoerd Gerda en Theo Ietje en Ben Kampen: G. Fransen Laren I.H.): B. H. Fransen Kampen. 16 januari 1979 Correspondentieadres: Van Diggelenkade 5. 8267 AC Kampen Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren in het kerkelijk centrum „Open Hof, Lelystraat 49 te Kampen op zaterdag 20 januari van 10.00 tot 10.30 uur. In aansluiting hierop zal een rouwdienst wor den gehouden, te leiden door Ds J van Wier. De begrafenis zal plaatsvinden om ca. 11.30 uur op de algemene begraafplaats van IJssel- muiden. Jezus zeide tot haar: „Maria" en zij zeide tot Hem: „Meester!" Johannes 20 16 Thuis bij haar Meester, mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Hilda Wijma -Hof echtgenote van Klaas Wijma in de leeftijd van 68 jaar Glanerbrug. 16 januari 1979 Shackletonstraat 95. De dienst van woord en gebed zai worden gehouden op vrijdag 19 januari 1979 in de Geref Kerk, Schipholtstraat 41 te Glanerbrug. waarna de begrafenis op de begraafplaats „Doodenzorg" te Glanerbrug zal plaatsvinden. Mijn toevlucht en mijn vesting, mijn God op wien ik vertrouw Psalm 91 2 Heden nam de Heere, voor ons geheel onver wacht, tot Zich mijn lieve vrouw, onze zorgza me moeder, schoonmoeder, groot- en over grootmoeder. zuster, schoonzuster en tante Hendrika Martha van der Lugt-Scheepmaker in de ouderdom van 82 jaar. Delfgauw: D. van der Lugt Heemskerk: Teun en Nel Delfgauw: Daaf en Sjaan N ieu w-Dord recht Rinus en Annie Delft: Willy en Joop Lelystad: Wim en Diny Klein- en achterkleinkinderen en verdere familie 17 januari 1979 Noordeindseweg 20a, 2645 AL Delfgauw De overledene is opgebaard in „Het Rouwcen- trum". Oostsingel 146 te Delft, alwaar gelegen heid is tot condoleren vrijdagavond van 7-8 uur. De rouwdienst zal worden gehouden in de aula van de algemene begraafplaats „Iepenhof" (in gang oost), Hoflaan te Delft, zaterdag 20 janua ri a.s. om 10 uur, waarna de begrafenis zal plaats hebben op de begraafplaats aldaar. Vertrek van Oostsingel 146 om 9.30 uur. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen „Here Jezus zie mij komen, vol vertrouwen op Uw woord. Waarom zou ik angstig schromen, nu 'k Uw roepstem heb gehoord." Heden is door God thuisgehaald onze lieve moeder Hendrika Maria Miedema-van Damme op de leeftijd van 85 jaar. Bedroefd zijn wij, maar dankbaar voor het geen ze voor ons geweest is. Cor Miedema Henny Miedema Jettie Sorgdrager Amsterdam, 16 januari 1979 Huize „Patrimonium", Jan Tooropstraat 4 Correspondentie-adres: Eastonstraat 222 1068 JH Amsterdam Gelegenheid tot condoleantie-bezoek zaterdag middag van 4-5 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenis vereni ging P.C.B. u.a., Vondelstraat 101 te Am sterdam. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 22 januari om 14.00 uur op de begraafplaats West- gaarde, Ook meerweg 275 einde Osdorperban te Amsterdam, bereikbaar met bus 23. Vertrek van de Vondelstraat 101 ongeveer 13.15 uur. Ik weet, aan wie ik mij vertrouwe, al wisselen ook dag en nacht Ik ken de rots waarop ik bouwe; hij feilt niet. die uw heil verwacht' In de volle zekerheid des Geloofs is op zondag 14 januari mijn innig geliefde vrouw, onze zorgzame moeder, grootmoeder en overgroot moeder, ontslapen in haar Heer en Heiland Hiltje de Vries in de gezegende leeftijd van 80 jaar Kampen, januari 1979 De la Sablonièrekade 4 Kampen: F. Eringa Lemmer: R. J. Zwart-Eringa P. Zwart Jzn. Nieuwe-Pekela: Hilda Priem-Zwart Gerrit Priem en kinderen Lemmer: Fokko Zwart en Dorette van Dijk Ede: Rijan Overbeek-Zwart Jan Over beek Lemmer: Emily Zwart Gelegenheid tot condoleren op donderdag 18 januari van 19.00-20.00 uur in de aula van het stadsziekenhuis te Kampen. De rouwdienst welke voor ieder toegankelijk is. zal plaatsvinden op vrijdag 19 januari a.s. in de Burgwalkerk te Kampen, Burgwal 60 om 13.30 uur, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te IJsselmuiden. Heden nam de Here tot Zich onze lieve en zorgzame moeder, grootmoeder en overgroot moeder Maria de Kam sinds 1953 weduwe van Willem de Leeuw in de ouderdom van 90 jaar. Waalre: T. de Leeuw A. M. de Leeuw-Philipp Eindhoven: C. de Leeuw M. Hol-de Leeuw H. Hol kleinkinderen en achterkleinkinderen Eindhoven, 17 januari 1979 St Bonifaciuslaan 54. De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 20 januari a.s. op de algemene begraafplaats „Oude Toren" te Eindhoven om 13.45 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula van de begraafplats. Liever geen bezoek. Geen bloemen. Kollektjb CORDLTROV PAKKEhJ 100?*ORriA*?- MERKHBMPGAJ rokken l« Gezang 174 1. Na een leven van veel opoffering werd na een langdurige ziekte door de Heere tot Zich geno men, mijn innig geliefde man, onze lieve, zorg zame vader, schoonvader en opa, broer, zwa ger en oom Hendrik Buis op de leeftijd van 67 jaar. Uit aller naam: A. M. P. Buis-Den Heijer Scheveningen, 15 januari 1979. Westduinweg 70a. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren donderdagmiddag van 4-5 uur en donderdagavond van 6.30-7.30 uur in de rouwkamer „Atropos", Van Boetze- laerlaan 292-294. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 19 januari om 11 uur in wijkgebouw „Thabor", Van Boetzelaerlaan 286, waarna om 12 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. De HERE heeft heden tot Zich genomen mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader, grootvader en overgrootvader Gerrit Admiraal op de leeftijd van 78 jaar. Haarlem: J. M. Admiraal-Mooi Bergen (N.H.): A. Admiraal E. H. Admiraal-Heidens Driehuis: M. Baardman-Admiraal P. Baardman Haarlem: H. A. Admiraal H. L. Admiraal-Jacob Haarlem: A. Roden-Admiraal Hillegom: R. Watson Kleinkinderen en achterkleinkind Haarlem, 17 januari 1979 Rijksstraatweg 252 Geen bezoek Geen bloemen De begrafenis zal D.V. plaatshebben vrijdag 19 januari a.s. cm 14.00 uur op de Noorderbe graafplaats aan de Vergierdeweg te Haarlem. Vertrek van huis circa 13.45 uur. Het bestuur van de Vereniging voor Chr. Nij verheidsonderwijs te Groningen geeft met ont roering kennis van het overlijden van haar erelid, de heer W. C. D. van der Velde Met grote getrouwheid en deskundigheid heeft de heer Van der Velde gedurende 34 jaar de Vereniging als secretaris gediend. Zijn inzet en liefde voor het Christelijk onder wijs zal in dankbare herinnering blijven. Winkelen begint op de advertentie pagina's van Geef 'm aan uw zoon of dochter, die 't huis uit gaat, geef'i aan een goede vriend of aan een ander, die u na aan het heul ligt. U koos uw krant naar uw eigen levensinstelling, uw eigen smaak en uw eigen stijl. Daarom, als u uw eigen krant geeft, geeft u een kado met een heel persoonlijk accent. En dat maakt het extra waardevol. Geef daarom Trouw! Bezorg voortaan iedere dag Trouw bij: naam adres plaats tel Het abonnementsgeld wordt per kwartaal/per jaar voldaan door naam adres plaats tel Ik stel er wel/geen prijs op dat de ontvanger wordt meegedeeld wie dit abonnement schenkt. In open envelop zonder postzegel inzenden ddn Trouw-Kwartet. Antwoordnummer 2792. Amsteri

Nieuwe Leidsche Courant | 1979 | | pagina 12